Tonzilės ir adenoidai

Tonzilės ir adenoidai

02. Aug 2021, 11:44 Simonadub Simonadub

Rugpjūčio pradžia bus praleista ligoninėje, nedaug - dvi paros. Benukui išoperavo tonziles ir adenoidus. Opercija pavyko puikiai.

Grįžus iš operacinės nubudo, parodė, kad skauda burnytę ir toliau miegojo. Bus leidžiami vaistukai nuo skausmo, kuriuos po to keisime į skystus (sirupą), lašelinė taip pat bus statoma. Šiandien nebus galima valgyti, tik lupytes suvalgyti vandeniu. 

Kodėl Benui buvo atlikta ši operacija? Pirmiausia mus siuntė logopedė dėl kelių priežasčių. Benas labai protingas, turi aukštą intelektą, platų žodyną, tik turi žymų kalbos sutrikimą, manau, šiuo metu jis vidutinis. Jo kalbėjimas nosinis, t.y. žodžiai, atrodo, eitų tarsi per nosį. O tai trukdo sklandžiai skleistis garsui.

LOR gydytojas apžiūrėjo gerklę, klausė, ar dažnai serga angina. Taip, dažnai Beną kamuoja angina, bet dėl Covid situacijos jis nėjo į darželį, tad nebuvo terpės kur susirgti, tikrai ilgai nesirgo. Gydytoja apžiūrėjo gerklę - stipriai paburkusios tonzilės, matosi židinukai. Adenoidai buvo antro laipsnio stipriai išvešėję, tonzilės su židiniais.

Tikiuosi, pooperacinį laikotarpį jis lengvai išvers. Danielis liko su močiute, bus pirmas kartas, kai dvi paros be mamos.

Simonadub Simonadub 02. Aug 2021, 16:00

Ačiū?

floryte floryte 02. Aug 2021, 12:51

Sveikatėlės Benukui!?

jaldija jaldija 02. Aug 2021, 12:45

Sveikit kuo greičiau ???