Žolinių pavakarę apsilankėme Naisiuose..aplankėme neviska..
Tiesiog pasivaikščiojome,apsižiūrinėjome...ir palikome dar kitam apsilankymui.

Baltų arena :)


Baltų arenos viršukalnė.




Alkos kalnas :)


Skulptūros visos su aprašymais.



Daugybė skuptūrų,apeiti visas reikia nemažai laiko...






Saulės laikrodis :)

Smagu,gražu ir idomu :)

Mes ten dar nesilankę. Tikiuosi, kad kitais metais aplankysime. 😀
Tikra tiesa 👍 Mums irgi ten patiko. Toks mielas, gražus ir jaukus Lietuvos kampelis.