Nuostabioji BABA produkcija!

Nuostabioji BABA produkcija!

07. Oct 2018, 17:19 Anita Anita

Noriu padėkoti Mamyčių klubui už organizuojamus įvairius konkursus. Labai labai labai apsidžiaugiau laimėjusi Baba produkcijos sudalyvavusi konkursėlyje, kaip stipriname imunitetą. Mano pipiriukas jau lanko darželį šiek tiek ilgiau nei mėnesį ir iki šiol mūsų imuniteto stiprinimo būdai suveikė, darželio lankymą praleidome tik dvi dienas kolkas, ptu ptu ptu. 

Esu didelė gerbėja produktų su eteriniais aliejukais, o Baba produkcija kaip tik susideda iš jų. Produkciją gavome labai greitai ir ją jau turime kokį mėnesį, vis tikrinam, išbandom ir jau galime rašyti atsiliepimus. Taigi:

Nr.1 didžiausias džiaugsmas ir tikrai wow! Vaiko mėgstamiausias AROMAMIŠINYS "THYMIAN BENZOE" NP ROLL-ON

20181007153440-36160.jpg

Tai šildantis peršalimo aliejus yra balzamiškai kvepiantis, kvėpavimą ir kosulį išlaisvinantis, veikia antimikrobiškai, mažina uždegimą. Aromamišinys paruoštas taškiniam naudojimui ant odos pulsuojančių vietų: riešų, kaklo, kelių linkių. Geriausia naudoti vienam žmogui, bet neatsispyriau ir sau patepti ant riešų linkių. Sūneliui jau tapo rutina, prieš einant į darželį ištiesti riešiukus, kad mama pateptų šiuo apsauginiu, kvapniu kvepaliuku. Tikrai nebeleis pamiršti šios procedūros, o svarbiausia mano dvimetinukas tiki, kad šis jo "kvepaliukas" jį apsaugos daržely nuo virusų ir įvairių negandų. Tepame kolkas tik riešiukus, nes palei ausytes tepu "dantukų fėja", dabar pats paskutinių dantukų dygimo metas ir noriu, kad dantukų neramumas negadintų adaptacinio laikotarpio darželyje. Mane labai sužavėjo šio Thymian Benzoe aromamišinio sudėtis. Žinoma nėra sintetinių priedų ir konservantų, o į sudėtinį įeina eteriniai aliejukai tokie kaip levanda, levandinis šalavijas, bursera, melisa, ravintsara, rožmedis, šalavijas, čiobrelis. Be galo džiugina čiobrelio et.al. , nes tai stiprus antibakterinis, antivirusinis, priešgrybelinis ir imuninę sistemą stimuliuojantis preparatas. Pasižymi kvėpavimo takus šildančiu ir valančiu poveikiu. Sveikstant po sunkios ligos šis aliejus padeda greičiau atsistatyti, gerina apetitą, atgaivina. Taip pat ravintsara (ar ravensara) et. al. negailestingas peršalimo ligoms, viršutinių kvėpavimo takų infekcijoms, slogai, bronchitui, sinusitui ir pan. Puikiai stimuliuoja imuninę sistemą, didina natūralų organizmo atsparumą, gerina atsikosėjimą. Taip pat levanda, kuri ramina nervų sistemą, o tai labai naudinga adaptaciniu periodu darželyje. 

Nr. 2. Engelwurzbalsam. Aromatinė priežiūros priemonė sloguojant.

20181007160141-33607.jpg

Žolių ir žemės kvapo tepalas, kuris padeda tiek užsikimšusiai, tiek tekančiai nosiai. Tai vienas iš labiausiai išgirtų  Bahnhof vaistinės Kemptene gaminių, kuris buvo sukurtas, kad tiktų net naujagimiams. Dėl savo patikimumo ir veiksmingumo jis pasiekė neregėtą populiarumą. Taip pat lengvina kosulį, ištepant nugarą šiuo tepalu. Sudėtis: Šventagaršvė, mairūnas, čiobrelis, jonažolė, bičių vaškas, vilnos vaškas. Aš tepiau savo pipirui nosytės landas ant vaikiško ausų krapštuko ištepus šiek tiek šio tepaliuko. Man labai patiko konsistencija, nes minkština ir apsaugo nosytę, nosytė nebus tokia jautri kai kamuoja baisi sloga. Manau tai tikrai puiki priemonė slogai!

Ir Nr. 3 BIENENWACHSWICKEL bičių vaško kompresas vaikams. 

20181007171013-96319.jpg

20181007171938-52036.jpg

Šis bičių vaško kompresas pagerina savijautą, maloniai kvepia ir yra visai nesudėtinga jį uždėti, pagelbės lengvindami kosulį ir gerindami savijautą sergant peršalimo ligomis, esant pilvo skausmams. Šis kompresas pašildomas plaukų fenu ir, patikrinus ar kompresas ne per karštas, uždėti ant krūtinės, nugaros ar pilvo. Idealiu atveju drauge naudojant aromamišinius.  Uždengti neverptomis vilnomis arba šildančia vilnone pagalvėle. Galima laikyti, kol malonu arba per visą naktį. Bičių vaško pakuotės dydis gali būti pritaikytas individualiai atkerpant. Laikomas kambario temperatūroje. Tai natūralus produktas iš 100% medvilnės ir bičių vaško, rankų darbo gaminys. Tą patį kompresą galima naudoti iki 10 kartų. Tiesa sakant dar jo ir neišbandėme, bet tikrai reikalingas turėti namų vaistinėlėj. Naudosime jį ir aprengsiu vaiką merino vilnos pižamyte.

Taigi šie visi produktai nerealūs ir labai naudingi ne tik mūsų mažiesiems, bet ir mums, tėveliams. Jau planuoju, ką dar užsisakysiu iš šios Baba produkcijos, tikrai rekomenduoju išbandyti ir jums!

Linkiu visiems sveikatos!