Kūrybiškos ir inovatyvios veiklos visai šeimai

Kūrybiškos ir inovatyvios veiklos visai šeimai

07. Oct 2021, 14:55 ViktorijaBudene ViktorijaBudene

Naršant socialiniame tinkle "Facebook" netikėtai pamačiau organizuojamas atvirų durų dienas "Family Lab Academy". Apie juos buvau girdėjusi, bet buvau tikra, jog jie įsikūrę Kaune. Mano nuostabai, yra ir Vilniuje bei Klaipėdoje :) Tai kūrybiškos ir inovatyvios veiklos visai šeimai.

Apsilankėme visa šeima. Vaikams veiklos nebuvo naujiena, nes jau lankėme sensorinius užsiėmimus, bet užduotėlės kitokios, kiti vaikai šalia, tad įsitraukimas ir susidomėjimas didelis. Galvojau, kaip reiks išeiti. Bet programa sudėliota taip: pirma visi susėda ant kilimo, kiekvienam vaikui sudainuojama pasisveikinimo dainelė, tada leidžia į kitą salę, kur vyko užsiėmimas, po jo vėl visus pakvietė į kitą salę susėsti ant kilimo ir padainuoti atsisveikinimo dainelę. Tad mano pipirai suprato, kad jau pabaiga ir keliausime į namus :)

Veiklos tokios, jog tiko ir Elenai 1 m 4 mėn, ir Jokūbui 3 m. 6 mėn. Kiekvienas atsirinko, kas patiko. Elena užsibuvo pabarstukų baseine, Jokūbas prie vandens kamuoliukų.

Drąsiai galima pasisemti įdėjų ir tokias veiklas padaryti namuose. Aš tik gal pabarstukų ir dažų veiklą praleisčiau :))))

Į šį užsiėmimą buvo reikalinga registracija, dieną prieš jį, atsiunčia priminimą. Taip pat informuoja, ar veiklos bus labai teplios ir pan. 

P. S. Tėvai galėjo mėgautis kava, arbata. Tad aš skaniai, ramiai pasinaudojau šia galimybe.