Darželio detektyvas. Antra dalis

Darželio detektyvas. Antra dalis

17. Jul 2021, 10:51 Mamos dienoraštis Mamos dienoraštis

Pirmoje dalyje guodžiausi, kad sūnui sunku adaptuotis, o dabar, vasaros metu, kai pasikeitė auklėtojos, jis tapo apskritai neatpažįstamas. 

Pirmiausia noriu labai padėkoti mamyčių klubui už tai, kad iškėlė diskusiją ir labai didelis ačiū už komentarus ir patarimus. Gavau ir į asmenines žinutes, kas buvo labai malonu. Tikrai jaučiau palaikymą.

O dabar aiškėja, kad ne vien tik adaptacija kalta. Pakalbėjus su kitais grupės tėvais ėmė aiškėti, kad problema vienoje iš pavaduojančių auklėtojų. Vaikai jos nemėgsta, ir net bijo. Ir ne mano vienas Lukas ėmė neramiai elgtis, nenorėti eiti į darželį. Panašu, kad ji vaikais neužsiima, nežaidžia, ko gero grubiai kalba, ir gal net šaukia. Kol kas tai tik prielaidos. Bet kaip ten bebūtų, dabar suprantu, kad čia ne adaptacijos klausimas. Na, mūsų atveju, ne tik jos. Lukas iš ties neturėjo laiko priprasti prie darželio. O dabartinė situacija labai stipriai jį paveikė.

Bet laibai tikiuosi, kad visos problemos bus išsprestos, į klausimus rasti atsakymai, ir mano "senasis gerasis" vaikas sugrįš.  Turiu omeny, kad grįš ramus miegelis, nebebus naaiškių isterijų be priežasties ir einant į darželį neliks ašarėlių.

Dar kartą dėkoju visoms už palaikymą!

Simonadub Simonadub 19. Jul 2021, 14:51

Mano mažiukas nuo rudens eina , jau dabar dreba širdis pagalvojus