Atrasti save + vasara

Atrasti save + vasara

04. Jul 2021, 11:00 Aistia Aistia

Atrasti save

Kartais eini, darai pagrindinius darbus, sukiesi kaip voverė rate... Kol supranti, kad pamiršai save, save kaip asmenybę.. Ir vieną dieną bam, kažkas apsiverčia ir sugalvoji visai pakeisti savo darbą  ir veiklą.. Nors tai ką dabar  dirbu, visada buvo mano viduje, manyje, ir su manim.. Tai kad kažką keisti niekada nevėlu, tai galiu patvirtinti tvirtai. Darykime tik tai kas mums patinka ir kas mus veda į priekį. Ir sužydėsime pačiomis gražiausiomis spalvomis :)

O dabar truputį nukrypkime kitur. Noriu pasiūlyti vasarai keletą veiklų su vaikais lauke ir ne tik. Kai aplink vasaros pievos, pilnos margų ir ryškių vasaros gėlių, galima jas perkelti ir ant popieriaus. 

Tai pirma veikla su balionėliais ir guašu. Tereikės pripūsti mažus balionėlius ir padažius juos  į dažus, dėlioti juos ant popieriaus. Gaunasi labai gražios aguonos ir dobilai.

Kita veikla tai prisiskinti įvairių gėlių ir bandyti jas atvaizduoti kuo tikriau. Tuo pačiu išmokti ir gėių pavadinius bei spalvas. Šį kartą radome daug dobilų :)

Nesustokime kurti ir mėgautis vasara :)