Huggies® drėgnos servetėlės

Šiuo metu sunku įsivaizduoti, kaip laikytis švaros ir higienos be drėgnų servetėlių. Mūsų rankos nuolat išsitepa – lifte, viešajame transporte, imant pinigus, glostant gyvūnus. Galime nuolat plauti rankas, tačiau maži vaikai to nemoka ar pamiršta. Į pagalbą tuomet skuba drėgnos servetėlės.

 

HUGGIES® Pure - visai kaip vanduo

Visos drėgnos servetėlės HUGGIES® turi 99% vandens. Jis suteikia mažyliui maksimaliai natūralų odos pojūtį. 65% servetėlės susideda iš natūralaus pluošto*. Ši medžiaga labai panaši į medvilnę, todėl labai švelniai nuvalo naujagimio odą. Servetėlės neturi aromatizatorių, alkoholio ir kitų odą dirginančių medžiagų.  Būtent todėl HUGGIES® Pure bus puikus pirmasis pirkinys kūdikio krateliui ir ypač pasitarnaus kasdienei  mažylio odos priežiūrai. Ruošdamasi gimdymui nepamiršk jų pasiimti kartu su pirmosiomis sauskelnėmis Huggies.  

HUGGIES® Natural care - ypatingai mažylio odos priežūrai su alaviju ir vitaminu E 

Praturtintos Aloe Vera ekstraktu ir vitaminu E – jos ypatingai gerai rūpinasi ir apsaugo jautrią kūdikio odą nuo nepageidautinų aplinkos poveikių. Alavijas jau tūkstančius metų naudojamas kaip gydomasis augalas. Jo sudėtyje yra medžiagos, sėkmingai naudojamas vaikų odos priežiūroje, nes turi priešuždegiminį poveikį. Vitaminas Е žinomas kaip stiprus oksidantas, apsaugantis odos ląsteles nuo ultravioletinių spindulių ir neigiamo aplinkos poveikio. Drėgnos servetėlės HUGGIES® Natural Care turi reljefinį paviršių, kuris minkštai ir efektyviai nuvalo odą.Naudok drėgnas servetėles Huggies® su alaviju kasdienėje vaikučio odos priežiūroje – atlikdama rytinius ritualus ir valydama užpakaliuką, pakeitus sauskelnes.

Huggies® Soft Skin - su losjonu ir vitaminu E

Unikaliomis šias servetėles daro jų sudėtis: jose yra 65% biologinio pluošto, 99% - išgryninto vandens, taip pat yra taukmedžio sviesto, kuris seniai naudojamas natūralioje kosmetikoje, o dabar – ir vaikų kosmetikoje bei odos priežiūros priemonėse. Taukmedžio sviestas, kuriame yra vitaminų A, E ir F, suminkština odą, saugo ją nuo dirginimų, sudrėkina ir atgaivina, o tai labai svarbu, rūpinantis mažylio odos priežiūra.

Drėgnos servetėlės Huggies@ All over clean

Drėgnos servetėlės yra kompaktinėje pakuotėje. Everyday ON the GO turi Мoisture lock sistemą, kuri, net ir daug kartų atidarinėjant pakuotę, išlaiko drėgmę jos viduje. Drėgnos servetėlės Huggies@ All Over clean nuvalo ir atgaivina. Jos pagamintos iš natūralių sugeriančių pluoštų, tinkančių sveikai odai. Servetėlėse nėra alkoholio, fenoksietanolio ir parabenų. Hipoalergiškos ir kliniškai patikrintos. Skirtos valyti rankas ir veidą.

Norint išsirinkti tinkamas tiek sau, tiek mažyliui drėgnas servetėles, atkreipkite dėmesį į svarbius dalykus:

· jų sudėtyje neturi būti spirito,

· turi būti natūralių medžiagų,

· patogi pakuotė su galimybe daug kartų ją atidaryti ir uždaryti, kad servetėlės neišdžiūtų,

· drėgnumo lygis,

· storumas ir minkštumas,

·  jos neturi plyšti

· drėgnos servetėlės turi gerai valyti rankas ir kitas kūno dalis

· valant drėgnomis servetėlėmis neturi likti dėmių ant mažylio odos.

Kaip Tu renkiesi drėgnas servetėles?