Huggies® Little Swimmers

Kai su mažyliu vykstame į baseiną ar paplūdimį, metas paprastas sauskelnes pakeisti į specialias, maudynėms skirtas vienkartines kelnaites Huggies® Little Swimmers®! 

Vandenyje jos neišsipučia, mažylis su jomis jaučiasi patogiai ir gali laisvai judėti. Kelnaitės su linksmu Disney/Pixar dizainu - su žuvyte Dori neabejotinai patiks kiekvienam mažajam plaukikui ar plaukikei.

Vasarą paplūdimyje maudynių kelnaitės Little Swimmers® apsaugos mažylį nuo smėlio ar purvo, o baseine, vandens parke ar kitų vandens procedūrų metu vienkartinės kelnaitės apsaugos nuo "mažo ar didelio reikaliuko" patekimo į vandenį, tad tėvai gali būti ramūs.

Mamos kalba, kad šios maudynių kelnaitės netrina mažylio kojyčių, jos "kvėpuojančios", neišsipučia vandenyje ir turi vasariškai linksmą dizainą.

Elastiniai Little Swimmers® kelnaičių šonai leidžia mažyliui vandenyje laisvai judėti, kelnaites lengva pakeisti šonuose esančių lipdukų pagalba.

Vykdami į baseiną, vandens parką, vandens procedūras, paplūdimį ar keliaudami į kurortą, nepamirškite pasiimti Little Swimmers®!

Kadangi yra įvairių dydžių, mažyliai galės jomis naudotis jau nuo pat gimimo.

Ieškok HUGGIES® Little Swimmers® parduotuvėse, klausk SPA centruose ir vandens parkuose

Dydis
nuo 2 iki 3 nuo 2 iki 3
Dydis
Nuo 3 iki 8 kg
nuo 3 iki 4 nuo 3 iki 4
Dydis
Nuo 7 iki 15 kg
nuo 5 iki 6 nuo 5 iki 6
Dydis
Nuo 12 iki 18 kg