Sveikutes😀 na ir tikrai kazkaip tylu daznai buna cia,
matomai toks etapas. Tyla ir ramybe pries kaledas😀 As tai
nuo kitos savaites tikriausiai ir visai retai uzsuksiu, man
pagaliau jau paskaitu sesija prasides😀 dar vyras atostogas
pasieme visa gruodi. Norisi ir kalediniu dovaneliu padaryt😀
Saunuoles Rima su Migle, jau plusa😉 Vargsiukas Grantas, tai
turbut prastai ir miega☹ Na, sveikatytes jums!
ar registruojatės kas į paskaitėlę dėl rotaviruso ir
vėjaraupių? 😀
19. Nov 2010, 10:44
Ačiū Alinut😉
19. Nov 2010, 10:42
nu super,Migle. Dadesi zaisliuku ir bus fantastika 😉
19. Nov 2010, 10:41
tinginukes jus 😀
19. Nov 2010, 10:35
vakar turejom su mama varyt tu reklamu Kanu liutu
geriauios ziuret, bet abi patingejom, tai taip ir liko 2
nepanaudoti bilietai😛
19. Nov 2010, 10:34
labas rytas visoms😀 oi, ziuriu, Miglute is tiesu tokius
Kaledinius pasiruosimus organizuoja, kad net baltas pavydas
sueme😉 as asmeniskai pastaruoju metu nieko nenoriu, kad tik
man praeitu nuolatinis alkio jausmas😛 Rasita, linkiu,
kad tavo Grantui kuo greiciau pasibaigtu visos problemytes
ir miegotumete ramiau😉 o Augustukui, kad greiciau tie
jo dantukai isdygtu ir nebekankintu jis savo mamytes😉
19. Nov 2010, 10:32
va įmečiau nuotraukytę vainiko į mūsų albumą😉 tik jis dar
nebaigtas pilnai+ kokybė foto nekokia..kažkas fotikui
atsitiko, jau taip fotkina nekaip☹
19. Nov 2010, 10:31
as, tai galeciau kazka pasidaryt pati, bet labai tingiu
😃
19. Nov 2010, 10:28
Man justytes labai patinka, tie burbulai kalediniai ir
kt
19. Nov 2010, 10:27
labas rytas. kokios jus auksarankes, ir netingite. as tai
kazkaip neturiu tam polenkio😀
19. Nov 2010, 10:24
po to, kai padarysi nepamirs parodyt
19. Nov 2010, 10:23
Po to apviniojau blizgučiai sidarbinės spalvos..dar
geltonos splavos plonesniu😀 Mažiuką padariau, kitą didesnį
darysiu ir su žalios spalvos blizgučiu apvyniosiu😀
kažkaip apmiršta bendravimas, ir laiko jau nerandam
19. Nov 2010, 09:56
Labas rytas 😃 vakar nieks neleido sedet prie kompo, Adas
matyt persivalge, tai tik uzmigdziau, keliuos ir rekia 😕 net
bandziau kompa i lova persikelt, misija neimanoma 😀 zodziu
ryt grisiu namo, papletkinsim 😃 😃 Augustui dabar kaip duos
visi dantys is eiles, oje oje, Rima prisipirk tepaliuko ir
zvakuciu, o Granta Rasita gal ir pamaitinai ko ?
19. Nov 2010, 09:49
Labas rytas 😉 Naktiniai pokalbiai nevyksta, nes matyt
Rasa vyras uzspaude, nes skypu irgi neplepam. Grantui gal
pilvuka nuo kazko pucia, nieko naujo nevalge?
Slapukai, įskaitant trečiųjų šalių slapukus, naudojami siekiant pagerinti ir pritaikyti šios svetainės turinį vartotojų poreikiams. Toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate naudoti slapukus.
SutinkuSužinokite daugiau
bet maniskis ir dirba ta diena, papasakosit paskui kas dalyvausit 😉
tai gi ten ne ligonine
ismeigs koki svirksta dar kas 😃
perskaiciau, mes nedalyvausim. Manes kazkaip Aids centras nevilioja 😀
pagrindiniam paskaitykit
o kas ten per paskaiteles, mokins kap gydyt? 😀
Sveikutes😀 na ir tikrai kazkaip tylu daznai buna cia, matomai toks etapas. Tyla ir ramybe pries kaledas😀 As tai nuo kitos savaites tikriausiai ir visai retai uzsuksiu, man pagaliau jau paskaitu sesija prasides😀 dar vyras atostogas pasieme visa gruodi. Norisi ir kalediniu dovaneliu padaryt😀 Saunuoles Rima su Migle, jau plusa😉 Vargsiukas Grantas, tai turbut prastai ir miega☹ Na, sveikatytes jums!
ar registruojatės kas į paskaitėlę dėl rotaviruso ir vėjaraupių? 😀
Ačiū Alinut😉
nu super,Migle. Dadesi zaisliuku ir bus fantastika 😉
tinginukes jus 😀
vakar turejom su mama varyt tu reklamu Kanu liutu geriauios ziuret, bet abi patingejom, tai taip ir liko 2 nepanaudoti bilietai😛
labas rytas visoms😀 oi, ziuriu, Miglute is tiesu tokius Kaledinius pasiruosimus organizuoja, kad net baltas pavydas sueme😉 as asmeniskai pastaruoju metu nieko nenoriu, kad tik man praeitu nuolatinis alkio jausmas😛
Rasita, linkiu, kad tavo Grantui kuo greiciau pasibaigtu visos problemytes ir miegotumete ramiau😉
o Augustukui, kad greiciau tie jo dantukai isdygtu ir nebekankintu jis savo mamytes😉
va įmečiau nuotraukytę vainiko į mūsų albumą😉 tik jis dar nebaigtas pilnai+ kokybė foto nekokia..kažkas fotikui atsitiko, jau taip fotkina nekaip☹
as, tai galeciau kazka pasidaryt pati, bet labai tingiu 😃
Man justytes labai patinka, tie burbulai kalediniai ir kt
labas rytas. kokios jus auksarankes, ir netingite. as tai kazkaip neturiu tam polenkio😀
po to, kai padarysi nepamirs parodyt
Po to apviniojau blizgučiai sidarbinės spalvos..dar geltonos splavos plonesniu😀 Mažiuką padariau, kitą didesnį darysiu ir su žalios spalvos blizgučiu apvyniosiu😀
nu saunuoles, mergaites, tik ruosiasi sventem 😀
o po to?
Rima pagrindą pasidariau iš ..reklaminių laikraštukų😃
pagrindą iš ko darai? čia iš eglės ar vytelių?
oje, Migle tu cia rimtai jau ruosies 😀
nu vo, padariau kalėdinio vainiko pagrindą, teliks tik žaisliukų uždėt😀
atrodo sėdim visą dieną, bet į šypsenėles šypsenėlėms gi neatsakinėsi 😃
nu tikrai, visai jus jau cia mazai lankotes 😃 kaip neuzsuku, tai tik savo paskutini pasisakyma matau
kažkaip apmiršta bendravimas, ir laiko jau nerandam
Labas rytas 😃 vakar nieks neleido sedet prie kompo, Adas matyt persivalge, tai tik uzmigdziau, keliuos ir rekia 😕 net bandziau kompa i lova persikelt, misija neimanoma 😀 zodziu ryt grisiu namo, papletkinsim 😃 😃 Augustui dabar kaip duos visi dantys is eiles, oje oje, Rima prisipirk tepaliuko ir zvakuciu, o Granta Rasita gal ir pamaitinai ko ?
Labas rytas 😉 Naktiniai pokalbiai nevyksta, nes matyt Rasa vyras uzspaude, nes skypu irgi neplepam. Grantui gal pilvuka nuo kazko pucia, nieko naujo nevalge?