Vilnius ir jo aplinkiniai miesteliai ir kaimeliai:)

10. Aug, 12:11

Renkames visos vilnietes ir vilnieciai cia:)

19. Nov 2010, 13:00

bet maniskis ir dirba ta diena, papasakosit paskui kas dalyvausit 😉

blogietee blogietee 19. Nov 2010, 12:58

tai gi ten ne ligonine

19. Nov 2010, 12:51

ismeigs koki svirksta dar kas 😃

19. Nov 2010, 12:37

perskaiciau, mes nedalyvausim. Manes kazkaip Aids centras nevilioja 😀

blogietee blogietee 19. Nov 2010, 12:32

pagrindiniam paskaitykit

19. Nov 2010, 12:17

o kas ten per paskaiteles, mokins kap gydyt? 😀

19. Nov 2010, 12:07

Sveikutes😀 na ir tikrai kazkaip tylu daznai buna cia, matomai toks etapas. Tyla ir ramybe pries kaledas😀 As tai nuo kitos savaites tikriausiai ir visai retai uzsuksiu, man pagaliau jau paskaitu sesija prasides😀 dar vyras atostogas pasieme visa gruodi. Norisi ir kalediniu dovaneliu padaryt😀 Saunuoles Rima su Migle, jau plusa😉 Vargsiukas Grantas, tai turbut prastai ir miega☹ Na, sveikatytes jums!

blogietee blogietee 19. Nov 2010, 11:40

ar registruojatės kas į paskaitėlę dėl rotaviruso ir vėjaraupių? 😀

19. Nov 2010, 10:44

Ačiū Alinut😉

19. Nov 2010, 10:42

nu super,Migle. Dadesi zaisliuku ir bus fantastika 😉

19. Nov 2010, 10:41

tinginukes jus 😀

19. Nov 2010, 10:35

vakar turejom su mama varyt tu reklamu Kanu liutu geriauios ziuret, bet abi patingejom, tai taip ir liko 2 nepanaudoti bilietai😛

19. Nov 2010, 10:34

labas rytas visoms😀 oi, ziuriu, Miglute is tiesu tokius Kaledinius pasiruosimus organizuoja, kad net baltas pavydas sueme😉 as asmeniskai pastaruoju metu nieko nenoriu, kad tik man praeitu nuolatinis alkio jausmas😛
Rasita, linkiu, kad tavo Grantui kuo greiciau pasibaigtu visos problemytes ir miegotumete ramiau😉
o Augustukui, kad greiciau tie jo dantukai isdygtu ir nebekankintu jis savo mamytes😉

19. Nov 2010, 10:32

va įmečiau nuotraukytę vainiko į mūsų albumą😉 tik jis dar nebaigtas pilnai+ kokybė foto nekokia..kažkas fotikui atsitiko, jau taip fotkina nekaip☹

19. Nov 2010, 10:31

as, tai galeciau kazka pasidaryt pati, bet labai tingiu 😃

19. Nov 2010, 10:28

Man justytes labai patinka, tie burbulai kalediniai ir kt

19. Nov 2010, 10:27

labas rytas. kokios jus auksarankes, ir netingite. as tai kazkaip neturiu tam polenkio😀

19. Nov 2010, 10:24

po to, kai padarysi nepamirs parodyt

19. Nov 2010, 10:23

Po to apviniojau blizgučiai sidarbinės spalvos..dar geltonos splavos plonesniu😀 Mažiuką padariau, kitą didesnį darysiu ir su žalios spalvos blizgučiu apvyniosiu😀

19. Nov 2010, 10:21

nu saunuoles, mergaites, tik ruosiasi sventem 😀

blogietee blogietee 19. Nov 2010, 10:20

o po to?

19. Nov 2010, 10:18

Rima pagrindą pasidariau iš ..reklaminių laikraštukų😃

blogietee blogietee 19. Nov 2010, 10:16

pagrindą iš ko darai? čia iš eglės ar vytelių?

19. Nov 2010, 10:16

oje, Migle tu cia rimtai jau ruosies 😀

19. Nov 2010, 10:14

nu vo, padariau kalėdinio vainiko pagrindą, teliks tik žaisliukų uždėt😀

blogietee blogietee 19. Nov 2010, 10:12

atrodo sėdim visą dieną, bet į šypsenėles šypsenėlėms gi neatsakinėsi 😃

19. Nov 2010, 10:06

nu tikrai, visai jus jau cia mazai lankotes 😃 kaip neuzsuku, tai tik savo paskutini pasisakyma matau

blogietee blogietee 19. Nov 2010, 10:03

kažkaip apmiršta bendravimas, ir laiko jau nerandam

19. Nov 2010, 09:56

Labas rytas 😃 vakar nieks neleido sedet prie kompo, Adas matyt persivalge, tai tik uzmigdziau, keliuos ir rekia 😕 net bandziau kompa i lova persikelt, misija neimanoma 😀 zodziu ryt grisiu namo, papletkinsim 😃 😃 Augustui dabar kaip duos visi dantys is eiles, oje oje, Rima prisipirk tepaliuko ir zvakuciu, o Granta Rasita gal ir pamaitinai ko ?

19. Nov 2010, 09:49

Labas rytas 😉 Naktiniai pokalbiai nevyksta, nes matyt Rasa vyras uzspaude, nes skypu irgi neplepam. Grantui gal pilvuka nuo kazko pucia, nieko naujo nevalge?