Vestuvės iki ar po vaiko gimimo

11. Jul, 05:38

sveikos mamytes, cia va netycia tokia tema uzsikalbejom ne laiku ir ne vietoj tai galvoju reikia perkelti ja kitur :) kaip jus manot ar geriau vestuves is reikalo skubios su keletu zmoniu su didziausiu pilvu bet butinai pries gimstant vaikeliui, ar tokios apie kokias visad svajojot ( nebutinai jos turi buti dideles) bet jau po vaikelio gimimo ir jau kai patys nusprendziat kad jau laikas ir jau norit :)

blogietee blogietee 11. Jul 2010, 18:22

davai puolam 😃 cia taip mano dauguma vyresniu mamyciu, musu mamos ir mociutes 😀

11. Jul 2010, 18:22

ka mes cia pulsim tave uz tavo nuomone 😀 mano vaikas gims ne santuokoj tu dabar uzpulk mane tada 😉

11. Jul 2010, 18:21

giedra,tau netinka valio!as kitaip manau.tiesa sakant apskritai manu,kad vaikai turi gimti santuokoje 😀 pulkit db 😃

blogietee blogietee 11. Jul 2010, 18:19

nebutina, kartais likimas sudelioja kada kam ivykti, buna ir atveju visokiu, nunesa pareiskimu, pasirenka data vos ne po metu, ir i ta laika pastoja, tada jau ir buna pilvukas visai netiketai po balta suknele

11. Jul 2010, 18:19

apie rutas as is viso nebekalbu 😃 ir pati be rutu ejau.

11. Jul 2010, 18:16

rutos kaip rutos cia jau maziausia beda kai pagalvoji 😃 bet tam kad butinai reik apsizenyt iki vaikelio gimimo tai man netinka taip 😀

11. Jul 2010, 18:16

tas rutu vaikinelis siais laikais ir dar su pilvu, tai tikrai juokina pasauli. mano ne viena drauge taip tekejo, ir dar toookius vainikelius vos ne vainikus turejo, o pilvukai graziai svete is toli😀 as pati, kai tekejau ruta vainikelio nesidejau sakiau nereikia, nors ir nesilaukiau. del atsargos anyta idejo, jei kartais baznycioje prasytu, bet kunigas apie tai uzmirso😀

11. Jul 2010, 18:16

😃

blogietee blogietee 11. Jul 2010, 18:15

kad ir pilvo dar nera, bet rutos jau nuskintos buna 😀

11. Jul 2010, 18:14

o va tema apie vestuvias 😀

blogietee blogietee 11. Jul 2010, 18:14

ir rutos aplamai atgyvene 😀 jos labai anksti nuvysta 😃 😃

11. Jul 2010, 18:13

rima,gerai pastebėjai,juokingai atrodo kai pilvukas pūpso,o rūtelės ant galvelės žiba

11. Jul 2010, 18:12

dukterėčia nesantuokoj gyvena 8m,turi du sūnus,vakar pakrikštijo metukų sūnų,tai kunigui pažadėjo susituokti,nors gyvena pasiturinčiai,neskuba tuoktis,o kodėl delsia net pati negali paaiškint,gal todėl ,kad taip priprato,o gal bijo kad santykiai pages,net nežinau

blogietee blogietee 11. Jul 2010, 18:12

ne suknele atspindi nekaltuma, o rutu vainikelis prie nuometo.. pati tekejau kaip dukrai buvo 5 metai, ir buvau su balta suknele, bet be nuometo.. nes tai mano reikalas kaip as noriu atrodyti o ne svieto juokinimas, zmones dar ne tokiu juoku gyvenime prikrecia 😀

11. Jul 2010, 18:10

koks gi cia cirkas laurike, o as ir nepabreziau kad suknele turi butinai but balta. kitos tu neaprenksi balta suknele ji rinksis raudona pvz 😀 as tuoksiuos tik su balta suknele zinoma su ilgu veliumu rutu vainikelio gal jau nebesiseksiu bet mano suknele bus butent tokia kaip as noriu. tai juk mano vestuves ir as pati savo sventes karaliene koks gi cirkas. man negrazu kai tuokiasi su kostiumeliu arba dar geriau baltom kelnem tarkim, bet kitom tai yra grazu ir valio. o cirkas cirkui nelygus, as juk nesituoksiu balta suknele ir raudonai issipaisius nosi kad tai butu cirkas. kaip ir milke sake kad jei jau dave vaikeli nesantuokojoj tai ir gims vaikelis nesantuokoj ir bus lygiai taip pat laimingas.

11. Jul 2010, 18:09

nuometo gali ir nebuti, o sukneles spalva man neturi reiksmes, aisku pati noreciau baltos( tokia ir vilkejau), nes tai vestuves, o ne eiline svente, jos rubai kitokie ir karta gyvenime jais puosiesi

11. Jul 2010, 18:07

visada sakiau ir sakau, kad teketi su pilvu yra vargas nuotakai. kokia jai svente, jei skauda nugara, tinsta kojos ir pan. jei sventes nebuvo iki vaikelio pradejimo, tai gal geriau jas nukelti ateitin ir tada visiems smagiai atsvesti.

11. Jul 2010, 18:06

giedra,o va vel nesutinku,jei jau pagimdai vaika,kam ta balta suknele?nu man juokinga..mergina kai teka,taip,bet jei prie altoriaus eina mama ir dar su balta suknele ir su veliumu...as taip manau..nereikia daryt cirko.

11. Jul 2010, 18:06

sveikos meginos. as dabar laukiuosi mazylio, esame nesusituoke, bet maziukas yra planuotas. Manau, jei Dievulis mums padovanojo si stebukliuka nesantuokoje, tai ir pagimdyti galiu nesantuokoje. Vestuves atsoksim sekancia vasara, ir krikstynas tuo paciu padarysim. Popierizmo tikai nera daug, i nematau as cia jokiu problemu.

11. Jul 2010, 17:59

na as gal ir netiksliai ivardinau kad skubios, na bet tarkim vaikelis planuotas buvo ar neplanuotas jokio skirtumo bet tiesiog nenori pora tuoktis del reikalo. as asmeniskai nenoreciau su pilvuku but per savo vestuves, as mieliau iskelciau vestuves kai mano vaikiukas kokiu 2 metuku tarkim butu kad jau lakstytu pats ir galetu kartu su manim eit prie altoriaus jei jau nepavyko susituokt pries pastojant.
o gedos jokios nematau tiesiog siaip su pilvuku kai tuokies tai reik labai prisiziuret ir pavargsti gi greiciau ir kad ir su tuo paciu isgerimu gali isgert nedaug( nors ir siaip aisku gerti daug nereikia 😀 ) o tas popierizmas ar taip ar taip gi jis yra.
va butent akcentas vestuvese mano nuomone ir man asmeniskai ir yra vestuvine suknele 😀 nenoriu kad ji butu kostiumelis ar kazkas panasaus noriu ta diena atrodyt taip kaip daugiau gyvenime gal nebeatrodysiu 😀 va kaip prirasiau 😀

11. Jul 2010, 17:55

sakysit vyras daug uzdirba.kiek gali uzdirbti zmogus dirbantis parduotuveje konsultantu?

11. Jul 2010, 17:52

giedra,kodel skubios?kodel negalima tuoktis su pilvuku?as i tai ziuriu,kaip i moters geda,nepasitikejimu savimi..tik tiek,kad paciai mamai gal ir sunku atbuti savo svente..bet ne ta turejau galvoje,kad is reikalo..as tik rasydama turejau galvoje,kad zymiai daugiau popierizmu ir lakstymu,kai tevu pavardes skirtingos.o atsakant i kitos mamytes pastebejima,kad vestuves brangu-atsakau:nelygu apie kokias svajojat.as pirkau balta kostiumeli,kuri galeciau nesioti veliau.ir mum vestuves pries 3m atsejo 1 vyro alga

neri neri 11. Jul 2010, 17:42

na tokios vestuvės iš reikalo labiau dėl kitų ,manau kad vestuvės yra dėl savęs ir visai nebūtina skubėti ,galima puikiausiai jas atšokti jau gimus vaikeliui ,ir be jokių stresų 😀

11. Jul 2010, 17:39

o gal dar yra ir tokiu kurios apskritai niekad nesvajojot apie vestuves arba nematot reikalo ? 😉

11. Jul 2010, 17:38

sveikos mamytes, cia va netycia tokia tema uzsikalbejom ne laiku ir ne vietoj tai galvoju reikia perkelti ja kitur 😀
kaip jus manot ar geriau vestuves is reikalo skubios su keletu zmoniu su didziausiu pilvu bet butinai pries gimstant vaikeliui, ar tokios apie kokias visad svajojot ( nebutinai jos turi buti dideles) bet jau po vaikelio gimimo ir jau kai patys nusprendziat kad jau laikas ir jau norit 😀

1 2 3 4