Vestuvės iki ar po vaiko gimimo

11. Jul, 05:38

sveikos mamytes, cia va netycia tokia tema uzsikalbejom ne laiku ir ne vietoj tai galvoju reikia perkelti ja kitur :) kaip jus manot ar geriau vestuves is reikalo skubios su keletu zmoniu su didziausiu pilvu bet butinai pries gimstant vaikeliui, ar tokios apie kokias visad svajojot ( nebutinai jos turi buti dideles) bet jau po vaikelio gimimo ir jau kai patys nusprendziat kad jau laikas ir jau norit :)

12. Jul 2010, 16:36

nu va gal uz tai kad nedaro ir negirdejau adr 😀 bet tradicija tai ka tu ka tu 😃 manau is simto jau neatsirastu nei vienos 😃 is tukstancio nebent tokios paklodes 😃

12. Jul 2010, 16:36

tai gi pildavo kiaules krauja 😃 gi buvo jau ir tokiu kurie seniai sugriesine 😃

12. Jul 2010, 16:34

pas mus pinigu nerinko, sumokejome mes. ir prasiau, kad tevai pasitikdami nepripiltu degtines, kaip daznai daro. sakau, linkite tureti duonos, druskos ir vandens, o pripilat degtines. tai mama pripyle mums mineralinio😀 as taip gerti norejau, kad su malonumu isgeriau, nors pries gerdama pauosciau😀

12. Jul 2010, 16:33

o sitos tradicijos nei negirdejau dar 😃 😃
as ir uz vestuves kada tik noresiu ir kokias noresiu 😀

12. Jul 2010, 16:32

jei jau visas tradicijas perimat taip jau grieztai,tai kodel niekas nebenesa paklodes kruvinos pakabinti po 1 nakties 😃 😃 😃 juk irgi tradicija budavo...

12. Jul 2010, 16:31

jetus ir klausot jus... as tai nesisegiau to rutu vainiko,kokias norejau tokias ir pasidariau vestuves,svarbu,kad man patiko 😉 man tai pats slyksciausias dalykas tas pinigu surinkinejimas kaip buna ant kiekvieno kampo,pas mus ne lito niekas nerinko,patys muzikantams davem ir pasakem cia jums arbata jokiu rinkliavu 😀

12. Jul 2010, 16:19

pas mane nebuvo tokio dalyko, todel kad nenorejau, ir mano mama sake, neleisiu, kad sugadintu graziai padenta stala. mus pasitiko prie vartu su krepsiu, aisku, buvo persirenge, bet stovejo ir stalo neuzsedo

12. Jul 2010, 16:16

turejau galvoj stalu uzsedima svetimu,kai grizus turi issipirkti stala.zinoma,kad pries veja nepapusi,bet padiskutuoti galima.

12. Jul 2010, 16:13

per bet koki baliu stalai tiesiami 😃 galima naudotis tradicijomis bet ne visomis. jei jau taip tai tuomet ir vestuviu nebereikia...

12. Jul 2010, 16:13

bet ar butina visa nuo iki perimti is senoves? gal galima tik tam tikrus momentus, kurie patinka, yra priimtini?

12. Jul 2010, 16:12

nu lietuviai stala uzsest privalo 😃

12. Jul 2010, 16:11

jei nesituokia pagal senesnes tradicijas,tai kam tada baltos sukneles,nuometai,rutu vainikai?kam pirsliai,stalu uzsedimai?visa tai taip pat is senoves.

12. Jul 2010, 16:01

as kai istekejau tai mano mama sake irgi kam tau tas rutu vainikelis,bet as pati norejau😀

12. Jul 2010, 16:01

tai jo, savaitgali skaiciau, kaip budavo svenciamos anksciau vestuves, mergvakaris, kokie buvo paprociai, tai db viskas labai pasikeite, toli toli nuo anu laiku

12. Jul 2010, 15:58

is vis jau labai mazai kas tuokiasi pagal visas tradicijas,tai is tikro nera svarbu dabar

12. Jul 2010, 15:54

butent ir suknele ir rutos ir nuometas-nekaltybes,mergystes simbolis.laikai liberaleja,tai ir simboliai tapo nebesvarbus.

12. Jul 2010, 15:40

As tuokiasui pries 9 metus, pries tai su vyru metus kartu gyvenom, tai neisivaziduojat, koks buvo uosviam sokas, kad mes taip elgiames. gal dar ir po siai dienai butume gyevne "susideje", jei ne uosviu spaudimas, nes jiems geda pries kaimynus 😃
Vestuves buvo grazios, tradicines, 2 dienas puotavom. Tik kadangi buvau l. jauna- 20-ies, tai teko paklust vyresniuju valiai ir segtis rutu vainika. Kaip siandien atsimenu, uzsikukciodama sakiau- kosk dar rutu vainikas, jei tos rtutos jau seniai nsukintos.... Na bet nieks manes tada nesiklause 😀
Dukrte gime po 1.5 m. nuo vestuviu. Jei per ta laika, kol gyvenom su vyru, buciau pastojusi, tikrai nebuciau tekejusi is reikalo. Ir baltos sukneles jau buciau nebesivilkusi. Man balta suknele asocijuojasi su skaistumu, aisku, jau nebebuvo to skasitumo, kai tekejau, bet dar buvau negidmziusi :d

12. Jul 2010, 15:25

vyresnio amziaus moteriskem svarbu tai, jos nesupranta to, ka mes darome. gerai, kad mano pirsliene ir mama sake, tai rutu vainikelio turbut nesidesi, kam jis😀

12. Jul 2010, 15:03

nenorejau rutu vainikelio, nenorejau nuometo, del to salono darbuotojos buvo pakraupusios, kaip cia db nenoriu nieko ant galvos deti😀 bet tokiu dalyku man nereikia, nepatinka, kaip ir leles vystymas, ar leksciu dauzymas. pries vestuves pasakiau, kad nebutu tokiu dalyku

12. Jul 2010, 14:53

na jo ai ce kiekvieno savitas reikalas ir ta suknele ir tas vainikelis ,as tai net nezinau ar eisiu su balta gal irgi su dramblio kaulo arba sapanine,nu dar gi reik issirinkt ta vienintele

12. Jul 2010, 14:44

jai po teisybiai tai ir balta suknele yra nekaltybes sinbolis...bet sito sinbolio niekas taip nesureiksmina...

12. Jul 2010, 13:39

teisingai

12. Jul 2010, 13:35

Svarbiausia, kad bent patiems jauniesiems nebutu juokinga 😀 Nes tada jau gali pasidaryti ir graudu. 😀

12. Jul 2010, 13:35

na suprantama juk, na svarbu kaip kas nori kaip kam gerai tas tai daro

12. Jul 2010, 13:29

na kiekvienai skirtingas poziuris i tai kas nori dedasi kas nori nesideda😀

12. Jul 2010, 13:21

Nezinau, laikai keiciasi, keiciasi kazkiek ir tradicijos. Dalyvavau vienose vestuvese - jaunoji nesilauke, bet pora jau kelerius metus kartu gyveno. Rutu vainikelis buvo, bet visas pulkas (iskaitant ir jaunaja), kikeno is jo galvas nulenke. Kam jo apskritai tada reikia? Man atrodo, labai maza dalis nuotaku siais laikais yra nekaltos (jeigu dar apskritai yra tokiu). Tad rutu vainikelius as apskritai linkusi palikti istorijai 😀

12. Jul 2010, 12:31

na matai mano ir tavo situacija skiriasi😀man viskas tikiuosi bus pagal tradicijas kurios man labai grazios😀

12. Jul 2010, 12:21

na matai zivilyte as su tavimi visiskai sutinku tik ta prasme kai jau buni nescia tai ir man jau juokinga, bet kadangi as dar neilaukiu tai manau nieko pries cia tas rutu vainikelis😀

12. Jul 2010, 11:48

as tai isivaizduoju kokiu noriu nei labai prasmatniu nei kukliu, noriu kad ta dienele visiems ne tik mums su maniskiu isimintu, kad visi ta dienel dziaugtusi😀, labai laukiu tos dieneles😀greiciau ji ateitu😀 na as tai noriu su visomis tradicijomis, rutu vainikelis, balat suknele ir pns😀

11. Jul 2010, 23:30

o as net neisivaizduoju kokiu noreciau vestuviu zinau kad noriu kukliu negirdysiu tikrai pulko zmoniu,bet ir kazko ipatingo noriu na jau beveik esu nusipiesusi ta vaizda galvoja kokios jos turetu but,tai kai galutiniai apsispresiu tada ir tuoksiuos nematau kur skubet....pritariu visoms kad rutu vainikelis atgyvena,na o sukneles spalva kiekvienos asmeninis reikalas as pakolkas esu nusprendusi su balta neiti o sampanine pats tas 😀

1 2 3 4