Vasario mėn. gimę vaikučiai !

02. May, 05:44

Sveikutes sukuriau nauje tema vasario menesio gimusiems vaikuciams :)) pati auginu 2vaikucius jauniausem 2 menesiukai :) butu ydomu pasidalinti mintimis su kitomis mamytemis :)

11. May 2011, 22:20

tai kitąkart pabandykit daugiau vandenuko 😉 oj mūsų dienelė super, aplankėm draugus, pasivaikščiojom po parduotuves, prisipirkau šmutkių 😃 dar parkėly pasisėdėjom, pasiutmergė buvo auksinė 😍 žodžiu įspūdžių tiek daug, kad mažoji visą dieną nemiegojo, o kai grįžom pavalgė ir lūžo kaip lapas 😃 Ką jūs gero ir turiningo nuveikėt? 😉

11. May 2011, 22:16

as irgi manau reike dar daugiau vandens pilti bandysim kita karta 😀 o snekinti tj lb snekinu kaip tik ymanydama bet.. lb istempes vyrukas net nenusisypso . ☹
na kaip tau dienele praejo? 😀

11. May 2011, 22:15

Jetau koks gražuolis 😍 aš tai daugiau vandenuko įpilu, kad apsemtų kūnelį, nes kitaip irgi įsitempia. O bandėt šnekint maudant? 😀 gal tai padės? 😀 smagu kad šampūnas padėjo 😉

11. May 2011, 22:09

sveikute, na mes isbandem ta shampuna tikrai geras 😀 nupirkau snd termometra ir vaika maudziau 38 temperaturoi bet vistiek jis man isgandes yra ;/ as jau pergyvenu vaikas nuo mazens jau bijau vandens 😥( cia musu sendienines maudynes

11. May 2011, 18:06

į vonytę pilu tik čiut čiut, kai numaudau pašukuoju šukytėm ir vsio 😀 per kelis kartus išsišukavo ir nusiprausė 😀

11. May 2011, 17:55

radau ta shampuna 😀 o kaip tu ji naudoji tik ipili y vonele ir viskas tada nukrenta pleiskaneles nuo galvos?

11. May 2011, 11:49

:dd na reiketu atprasti tikrai nes vaikas po to maisys 😀

11. May 2011, 11:38

tai kad tokia yra 😃 😃 😃 aš ją taip dažniau vadinu negu vardu 😃 reik atprast, nes paskui galvos kad jos toks vardas 😃

11. May 2011, 11:32

gerai skamba pasiutmerge 😃😃

11. May 2011, 11:31

šaunu tikrai, džiaugiuos kad pasiutmergė turi senelius 😀

11. May 2011, 11:23

kaip saunu kad nors su uosvene silti santikiai isliko 😀

11. May 2011, 11:20

aha, ji eina už mus su Vilte, net savo sūnų iš namų išvarė, jog taip pasielgė 😃 Tai retkarčiais aplankom juos, labai nori anūkytę pamatyt 😀

11. May 2011, 11:17

gerai sutaret su ex uosvene? 😀

11. May 2011, 11:16

Ex uošvienė sakė pavaišins, tad nusimuilinsiu nuo pietų darymo 😃

11. May 2011, 11:15

*juk

11. May 2011, 11:15

o mes neuzilgo keliausi y parduotuves jus snd dar saltibarscius gaminsiu nepraejo noras 😃D

11. May 2011, 11:02

Nėra už ką, svarbu padėtų 😉 gerai, kad jis nebrangus, jei nepadės nebus tiek gaila 😀 mes tai valgom, ruošiamės kelionei į Panevėžį, važiuosim senelių aplankyt ir su draugais susimatyt 😀

11. May 2011, 10:50

Labas rytukas, labai tau didelis aciukas 😀 eisiu ir as snd ieskoti nusipirkti tokio. seip nesu maciusi tokio bet gal labiau nepaieskojau 😀) ka veikinejet?mes nesenei pabudom pusryciajam abudu 😀

11. May 2011, 08:52

Labas rytas 😉 braskytiaaa, kaip ir žadėjau tai va įkeliu foto ir aprašymą to šampūniuko 😀 NAUJAS hipoalerginis Avent šampūnas kūdikio plaukučiams ir kūnui „Body&Hair Wash, no tears“, 400 ml.
Švelnus, mažai putojantis, bemuilis, be lanolino praustis skirtas preparatas efektyviai nuprausia nepašalindamas natūralių riebalų. Plaukai bus kaip šilkiniai, o oda ir švelni, ir minkšta. Jo sudėtis be ašarų užtikrina, kad maudymasis bus malonus. Sudėtyje yra pieno baltymų, vandens lelijų ekstrakto.

10. May 2011, 23:49

Saldžių sapnų ir tau bei tavo Matukui 😘 eisiu ir aš miego karalystėn, iki rytojaus 😉

10. May 2011, 23:47

na jo turetu ir cia buti ok laukiu rytoi ziniu is taves😀 reikes rytoi ir termometra nusipirkti tada pabandysiu nes noriu kad maziukas nuo mazens vandens bijotu ;/ o as jau jungiu kompa lauk ir einu miegucio saldziukas 😘

10. May 2011, 23:44

Aš matai turiu vaikiška termometrą ir vanduo būna apie 39 laipsnius, vėsesnis nepatinka. O to šampūniuko pavadinimą parašysiu ryt, nenoriu barškintis po komodą 😀 manau turėtų būt, juk avent angliška firma, tai tikrai turi būt jei jau pas mus yra 😀

10. May 2011, 23:41

o kokia turi buti vandens temperatura? as tai matuoju su alkune.
o kaip tikslei tas sampunas vadinasi? gal pas mus irgi tokio yra pirkti?

10. May 2011, 23:36

Tas šampūniukas pilasi į vonytę, odelė tapo minkštesnė, pleiskanyčių mažiau, o ir kvepia pasakiškai 😀 kokia vandens temperatūra? o kokia kambario temperatūra kai maudot? Gal jam per šalta? Arba pabandyk daugiau vandens pripilt, kad pilvuką apsemtų ir nereiktų užliet. Daugiau nežinau kas pagelbėtų.

10. May 2011, 23:32

na maniskis kazkaip keistai su tuo maudymusosi toks pribijo tik uzpildi vandens ant pilvuto visas istempe ir akis isprogina ;/ jauciu kad bijo vandens nzn ka daryt ;/ o mums tai pat lupasi as tai atmirkau biskuti galvyte su kunu aliejuku ir graziai svelniai isukuoju su sukytem speceliom.. o tas sampunas gal ir mums padetu tada nebuvau apie toki girdejusi ;/

10. May 2011, 23:25

Pleiskanojo prieš kelias savaites, ta luobelė luposi, tai nusipirkau avent šampūna ir kaip mat pagerėjo 😀 dabar plaukiukai kai kurie išslinko, tai atsiauginam kasas 😃 patinka Matukui maudynės? 😀 Nes manajai tai palaima, nenori iš vandens varliukė lyst 😃

10. May 2011, 23:21

mes taipat kas tris dienas maudomes 😀 nepleiskanoja jusu galvyte?>

10. May 2011, 23:15

Manoji jau irgi deda į akį 😃 Maudau kas tris dienas, o kai bus karščiai turbūt teks kasdien ar bent kas antrą. Dabar rytais tik pažastukus, kakliuką ir veiduką apsiprausiam 😀 o kaip jūs?

10. May 2011, 23:05

na tikrai kaip susitare 😀 mano vyrutis jau miega 😀 kas kiek dienu maudai vilte?

10. May 2011, 22:55

Nu va, du draugai kaip susitarę kartu niamnioja 😃 Oj sugundei su tais šaltibarščiais, užsinorėjau ir aš 😃 Jei ryt bus vėl karšta, reiks ir man pasidaryt 😀

1 ... 33 34 35 36 37 38 39 ... 42