Vaiko tėvas ar šeima

02. Jul, 08:20

sveiki... iskilo didele problemele man... nezinau ka pasirinkti ir nuspresti teisingai... su draugu buvome apie 5metus, turim vaikuti 1metuku 8men. ispradziu gyvenome kartu kai maziuke gime, isgyvenom neilgai kartu 3men mazdaug, nes po gimdymo buvau irzli ir nervuota, tai abu grizom atgal pas savo tevus gyventi. jie maziuke padedavo islaikyti tikrai nemazai, bet vis tekdavo teirautis kada atves maziukei ka. kai maziukei buvo 7men isvyko i uzsieni, ten prabuvo apie puse metu, musu bendravimas vistiek nenutruko... kai grizo, mes buvom pradeje vel graziai sutarti ir nemazai laiko praleisdavom kartu... ir vel lyg mastem pradet gyventi kartu, bet as nesu dar tiksliai apsisprendusi, lyg noriu but kartu, myliu ji, bet bijau, kad nebutu to paties kaip buvo ir pries tai kai gyvenom, kad nepavyks but kartu mums, kad pyksimes daug. mano mama jo nelabai megsta ir mane bando atkalbineti, kad nebuciau su juo toliau... ir siandien mums pasiule su maziuke vaziuoti i kaima, bet mama sumaste priezasti kodel negaliu vaziuoti ir pasake, kad jai vaziuosiu galiu susirinkti daiktus ir eit pas ji gyventi, jai taip noriu vaziuoti i ta kaima... as nenoriu susipykti su tevais ir su vaikucio tevu... bet taip tenka man rinktis... man mama isties daug padeda... paziuri vaika kai reik kur islekti... bet as nenoriu rinktis ko prarasti, nes as noriu ir su tevais sutarti ir pabandyt isnaujo seima kurti toliau... :(

02. Jul 2010, 21:20

laurike, dekui grazus zodziai reiks meginti kai isdrisiu... ☹ bet siandien taip ziauriai pasake, mazdaug vel klyna niesti, reik antro vaiko ☹(((((((((((

02. Jul 2010, 21:16

psichologijoje yra tokia "formule"- kai tu,(veiksmas),as (jausmas),nes (priezastis) pvz, kai tu,mama, sitaip mane saugai,as jauciuosi lb nepilnaverte,nes ir tu ir mano draugas man esat brangus ir reikalingi.dazniausiai zmogu tai paveikia.

02. Jul 2010, 21:13

Priims 100%,o jei ne galvosi ir susikursi savo su leliuku atskirą gyvenimą😀

02. Jul 2010, 21:12

tevai savo vaiko tikrai neatstums, nereik bijot, tavo tevai turi suprast kad tu turi pati savo nuomone ir darai kaip tau geriausia nesvarbu klysti ar ne, tam ir gyvenam kad klystume ir taisytume klaidas

02. Jul 2010, 21:11

siulau atsisesti ir pakalbeti su mama.karta nepavyks,antra karta megink.pasakyk mamai:"tu mano mama,man esi lb brangi,bet as jau ne maza mergaite.noreciau susitvarkyti savo gyvenima.as noreciau pameginti gyventi su dukrytes tevu.si kart rimtai.mama,as tau uz viska lb dekinga.bet manau suprasi mane.mes matysimes ir bendrausim kaip ir anksciau" salia to po pokalbio su mama tavo draugas lygiai taip pat galetu pasikalbeti su tavo mama.o gal mama turi svariu priezasciu jo nemegti?

02. Jul 2010, 21:07

as jau pati nzn kas yra geriausiai man ... ☹ o jai nepavyks, nezinosiu kur detis, nes kazin kaip mama priims mane atgal su vaiku...

02. Jul 2010, 21:01

Laikykis ir daryk kaip tau manai geriausia😀

02. Jul 2010, 21:01

na nepavydetina situacija, na gal mama tik tave gasdina kad tu neiseitum is namu????? o isties ji tik bijo del taves, jei tu savyje jauti kalte del santykiu ir jis tikraoi tave palaikydavo tai jis tikrai yra geras 😀

02. Jul 2010, 20:56

Na kad vaiko neleis matyt tai nęsamonė.Ištikrųjų pabandyk tu ne maža mergaitė visada atsiranda kažkokia išeitis,o nepabandysi tai gal po to gailėsies ir spresi o jeigu?Aš taip sakau todėl kad mano pirmas irgi nepatiko tėvams o aš visom keturiom stengiausi,bet ...😀

02. Jul 2010, 20:56

na jaunute tik saves nekaltink ir negailek kad buvai kaip sirse nes kalti skirybose visada yra abu 😀 juolab po gimdymo tave draugas turejo suprast. o mama tai pas mane tokia pat situacija mano mama ir nenori kad bendrauciau su vaiko teciu nes jis jai nepatinka. bet cia jau mano reikalas ar as noriu but su juo ar ne. tevai visad atleis visas savo vaiku klaidas, jei tikrai myli ir viskas gerai dabar siulyciau grizti pas savo vaikelio teti ir buti kartu, o galbut irodysi mamai kad jis tikrai geras vyras tau ir tetis jusu vaikeliui 😀 kaip ir sako nepabandzius nesuzinosi, geriau pabandyt ir nusivilt nei nepabandzius griauztis visa gyvenima kas butu jeigu butu 😉 sekmes

02. Jul 2010, 20:54

nu anksciau bijodavo, nes prisileidavo tik mane ir mano mama, bet pastaruoju metu kai pabuna, isidrasina tai viskas normaliai ir pa duoda ir zaisliukus nesa rodo...

02. Jul 2010, 20:52

tikrai nesuprantu kaip tevai gali taip elgtis.. o kaip dukryte priima tety kai jis aplanko ja?

02. Jul 2010, 20:47

jis mane ir palaike, jis mane apsikabindavo kai maitindavau, padedavo, bet as vis tiek budavau kaip sirse... ir dabar gailiuosi del to... nesupratau pati saves... kai maziuke gime, buvo nesenai sueja 18metu, o kai pradejom kartu gyventi nestumo pabaigoje, buvom neapsiprate prie naujos aplinkos... mane ji truputi ir erzindavo nauji namai... o as noriu pabandyt antra kart gyventi kartu, bet nenoriu sugadinti santykiu su tevais... kalbetis su mama neapsimoka... nes ji pradeda vartyt savo nesamones ir pati susinervuoja... ir nesuprantu ji bando uzdrausti, kad jis vaika matytu...

02. Jul 2010, 20:38

napabandzius nesuzinosi ar bus gerai su juo ar ne!! aisku mokslai gerai bet ir be ju zmogus gali tikrai daug pasiekti,,o beto ne tavo mama jy pasirinko o tu... o gal tau reiktu tiesiog ramiai susedus su mama pasikalbet ir bandyt graziuoju viska isprest. o ir tavo isrinktasis galetu pasneket su tavo tevais

02. Jul 2010, 20:34

nenoriu tavęs skaudint😀,bet kartais tėvai mato daug daugiau negu mes pačios, ir kokios piktos būtume po gimdymo tėvas kaip tik turi palaikyti ir suprasti ,kad tau kaip tik reikia palaikymo ir pagalbos ypač pirmus mėnesius

02. Jul 2010, 20:32

man dabar 19metu, bet esme tame, kad mane beveik tevai islaiko... mes gyvenom apie 3men kartu, bet mes daug pykomes, nes buvo nestumo galas kai pradejom gyventi kartu ir kai pagimdziau buvau irzli pikta, nesutarem, tada nusprendem gristi pas savo tevus gyventi... o mama ikalbineja, kad nebuciau, nes ir vel tas pats tipo bus kai gyvensim... o tevai jo nemegsta tipo, kad mokslu daug nebaiges, jai atrodo nesimpatiskas, bet ne ji su juo buna, o as... man jis patinka...

02. Jul 2010, 20:27

o kodel jo nemegsta? o kiek tau paciai metu? o iskur gali zinot kad gyvenimas su juo bus prastas jai neleidzia tevai tau pabandyt su juo gyvent?

02. Jul 2010, 20:25

as ir nesuprantu ☹ bet esme tame, kad nemegsta mano mama jo, todel mane atkalbineja, kad man bus prastas gyvenimas su juo...

02. Jul 2010, 20:23

nesuprantu tokiu tevu kurie liepia rinkis arba juos arba vyra!!

02. Jul 2010, 20:20

sveiki... iskilo didele problemele man... nezinau ka pasirinkti ir nuspresti teisingai... su draugu buvome apie 5metus, turim vaikuti 1metuku 8men. ispradziu gyvenome kartu kai maziuke gime, isgyvenom neilgai kartu 3men mazdaug, nes po gimdymo buvau irzli ir nervuota, tai abu grizom atgal pas savo tevus gyventi. jie maziuke padedavo islaikyti tikrai nemazai, bet vis tekdavo teirautis kada atves maziukei ka. kai maziukei buvo 7men isvyko i uzsieni, ten prabuvo apie puse metu, musu bendravimas vistiek nenutruko... kai grizo, mes buvom pradeje vel graziai sutarti ir nemazai laiko praleisdavom kartu... ir vel lyg mastem pradet gyventi kartu, bet as nesu dar tiksliai apsisprendusi, lyg noriu but kartu, myliu ji, bet bijau, kad nebutu to paties kaip buvo ir pries tai kai gyvenom, kad nepavyks but kartu mums, kad pyksimes daug. mano mama jo nelabai megsta ir mane bando atkalbineti, kad nebuciau su juo toliau... ir siandien mums pasiule su maziuke vaziuoti i kaima, bet mama sumaste priezasti kodel negaliu vaziuoti ir pasake, kad jai vaziuosiu galiu susirinkti daiktus ir eit pas ji gyventi, jai taip noriu vaziuoti i ta kaima... as nenoriu susipykti su tevais ir su vaikucio tevu... bet taip tenka man rinktis... man mama isties daug padeda... paziuri vaika kai reik kur islekti... bet as nenoriu rinktis ko prarasti, nes as noriu ir su tevais sutarti ir pabandyt isnaujo seima kurti toliau... ☹

1 2 3