Vaiko tėvas ar šeima

02. Jul, 08:20

sveiki... iskilo didele problemele man... nezinau ka pasirinkti ir nuspresti teisingai... su draugu buvome apie 5metus, turim vaikuti 1metuku 8men. ispradziu gyvenome kartu kai maziuke gime, isgyvenom neilgai kartu 3men mazdaug, nes po gimdymo buvau irzli ir nervuota, tai abu grizom atgal pas savo tevus gyventi. jie maziuke padedavo islaikyti tikrai nemazai, bet vis tekdavo teirautis kada atves maziukei ka. kai maziukei buvo 7men isvyko i uzsieni, ten prabuvo apie puse metu, musu bendravimas vistiek nenutruko... kai grizo, mes buvom pradeje vel graziai sutarti ir nemazai laiko praleisdavom kartu... ir vel lyg mastem pradet gyventi kartu, bet as nesu dar tiksliai apsisprendusi, lyg noriu but kartu, myliu ji, bet bijau, kad nebutu to paties kaip buvo ir pries tai kai gyvenom, kad nepavyks but kartu mums, kad pyksimes daug. mano mama jo nelabai megsta ir mane bando atkalbineti, kad nebuciau su juo toliau... ir siandien mums pasiule su maziuke vaziuoti i kaima, bet mama sumaste priezasti kodel negaliu vaziuoti ir pasake, kad jai vaziuosiu galiu susirinkti daiktus ir eit pas ji gyventi, jai taip noriu vaziuoti i ta kaima... as nenoriu susipykti su tevais ir su vaikucio tevu... bet taip tenka man rinktis... man mama isties daug padeda... paziuri vaika kai reik kur islekti... bet as nenoriu rinktis ko prarasti, nes as noriu ir su tevais sutarti ir pabandyt isnaujo seima kurti toliau... :(

05. Jul 2010, 20:34

tai vat... burba, kad nieko vaikui valgyt nedarau, o kai pradedu daryt tai nepatenkina, nes buna kas tinka, nes ne pagal ja darau... kosmaras buna...

05. Jul 2010, 20:29

nesamone kazkokia tikrai kieno tas vaikas tu jia pasakyk

05. Jul 2010, 20:26

jau zinok kartais taip ir atrodo, kad susirinksiu daiktus ir iseisiu su vaiku... nes jau visai nesamones kalbet kartais kai pradeda tai negaliu... viskas jai atrodo negerai, nieks netinka...
o kazkada kaip apsipykom, sakau ok iseisiu, tai ji man sako galesi eit viena, bet be vaiko... nu visai issiziojau... atrodo paimtu ir neatiduotu mano vaiko... zodziu net pritruko...

05. Jul 2010, 20:11

tai zinai as tavo mamai jai mano tokia butu kaip tavoji atkalbinetu ir panasiai susirinkciau daiktus ir sakyciau ciau as iseinu 😛
tu turi vaikiuka vaikas turi tureti ir teva ir motina jus abu norit rimto seimyninio gyvenimo valio tai ko jus laukiat ....mama tiesiog bijo nuo taves nutolti bijo kad tu ja pamirsi ji beproto myli tave ir bijo paleisti ,is to nematau nieko gero tu turi kurti savo gyvenima ir nesvarbu kad tu esi jauna ar kokia 😀 niekur ji nedings isgirdus tavo nuosprendi kad tu iseini is namu ji susitaikys su tuo😀 anksciau ar veliau 😀
Gerai kad as savo mama paruosiau jau senai kad baigus mokykla as iseinu is tavo namu kur nors bet kur bet mes kartu negyvensim😀 taip ir buvo ir matau kad ji nuo to tik laimingesne ir mes puikiai sutariam bendraujam neesam nutoliusios ...kartais koks ir artimas zmogus bebutu bet ir jis atsibosta😀

05. Jul 2010, 19:56

laurike, dar kol kas nepajudejo niekas ☹ nes kaip sakiau si savaitgali kviete mus su maziuke kartu lekti pas ji i kaima ir ivyko konfliktas su mano mama, kad ji man pasake jai vaziuoju galiu susirinkti daiktus ir galesiu iseiti... ☹ kad as noriu rimto seimyninio gyvenimo tai garantuota... jau senai. tai va ryt draugas gris ir kalbesiu jau su juo, ka kaip darom... nes jau pradedu pavarkti nuo tokiu nesamoniu...

05. Jul 2010, 19:51

jaunute,o ka per tas kelias dienas padare tavo vaiko tevas?ar buvo su graziu geliu vazoniku pas tavo mama?o tusu pyragu ar vaziavai pas jo tevus?na ar padaret kazka,kad nors kiek viskas pajudetu is mirties tasko?ar bent kalbejai su draugu?su mama?o pati sau atsakei i klausima,ko as noriu is musu abieju santykiu?ar esu tikra del visko ka darau?

05. Jul 2010, 19:45

nu panasiai kristullia ir buvo, nelabai risliai papasakojau... tik as cia labiau rodziau nora eit pas savo tevus gyventi kai kartu jau gyvenome, mane viskas erzino...
linuciuke cia nieks per daugiausiai ir neklausia, bet man tenka kaip ir rinktis, ji arba savo tevus... tik nezinau kaip teisingai pasirinkti ir nenoriu nieko iskaudinti

05. Jul 2010, 19:04

Dabar isigilinau y pradzia 😀 Jums viena karta nepasiseke, tavo vaikinas nesugebejo istverti tavo hormonu audru po gimdymo, jis isvyko, isejot gyvent atskirai... TAI DEL TO TAVO MAMA JO NEMEGSTA. As isivaizduoju kaip tu jauteisi kai vyko tai (issiskyrimas ir pan) o tavo mama viska mate, ir jai skaudejo kartu su tavimi, tik ji gal to neparode... o dabar jis vel igriuna y tavo gyvenima, ir tavo mama bijo, kad tas pats scenarijus nepasikartotu antra karta! Ir bijo kad neatsirastu antro vaikeliuko nes dabar nesi pajegi islaikyti jy (sakei kad mama labai padeda, vaikino tevai padejo) Nera kitos iseities tik pokalbis ispradziu tau su mama, po to tavo ir vaikino seimoms bei tau kartu. Turit tiesiai sviesiai issiaiskint kokie jusu siekiai ir kaip to laikysites...

05. Jul 2010, 18:54

Gyventi reikes tau su vyru, o ne jusu tevams kartu, todel mazai kam rupi jie vieni kitiems patinka ar ne. Zinoma smagu butu jei taptumet didele darnia seima, bet jei kazkas oziuojasi, ar rodo principus gyvenkit del saves. Pritariu Giedrei ir Laurikei, turi ne kalbom o veiksmais mamai parodyt, kad jus GALIT gyvent kartu, o ne tik norit, tada ji tures padaryt isvadas. o jei ne, tai gal ji rimtai tokio budo.

05. Jul 2010, 18:38

Keista situacija.Kitas vyras jau butu senai su tavim gyvenes ir neklauses tavo mamos.Tau paciai reikia nuspresti ko tu nori

02. Jul 2010, 23:35

man norisi ir tu vakaru su savo seima, kad galeciau pasedet su vyru apsikabinus, o ne slapstytis nuo mamos ir susitikinet jai apsimetant, kad esu gerute... nu cia jau visai butu nesamone didziausia...

02. Jul 2010, 23:32

jis kai grizo is uzsienio mes pradejom ir vel lytini gyvenima, naudojom kontracetikus, nes apie antra vaikiuka dar negalvojam, nors ir norim, dar reik pirma pasiauginti, uzsidirbti gyvenime bent ant stogo virs galvos. sita abu puikiai suprantame...
manau, kad mano mama to ir baiminas, kad jis nesugebes musu islaikyti, nes laiko ji nevykeliu, nes tipo mokslu nebaiges, negali nieko dirbti, tipo juodadarbis...
musu tevai kalbejo, kai buvau nescia 7men mazdaug, nes tada man 18 suejo. mano mamai jo tevai nelabai patiko taip pat... o as kaip supratau jie pamane, kad mano mama pasikelusi, nors ji neparode, kad jie nelabai jai patinka...
jo tevams ziuriu gerai ar mes kartu ar mes atskirai... jiems per daug skirtumo nera, o mano mama grieztai kovoja, kad ne... ☹
jis tikrai buvo geras... ir namussutvarkydavo visada, indus suplaudavo, valgyt padarydavo jei reikdavo... ir negaliu suvokti kodel man viskas kliudavo, kodel pati provokuodavau pykcius po gimdymo...

02. Jul 2010, 22:02

kokie tevai bebutu,visa gyvenima prie saves nelaikys.o jei laiko vadinasi nepasitiki,tik klausimas kuo?tavimi,jaunute,tavo draugu,ar pati savimi.vienintele iseitis KALBETIS ir buti atsakingam,vyriskam ir ryztingam TAVO DRAUGUI.

02. Jul 2010, 21:59

jaunute,sakai kazi ar tevai eis kalbetis..jei taip sakai,vadinasi bendravimo silto nera.siulau tavo ir tavo draugo iniciatyva,jei tevai neis vieni pas kitus,pasiimk drauga,ir pakalbekit su tavo tevais,tada nulekit pas jo tevus,o po to gali buti,kad abieju tevai patys panores susitikti.juk kad ir kokie griezti buna tevai,bet vaiku laime visu svarbiausia.

02. Jul 2010, 21:55

tai kad nevisada nusileidzia tie tevai, daznai buna kad viena puse buna laiminga o kita ne, tokia yra tiesa, bet gaila kad tavo mama nori buti laiminga,o apie tavo laime ne nepagalvoja

02. Jul 2010, 21:54

giedra,kaip pirstu i aki.taip ir norejau parasyt.vien kalbeti kaip mes gyvensim,kaip mes kursimes...taip tevu neitikinsi.jei pasaket uz nuoma mokesimes patys,turit nertis is kailio,bet susimoketi patys.o tavo pasakymas,jis darys viska del musu,tai tik spejimai.jis db turi daryti.irodyti tavo tevams,kad jis vertas jusu abieju su dukryte.jis privaletu su savo tevais ateiti pas tavo.gal tai senamadiska,bet veikia teigiamai.

02. Jul 2010, 21:53

Suprantu taip, kad tavo mama baiminasi, kad jis nepajegs taves ir dukrytes islaikyti. Gal man klaidingai atrodo. Ir ji turbut nenori islaikyti dar ir jo. Tad turit stengtis abu pradet gyvent savarankiskai. Tai labai sunku, bet taip turi buti. Tada niekas netures jokios teises kelti tokius ultimatumus. Jeigu abu su vyru norite pabandyti dar karta, tikrai turit pabandyti, nes seima juk svarbiausia. Taip pat labai geras Laurikes patarimas - pasikalbeti su mama.

02. Jul 2010, 21:51

na tai tuomet belieka tau apsispresti. patarimu stengemes visos duoti 😉 tu esi mama ir nuspresk kur tavo vaikuciui bus geriausia ir saugiausia. ir pagalvok pati iki kokios ribos klausyt mamos.

02. Jul 2010, 21:48

zinokit mamukai,per skandala is namu neiseiciau.tai nieko gero neduos,viena puse bus laiminga.kita pikta..reikia ne aiskinti "as noriu,mes norim" o gristi faktais,kodel jus norit,ko tikites is buvimo kartu,kokia jusu bendra ateities vizija..jei apie nieztinti klyna,as mamai pasakyciau:"mama,mes jauni,mylim.o mylint ir mylisi.taip gyvenai tu,taip gyvensim mes.suprantam,kad antras vaikelis butu kvailiausias musu zingsnis,todel mes busim siuolaikiski ir naudosim kontracepcija"

02. Jul 2010, 21:48

kazin ar musu tevai eitu kalbet vieni su kitais. o jis ir pats kazin ar eitu... jo tevai padedavo savu noru kai mes gyvenom kartu... jis ir pats dirba, kad tik uzdirbtu kiek galedamas ir dirba bet ka...

02. Jul 2010, 21:45

jaunute tu sakai jis nertusi is kailio jo tevai padejo uz nuoma mokejo... palauk palauk taip nesidaro. jei jau norit but kartu bukit bet stenkites pats susikurt savo gyvenima kad nereiktu prasyt kad mama sumokek man uz buto nuoma. jau nevyk dievo i medi. jei jis stengtusi tegul stengiasi dabar ir ateina viena diena kaip vras ir pasako tavo mamai kad as uz savo seima galiu pakovot ir ja pilnai islaikyt. na tikiuosi supratai ka norejau pasakyt 😀

02. Jul 2010, 21:42

lb stengtis turi ir tavo draugas,mokytis,ieskotis darbo(jei nedirba) eiti pas tavo mama.kaip giedra sake,vien noru buti kartu gyvas nebusi.jusu bendra sajunga turi tenkinti abi jusu seimas(kalbu ir apie tavo seima ir apie tavo draugo seima).gal but mama,turedama daugiau patirties mato,kad tavo draugas nesistengia,kad su juo judvi saugios ir aprupintos nebusit.

02. Jul 2010, 21:39

pritariu laurikei, labai teisingai pasake ir dave superini pasiulyma

02. Jul 2010, 21:38

jis tikrai del musu nertusi is kailio, kaip mus islaikyti, ir mes kai gyvenome jo tevai labai daug padedavo, viska nupirkdavo kai reikedavo, uz buto nuoma sumokedavo... nemanau, kad tektu man pas tevus lakstyt pavalgyt su maziuke...
laurike mano mama avinas pagal horoskopa, jos charakteris britkus jei jai kas nepatinka... ji mano gyvenima ne toki kure, kaip tu parasei toki ji man gyvenima bande sukurti, ir kai suzinojo apie nestuma liepe nutraukti, bet as atsisakiau ir grieztai nesutikau...

02. Jul 2010, 21:37

as siulyciau visiem (tau,tavo tevam,tavo draugui ir jo tevam),susesti ir kalbetis.pasidaryk kuklia vakariene,pasakyk mamai kad lauki sveciu,atsiseskit ir issiaiskinkit.jei ateitu tavo uosviai,tavo mama suvoktu,kad tai ne jusu uzgaida,o rimti ketinimai kurti seima.

02. Jul 2010, 21:33

jaunute,o gal tiesiog tavo mama ne toki tavo gyvenima kura.nelauke tavo ankstyvo nestumo,mane mokisies,baigsi universiteta,gausi gera darba,tada turtingas,mokytas,intelektualus vyras...man vis knieti paklausti,o kaip susikloste tavo tevu gyvenimas.keliu metu tave mama pagimde?o gal(issireiksiu slyksciai) tavo mama tiesiog sunkaus budo,energetine vampyre.tokie visus ir viska kontroliuoja.nenorejau izeisti.

02. Jul 2010, 21:33

o dieve kokia pazystama situacija... 😀 na belieka tik tau apsispresti. ar turi jis jus kaip islaikyt? ar budama kartu su juo turetum lakstyt pas mama pavalgyt?

02. Jul 2010, 21:31

jis nori but kartu tikrai, bet jam jau pabodo laukti, jis jau pyksta ant mano mamos, kad mane ji kontroliuoja ir laiko, kad neiciau kartu gyventi...

02. Jul 2010, 21:28

ar taip ar taip tures kazkada paleisti juk neislaikys iki senatves mama, kuo anksciau pradesi stotis ant koju tuo lengviau bus palikt tevu namus. pakovok uz savo seima. jei vyras nori buti kartu tai turit stengtis kartu.

02. Jul 2010, 21:26

na mamam negrazei tikrai issireiskia, ji gal nenori taves paleisti, tu turi moketi ir uz save ir uz savo vaika pastotveti

1 2 3