svoris po gimdymo

05. Dec, 04:35 Lukunia9 Lukunia9

Labas.ar greit numetet svorio po gimdymo? Ir kaip numetinejot? As vat niekaip negaliu.. vietoj stoviu ir viskas.leliui jau 8men..

11. Dec 2013, 14:38

Vaikštynė tikrai labai geras daiktas tiek vaiko raidai stabdyti, gal net žaloti, o ypač svoriui auginti tinginėms mamoms 😃 Nepyk, kad juokiuosi, tiesiog tokia mano nuomonė. O kiek laiko vaiką laikai vaikštynėj? Vaikas irzlus gali būti dėl daugelio priežasčių, nei viena mama to nepraleidžia.
Vandens reikia gerti tiek, kiek jo reikia organizmui. Man tarkim žiemą 2 l. yra per daug, vasarą, karštą dieną per mažai. Ar tu žinai apie kalorijas, kiek, kas, ko turi?

Lukunia9 Lukunia9 11. Dec 2013, 14:29

Ne vaikas nevaistantis.bet as vaikstyne -pavadeli toki turiu.tj kuo daugiau stengiames vaikciot. Ir seip db lb irzlus tai ant ranku pastpviai arba su ta vaikstyne. O ka manai daug vandens padeda svori mest?

11. Dec 2013, 14:10

Va va, daryk išvadas, nes verkt visos moka, tik iš šono labai ne kaip atrodo ....

11. Dec 2013, 14:09

O tai vaikas jau vaikščiojantis? Jei lauke vaikas laksto, tai gal ir galima nusilakstyti, bet ne vasara 😀 Aišku, nėra lengva paskui mažiukus.
Vandens išgeri labai mažai, pabandyk išgert 2 l. ir vis prieš valgį po stiklinę, tai svoris tikrai krist turėtų. O čipsai tai nuodai ir jie padaro daug daugiau žalos nei mėsa ar kitas riebus, nors pakankamai normalus maistas. Mes čipsų nevalgom arba itin retai.

Lukunia9 Lukunia9 11. Dec 2013, 14:05

O pati, nu ka speju ta. Buna isededu to paties. Buna seip ryziu kokiu tik pavalgau. O vandens izgeriu nuaziau litro. Na buna aisku kaip kada. Buna ir izgeriu ta litra. Nu taip manau gal jei ideciau daugiau pastangu pavyktu numest..matai vyras isvien cipsus valgo dar

Lukunia9 Lukunia9 11. Dec 2013, 14:01

Gaminu ivairiai orkaitei tai su morkom ? Grybais, ziediniais kopustais na kaskart prifantazuoju 😃 grikiai, bulves, morkos, ryziai, makaronai..

Lukunia9 Lukunia9 11. Dec 2013, 13:59

Visa diena paskui vaika 😀 ir seip lauke kekviena diena ir pas mama nueinu o iki jps kad daeit kalnoti barjerai.vyrui gaminu mesa kiekviena diena tj : sonine, vistps slauneles, sirdeles, sparneliai, nugarine , pazandis. Yvairiai. Buna ir patroskinu bet tada vyras arba nevalgo arba daug kecupo prisivaro..

11. Dec 2013, 13:49 Lukunia9

O ką gamini vyrui be kotletų ir kepsnių? Tiesa kokius kotletus gamini? Kodėl jis būtent nori tokio maisto? Ar visada jis taip valgė?
Na jei svoris bėda, tai belieka jį numesti 😀
Taip ir neparašei ką valgai? Kiek išgeri vandens ar kitų skysčių, kokių? Fiziškai daug judėti, tai nueiti per dieną 10 km., tiek lauke nueini?
Nepyk, bet manau, kad čia menka bėda pas tave, tik reikia noro 😀

Lukunia9 Lukunia9 11. Dec 2013, 13:07

Sorry uz klaidas.is tel rasau

Lukunia9 Lukunia9 11. Dec 2013, 13:07

Taip as pritariu kad gaminime nera stop. Bet tikrai gaminu pakankamai. Tiesiog vat vurui turi but apskrude ir pan. Buna net jam atskirai gaminu.. o seip vat mano beda ir yra kad butent per nestuma priaugau.. seip 63 kg sveriau. Bet vat butent per nestuma priaugau
Iki 93 kg daejau
Po ligonines grizau 85 kg. Vat ir stoviu vietoj mazdaug plius minus 2 kg. Na fiziskai judu daig. Bet vat del vandens gal nelabai..

11. Dec 2013, 12:57

Žinok numečiau anuos 20 kg., tai numesiu ir kitus 😃 Aš nežadu, o ką sakau, tai ir padarau 😀 Svoris krinta visoms, tik ne visoms vienodai, bet jei tingima įdėti pastangų, tai belieka tik verkti ir gailėtis savęs.
Aš visada svėriau apie 60 kg., priaugau 30 kg. nuo gydymų, po to dar nėštumo svoris +16 kg., bet nėštumo svoris krito greitai, kas liko numečiau. Reikia žiūrėtis, kad nėštumo metu nepriaugti, to nesižiūrėjau pirmo nėštumo metu, bet priaugau tik 16 kg., nors ir tai per daug. Dabar žiūriuosi ir mums 13 sav., bet svorio nepriaugau, žadu daugiau nei 10 kg. nepriaugti.
Ką tu valgai, jei nedaug sakai, kiek išgeri vandens, kelintą val. būna paskutinis valgymas, kiek per dieną laiko leidi lauke aktyviai judėdama?
Taip, vieniems svoris auga kaip ant mielių, kitiems nieko, nors valgo daug, tačiau nereikia tuo guostis, jei nori numesti svorio.
Aš pozityviai žvelgiu į gyvenimą 😀 Jei nukirs mašina, tai negi nereikia žiūrėtis svorio 😃
Man nepasisekė dėl svorio, na gal dėl gimdymo svorio, nes liko tik 8 kg., bet vėliau dar priaugau ir jau rašiau, kad svėriau 98 kg., bet numečiau 20 kg. ir jis man nekrito iš niekur nieko.
Kepenėles valgom gal kartą į ketvirtį.
Jei blogai gamini, tai vyras ir neprieina prie puodų 😃 Aš po santuokos irgi nemokėjau nieko gaminti, viską išmokau, dabar net pyragus kepu, apie eilinį maistą net nekalbu, daug ką gaminu ir dažniausiai būna be galo skanu, nors pasitaiko ir nelabai valgomo maisto, aš dar mokausi ir manau, kad valgio gaminime nėra STOP - mokykis ir mokykis 😀
Pabandyk susižiūrėti ką valgai, ką ir kiek geri, kiek judi, jei svoris nepakis per 1 mėn., tada gali kreiptis į medikus, bet ir solidžią sumą turėk, nepigu ten 😀

Lukunia9 Lukunia9 11. Dec 2013, 12:49

Matau kad tau tiesiog pasiseke numesti svorio po gimdymo
Cia tikrai ne delto kad valgai kepineles 😃 ir seip, tu sakai troskini
Zinok bandziau ir as , aisku tik ne kepeneles. Nu net neprieina prie puodu. Jam tik keptuve arba orkaite.. net nezinau ka daryt.as neneigiu kad nesveikai maitinames. Bet pastaruoju metu as isvis buna karta i diena pavalg
Gau. Nu nezinau gal reiktu pad daktara kreiptis del svorio metimo ..

Lukunia9 Lukunia9 11. Dec 2013, 12:46

O seip datrauksim nedatrauksim tj cia vienam D tik aisku.nes ryt eini gatve bachir masina nutrenke.tj kad cia neaisku..

Lukunia9 Lukunia9 11. Dec 2013, 12:44 mellisa


Zadi. Neaisku ar numesi. Nes jei nuo pirmo numetei nebutinai ir nuo antro numesi 😀 juk po gimdymo ivairiai buna.tarkim as neskaitau kad man dietos reikia laikytis nes as nedaug valgau 😀 bet esme tame kad buna susigundau kai vyrui pagaminu
Ir seip nuo zmogaus priklauso .yra linke i storuma laikykis nesilaikyk dietu. O yra kurie daug valgo bet visvien kudi.

11. Dec 2013, 12:31

Nenoriu jau ieškoti ir cituoti ką kalbėjai, nes kalbėjai kitaip.
Jei vyras mėgsta pavalgyt, tai nebūtina maitint vien mėsa.
Kepenėles nebūtina vien virti, aš tarkim jas troškinu, paruošiu spec. padažą ar "įvynioju".
Diskusijos aš neužvedžiau, nes tema tavo, jei randu ką parašyt, tai parašiau, be to ir pati daug klausei, tai kam kurti temas ir klausti tada?
Nuo svorio ir buvo pereita tavo pačios, kad geriau mėsą keist žuvim.
Aš kalbu apie medikų straipsnius, o ne eilinius forumus internete. Pačiai gal vertėtų pasiskaityti - draugiškas patarimas 😀
Tu ir nesi vegetarė, kaip supratau. Kur tie įrodymai, nurodyt gali tinklalapį?
Jei pas tavo močiutę rado aukštą cholesterolį, tai nebūtinai jis nuo mėsos, apskritai nuo mitybos jis priklauso, taip pat nuo kepenų veiklos. Pas mano senelį cholesterolis geras, nors mėsos valgo kasdien visą gyvenimą, jam 81 m.
Pacituosiu apie cholesterolį iš med. tinklalapio: "Iš maisto cholesterolis patenka iš gyvulinės kilmės maisto produktų, tokių kaip mėsa, žuvis, paukštiena ir pieno produktai".
Manau, kad ir tau, ir vyrui reiktų laikytis dietų ir kuo greičiau, nes močiutės amžiaus galit ir nepasiekti su tokia mityba. Aš čia žiauriai, bet patarimų tai tau reikia dėl svorio. Kadaise ir aš kankinausi, o dabar džiaugiuosi numetusi 20 kg. ir po gimdymo žadu numesti dar iki 60 kg. (tai būtų dar 20 kg. ne daugiau).

Lukunia9 Lukunia9 11. Dec 2013, 12:23

O vyro tj 176 dvoris bus daejes iki 100 nu cia mazdaug

Lukunia9 Lukunia9 11. Dec 2013, 12:20

As juk nesakiau kad esu vegetare ir smerkiu mesa 😃 tiesiog butu gera jos atsisakyti.. o del irodymu kad tersia krauja tj cholesterino kiekio daug rode pas mociute.ji megsta mesa ir kiekviena diena ja valgo. Nu zodziu nuo riebaus maisto..

Lukunia9 Lukunia9 11. Dec 2013, 12:16

As as ir pacioj pradzioj kalbejau jog mesos valgymas nesaikingai. Logiska kad mazai mesos nepakenks. Ir rasiau jog mums neiseina saikingai, nes vyras megsta pavalgyti. O del tingejimo manau isvirt kepeneliu tai neteikia daug pastangu 😃 diskusija uzvedej tu o ne as.as apie svori kalbu. O del to ka internete raso tai daugiau skaityk. Tem daugiau klaidingos info nei pas daktarus

11. Dec 2013, 11:58

Kaip tu parašai, taip ir suprantu 😃 Tu kalbėjai apie mėsos nevalgymą, jos keitimą žuvimi, o dabar kalbi, jog nesaikingas mėsos valgymas kenkia kraujui 😃 Aš tokių tyrimų rezultatų nežinau, gal parodysi iš kur tokią info ėmei? 😃 Bet koks nesaikingas kažkokio produkto naudojimas kenkia sveikatai. Aš už mėsos valgymą ne kasdien, žuvies 2 kartus per savaitę.
Kepenėlės yra daug naudingesnės nei mėsa. Krūtinėlių neminėjau. Mėsa ne vien kotletai, kepsniai, dar žiūrint kaip jie paruošti.
Tu kalbi, kad kenkia kraujui besaikis mėsos valgymas, bet kad pati taip valgai, tai visiškai nesuprantu ko tu nori iš diskusijos? Kad tave kažkas įtikintų, jog vyrui galima daryti valgyti ir iš daržovių, bulvių, o gal tiesiog tingi kažką kitaip ruošti? Beja, koks vyro svoris ir ūgis?

Lukunia9 Lukunia9 11. Dec 2013, 11:45

O seip jei vagai ten kokias kepeneles, krutineles .tj ka as zinau.as mesa turejau omeni kaip kotletai , kepsniai ivairus.pas mane kiekviena diena taip gaminasi.ned vyras tik taip valgo.. ir nk negaliu padaryt ☹

Lukunia9 Lukunia9 11. Dec 2013, 11:43

Ziuriu nlb supranti ka turejau omeny. Mrsos valgymas nesaikingas kenkia kraujui. Kraujas tirsteja.cia tikrai tiesa sakau. Zinoma jei lb megsti valgyti mesa tj ginviotis galima begalo 😃 vieni uz kiti pries.vieni ten tik gera mato kiti bloga 😃 tai kad manau beprasmiska diskusija

11. Dec 2013, 11:26

Varškė – daug baltymų turintis rūgštus pieno produktas. Iš varškės žmogaus organizmas įsisavina didžiausią kiekį baltymų, kurie sudaryti iš amino rūgščių, atitinkančių žmogaus baltymų sudėtį. Kartu su varške gaunama kalio, kalcio, kitų vitaminų. Pasiskaityk internete, jei netiki 😃 Nežinau kokia daktarė gali liepti valgyti varkšę dėl geležies, kai jos gausu kepenyse, mėsoje, inkstuose 😃
Aš kalbėjau apie baltymus, o ne riebalus, kurių daugiau yra mėsoje dažniausiai.
Taip, jei mažai valgoma žuvies, tai geriami žuvų taukai ir mano mergaitė juos geria nuo 2 mėn., kaip ir visa šeima 😀
Kaip mėsa teršia kraują? 😃 Teršia kraują netaisyklinga mityba, o ne mėsa. Nepyk, bet tu kalbi ir nežinia ką 😃

Lukunia9 Lukunia9 11. Dec 2013, 11:16

Taip sakiau suplonet.bet ne tik nuo to kad nevalgysiu mesos 😀 tj butu pagalbine priemone

Lukunia9 Lukunia9 11. Dec 2013, 11:15

Na kaip varskej gelezies nera? 😀 kj trukumas buvo daktare liepe valgyt. O zuvies riebalai ir mesos skiriasi.gal zuvi ir daugiau bet jie visiskai ne tie kaip mesoje 😃 zuvies taukus net geria. O mesos tersia krauja tik..

11. Dec 2013, 10:48

Sakei: "Pageretu mrdziagu apykaita, suploneciau, geriau jausciausi " 😃
100 gramų mėsos (jautienos) vidutiniškai turi 40-50 % (priklausomai nuo rūšies ir paruošimo būdo) suaugusio žmogaus baltymų paros normos. Mėsoje yra vitaminų, ypač B grupės. Vitamino C mėsoje beveik nėra. A, D ir E randama mažais kiekiais.
Žuvyse taip pat daug baltymų (10—19%), riebalų (dažniausiai 3— 8%), aminorūgščių, vitaminų (A, B1, B2, B6, D, E, PP, H, K ir kt). Žuvų patiekalai lengvai virškinami ir gerai pasisavinami. Kaloringumu jos prilygsta liesai galvijų mėsai, paukštienai, o kai kurios žuvų rūšys (lašišų, ungurių, plekšnių ir kitų) šiuo atžvilgiu netgi kaloringesnės už mėsos produktus, tad kažin ar labai verta mėsą keist žuvim 😃 Geriau valgyti ir tai, ir tai 😀
Varškė ir žuvis geležies neturi 😃 Jos randama: kepenyse, inkstuose, mėsoje, pupelėse, žirniuose, kiaušinio trynyje, lapinėse daržovėse, grybuose, daug geležies turi dilgėlių lapai, bruknių ir spanguolių uogos 😀
O kad žmogaus laimė priklausytų nuo mėsos nevalgymo 😃 Greičiau nelaimingi, nes tingi 😃

Lukunia9 Lukunia9 11. Dec 2013, 10:18

Tai nieko ir nesakau, kad nustojus mesa valgius mesiu svorio 😃 zinoma reikia ziuret kaip , kiek, kada valgai. Zuvyje yra reikiamu vitaminu zmogui . Manau valgyti gelezi , kokia varske ir zuvi tj nereiktu ir mesos. Juk daug girdejau zmoniu nevalgo ir laimingi 😀

11. Dec 2013, 10:07

O bet žinai ko turi mėsa ir ko turi žuvis, kad sakai gali pakeisti? Dėl svorio metimo tai nieko bendro neturi, esmė ne tame, o ką ir kaip valgai apskritai.

Lukunia9 Lukunia9 11. Dec 2013, 08:51

Manau mėsa pakeistu žuvis. Arba seip bent karta i savaite mėsos
.

10. Dec 2013, 22:21 Lukunia9

Mėsa žmogui būtina, aš taip manau. Medžiagų apykaitai nepriklauso nuo to, ką tu valgai, deja. Atsisakius mėsos nesuplonėtum ir savijauta tikrai nepagerėtų. Reikia tiesiog žiūrėtis ką ir kiek bei kada valgai pirmiausia, bet mėsa būtina.

Lukunia9 Lukunia9 10. Dec 2013, 22:15

Pageretu mrdziagu apykaita, suploneciau, geriau jausciausi 😀

1 2 3 4