Strijos

30. Jan, 09:49

maciau internete losijona naikinanti strijas,taciau nezinau ar verta pirkti dauguma sako kad losijonai tik pamazina jas.

01. Apr 2010, 21:32

gal del to, kad niekada nebuvau labai liekna, nesioju 3🤓 40 ismera drabuziu ir gal vaikeliui pakako mano lasiniu😃

01. Apr 2010, 21:29

Ir vėl ta nelemta anglų kalba ☹ 😃

01. Apr 2010, 21:28

Kaip 5domiai anastazija 2ia tau 😀 Bet jei viskas gerai tai tikrai nereikia jaudintis 😀

01. Apr 2010, 21:19

ne, man nuo nestumo pradzios 3kg tik nukrito, o dare echoskopija 17 savaiciu sake vaikas didelis labai, pas man ir pilvukas jau nemazas, bet va siaip svoris krenta, nors valgau ne tai kad uz 2, o uz visa seima😃 ir mazai judu, nes pagrinde sedziu namie arba dirbu bet prie kompo sedint... sake nepergyvent kol kas tai as ir stengiuos negalvot, dabar po velyku eisiu vel pasisvert

01. Apr 2010, 20:27

svoriukas neauga? siai jau antram trimestre turetu augti

01. Apr 2010, 19:41

nu as dar tik metu svori kakodel, o pilvas auga😀 kojos mano man pati graziausia mano kuno dalis tai labai noriu, kad tokia ir liktu😃

01. Apr 2010, 19:39

man tai netrukineja, siaip trukineja oda tam kuriu oda netampri, na pas mane ir netampri bet pati as nestambejau tai tik pilvukas augo ir tik jis sutrukinejo

01. Apr 2010, 19:37

as ant krutines turiu striju, bet mano krutines ismera ff tai ner cia ko stebetis☹ o kodel kojos trukineja, nes cia man baisiausiai...

01. Apr 2010, 19:33

zinok kitom net nesutruksta man virs 30sav tai per pora dienu sutrukinejo pilvukas, kitom per gimdyma sutrukineja

01. Apr 2010, 19:33

zinok kitom net nesutruksta man virs 30sav tai per pora dienu sutrukinejo pilvukas, kitom per gimdyma sutrukineja

01. Apr 2010, 19:30

o kada pradeda trukinet tas pilvas? man 19 savaite eina ir man pilvo oda kazkokia riebi pasidare, o viso kuno sauseja...

01. Apr 2010, 19:28

aistuk o koki krema naudoji kad maziau jauciasi braukiant, as nieko netewpu o man jau beveik isbalo

01. Apr 2010, 17:07

na as irgi nelb kada idegu, bet soleriumas tikrai padeda idekti tokiu atveju, bent man, nes sauleja tai be sansu...po gimdymo 6 mnen va uz poros dienu, bet nepasakyciau, kad strijos baltos, aisku naudojau balzama tai tikrai pagerejo vaizdas nes jos buvo lb gilios ir net ranka perbraukus jautesi, o db jau lyg ir neblogai, nors ir man tai lb nepatinka, tuoj vasara bus, o prie ezero net maudymuko normalaus neuzsidesi...

30. Mar 2010, 21:13

kristullia pamegink nueit i soliariuma.

30. Mar 2010, 21:10

Bijau labai, kad jos nepabals... juo lab kad įdegti man - nes prieš labai kaitrią saulutę yra neįmanoma. Neima manęs saulė. Kaip vyro brolis sakė - man tik prieš mėnulį degintis...

30. Mar 2010, 18:53

kristullia , pas mane nestumo metu ir buvo stijos melynos ryskiai, po gimdymo tepraejo menuo o stijos jau pabaltavusios 😀

29. Mar 2010, 22:19

kristulia,del svajones reikia kazka aukot.o strijas gydo saulute.va nuleksit kur pas mociutes i kaima,sieneli pagrebsit,darzus paravesit ir geru darbu padarysit ir strijom atsikratysit.laukiu nesulaukiu vasareles.leksim su dukryte i kaima ir gydisimes 😀

29. Mar 2010, 21:46

Aš kolkas dar negaliu nusiteikt, kad nekompleksuosiu. Pagalvoju apie vasarą, apie tai kad reikės pamiršti mielus širdžiai maudymosi kostiumėlius, ir gilesnes iškirptes...

29. Mar 2010, 21:34

kai laukiausi 7 men buwau priaugusi tik 5kg,o paskuj....isviso priaugau apie 17kg.suplyso tik pilvas.bet tik tiek.nekreipiu i tai demesio.ir jus mamos maziau kompleksuokit.

29. Mar 2010, 21:31

viltekamile - na mano vyras tikrai pastebės, nes mano oda labai šviesi, ir tos strijos atrodo lyg mėlynės ☹

29. Mar 2010, 21:27

o man atsirado strijų ant krūtinės ☹

29. Mar 2010, 20:45

oi,as tai siaubingai esu sutrukinejus,pilvas,nugaroj biskutis,kojos,krutines irgi siek tiek,pilvas tai baisus....

29. Mar 2010, 19:56

na pas mane tik pilvukas nukentejo, siaubingai sutrukinejo, po nestumo praejo menuo o strijos jau baige nublankti 😉 o vyras ju ne nemato 😀

29. Mar 2010, 18:46

prisijungiu prie jūsų. Man dar tik 27sav nėštumo, o nukentėjau jau labai. Ir nepadėjo nei kremai nei aliejukai - krutinė (aplink spenelius, plačiai) šlaunys ir užpakalis - vienos strijos. Suprantu jog dėl to, kad beproto greit priaugau svorio - per 27sav 12kg, augti jis pradėjo greitai. Kad ir kaip būtų kad ir ką sakytų vyras kad tai manęs nepakeitė kad ne pasaulio pabaiga - man, asmeniškai, yra negražu ir jos daug nervų jau spėjo man suėsti.

29. Mar 2010, 12:19

Sveikos mamytes,as taipat labai nukentejau nuo striju,pries nestuma buvau lb kudute,sveriau vos 54kg,per nestuma priaugau,na gan nemazai svorio,sveriau 73kg su virs,po gimdymo siuo metu nesveriu nei 50kg,as nei nesikudinau nei nieko,savaime svoris krenta(nerviskai)...Baisu kojos,pilvas,krutine nusietos vien strijom ir tepaliukus visokius naudojau,bet nieko nepadejo...Dabar labai kompleksuoju del savo kuno,net pries vyra,nors jam tai nesvarbu ir labai mane palaiko....☹

23. Mar 2010, 22:45

na taip, man ir nera pigu, bet jau norejau lb, kad padetu tai dar tik puse sunaudojau gal net maziau, nes nekasdien tepuosi, pamirstu , patigiu ar dar kas netinka....😃 mes lb smirda tas balzamas tai bet kada irgi negali teptis, o tai neiseisi taip niekur😃

21. Mar 2010, 22:51

Pas mane viskas nukentejo, nors esu smulkute. Noriu kad ne taip matytusi, pablankinti reiktu, bet 140lt per brangu. kazko pigiau noreciau.

21. Mar 2010, 21:09

sveikutes,noreciau pas jusas irgi hukentejau nuo striju,tiesa tik krutine,bet vistiek negrazu

19. Mar 2010, 08:56

pas mane ir ant ranku yra, ziauru, atsiranda karts nuo karto, kai sustambejau tai taip ir gaunas...atrodo jau praeina, zek kita diena vel dryziai stovi😕 ant pilvo tai jau panasiai issvieseje

18. Mar 2010, 17:24

tai kad pas mus butu dvi tai manau ir mes su dove12 ir kitom mamukem neimtume y galva😃 dziaugiuosi, kad tau erkulia taip pasiseke😀
ledyangel---> uz savo ta kur parasiau 140 mokejau. neisnaikins manau niekas, bet man bent jau ne tokios gilios ir ryskios, kaikuriose vietose isvis beveik nematy kur mazesnes buvo, bet ir as manau reikes atsisakyt maudyniu vasara arba tik su kokiu naro kostiumu😃 juokauju😃

1 2 3 4