Strijos

30. Jan, 09:49

maciau internete losijona naikinanti strijas,taciau nezinau ar verta pirkti dauguma sako kad losijonai tik pamazina jas.

18. Mar 2010, 12:03

pas mane dvi nedidukes ant pilvo atsirado po antrojo gimdymo, na bet neimu i galva...

18. Mar 2010, 10:35

sveikos mamytes as taip pat nukentejau nuo striju.pas mane ju ira kur tik gali buti😥neisivaizduoju kaip reiks vasara maudytis☹reiks istisa maudimuka pirktis ka maziau matytuos☹as neisivaizduoju ar ira kokia priemone kuri isnaikyntu arba kiek apmazintu ta riskuma?

16. Mar 2010, 08:36

O mamytes kokios kainos kokiu kremuku? Parasykit prasau.

25. Feb 2010, 16:37

sveikos mamytes, na as irgi kaip ir jus visos nukentejau nuo striju :'( naudoju Mirra Liux stangrinamajy balzama, lyg ir netokios ryskios jau, nes buvo tai isvis baisu....

17. Feb 2010, 20:24

avent vaistinej paprasykit ir duos

17. Feb 2010, 19:00

spupa, o koki kremuka naudoji nuo striju? man irgi praverstu?😀

17. Feb 2010, 17:42

Tai man per nestuma ir nebuvo nieko... O po gimdymo, na man dare pjuvi, tai jos atsirado visur kur imanoma. nenaudojau jokiu dar kremuku... abejoju kad pasideginimas pades. Ir bus geda taip degintis 😀 reiks pasislept 😃

17. Feb 2010, 17:20

sveikos mamytes jungiuosi prie jusu. Labai nukentejau po gimdimo. Visa niestuma neturejau ne vienos strijos tepiausi visokiausiais kremais drekinanciais ir minkstinamais kad tik nesutrukciau... bet... turejau lb sunku gimdima... o va tada tai buvo... sutruko ir krutine ir pilvas slaunys sedmuo... na kur tik imanoma.. ispradziu atrode ziauriai kol dar buvo rausvos spalvos... daba praejo daugiau nei puse metu ir visai nieko tos strijos naudojau krema gydanti nuo syriju, aisku rezultatas matosi, ant krutines galima sakyt nieko nebeliko, nors jau nebesimato o ant kitu vietu dar yra bet tas kremas man labai padejo nes jis mazina raudonuma ir greiciau padeda ju matomuma sumazinti...bet pritariu kanutia musu vyrai mylejo ir myles... del striju dar negirdejau kad kas skirtusi 😃

17. Feb 2010, 16:53

quietangel - mes visada viska matom kai pacios zinom, o kiti ne nekreipia demesio 😀 as dar tik laukiuosi o pilvukas jau siaubingai sutrukinejes, bet kazkaiptai as net nekreipiu demesio 😀 o vasara kaip tik pasidegink labiau 😀 maziau matysis 😀

13. Feb 2010, 18:52

man yra striju ant slaunu, uzpakalio, o dabar dar bemaitinant atsirado ir ant krutines labai tikiuosi kad isnyks veliau, laaabai😀

13. Feb 2010, 17:58

Man ir, mamytės, labai nepatinka tos strijos. Kur tik pažiūriu ten jas ir matau. Vyras sako, kad nėra jų, bet man nereikia tokios paguodos, kai pati veidrody jas matau. Bent jos taip nesimatytų aiškiai ☹ Vasarą tai iš vis vaikščiosiu prisirengusi, kad niekas jų nepamatytų... Nežinau kaip jums, bet man strijų tai nereikia... Noriu jų atsikratyt, tik nežinau kaip. Pinigų neturiu brangiems kremams.

13. Feb 2010, 17:06

ramiau pasidare kai vyras pasake jog myles ir tokia kokia esu 😀

13. Feb 2010, 16:50

😀 nesakyk kanutia 😀, oi nesakyk 😀 vyrams išvaizda labai svarbi, žinoma mylės jie mus, kur dėsis 😉, bet save mylėt reikia ir apsileist nereik 😀. Aš irgi su nerimu laukiu vasaros, nekokie šonai, kaip nuplakta dabar atrodau 😃, sako citrina blukina. gal iš ties kas kokių liaudiškų priemonių žinot 😀, pinigėlių gaila brangiem kremams.

12. Feb 2010, 21:46

man tai išvis ir kojos ir pilvas daug tu striju nelabai jau gražu vasara bus su bikiniu but ☹

12. Feb 2010, 21:14

pritariu visokeriopai kanutia tau 😀 as ir nepergyvenu pas mane toks pilvas nuo striju kad siaubas 😃 bet vyras sake kad mane myli 😀 ir daktare sako koks tavo pilvas darytk ta ana 😀 o as ir atsakiau kad man visiskai dzin, jei man nepatogu ta dirza nesiot tai ir nenesioju 😀

11. Feb 2010, 12:38

😃

10. Feb 2010, 19:35

nesuprantu vyrus randai tai puosia, bet kodel moteru strijos negali puosti 😃 😃 😃

10. Feb 2010, 17:12

na net nezinau gal mociute turejo 😃 na mano vyras taip pat nieko pries tas strija yra tai yra myli tokia kokia esu, bet man paciai kazkaip noretusi kad jos netaip ryskiai matytusi...reiks megint i soliaruma pavaiksciot kaip cia mamytes rase.

10. Feb 2010, 14:02

tai galk kuri mociute turejo? 😀 ai as ir nepergyvenu 😀 nes ir vyras sake man ne strijos rupi o tu 😀

10. Feb 2010, 13:46

na mano mama neturi, bet va pas mane po gimdymo tai labai daug ju ☹

09. Feb 2010, 19:48

as daug tu striju turiu,ant koju,pilvo ir ant krutynes.Nepergyvenu del to ne truputeli.Cia genai,ir nieko nepadarysit.Paziurekit i savo mamas,jei jie turi tai ir jus turesit,jei ne tai neturesit.Daug priklauso nuo odos tipo,jokie kremai tikrai nepades.

06. Feb 2010, 19:44

as taip pat nestumo metu tepiau brangiausiu kremu visa kuna ir nepadejo,turiu striju ir ant pilvuko ir ant koju ☹ nebepasitikiu tais kremais..

03. Feb 2010, 13:46

pritariu simutei 😀 daktare man dar buvo uzsiminusi kodel as nenesioju dirzo, tipo pilva prilaikytu ir nesutruktu tada 😀 bet man jis labai nepatogus spaudzia ir negaliu as jo nesioti nes mano pilvukas jau nusileides i apacia labai zemai 😀 o jei vyras myli tai myles ir su strijom 😀 😛

03. Feb 2010, 10:35

as irgi tu striju bijau, bet jei bus lemta, tai ir atsiras... tepu ir tepu aliejuku ir kol kas viskas normaliai, tik tiek, kad dar ne pilnai 2 menesiai nestumo liko, tai maze dar augs... bet ne pasaulio pabaiga 😀

03. Feb 2010, 10:29

mano tai pilvukas lb jau pilnas striju man dar tik 20m o su tokiu pilvu tai kosmaras gyvent, nes isnesiojau dvynukes tai nk gero ir negalejau tiketis☹

03. Feb 2010, 08:57

aiste teisingai as ir girdejau kad kremai nieko nepadeda jei oda tampri tai ju ir nebus jei ne- nieko nepakeisit. Pas mane po pirmosios ir ju daug atsirado, bet su laiku jos isblanko aisku dar matosi jei prilipes ziuri bet is tolo nesimato

03. Feb 2010, 08:40

Nestumo metu konsultavausi su gydytoja del kremu. Ji sake, kad jie neveiksmingi, ir jei lemta strijoms atsirasti, tai jokie kremai nepades. Taigi neleidau veltui pinigu ir netepiau jokio kremo. Po gimdymo nera nei vienos strijos, cia jau matyt toks mano organizmas😀

03. Feb 2010, 08:38

tepiau kremuku nieko jie nepadeda , gal ciu ciut 😀

03. Feb 2010, 00:46

as irgi turiu striju kazkaip galvojau nebus nes su vaiku tik 7kg priaugau tai pilvas normalus buvo o va pagimdziau ir visas pilvas kojos strijuoti nezinau ka daba daryt lazeriu salint kol kas per brangu.sako reikia bunant nesciai tepti kremu nuo striju arba netgi paprastas nivejos kremas padeda bet po gimdimo jau nieko nepadarysi gali tik pasviesint jas☹

mamyt mamyt 02. Feb 2010, 20:28

per pirma nestuma man ir buvo ju daug,bet po gimdymo siek tiek sumazejo,bet as nepergyvenu del to

1 2 3 4