Šeimos krizė

29. Jan, 08:28

rize lietuvoj krize seimoj krize sirdi ir jokio noro eit salia...gili depresija kas galite padekite mergaites...is anksto aciu esu nusivylus ir paluzus...viskas eina velniop ir mano pastangos tai sustabdyti bergzdios...pavargau ir nan kaip ta pakeist...prasau pagalbos...

Joli Joli 14. Oct 2019, 19:05

Labas vakaras merginos ar yra sioje grupeje gyvu?😀

14. Apr 2010, 19:11

ir dziaugiuosi bimbalaura,kad ir tu turi mergyte.tikrai daug lengviau,kai salia vaikai.

14. Apr 2010, 19:08

paniurele.irman plaukai kazko slinkti pradejo,bet ai nieko.nusipirkau is vaistines ampuolyciu.labai del to nepergyvenu,nes tai atitaisoma.ir del svorio tas pats...ir aciu mamytes uz gerus zodzius...

14. Apr 2010, 12:28

ta ir turiu omeny kad kartais per savo kvailus ozius nematom jog yra zmoniu,kuriems yra kur kas svarbesniu problemu, nei vien augantis svoris ar slenkantys plaukai...kartais nepastebim jog aplink mus yra didesniu bedeliu

13. Apr 2010, 18:49

mergaite6,kaip saunu,kad susilauket stebuklelio.as turiu jau viena dukryte 4metuku,kuri ir yra mano paguoda.po ivykio to sake-mama,tu dal jauna,dal tulesiu as daug sesiu,daug...tad,tikimes ir laukiam...paniurele,visoms kartais uzeina pakompleksuot,del svorio ar plauku.bet nenuvyk minciu iki tokio lygio,kad tai labai,labai,labai blogai.prisimink,tu turi tai ko niekas kitas neturi

10. Apr 2010, 17:04

bet kai pagalvoji, kitiem zmonem yra dar blogiau ir nejucia susigesti,kad depresuoji del plauku ataugusiu ir nedazytu, ar ten del svorio, kazkaip juokinga is salies atrodo, bet is to ir susideda gyvenimas...uzjauciu mergaite6- tikrai nei viena moteris nenoretu kad atsitiktu taip jog prarandi vaikeli-neskaitont tu kurios dar nori palakstyt ir pacios lekia akd isvalytu jas ten...nesupranta ka praranda...

10. Apr 2010, 17:00

labukas mamytes, paniurele laikos neblogai, uzeina viskas gerai, uzeina ir vel krentu y blogos nuotaikos liuna...tokia nepastovi...😀

10. Apr 2010, 15:55

linkiu stiprybes visoms kurios patyrete netekti.o tokiu mamyciu yra l daug.

10. Apr 2010, 15:51

labas bimbalaura.zinau ka tu patiri ir kaip jautiesi.nes ir as netekau savo leliuko kuri nesiojau 13 savaitciu...tai buvo skaudziausia kas nutiko mano gyvenime.galvojau mirsiu.nieko nesinorejo.aciu dievui salia buvo vyras.geriau raminamuosius ir tt.vienas kas mane dar laike gyventi,tai kad vyras pazadejo jok tikrai turesime kita.as tikejau ir norejau.nes kitaip gyventi butu buve neimanoma.noras nugalejo.pastojau.bijojau kaip ir tu pastoti,bet norejimas buvo stipresnis uz viska.dabar auginu savo stebuklele.jau 4 menesius negaliu atsidziaukti.ir vis kartoju,jok mano mergyte turi danguje maza angeliuka broliuka arba sesute...
tad neprarask noro.pamatysi viskas bus gerai.turesi tai ko netekai.ir busi tikrai l laiminga.aisku nera nei dienos,kad nepamirsciau savo prarastojo.bet turiu del ko gyventi.esame tikrai laimingi.

09. Apr 2010, 23:19

kaip paniureles nuotaikeles ar taisosi?

09. Apr 2010, 23:19

kaip paniureles nuotaikeles ar taisosi?

01. Apr 2010, 19:39

nu as 9 menesius palaukiau, kad gimda sustipretu, pasitikrinau visa ir tada vel bandziau

01. Apr 2010, 19:34

dar baime siokia tokia yra pradeti kita vaikeli,o jeigu ir vel tas pats...bet siaip gerai,kad protas nesisuka

01. Apr 2010, 17:10

aisku, kad bus laimingas anatazija, reikia tuo tiketi ir viskas bus gerai😉

01. Apr 2010, 16:53

as irgi esu praradusi savo vaikiukus, verkiau, nesinorejo gyventi... bet nepasidaviau ir va jau 5 menesi nesioju dziaugsma po sirdimi ir zinau, kad sis kartas bus laimingas😀 bimbalaura linkiu stiprybes, zinau, kad tau nelengva

01. Apr 2010, 16:08

tik nepasiduok,pavasariu kvepia savaime sugrys jegos,nuotaika.man taip buvo puse metu.nieko aplinkui nemaciau,atrode,kad niekam as nereikalinga.labai sunku buvo.nemiegodavau po 4 paras.poto nuvaziavau i vilniu pasake,kad depresijos pradzia.pageriau 4 men tu vaistu.viskas praejo.tada gydytoja patare pastoti,juk tai didelis dziaugsmas laukti stebukliuko...pastojau po 2 menesiu,bet deja neisnesiojau savo vaiko....jau 2 menesiai praejo,kai netekau jo,bet nepasiduodu.juk ne pasaulio pabaiga.kitiems dar blogiau buna.laikykimes

31. Mar 2010, 21:36

bet visdel to sypsena😀 juk visada turi kur kreiptis paramos, o tai svarbiausia😀 beje rytoj butinai pranesk ar pasidare lengviau😉

31. Mar 2010, 21:32

sunku cia isreikst dabartine mano sypsena, tokia dekinga galima sakyt, lengva ir miela😀

31. Mar 2010, 21:30

nu matai jau pradejai sypsotis😀 dziugu matyt😀

31. Mar 2010, 21:29

😀 gerai kad yra toks kampelis, kur galima issikalbet, paguodos rast😀

31. Mar 2010, 21:27

tam mes ir zmones, nes visada norim daugiau😀tai varo mus i prieki...

31. Mar 2010, 21:26

tikiu rytoj gal busiu geresnes nuotaikos, bet sendien, kaip koks uzburtas ratas, vien tokios beprotiskos mintys...tikriausiai menulio faze ne ta...

31. Mar 2010, 21:22

paprasciausiai paargsti nuo kasdienybes, nuo minties kad nori kazko daugiau bet negali sau to leisti...aplink visi tokie grazus atrodo, o as pati sau tokia baisi..

31. Mar 2010, 20:55

visom buna tokiu dienu, uzmigdyk vaika, pagulek karstoj vonioj arba padainuok duse😉 nera nieko tokio ko zmogus neistvertu... viskas ateina ir praeina😀 net po ilgiausios tamsiausios nakties ateina rytas😀 gal darganotas, vejuotas, bet rytas😀 stiprybes😉

31. Mar 2010, 20:51

laikykis paniurele, man ir buna tokiu dienu☹

31. Mar 2010, 20:50

laikykis paniurele, man ir buna tokiu dienu☹

31. Mar 2010, 19:36

tai kas nutiko kas negerai?

31. Mar 2010, 19:07

siandien man viduje sumaistis beprotiska, nesinori nieko visiskai, kelis kart tyliai asara nubraukiau...😥 pikta , net pati nezinau kas to priezastis...tokia zanuda jauciuos...😤 visada norisi kad tik geriau, bet gaunas snipstas...

25. Feb 2010, 11:49

aciu uz palaikyma mamytes

25. Feb 2010, 11:48

butent ten panelikes ir ilgam...

1 2 3 4 ... 9