Savijauta po Cezario

12. Jan, 01:20

Sveikos,MAMYTES,noreciau pasisneketi su tomis mamytemis kurios savo pirmo mazo angeliuko sulaukete per cezario pjuvi.Kaip jautetes po to?Kokios pasekmes?ir t.t.Laukiu jusu pasisakymu:)

12. Jan 2011, 13:56

po kiek laiko galima vel pastoti?kaip su sportu tokiom mamytem?😀

12. Jan 2011, 13:56

vat o mano patirtis tai ne kokia☹ daktarai pastebejo,kad vaikutis dusta ir tik tada nusprende daryti cezario pjuvi.pati operacija gal ir nieko blogo tik esu pasipiktinusi daktarais,kad po jo man buvo komplikacijos☹pirma sav taip kaip ir turi buti skausmai,nerangumas.gryzus mano pabuvau 6 dienas.po to pakilo temp. iki 40☹nuvaziavusi i ligonine nieko nepasake.pasigulge.ta pacia nakti ligonineje pradejo puliai eiti lauk☹☹baisu......tada buvau kaip gyva pjaustoma mesa☹...uj uj uj ....net nebesinori to prisiminti.

12. Jan 2011, 13:29

Labas 😀 as pries dvi savaites pagimdziau taip 😀 pirmos dienos sunkesnes,skaudejo,na,o dabar jau viskas ok,siek tiek dar pamaudzia desini sona,nes gimda susitraukines dar 6 savaites. Pati operacija atlikta buvo greitai,5 minutes lelius istrauktas ir dar kazkur 25 siuvo.. antra diena galima kilt is lovos,bet ne taip lengva kaip noretusi.. man reikejo pagalbos,gerai,kad vyras salia buvo. Ka daugiau papasakot? 😀

12. Jan 2011, 13:28

Mano lelyte gime cezario pjuvio deka. Operacija buvo neplanine. Po gimdymo jau praejo 1m 2 men ir pasekmiu jokiu nera. Taciau pradzioje aisku skaudejo pjuvio vieta, paskui randas ir plotas aplink ji ilgokai buvo uztirpes, nuo epidurines nejautros skaudejo nugara. Taciau po masazo seanso viskas susitvarke.

12. Jan 2011, 13:27

labutis as viena is tu mamyciu kuri savo atzalas sulaukiau per CP as juos turejau net 4-ris,visos operacijos praejo skirtingai,po paskutinio kita diena buvau namie jokio skausmo net nesupratau kad po operacijos 😀

12. Jan 2011, 13:20

Sveikos,MAMYTES,noreciau pasisneketi su tomis mamytemis kurios savo pirmo mazo angeliuko sulaukete per cezario pjuvi.Kaip jautetes po to?Kokios pasekmes?ir t.t.Laukiu jusu pasisakymu😀

1 2