Savijauta po Cezario

12. Jan, 01:20

Sveikos,MAMYTES,noreciau pasisneketi su tomis mamytemis kurios savo pirmo mazo angeliuko sulaukete per cezario pjuvi.Kaip jautetes po to?Kokios pasekmes?ir t.t.Laukiu jusu pasisakymu:)

28. Sep 2011, 11:09

labuka 😀 mano taip pat buvo neplanuotas CP ir labai sklandziai praejo, nuveze i operacine 9 val ryto, o po 9 val 32 min gime dukryte 😀 antra diena keliausi pati is lovos, ir isleido mus namuciu 😀 dabar laukiuosi antro stebuklo 😀 dabar noreciau irgi CP , bet jau planuoto 😀 tada nereikes kenteti saremiu.. 😀 tikiuosi ir praeis viskas labai gerai 😀

28. Sep 2011, 11:09

labuka 😀 mano taip pat buvo neplanuotas CP ir labai sklandziai praejo, nuveze i operacine 9 val ryto, o po 9 val 32 min gime dukryte 😀 antra diena keliausi pati is lovos, ir isleido mus namuciu 😀 dabar laukiuosi antro stebuklo 😀 dabar noreciau irgi CP , bet jau planuoto 😀 tada nereikes kenteti saremiu.. 😀 tikiuosi ir praeis viskas labai gerai 😀

27. Sep 2011, 18:21

Sveikutes,o mano cezaris buvo neplanuotas ir labai sklandus 😀 Namo isleido po 2paru.Jei taip ir antras kartas tai galeciau gimdyti ir gimdyti 😀)

27. Sep 2011, 16:13

sveikos mamytes😀 as taip pat turejau neplanuota cezario operacija.su labai didele komplikacija po jos.buvo labai sunku istverti...

16. Sep 2011, 20:44

uzsimirs viskas,svarbu savo sveika stebukliuka turi,beje man ir cezari dare,bet negaliu nieko blogo pasakyti,viskas sklandziai praejo

14. Sep 2011, 15:10

sveikos manasis stebuklelis gime irgi per neplanuota cezari. Prisiminimai apie gimdyma tikrai kosmariski. Rytoj bus dar tik 2 sav bet zinau kad isgyventas gimdymas pats didziausias mano gyvenime kosmaras kuris truko 17.55 val. Labai nepasiseke su daktarais. kai atvaziavau i ligonine atsiverimas buvo tik 2 cm. Nuleidus vandenis jie buvo zali jau tada daktare turejo kazkokias isvadas padaryti ir ne skatinamuosius leisti kad atsidarymas butu 10 cm o imti greiciau maziuka. Saremiai ziauriai isvargino ir galiausiai isdraske daktares ana gala o kai pamate kad maziukas per aukstai ir kad mane jegos apleidzia nusprende cezari daryti. Maziuka iseme labai greitai per 5 min bet kosmaras tuo nesibaige. Siuvo visa valanda....Susiuvo pilva sesele ziopla patrauke uz siulo ir siule isarde.....zodziu prisiminimai baisus....po cezario operacijos praejus parai pakele is lovos judejau sunkiai. Jei ne vyras salia nezinau kaip buciau istverusi. Pampersiukus keite vyras ciuciavo vyras as net dorai pasisukt ant sono negalejau kad pamaitinti.... jauciausi kaip neigali... na bet diena po dienos del maziuko istengiau ir ant sono pasiversti ir is lovos pati issikebanoti ir vaikscioti daugiau prisiverciau kad tik greiciau namo grizti is tos kankinancios ligonines....o daktare kuri ten mane draske ir cezari dare po operacijos kelias dienas sukosi palatoje lauke issiziojusi dar kad i kisene ka idetume....zodziu skaudziausia kad visa ta biurokratizma kuris yra ligoninense teko patirti savu kailiu...Kai planavome maziuka galvojau kad po metu ar pusantru planuosime antraji mazyli bet dabar isgyvenus toki siauba net baisu pagalvoti apie antra atzala....reikia laiko viskam uzsimirsti ir tikiuosi kad laikas uzgydis baimes ir skausmus....

01. Feb 2011, 12:04

o del antro manau kiekvienai individuliai, daug priklauso kaip pati jautiesi, vienom juk gyja greitai, kitom sunkiau... manau nuojauta labiausiai pasako kada jau gali....

01. Feb 2011, 12:03

as jau db nebejauciu pjuvio vietos, dingo jau tas aptirpimas, nieko nebeskauda 😀 6men praeje. siaip ir gyd sake labai graziai viskas sugije, nesijaucia jau. o randas lb grazus, tarpais jo net nesimato 😀 nu dar tik pilvukas biski likes ☹ bet ir per nestuma ziauriai didelis mano pilvas buvo....

01. Feb 2011, 11:35

praejo praktiskai metai,pilvas pradejo trauktis 😀 tiksliau 11men, apacia jau kazkiek jauciu 😀 nusiskundimu neturiu,siule labai grazi,kaip plona raukslyte 😀

01. Feb 2011, 11:34

del antro pastojimo,man rekomendavpo 2-3 metukus,luktelti 😀

01. Feb 2011, 11:30

t.y. cp 😀

01. Feb 2011, 11:30

vakar buvau pas gine, klausiau kada galima pastot po pc, tai sake reiktu palaukti bent metus - pusantru... sako seniau sakydavom kad 5 metai, o dabar kaip tik del rando neberekomenduojama daryti ilgos pertraukos 😀

31. Jan 2011, 17:03

as nuo 6men pradejau sportuoti truputi, ta prasme pati namuose, pasuku lanka, atsilenkimu ir pan pratimu. bet as jau nebejauciu pjuvio vietos, nieko neskauda. Manau palauk, pati jausi kada jau gali. kokias kojas gali pakilnot, bet atsilenkimu manau dar palauk jei skauda kartais.

31. Jan 2011, 16:53

sveikos merginos, as turiu 4menesiu dukryte ir 6 metu dukryte, abi gimdziau cezario pjuvio pagalba. pirmoji sedejo , o antra pati norejau operacijos ir daktaRAS PATARE TAI PAT.
NORS PRAEJO 4 MEN ,BET MAN SAKUDA NUGARA LABAI.. ir pjuvi vis dar maudzia.
gal kas zinote kada galima butu pabegioti-sportuoti truputuka??

26. Jan 2011, 17:42

sveikos. mano leliukas irgi gime cezario pagalba, nes kaklelis atsivere tik 4 cm per 12 val. vaikutis gime 5.50 val, o apie 12-13 val mane jau gydytoja krapste is lovos. aisku skaudejo siek tiek pjuvio vieta, tempe, bet isgyvenau 😀 randas kol kas raudonas. nugaros neskauda del epiduros. zodziu jauciuosi puikiai, o svarbiausia mazylis auga kaip ant mieliu 😀

12. Jan 2011, 18:59

medicina tobuleja su kiekvienais metais, bet vistiek yra geriau tai kas naturalu, zinoma, jei viskas gerai... O cp tikrai isgelbeja daug leliuku ir mamyciu.

12. Jan 2011, 18:18

as vel pas jus sugryzau 😉 nenoriu jusu gazdint bet mano pirma operacijos tokiu komplikaciju turejau kad po metu tik vaiksciot pradejau normaliai,bet vaikuti maitinau nors ir ant vaistu visalaika buvau maitinau iki 1,5metu,o antras cezaris buvo be komplikaciju man ,bet ne vaikuciui ir po keturiu menesiu jis mane paliko ☹ trecias nestumas po dar triju metu(trys pirmi vaikai kas tris metus pastodavau)bet operacija tais laikais praejo sklandziai ir 6para buvau namie,o paskutinio sulaukiau po 14metu pertraukos ir sitas cp buvo pats lengviausias as gimdziau UK ne lietuvoi maziu tai ce ta pacia diena po triju val liepe stotis eit i tualeta,ir ryte paleido namo,jokiu skausmu net nesupratau kada gimda traukes,tik geriau tabletes 8dienas,jai but visi tokie cp kaip paskutinis tai turbut moterys gimdyt mieliau per cp nei naturaliai 😃

12. Jan 2011, 17:27

o as jau pagalvoju 😀 nors maniskiui dar tik pusmetukas, bet jis labai geras, ramus, issimiegam visa nakti jau seniai 😀 ui as tai pagalvojau kad po gimdymdymo buciau prasciau jautusis nei po cp, nes vaikas buvo stambus, ir gyd sake kad buciau sunkiai gimdzius, po to pati sake -nieko gero ir kai moterys labai susidrasko 😀 tai as lb dziaugiuosi kad man taip pasiseke, tikrai neteko kenkintis 😀 antra diena vaiksciojau ir vaika nesiojau 😀 o po keturiu paru jau buvom namuose ir jauciausi stipri

12. Jan 2011, 16:13

tai as ir apie antra net negalvoju😀

Krisliukas Krisliukas 12. Jan 2011, 16:01

antras gimė po 6 metų, apskritai pirmas vaikas buvo toks neramus, rėkdavo ištisai, daug bemiegių naktų buvo, kad apie antrą negalėjau pagalvot kokius 4 metus 😀

12. Jan 2011, 15:38

tai tau krislikas ir nekokie prisiminimai☹ uzjauciu...tai po kiek laiko sulaukei antros atzalos?😀

Krisliukas Krisliukas 12. Jan 2011, 15:28

Nors iš tikro, jei kada bus trečias, tai tik natūraliai norėčiau gimdyt 😀

Krisliukas Krisliukas 12. Jan 2011, 15:28

Sveikutės. Mano pirmas gimdymas taip pat cezario pjūvis. Neįsistatė galvytė, prisikankinau apie 10val, o kai jau nebeturėjau jėgų visai, tada operavo, nors sakė, mes dar gal būtume palaukę. Po cezario prisiminimai ne kokie ☹ antrą dieną vos pakilau iš lovos, bet nuėjau iki kriauklės ir nualpau, susirietusi vaikščiojau dar kelias dienas, nei vaiko normaliai paimt negalėjau, nei apsiverst ant kito šono. Vyras ir sauskelnes keitė ir sūnų nešiojo ligoninėj. Kai grįžau namo, matyt, pakilojau kažką sunkiai, tai man truputį randas įtrūko, aišku niekur nesikreipiau, užgijo savaime,bet dar dabar nemalonu tą vietą liesti, nors jau praėjo 7 metai.
Sportuot galima intensyviau po pusmečio, o pastot rekomenduojama ne anksčiau kaip po poros metų.
Kadangi prisiminimai apie CP nekokie, tai antrą norėjau gimdyti pati ir tik pati! LAbai daug domėjausi natūraliu gimdymu, labai daug skaičiau įv. literatūros ir net minties apie CP nebuvo, o gydytojai ir nerekomendavo, nei žodeliu apie antrą CP neužsiminė. Žodžiu antrą sūnų pagimdžiau pati, be jokių nuskausminimų (nes kaip sakė gydytojas, man negalima buvo nuskausmint, bet nesupratau kodėl), vaikas buvo didelis, galvytė ir šįkart neįsistačius, todėl iki pat gimdymo pabaigos nebuvo aišku, pjaus mane ar ne.. Tada gydytojas rankom galvytę įstatė ir pagimdžiau, aišku sunkiai, su plyšimais kirpimais ir pan.. ir baisus buvo ne pats gimdymas, o mėnesis po jo, kai negalėjau sėdėt, paeit normaliai, ir va tada galvojau, kad cezaris turbūt geriau būtų buvęs..

12. Jan 2011, 15:08

Mano randas dar dilelis,ir negrazei sugijes po komplikaciju,nes niekas jo antra kart nebesiuvo☹

12. Jan 2011, 14:58

mano angeliukas irgi gime per pc, buvo planine operacija, nes prognozavo kad didelis apie4,5kg, tai pati nenorejau bandyti gimdyti, prasiau kad cp darytu, tai gyd leido rinktis paciai. Nei kiek nesigailiu kad taip nusprendziau. Man tikrai nebuvo taip sunku, ir be baimes eiciau i antra tokia pat operacija 😀 kazkaip neliko jokiu kazkokiu blogu prisiminimu. Tikrai labai greit atsigavau, o randas labai grazus, plonytis.

12. Jan 2011, 14:32

tai maitinau kol buvau namie,paskiau bandziau nusitraukineti piena ir visi kas galedavo vezdavo namo mazytei,pirma diena pratempem.Paskui pradejo duoti man antibijotikus ir nebevalge mazoji to pieno,tai nuo sav su biski davem misinukus☹nu ira kaip yra...tetis buvo namie su mazaja tas dienas kol gulejau😃 skaudu kai maza vaikiuka ir dar pirma turejau palikti namie☹

12. Jan 2011, 14:16

Tikrai nekas tau, vaigiux, buvo. O kaip vaikuti tada maitinai? Ar teko nutraukti ta geri, kai ligoninej gulejai?

12. Jan 2011, 14:14

As kolkas apie tai nelabai galvoju 😀 bus dar to laiko 😉

12. Jan 2011, 14:07

kol buves skausmas neuzsimirs tikrai antro neplanuosiu!!!😀kai pati namie pasportuoju tai po to skauda pjuvi,tai nesinori net dar sportuoti☹bet vasara arteja reiks prisiversti😀😀😀😀

12. Jan 2011, 14:01

Vajej,patirtis tavo nekokia... man sake,jog didziule tikimybe,kad vel bus cezaris,todel geriausias laikas butu po triju metu susilaukt antro. Na,o sportas kai gerai jautiesi pati,kitur rasoma mazdaug po pusmecio 😀

1 2