Rugpjutinukai

01. Feb, 05:42

Ar yra mamycio kurios gimdys rugpjuti ? 

 

Mano nestumas trecias man tuoj bus 26 , turiu du berniukus  pirmajam 7bus mazajam 5eina . Labai tikiuos kad dabar bus mergyte :)

28. Aug 2014, 16:39

Maniskis irgi nepasotinamas, jau siandien bandziau krutimi maitinti, bet mum nesiseka ta rudaji pigmenta daugiau maziau visa apzioti ☹ kaip man istatyti? Tik spieneli ima... Jei toliau taip nesigaus tai vel teks nutraukineti, zaizdeles atsiras ☹ musiskis irgi ne is ramiuju, ir pilvuka jau pucia mazyliui tai puikus lasiukai ir jie visai nekenkia tai sab- simplex 😀 kaip naktimis miega jusu mazuliukai?😀

28. Aug 2014, 14:56

Mums snd dar tik savaite lygiai 😀 Antra diena nelabai ramus, dienom mazai pamiega, jei galetu tai tik prie krutines kabotu istisai 😀 irgi sakyciau ne is ramiuju. Gal pilvuko bedos jau prasideda. Jusu nekamuoja? Kaip padedat mazyliams?

28. Aug 2014, 13:52

Sveikos,tai cia mes visos trys berniukus auginam 😀. Na man tai gimdymas irgi nebuvo is lengvuju,na toks vidutiniskas sakyciau,8val.truko,pagimdziau pati, naturaliai,be jokiu nuskausminamuju. Tai va taip. Jau augam didyn, 4-ta savaitele jau skaiciuojam,labai daug valgo,maitinu pati,taciau pieno tiek neuztenka,tai dar misinuko duodu. Nera ramus,megsta pazirzaliot. O kaip jusu mazieji auga?

27. Aug 2014, 12:46

Gretam, mano sunytis taip pat gime rugpjucio 21d. Varda davem Domas 😀 tai pas mane ir pientraukis ir buteliukas avento 😀 o sakykit mamytes ka darot kai pilvuka berniukui suka? Oj pas mane labai sudetingas gimdymas buvo iki 10cm prasikankinau, o ant galo pamate, kad butinas cezaris... Beja Sveikinu ir as Tave su Jokubelio gimimu! Aukit stiprus ir sveiki!😀

26. Aug 2014, 12:17

Sveikinuosi ir as jau kaip nuostabaus sunelio Jokubo mama 😀 Gime mazius 21d. Taip greit, kad net sunku patiketi 😀 Daug kas sake, kad antras gimdymas greitesnis buna, tai tikrai pasitvirtino bent jau man 😀 Nuo vakar jau esam namuose, valgom kas dvi val mazdaug. Siaip kol kas viskas einasi gan sklandziai. Sveikinimai Laura, tapus taipogi mamyte!🎉

25. Aug 2014, 11:28

Sveika,Laura, sveikinimai tapus mamyte! Ka turi,mergaite ar berniuka, jau gal ir varda isrinkai? Nusitraukinejimas su pientraukiu siuo metu tikrai bus geriau, kol zaizdos sugis. O nuo krutines taip greit neatpras,tik dabar nutraukta piena sumaitinti is Avent firmos buteliuko,nes jis tokios formos kaip krutine,todel kudikis ir paskui neatpranta zisti is krutines.

24. Aug 2014, 14:41

Sveikos mamytes, na va jau ir as tapau MAMA! 😀 maniskiui jau eina 3 para 😀 tik va problemos su spieneliais va cia man kancia ne malonumas, jau net per asaras maitinau, bet gyd pamate, kad zaizdos darosi tai sako nusitraukti pientraukiu, kaip jus manot blogiau nebus? Ir pagijus krutims vaikas dar ims kruti?

22. Aug 2014, 12:14

Sveikos, tai kaip gyvena naujai iskeptos mamytes? 😀 Turbut ne negalvojot,kad gimus kudikiui taip gyvenimas is esmes apsivers aukstyn kojom, kad net neturesit laiko parasyti mamyciu forume koki komentara... Visoms istvermes ir laukiu naujienu,kas kada ir ka jau supuojat ant ranku.

18. Aug 2014, 15:16

Sveikos,jo forumas musu mamyciu siek tiek aprimes, tai kas dar jau supuojat leliukus,parasykit,kada susilauket,kai turesit laiko. 😀

17. Aug 2014, 16:44

Ale koks apmires musu forumas. Greiciausiai todel, kad jau ne viena supuoja maziukus savo. As vis dar laukiu to momento, 40 sav eina. Manau koki rugseji, kai biski paauginsim savo leliukus, pradesim vel bendraut 😀

13. Aug 2014, 10:34

Sveikos,gimdziau Klaipedos gimdymo namuose. Vieni sunkumai praejo, prasidejo kiti,bet malonesni, dabar pradzia sunkoka,kol apsipranti ir pradedi suprasti vis labiau mazaji kudiki,ko jis nori ar kas jam ne taip. Turi moketi ir su juo susidraugauti 😀.

12. Aug 2014, 13:03

Kaip gerai tau, Roberta, sunkumai jau praeity 😀 Jau turi savo maziuka. O kurioj ligoninej gimdei?

12. Aug 2014, 11:01

Aciu visoms uz sveikinimus,prie padekos prisideda ir mazylis Karolis 😀

10. Aug 2014, 14:21

Disziausi sveikinimai! 😀

09. Aug 2014, 23:43

Didziausi sveikinimai Roberta 😀 Daug siltu ir nepakartojamu akimirku su savo suneliu!

09. Aug 2014, 17:02

Sveikos,mamytes,jo as jau supuoju savo mazaji leliuka ant ranku 😀, gime rugpjucio 5d., dviem dienelem anksciau, sveikas ir stiprus mazylis, ketvirtadieni jau isleido is ligonines,tai jau augam ir stiprejam namuciuose 😀.

07. Aug 2014, 13:45

Na kaip laikotes? Turbut geriau, nes karsciai siek tiek atslugo 😀 Siandien vienos mamytes terminas, gal Roberta jau supuoja leliuka 😀

05. Aug 2014, 12:55

As netoli girstupio gyvenu 😀 kaip bebutu keista as nestukes matau tik prie gyd kabineto daugiau nematau, gal pas save as irgi tokia viena 😃 ziurejau, kad karsciai dar savaite pasilaikys ir atves 😀) tai nebus jau taip karsta, o ir mum lengviau bus 😀

05. Aug 2014, 09:55

Sunku su tais karsciais..dar paskutiniame aukste gyvename tai nepavyksta atvesinti kambariu maziau kaip 28 - 29 laipsniu. Ventiliatorius, vanduo geriausi draugai 😀 iseinu tik vakarais su vyru, nes kartais galva svaigsta ir sunku kvepuoti nuo tokio oro. Musu leliukas jau nusileides ant pusles tai galvojau jog dings remuo, bet kur tau 😀 kasdiena vargina, o ypac naktim, o dar kai i wc kas valanda 😀 vos tik pajudejus atrodo lyg vandenyje butum taip musa karstis. Gal yra mamyciu gyvenanciu netoli girstucio baseino, nes kai iseinu i lauka tai atrodo jog tik viena su tokiu pilvu sitam rajone vaikstau 🤣

05. Aug 2014, 09:51

Visada svajojau but nescia vasara, galvojau kaip bus faina, vaiksciosiu su lengva suknele, nei prisirengt reiks nei ka. Taciau kai tokie karsciai, vistik manau geriau ziema vaiksciot. Pirmaja mergaite gimdziau sausi, tai geriau is tikro jauciaus. Tik aisku tie paltai, megztiniai ir nekas. O jei dar slidu, tai baisu eit, kad nepaslystum. Turbut kiekviena sezona savi pliusai, savi minusai. O su karsciais tai nelabai ir pakovosi. As taip pat i lauka iseinu arba ryte, arba po pietu. Namie ventiliatorius, dusas gelbsti.

05. Aug 2014, 08:05

Sveikos mamytes, jungiuosi ir as prie jusu 👋 man terminas rugpjucio 27 d, taciau gydytoja mano jog galiu nesulaukti, jau praeita savaite klausant toniuku saremius nemazus registravo 😀 gimdyti planuoju krikscioniskuose gimdymo namuose, ten lankausi nuo pradziu. Kaip istveriat karscius? Ypac Kaune kai tokie orai ir ne laso lietaus 😀

04. Aug 2014, 22:55

Na kazkaip labai jau pasyviai vyksta pokalbis pas mus 😀 Tikriausiai visos jau gyvena gimdymo nuotaikom. As pati pajuntu koki maudenima ir galvoju, gal jau... 😀 Labai tikiuos, kad ir pagimdziusios dalinsimes vaikuciu auginimo subtilybemis. O kaip su vardais? ar jau turit isrinkusios?

04. Aug 2014, 15:15

Oj tai irgi jau neuzklanu, pora dieneliu ir gal jau turesit savo mazyli ar mazyle 😀 nesijaudinat del gimdymo?😀) as daznai i maxima nuvykus neskubu apsiprekinti nes ten vesu, o vyras pyksta, kad is vieno kampo einu i kita parduotuvej 😃

03. Aug 2014, 15:15 Laura.Ab

Su karsciais labai nepakovosi,stengiuosi istverti juos ir tiek,saulej nebuti,pasislepti kur vesiau,bet,kad jau visur isile. Maximoj labai gerai,kol apsiprekini,taip vesu,nors trumpam atsigauni 😀

03. Aug 2014, 15:11 Laura.Ab

Sveika,Laura,mano terminas rugjucio 7d.,tai turbut anksciau ir nepasirodys,o gal ir veluos, pagyvensim, pamatysim 😀.

03. Aug 2014, 09:56

As planuoju krikscioniskuose gimdyti, apie sia ligonine girdejus neblogu atsiliepimu, o ir pazistamu dirba 😀 o del epiduro, tai as uz! Imsiu 😃 as su skausmu draugaut nemoku 😃 o ka jus galvojat?😀

01. Aug 2014, 19:24

Laura.Ab, esu is Kauno, pirma vaika gimdziau 2 ligoninej. Kadangi viskas vyko sklandziai ir sekmingai, todel ir sisyk planuoju gimdyti ten pat. Gal but dar kuri ten vyks gimdyti? Ka manot apie epidura, zadat naudotis ar ne?

01. Aug 2014, 14:57

Gretam, sveikinu su seimos pagausejimu 😀) kur planuojat gimdyti?😀

01. Aug 2014, 14:49

Kada Jusu terminas Roberta?😀 As tureciau rugpjucio 16d., bet nuojauta sako, kad bus po termino, nors galetu islysti i pasauli 😀) Kaip su karsciai kovojat?😀

01. Aug 2014, 14:38

Sveikos, as taip pat noreciau prisijungt i jusu gretas 😀 Terminas mano rugpjucio 23d, taciau gyd sako, kad 20d greiciausiai nesulauksiu, turetu but anksciau. Auginu 4,5m dukryte, dabar laukiam broliuko. Sveikata labai skustis negaliu, sunku jau tik aisku ir karstis labai viska gadina 😀

1 2 3 4