Rugpjutinukai

01. Feb, 05:42

Ar yra mamycio kurios gimdys rugpjuti ? 

 

Mano nestumas trecias man tuoj bus 26 , turiu du berniukus  pirmajam 7bus mazajam 5eina . Labai tikiuos kad dabar bus mergyte :)

12. Sep 2014, 10:51

Sveikos, na kaip mamytes ir leliukai gyvuoja? 😀 Mes vakar jau buvom pas daktarytes, pasvere,ugi pamatavo,apziurejo,sake viskas tvarkoj, net 1,5kg priaugom per menesi su trupuciu,tai dabar sveriam net 5kg jau 😀, o ugiu padidejo 2,5cm. Tai va, taip ir augam, valgom ir augam.

08. Sep 2014, 12:43

Na labai tikiuosi, kad grizus namo pienukas atsistatys i savo vezias... Girdejau subjurs orai, pranesa lietu, tai maziuko i lauka nelabai jau ir isvesi i laukuti, Greta zinokit ir as nelaukiu ziemos. Labai tikiuosi, kad si ziema bus tokia kokia buvo si, be dideliu pugu ir didelio sniego... Mano mazasis tai ziuriu tik mane sokdina, vyras savaitgaliui pasieme su savim tai sake vis viena karta atsikeldavo nakti ir tai tik 4ryto, ramus vaikas su juo, na, o kadangi vyrui i darba tai nakciai paliko su manim, ir ka jus galvojat kele kas tris val mane, o ryte prabudes 6h miego nebenorejo reke gerkle paleides kaip ir vakar vakare, tai mazajam patinka mane sokdinti 😃

08. Sep 2014, 11:29

Sveikos, na Laura,tu cia su liudnokom naujienom,bet viskas susitvarkys ir vel bus viskas gerai. Na maniskis dienom irgi nelabai daug miega,kaip kokia diena. O valgyt duodu kada uzsimano,mazdaug kas 2val.,buna kad ir kas valanda,jei nemiega,o jei miega,tai leidziu miegot ir nezadinu,ismiega po 3val. Visaip buna, cia nuo jo viskas priklauso,reikia sokti pagal jo dudele dabar. Pavalges ne visada miega,buna,kad zvalgosi,turi uzsiimti su juo.

07. Sep 2014, 15:26

Dabar,kai geri orai,tai isvezu i lauka ir lekiu i namus greit valgyt darytis,apsitvarkyt. Nes lauke geriausiai miega. As jau is tikro laukiu kt vasaros, mazius jau bus gerokai ugtelejes,daug ka valgys.. 😀 labai nenoriu ziemos.

07. Sep 2014, 13:22

Jetus gal neuzsikres mazasis, tikekimes bus atsparus vyra ligoms 😀 as kai buvau su temp irgi labai pergyvenau, kad tik neuzkresciau ir jam nebutu temp... Oho diena tikrai daznai valgo, tai nelabai ka spejat ir nudirbti namuose, o pavalges megsta pamiegot? Nes maniskis diena ziuriu nemegejas miegui, dairosi ziurineja, truputi pazirzia ir taip beveik visa diena, normaliai numinga gal tik viena karta 😀

07. Sep 2014, 09:48

Oi uzjauciu del ligonines ir kitu problemu. Na diena tai valgo kas 1-2 val mazdaug, daznokai. O nakti dabar biski geriau pamiega, pirmas miegas buna apie 3-4 val, o po to jau dazniau kelias, nes valgydamas uzmiega ir mazai pavalgo, tai greit vel kelias. As tai dabar labai nerimauju, nes vyresnioji mano apsirgo biski, bijau, kad mazojo neuzkrestu ☹

06. Sep 2014, 16:26

Man leidzia labai stiprius antibijotikus, vieni kol sulasa per laseline tuoj pat kitus leidzia, ir taip ryte per pietus ir vakare, streso buvo, nes ketvirtad pagulde i ligonine po operacijos uzdegimas man gavosi, babdau gert arbata skatinancia pienuka, nusitraukineju kas tris val. Sakau gal nuo antibijotiku man cia taip.... Pradzioj ir man taip buvo, bet paskui apsikeisdavo toj kruti kur buvo maziau pieno padaugejo kitoj pamazejo, ir taip sukosi ratas iki tol 😀 o kas kiek laiko praso valgyt jusu mazyli?😀

05. Sep 2014, 21:12

Vaje negi taip viena diena gali paimt ir dingt, gal tiesiog sustresavai del ko nors. Manyciau reikia kaip imanoma pasiilset, daug skysciu ir vaikuciui duot daznai kruti, kad skatintu gamyba. Pas mane tai skirtingai pavyzdziui pienas gaminas, vienoj kruty tai bega belekaip, springsta net gerdamas, o kitoj tai turi daug vargt, kol pradeda kazkas begt ☹

05. Sep 2014, 20:04

Su zagsuliu ir mes vargstam. Pavalgo, atsirugsta ir atrodo jau miegosim ir tiktai pradeda zagset taitaip rankos ir nusvyra 😀) siandien kazkaip pradejo dingineti pienukas man ☹ visa diena verke mazasis or nesupratau kodel kol sugalvojau nusitraukt pienuka ir sugirdyt per buteliuka tai per abi krutis vos 60ml isbego ☹ gal zinot ka daryt, kad pienukas nedingtu ir atsirastu jo daugiau?

05. Sep 2014, 20:04

Su zagsuliu ir mes vargstam. Pavalgo, atsirugsta ir atrodo jau miegosim ir tiktai pradeda zagset taitaip rankos ir nusvyra 😀) siandien kazkaip pradejo dingineti pienukas man ☹ visa diena verke mazasis or nesupratau kodel kol sugalvojau nusitraukt pienuka ir sugirdyt per buteliuka tai per abi krutis vos 60ml isbego ☹ gal zinot ka daryt, kad pienukas nedingtu ir atsirastu jo daugiau?

05. Sep 2014, 08:50

Tai tavo Laura, labai greit uzmiega nakti. Maniskis buna iki 2 val kartais kol uzmiega. Pamaitinu, tada pakakoja, po to dar zagset pradeda ir taip pasaka be galo 😀 Na as irgi tikiuosi, kad kai ugteles susitvarkys viskas, greiciau ir pavalgys. Is tikruju tai ta kudikyste ziauriai greitai prabega, nors dabar atrodo, kad tik greiciau paaugtu 😀

04. Sep 2014, 16:23

Nuovargis man irgi jauciasi siaubingai, vakar temp net turejau sakau gal nuo to nuo argio... Mazius nakti prabunda pavalgyt tai krutine greit istatau 20mon ir vel moega, keliasi kas 3val kartais kas dvi, bet pavalgius problemu nera uzmigti... Bet sakau dar viskas gali pasikeist bepigu dziaugtis 😀 tai su vyru susitarem sestad nakciai nusitrauksiu pienuko ir jisai kelsis pamaitint, nes jau pati daznai jauciu silpnuma, galva svaigsta... Jau sakau laukiu kada paauges gal daugiau leis pamiegot.

04. Sep 2014, 16:11

Sveikos. Blogiausia,kad tas nuovargis niekur nedingsta,nes pastoviai yra miego trukumas ir jautiesi neisilsejus. Gal veliau situacija keisis,kai mazasis nakti ilgiau ismiegos neprabudes,pvz.kokias 4-5val. Maniskis,kai vidurnakti prabunda,apie 2 ar 3valanda,tai paskui ilgai kol beuzmiega. O kaip jums,ar greitai iminga nakti atsibudes? Mano mazasis zinokit soskes neima,iskart spjauna lauk,tai nera su kuo nuramint. Jei jau pradeda verkti,tai visalaik krutine turi duot. As per laisva minutele dazniausiai einu pavalgyt,nes buna pietu metas,kai jis miega, isskalbti jo kelis drabuzelius rankomis,nes skalbiamkes nejungiu kiekvienakart. To laivo laiko tai nera daug,nes dienom mazai bemiega,o kai prabudes,tai vistiek salia turi buti,vienas nemegsta buti,tuoj pat pradeda niurzgeti. Taip kad beveik istisa para visur kartu.

04. Sep 2014, 08:55

Maniskis nors turi menesi tevystes atostogu, taciau visa laika pradirba prie namo, nes siuo metu sildomes ji. O jis viska daro pats, tai nuo ryto iki vakaro prie jo. Tai as nuo vaiko gimimo praktiskai viena rupinuosi. Pirma savaite ir sunki labai buvo, dar ir vyresnioji namie buvo, tai nors persiplesk. Dabar kai eina i darzeli biski lengviau. O nuovargis tai aisku yra, miego trukumas didziulis, nakti kai maitinu, tai stengiuos tik neuzsimerkt, nes atrodo lusiu tuoj 😀 Diena dar neteko namie pamiegot, nera laiko. Tai maitindama sakyciau pailsiu, nes sedziu isijungus telika ir maitinu 😀

03. Sep 2014, 18:35

Maniskis irgi savaitele pabuvo namie ir i darbeli isejo 😀 na man pirma savaite buvo labai sunki, dabar jau ne tik vaikiuku galiu pasirupinti, bet ir savimi. Oj namu ruosa tai ir man sunki. Apsitvarkyt speju kol nisnaudzia mazius, bet su maissto gamybe tragedija, sunkiai speju. Norisi ir su lelium lauke pasibut ir namuose valgyt padaryti 😀 siandien vakare pasivalysim nosyte ziuresim kaip leisis vyras 😀 o kaip su nuovargiu? Jauciates pavargusios?😀 kaip stengiates pailset laisva minute?😀

03. Sep 2014, 10:09

Sveikos,po gimdymo jau jegas atgavau ir organizmas kaip ir atsistate praejus 2 savaitems panasiai. Mano vyras po leliaus gimimo namie tepabuvo tik 1 savaitele ir jau paskui isejo i darba. Na o su tais namu ruosos darbais tai tikrai nera laiko kada tvarkytis,kai vaikutis nemiega,nes pastoviai turi buti su juo. Tai apsitvarkom savaitgaliais,kai vyrui iseigines. Paprastom dienom vakarais dziaugiames kad valgyt spejam pasidaryt. O nosyte valom su tuo vienkartiniu tamponeliu,su kuriuo ir prausiames,pamirkau i virinta vandenuka ir susuku i toki pagaliuka,kad lystu i nosyte.

02. Sep 2014, 16:41

Su saviskiu visai nesusitvarkau, diena visai nenori miego, jei uzmigdau tai greit ka pasidarau, jei su soske uzmiegam tai ne duok Dieve iskris uzdiklykiam iki nebegalejimo. Jauciuos jau labai pavargus, kol vyras nejo i darba buvo kur kas lengviau, o dabar simta darbu viena pasidaryt turiu. 😀 kaip jau atsigavot po gimdymo?😀 o beto kaip jus valo nosytes? Siandien paziurejau ir ziuriu reikia pavalyt...

02. Sep 2014, 14:54

Smagu, kad gyd taip uzeidineja paziuret. Mus ir aplanke iskart, kai grizau is ligonines. Na o mazasis tai nuo dienos priklauso, kartais tik valgo ir miega visa diena, o kartais vis pabunda neramus buna, nesuprasi ar cia pilvas ar kas. Panasu, kad is sitoj temoj tik mes trys kalbames, kazkaip kitos neprisijungia. Idomu kaip pati temos autore gyvena.

02. Sep 2014, 14:03

Mane sake lankys visa menesi uzeidines pasiziuret ar sveiki esam, po menesio patys turesim atvykti nes darys skiepuka 😀 bambyte ir pas mus isvalom graziai ir vel kraujuko atsiranda, tai gyd sake kai snd maudysim truput atmirks ir graziai isvalyt, o jei vel kraujuos teks uzdeginti kalio permanganatu. 😀 kaip jusu mazieji? Ramus ar megsta pasokdinti?😀

02. Sep 2014, 09:52

Sveikos,pas mus bambyte jau uzgijus,nes Karoliui siandie jau lygiai 4 savaites, pradesim 5 savaitele,o penktadieni jau bus lygiai 1 menesiuko. Virkstele nukrito 10 diena po gimimo, paskui dar buvo kraujo kresuliuku,valydavau tik su virintu vandeniu, daugiau nieko nereikejo. O gydytoja issikvietem patys,kad apziuretu, paskambinom,pasakem,kad turim naujagimi,tai ir atvyko i namus,kai jam buvo lygiai 2 savaiteles. Dabar jau esam uzsiregistrave vizitui i poliklinika, vyksim patys,mazasis jau bus siek tiek virs menesio,nes anksciau talonu nebebuvo, eiles dideles.

02. Sep 2014, 09:22

Dar nera rezimo pagal kuri maitinciau. Dienom kas 1-2 mazdaug, o naktim kas 2-3 val. O sakykit kokia proga jus gyd aplanke, pati issikvietet ar cia iprastai taip lanko? Nes mums reiks nuvykt tik sulaukus menesio. Kaip gyja jusu bambyte? Pas mus pasirodo tokiu kraujo kresuliuku, isvalau sausai ir patepu tokiu tirpalu, kuri gyd paskyre. Nezinau ar cia jau sunerimt ar ne?

01. Sep 2014, 22:04

Siandien kaip tik mus vel gyd aplanke, klausiau kas kiek laiko maudyti tai dake geriausia kas dvi dienas, bet ne visada reikia ji su sampuniuku maudyti 😀 o kas kiek laiko jus maitinat? Galbut ipratot kas kazkiek laiko maitintis? 😀

01. Sep 2014, 20:17

Man ligoninej sake nezindyt ilgiau nei pusvalandi, o ten jis ir po 3 val prabudavo prie krutines, kitaip verkdavo. Todel grizus namo ir daviau soske. O siaip tai ir nevalgo mano ilgiau nei pusvalandi is vienos kruties, na gal kartais kokia 40 min, o kartais tik 10 min ir luzta 😀 zodziu visaip. Kartais uztenka vienos kruties, kartais abi reik duot. O is kur zinot, kad isgere jau 100 ml pieno? jei nenusitrauki. Dar norejau paklaust kas kiek laiko maudot? Kasdien ar reciau. Mes stengiames pas 2 diena, bet odele labai sausa, galvoju, gal ir reciau uztektu.

01. Sep 2014, 16:59

As soske jau ligoninej daviau, nes pagal seseles as ji maitint kas 15min tureciau, jei vaikas verkia reiskias valgyt nori jos man taip aiskino. As nustojau pientraukiu nusitraukt, spieneliai uzgijo, bet va klausimas, kiek laiko zindot ? Maniskis labai skirtingai, o sesute sake, kad nuo 10paros jam priklauso po 100ml pieno. Siandien vakare eisim i laukuti pasivaikscioti, vakar masinoj palikau ratus tai kol vyras negris tol negalim eit i laukuti ☹

01. Sep 2014, 16:28

Taip, Laura, maitinu krutimi. O jus kuri nors duodat jau soskyte ciulpti? As grizus is ligonines pradejau duot, kai matau, kad valgyt jau nenori, o tik kabot ant krutines. Nezinau gal ir negerai darau. Nes pirmajai dukrytei tai daviau pusantro men, kai jai buvo, bet uztat maitinimas iki tada buvo su asaromis. Dabar kazkaip geriau. Lauke mes ir maziausiai val pabunam, sia sav neblogi orai nusimato, tai reiks ilgiau but. O siaip su maziukais jau vazinejat kur ar dar namuose bunat. As dar viesumos vengiu, bunam namie ir lauke. Dar niekur nevaziavom. Jau manau, kai sueis menuo, pradesim po truputi zmonetis, su saiku aisku.

01. Sep 2014, 14:57

Sveikos,na maniskis per maudynes tai verkia siek tiek kol maudai,bet labiau pradeda verkti,kai istrauki is vandens,kolkas prie maudyniu dar nepripranta. Na o naktimis mes taip pat vargstam panasiai kaip ir Greta. Prabudineja kas 2-3val, bet kai prabunda apie 2-3valanda nakties tai isvis sunkiai beuzmiega,iminga tik apie 5val ryto,o kartais ir 6 tik. Paskui ryte jau apie 9val prabunda,o diena beuzmiega tik kokia 1-2valanda. Tai Laurai labai gerai,kad jos mazasis ismiega net po 6val nakti. Cia mums tik svajone. Gryname ore mes buname nemazai, po 1valanda tai tikrai, vakar sode net 3valandas isbuvom. Maitinu savo pienu is krutines,grafiko nera,kada uzsimano,tada ir duodu. Tai va taip ir augam.

01. Sep 2014, 10:29

Na mum maudynes pakolkas nera baisus dalykas, truputi parekia, bet greit nustoja, taip lyg ir patinka vandenukas musu mazajam 😀 kai istraukiam susukam i ranksluosti guli akis issprogdines 😀) tai vakar maudemes po maudyniu kaip visada pamaitinu ir i lovyte, tai nakcia isnoegojo net 6val neprabudes 😃 bet jau kai prabudo tai tikriausiai net kaimynai sukelti buvo 😃 o lauke tai mes savaitgali daug buvom, pas tevus kaip nuvaziavom tai luke ismiegojo net iki 3val, tai tas tris val ir prabuvo lauke 😀 o jus maitinat krutimi savo pipira?😀

30. Aug 2014, 16:17

Per pirmasias maudynes reke pilna gerkle, kaip beje ir per antrasias 😀 na labai tikiuosi, kad po truputi pripras ir veliau maudynes bus malonumas. Nes dabar tai toks stresas tiek vaikui, tiek man su vyru, nesinori ilgai rekdint. O kiek jus bunat lauke dabar? Mes siandien pasibuvom 40 min, galvoju dar vakare iseit kokiam pusvalandziui, kai oras toks geras. Uztat pabuves lauke, miega visa diena, tik pavalgo ir luzta. O kad taip nakti butu 😀

29. Aug 2014, 21:16

Nusipirkau antspeni avento, tai bandom su jeis, pakolkas ima ir beskauda, tikiuosi viskas bus gerai ir maitinsimes is kruties 😀 na espunisab girdejau nelabai padeda, o sab-simplex, super mumis jie labai gelbejo, greit maziukas issiperdzia 😀 jei matysit, kad nelabai ka padeda pabandykit juos 😀 hei ne vyras tai nezinau ka daryciau, labai daug padeda tai ir naktys ne tokios sunkios buna 😀 kaip sekesi pirmosios maudynes?😀 ar labai stresavo mazyliai?😀

29. Aug 2014, 09:44

Oi su tuo naktiniu miegu tai vargo vakariene. Uzmiega prie krutines, jau ikeli i lovyte, tai zagset pradeda, pasiimi vel, tada kaku padaro ir zaidi taip kol uzmiega 😀 Be 12 nakties neuzmiega nakciai, po to apie 2-3 kelias, ai zodziu visaip dar buna, nes nera ritmo normalaus. As kruti istatau, kai jau buna placiausiai isziziojes ir kazkaip paima tada su tuo rudu laukeliu. Turiu nusipirkus espumizan lasiukus, o jie kenkia ?

1 2 3 4