Rugpjutinukai

01. Feb, 05:42

Ar yra mamycio kurios gimdys rugpjuti ? 

 

Mano nestumas trecias man tuoj bus 26 , turiu du berniukus  pirmajam 7bus mazajam 5eina . Labai tikiuos kad dabar bus mergyte :)

15. Dec 2014, 15:05

Sveikos. Kaip smagu, kad forumas vel atgijo 😀 Mano berniukas gruodzio 21d sves 4 menesius 😀 Pilvas jau kaip ir pasibaiges, nors dar pasitaiko retsykiais. Siaip auga sveikas ir stiprus vyrukas. Tik reikalaujantis labai daug demesio 😀

14. Dec 2014, 13:04

Sveikos!
Noreciau prie jusu prisijungti 😀
Musu mazyle gime rugpjucio 27d, pora savaiciu per anksti, bet sveika ir laiminga 😀
Kaip jums sekasi aiginti leliukus, jau pilvai baigesi? 😀

12. Dec 2014, 16:33

Sveikos mamytes mano berniukas gime rugpjucio 2 tai jau sulaukeme 4 men 😀

Goda_Mamyciuklubas.lt Goda_Mamyciuklubas.lt 10. Oct 2014, 14:51

Mielos rugpjūčio mamytės - gal yra kovojančių su pilvo diegliukais ir norinčių išbandyti profesionalų masažą kuris mažina skausmus? Ieškome tiesioginiai transliacijai "Mamyčių TV" mamos su mažyliu, kurį kankina pilvo skausmai. Filmavimas Vilniuje, trečiadienį ryte. Laukčiau laiškų su tel.nr redakcija@mamyciuklubas.lt

redaktorė Goda

26. Sep 2014, 15:48

Na kazkaip su antru is tikro daug ramiau, maziau streso ir tos kantrybes gal daugiau jau. Tik nelengva tas, kad demesio abiems reikia. Nes ir vyresnioji vis praso tai pazaist, tai pasaka paskaityt, tai stengiuos laviruot, kad nebutu nuskriausta.

26. Sep 2014, 14:59

Beje,tikrai daug kantrybes reikia su tais leliukais. O tau,Greta, juk jau lengviau antraji auginti, viska zinai,turi patirties 😀.

26. Sep 2014, 14:56

Kai buvo 1 menesio su keliom dienom,tai svere 5kg,o ugis 56,5cm,o kai gime,svere 3600, o ugis 54cm. Oho kaip ilgai tau pirmas gimdymas uztruko. Man tai pirmas sis gimdymas,praejo neblogai,bet nukankino siek tiek skausmai. Prasidejo velai vakare, puse 12,kai pradejo begti vandenys, o skausmu jokiu nebuvo. Su vyru isvaziavom i ligonine, paskui jau ir skausmai prasidejo,bet svelni, veliau intensyvejo ir daznejo. Gimdymas uztruko 8valandas. O tau antrasis gimdymas tai greitas 😀. Sako,kad antrieji daznai lengvesni buna. Na maniskis irgi kartais vakarais neramus buna,matyt irgi uzeina tie pilvo dygliai arba buna,kad vakarais nebeprivalgo,pieno kartais mazai bebuna,jei per diena daznai vago. Kolkas jokiu vaistu neduodam. Tai va.

26. Sep 2014, 13:36

Maniskis priaugo 1,2 kg. O su ugiu tai bajeris buvo. Jis gime 57 cm ir 4165 svorio. Ilgas labai, stebejos gydytojai.Visi rubeliai 56 dydzio buvo tip top. Vakar matuoja gydytoja, sako 53 cm 😃 Sakau, tai ka susitrauke 😃 Po to dar kart matavo, tai tie patys 57 cm. Sako, arba blogai pamatavo ligoninej arba tiesiog nelabai jam ir reikejo i ugi jau augt. O skausmus namuose pajauciau 3 val nakties. 5 val pakeliau vyra, susiruosem, dar dukryte pas mano tevus nuvezem, tai ligoninej buvau puse 6. Kol ten viska supilde, sutvarke, gimdykloj atsiduriau puse 7 tik. Skausmai dideli buvo, bet saremiai gan reti. Atejo manes apziuret, as iskart epiduro paprasiau, bet sako viskas, tuoj gimdysi. Tai nebuvo jau kur dingt 😀 Zodziu sis gimdymas man buvo super greitas, nespejau nusikankint per daug. Su pirmaja tai apie 16 val kankinaus. O kaip tau, Roberta, praejo gimdymas. Beje, cia tavo pirmas vaikelis? Ir taip pat parasyk kiek tavo sveria, koks ugis. Ar kankina pilvuko diegliai? Mus biski kankina. Nera kad rektu kokia val istisai, bet ypac vakarais neramus buna. Krutines neima, verkslena, reikia nesiot, supuot. Gyd mums paskyre kazkokius Enterokind lasiukus, homeopatiniai jie sake. Tai snd vyras nupirks, reiks bandyt, gal pades. Sianakt ir 2 val migdziau, kol uzmigo 😪. Oi daug kantrybes mamoms reikia su tais leliukais 😀

26. Sep 2014, 12:13

Tai kiek priaugo,kiek sveria tavasis,koks ugis, Greta? O kelinta valanda prasidejo tau gimdymas,Greta? 😀

26. Sep 2014, 12:11 gretam

Beveik tuo paciu laiku,kaip ir maniskis,mano lialius gime 7.28 ryte 😀

26. Sep 2014, 09:38

Mano tai gime 8.05 ryte 😀 Kaip fainai, kad sypsosi, labai jau laukiu sypsenos ir as.

26. Sep 2014, 08:44

Sveikos,jo mano mazius jau sypsosi, tai kad jis anksti jau pradejo sypsotis, nuo kokiu 2 savaiciu,dabar jau kartais net su garsu sypsosi 😀. O kokiu paros metu jusu vaikuciai gime?

25. Sep 2014, 22:03

Na va ir mus jau paskiepijo. Viskas praejo gerai. Kai nemiega mazius, tai as turiu ji nesiot pagrinde, nes nepabuna beveik vienas. Tai taip ir vaikstau po kambarius, zvalgosi jis 😀 Nieko daugiau ir nepaveiksi, zaislai dar neidomus. Idedu i gultuka, jei buna pavarges, tai pamiega siek tiek. Kartais bevaikstant uzmiega ant ranku, bet tik padedu iskart pajunta 😀 Gudrus tie vaikuciai 😀 O tavo Roberta mazius gal jau sypsosi? Vistik vyriausias jis is musu 😀

25. Sep 2014, 13:06

https://www.facebook.com/events/788705261172820/?ref_newsfeed_story_type=regular
Kviečiu visus aktyvius tėvelius su savo atžalomis smagiai praleisti laiką.Už dykąąą!!!!

25. Sep 2014, 10:56

Sveikos merginos. O ka jus veikiat su savo lialiais,kai jie nemiega dienos metu, ar pabuna vieni patys? Sunku ka ir sugalvot,kai dar nedidelis, zaislai domina dar tik truputi. Maniskis tai pabuna vienas labai neilgai,tai turi ji snekinti, nesioti po kambarius,zvalgosi jis, siek tiek i karusele jau ziuri. Taip ir leidziam laika.

25. Sep 2014, 10:53 gretam

Sveika,Greta,kai idure su adata,tai pradejo smarkiai verkti,bet neilgai, o kai gryzom namo, tai nieko nebuvo,nei suirzes,nei kitu pozymiu. Tai va.

24. Sep 2014, 13:43

O as Lauras randu keturias, tai nzn kuria kviesti 😀 Tai tegul ir mane susiranda 😀 O Roberta, nebuvo jokios reakcijos po skiepo 1 men, mes snd skiepysimes, neramu biski

23. Sep 2014, 08:27

Sveikos, mes skiepus visus darem, du ligoninej,kai gime ir dar viena jau gavom,kai daktare apziurejo, vieno menesiuko kai buvo. Taves Laura nerandu facebooke, tai bandyk tu mane pakviesti i draugus, Roberta Vičė.

22. Sep 2014, 15:30

Taip Roberta, gyvenu nuosavam name, tai puikiai suprantu, kad bute neiseina ilgai isbut su vaiku lauke. Nevaiksciosi gi 3 ar 4 val lauke. Mielai bendrauciau ir facebooke, ieskokit Greta Mazeikiene 😀

22. Sep 2014, 14:04

Sveiko mamyte! Mes taip pat atsventem sunelio pirmaji menesiuka vakar. Koks jisai jau paauges ir didelis, o atrodo nesenai gime ir buvo mazuliukas, su vyru laukiam kada vyksime pas gyditoja labai smalsu suzinot ugi ir svori, nes jau ant ranku ilgiau palaikius tai pasidaro sunkoka... 😀)) Mamytes, o ka jus galvojat apie skiepukus? Ar visus daretes?😀 Is tiesu galime per facebukus susisiekt mano vardas Laura.Ab. 😀

22. Sep 2014, 11:11

Sveikos, mes irgi sventem mazojo viena menesiuka su tortu 😀, laukiam jau antro menesiuko,kuris netrukus ateis. Tai tu Greta nuosavam name gyvei,kaip suprantu? Tai tau gerai,yra galimybe mazaji ilgesniam laikui lauke palikti,jei miega ir paciai eiti darbuotis. O jus merginos,ar facebukus turit,manau,jog,taip. Gal noretumet ir per ten susisiekti? 😀

21. Sep 2014, 22:29

Maniskis tai diena kai uzmiega kokia 12 val, tai po 3, puse 4 einu kelt 😃 Patinka jam lauke miegot, jei nekelciau, neaisku kiek ismiegotu 😀 Kai bus blogi orai neisivaizduoju kiek miegos, namuose ilgai nepamiega. O nakti tai dazniausiai 3k kelias. Siandien atsventem maziuko menesiuka, kaip beje ir Laura turbut 😀 Su tortu ir zvakute 😀

21. Sep 2014, 15:01

Sveikos,as irgi uz tai ,kad vaikas miegotu savo lovyteje. Na siek tiek jau darosi ramesnis ir vienas daugiau jau pabuna. O per dienas bemiega maziau jau, kokius du pokaicius ir tik po pusvalandi. Nakti keliasi kazkur pora kartu. tai taip ir augam vis didyn,jau beveik 7 savaiciu mano Karoliukas 😀.

19. Sep 2014, 17:06

Sveikos mamos 😀 esu pradedanti fotografė ir ieškau mažųjų modeliukų. Kiekvienai fotosesijai paruošiu po aksesuarų komplektuką. Tikiuosi bus jums naudinga šį info. Juk šis jūsų gyvenimo etapas stebuklingas ir tikrai vertas įamžinimo gražiose foto. Mano el.p. mezgiukas@gmail.com www.facebook.com/ViktorijaJ.Photo

19. Sep 2014, 13:42

Na, pas mane kai pienukas dingo pradejom misinukus valgyti, bet viskas tiko visa ta laika, nieko nebere, o paskutinem dienom daugeja tu paberimu,o kitur kur buvo isberta dingsta, kazkaip nesitiki, kad hormonai ir organizmas taip valosi, baisu ir misinukus kaitalioti sako nera gerai... tai treciad eisim pas gyd, pagaliau suzinosim kiek paaugom ir kiek sveriam ir tuom paciu gal ka patars, o gal as bereikalo pergyvenu... Maniskis tai diena visai diena miegoti nenori, iseinam i lauka tai kiek laukuti pabunam tiek numinga,o nakcia buna keliasi viena, du kartus 😀)

19. Sep 2014, 10:21

Mano berniuko zandukai ir paberti, padariau isvada, kad nuo sureliu, nes kasdien suvalgydavau. Sako tas glaistas alergizuoja, tai dabar nevalgau ir ziuresiu. Na o auga tai neblogai, nors dar nezinau kiek priaugo, bet jaucias 😀 Ir ramesnis lyg biski pasidare, o gal as perpratau jo poreikius jau 😀

19. Sep 2014, 09:14

Sveikos, as ir uz tai, kad vaikas miegotu atskirai😀) pas mus lovyte su lyngemis ir issitraukia du pagalei. Leliukas auga gerai, bet tik va veidukas pabertas spuogiukais tokiais kaip inkstirais, o aplink paraude, gyd sako hormonai, sakykit pas jusu berniukus taip nera? Kaip jusu pipirai auga? Ar ramus vyrukai?😀

18. Sep 2014, 14:00

Labas 😀 pas mane lovyte vaiko paprasta, su isimamom lazdom. Kai pradeda nakti niurzgeti, as atsisedu savo lovoj, apsidedu zappy pagalve, pasiimu leliuka ir maitinu sededama. Kai jau nuluzta jis, atsargiai ikeliu i lovyte. Kartais pavyksta, kad taip iskart ir miegotu ramiai, o kartais turbut pajaucia, kad ne prie mamos yra ir vel niurzga 😀 tada vel pasiimu. Zaidimas zodziu 😀 Bet dziaugiuos jau tuo, kad nakti greiciau uzmiega, nes anksciau ir po 2 val kartais tekdavo migdyt. Dabar daugiausia val uztrunka. O kartais ir po 15 min vel toliau miega. As esu uz tai, kad vaikas meigotu savo lovytej, o tevai savo. Kad nereiketu veliau atpratinti. Bet cia jau kaip kam patogiau.

18. Sep 2014, 11:21

Sveikos, kaip sekasi auginti leliukus? O kaip jus per nakti miegat, isikeliat pas saves vaika,pamaitinat ir vel paskui ikeliat i lovyte,palauke,kol uzmigs. Ar miegat visi vienoj lovoj? Kokias lovytes turit,gal su nuleidziamu sonu ar paprastas,su isimamom lazdom?

12. Sep 2014, 14:24

O tai daug vyras priaugo, saunuolis 😀 Man ir labai smalsu kiek mes busim priauge, tada zinosiu ar uztenka pienuko ir galesiu but rami. O augam tai gerai, istisai valgom, neilgai miegam dienom, o nakti gan normaliai.

1 2 3 4