Panevėžio mamytės

04. Jan, 11:00

Na mamytes susibegam vel i buri :)

11. Feb 2014, 15:44

Super tapkes Inga, saunuole 👍 Ir veikti turi ka.
Pas mus darzelyje sokiai taippat mokami 4lt. vienas kartas, vyksta 2kartus per svaitele, tai uz menesi susidarys 32lt., ne taip daug, mieste visur brangiau kiek ziurejau, be 50-70lt. neuzrsaysi i joki sokiu bureli.
Foto ikeliu is Klaipedos, savaitgali buvom, gyvenom viesbuti 17-tam aukste 😃

11. Feb 2014, 15:21

Na va ikeliau kelias fto is savo darbu☺ ,pilkos tai jau gerai panešiotos jos buvo megstos is triusio siulu ,paskui dar ispiriamos tapkes is panesiotu kelniu dzinsiniu, dar sesios tapkutes jau pas seiminikus,kelios ir su ausytemis,dar yra megsta maziuko kepuryte pusiau is paprastu siulu,pusiau triusio siulu panaudota,labai megsta ja nesiot,sako as lape😃 .kadangi nuo dzinsu liko virsutine dalis su visom kisenem,uztrauktuku ir t.t. tai mintis kirba pasiuti tašiuka tik nezinau kaip pasiseks,nes siuvime žaliukė ir siuvau pirma karta tas dzinsines tapkes,tai kaip pirmas blinas manau gan vykes😃

11. Feb 2014, 14:58 natiuska

na pabandysiu dukros paprasyt kad nufotografuotu kur savajam dvejas tapkutes numezgiau ir kur vurui tapkes pasiuvau nes kitos jau pas kitus nesiotojus seimininkus iskeliave seniai,kazkaip nepagalvojau nufotografuot ir pasimaivit☺ ,na va kaip smagu kai vaikaisveiki ir dar su tokiuo noru i darzeli zingsnuoja,mu mazajam kaipkada uzeina,kartais tik savaitei prasidejus uzsinori iseigynes😃 ,faina kad lanko sokius,mes ir norejom leisti bet mokamas butu buves ir girdejau kad nesurinko grupes tai greiciausiai net nevyksta,tai uzrasem i sporto bureli,ateina treneris specialiai ,moko juos ten visokiu idomybiu,parejas moko mus kaip teisingai reikia sportuoti😃

11. Feb 2014, 10:59

Labas, labas 🌷
As vis uzlekiu paziureti kas naujo, bet kad tylu ramu, tai ir as nieko nesiskelbiu 😉
Inga, saunuole, mamyte-bite darbininke, imeski foto tiapuku 😀 As va turiu siuvimo masina nauja, gera, bet kas is to, reikia vistiek kazkiek moketi, bandziau vyrui kelnes atlenkti, vos nesugadinau 😕 tai tiesiai siut moku, o kai reikia pasukti, palenkti, amen 😃
As dar darbuojuosi, bet greit jau islauktosios atostogosm ir toooookios ilgos 😛😇😇😇
Dukryte mano sveika, darzelin keliauja, dabar darzelyje sokius pradejo lankyti, tai patenkinta, net sestadieni nori i darziuka eiti 😃

11. Feb 2014, 10:49

A kuku Panevėžio mamukaiiiiiiiiii😃🤔😉 .Kas čia vyksta dabar?Mamyčiu ištuštėjimo metas?Kaip laikotės mamytės, mažieji ir dydesni zuikiai-puikiai?kokios nuotaikos?nagi pasidalinam kas linksmesneis, kas liudnesneis reikaliukais.Gal kas ko naujo išmokot ar kažka naujo išbandėt.Va aš tai pasigirsi prie to paties☺😃 ,primezgiau gal kokiu 10 poru tapkiu savo vaiku pusbroliam,puseserem ir saviem vaikam ,oi kad patenkinti kad grazios ir siltos,na tapkes juk vaikiskos tai uztai jos su akytem,nosytem ir ausytem,o va uzvakar vyras pagaliau pataise 60m senumo siuvimo masina tai uz tai jam pasiuvau dzinsines tapkes ispiriamas ( internete radau kaip pasisiuti tai pameginau ) ,aisku patenkintas.Gavosi ,kad atradau kaip ir nauja pomegi,uzsiemima ,nors anksciau neturejau kantrybes nei megsti nei siuti☺

neri neri 06. Feb 2014, 14:58

kad gimdymas būtų lengvas tai geriau vaikiukas į mamytę būtų 😉 o jau paaugęs į tėtuką 😃

06. Feb 2014, 13:24

Nu ne mazas, ne mazas, manau ir leliukas bus ne is mazuju, i tetuka bus 😃

neri neri 05. Feb 2014, 19:10

sveikutės 😀 nemažas jau pilvelis Renata 😉 mes šiandien buvom pas ortopedą ,profilaktiškai siuntė gydytoja ,ryt pas logopedą ir akių ,tai tik spėk suktis ,gerai ,kad oras pasitaisė ,tai gera ir važinėti ,mūsų Ieva sveria 25 kg .

05. Feb 2014, 14:21

Aciu mamos 😇

05. Feb 2014, 14:19

renaciuk labai grazus pilviukas 😀

05. Feb 2014, 14:18

sveikutes mamytes nu aciu uz pagyrimus 😀 renata tu kaip visada mane pagyromis lepini 😉 aciu 😀 istikruju po nstumo turiu,kaip ir renata plius desimt noriu numsti iki 55kg bet dar tolokai iki tiek 😀 o su vaikais speju speju 😀 manes visur pilna,visi aplankyti apziureti 😀

05. Feb 2014, 14:10 natiuska

Taip oras puikus labai,tai jau taip su vitaminais tai beda ir pas mane uzmarsuoliai pas mane visi kol isdalini visiem kad nepamirstu.Vai,vai koks pilvukas,smagumelis😉 kartais atrod kad ir pati neseniai panasu turejau o jau 4m praejo.Sekmingai augti sveikam pilvelio gyventojui ,o mamytei svarbiausia sveikatos ir kantrybes😉

05. Feb 2014, 12:07

😍

05. Feb 2014, 12:07

Stai, jau nemenka arbuza uzauginau 😀 Nelabai ryski, bet kur reikia matosi 😉

05. Feb 2014, 11:01

Pritariu Inga, as rupinuosi, bet kartais net jei ir iduodi i rankas tablete, pasakai isgerti, dar burba, kad nereikia. Dabar maniskis labai nusiteikes gerti vaistus nuo spaudimo ir nepamirsti, pakuti pasidejo namuose, pakuti nesiojasi su savimi, dar viena pasidejo darbe 😃 Gal tikrai nepamirs. Bet kas liecia vitaminus, jam reikia gerti B grupes, tuos pamirsta, ir neretai ☹ Tai vis kaip priminimas as...
Siandiena pasaka ne oras, labai grazi diena, kolkas.... 🌷

05. Feb 2014, 10:49

Sveikos mamytes😉 ,oi kokiu liudnu naujienu vis atsirnd,kaip gaila kai mirsta artimas zmgus kuris dar tiek ilgai galejo dziauktis gyvenimu,dydele uzuojauta.Taip vyrai daznai nepripazysta ,kad jie tai pat serga,kad ir jiems reikia gerti vaistus,gyditis,lankytis pas daktarus tiek del saves pacio ,tiek del artimuju,mano vyras tai pat ne isimtis labai sunku ikalbeti gyditis kaip kas prisikabina,sako man nieko nera,ryt busiu sveikas,o tas ryt daznai savaite,dvi prasitese,cia nesenei labai sunkiai kosit pradejo tai siaip taip iskovojau kad gertu vaistus ir bent pora dienu paguletu lovoj,issikapste aciu dievui,neprireike rimtesnio gydimo,vyrai kaip suage mazi vaikai ,jei i burna vaisto neidesi ,jei nereikalausi primiktinai patys nesusirupins,aisku ne visi juk tokie.Tad uz sveikas musu seimas ir artimuosius,rupinkimes vieni kitais ir stebekime😉

neri neri 04. Feb 2014, 19:20

kad neatrodei jau tokia +10 😀

04. Feb 2014, 18:02

Kas kad ne daug, kad po pirmo gimdymo buvo uzsilike +10kg. 😕

neri neri 04. Feb 2014, 15:31

oi tai jau ne daug liko ,o ir svoris normalus ,nereiks po visko ilgai vargti atsikratant nereikalingų kg 😉

04. Feb 2014, 14:32

As tai gerai, kovo 3d. iseinu atostogu, nuo kovo 24 d. dekretas. Priaugau kolkas tik 2kg., mat jau buvo priaugti 3kg., bet kai gulejau ligoninej 2kg. numeciau. Dbar kai buvau pas gydytoja vienas jau ataugo. 😀 Emilyte labai laukia, kasdiena klausia ka veikia brolis, ir kada gims 😀 Myluoja pilva, buciuoja, zodziu labai laukia.....

neri neri 04. Feb 2014, 14:17

šiuo atveju taip pat buvo ,va ir liko vaikai be tėvo ,šį kartą labai sukrėtė .... jei jau skyrė daktaras vadinasi reikia. Šiaip visi vyrai tokie ,ai man jau gerai ,tai kam . Renata kaip tu ,ar daug jau priaugai ,kaip Emilytė reaguoja ,kad bus broliukas.

04. Feb 2014, 13:53

Jis pageria vaistus koki menesi, du ir psio, pasijunta geriau ir atseit nebereikia, nors daktaras sake reiks gerti nuo spaudimo iki gyvenimo galo greiciausiai...

neri neri 04. Feb 2014, 13:02 natiuska

Renata ,spirk vyrui subinėn ,lai susirūpina savo sveikata ,tai tikrai ne juokai ,dar vaikai maži ,užauginti juos reik . Yra sakoma ,mokomės iš savų klaidų ,o ištikrųjų mokytis reik iš svetimų klaidų ,nes jos kartais skaudžiai atsiliepia .

04. Feb 2014, 10:14

Mes tai kas dirbam, kad darzeli, tetukas seminare antra diena... Tai panos vienos namuose 😀

04. Feb 2014, 10:13

Sveikutes 🌷
O jetau Neringa, uzuojauta. Mano vyro labai aukstas spaudimas, uzpraita nakty net greitaja kvieciau, gavo barti nuo daktaro, kad vaistu negeria. Kaip baisu.

neri neri 03. Feb 2014, 20:36

sveikutės 😀 kaip laikotės ,kaip savaitgalis 😉 mūsų tai toks keistas tas savaitgalis ir šventėm ir liūdėjom ,buvo Ievos krikštatėvio gimtadienis ( jis yra iš tėčio mano pusės ) ,o iš mamos pusės giminaitį 42 metų palaidojom šiandien ,turėjo labai aukštą spaudimą ,vaistus kada ne kada pagerdavo ( vyrai niekada nesirūpina savo sveikata ) ištiko isultas ir mirė .

31. Jan 2014, 14:05

Pusto, graziausia ziema! Gan kiek galima be sniego.

neri neri 31. Jan 2014, 10:50

labas rytas 😉 nekenčiu vėjo 😃 jei ne tas vėjas būtų normalus oras 😀

31. Jan 2014, 09:47 mamytegita

pritariu nera ko besikudinti ir taip viskas mano manimu pas tave idialu😉

30. Jan 2014, 14:03

sveikutes merginos as gal ir ne i tema, bet imesiu nuorodele vaikiskiem drabuzeliam gal ka sudomins 😀 P.S. Nepykit kad isibroviau i grupe 😀
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1385960871667431&set=a.1385960421667476.1073741835.100007605943158&type=3&theater

1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 1164