Panevėžio mamytės

04. Jan, 11:00

Na mamytes susibegam vel i buri :)

neri neri 24. Apr 2014, 21:44

paskaityt tai visos gudrios 😃 o kad parašyt 😃 aš tai laiko pritrūkstu ,tai poliklinika ,tai mokykloj susirinkimas ,tai pas logopedę ,dar lauke darbelių atsirado 😀

24. Apr 2014, 21:30

Oooooooiiii kaip senai buvau mergaites cia, net geda 😀 Vis paskaitineju, o laiko parasyt va neatrandu 😃

20. Apr 2014, 10:05

😀

neri neri 20. Apr 2014, 09:26

Šv. Velykų proga visiems linkime patirti:
Tylos žavesį, Saulės šviesos didybę,
Tamsos paslaptį, Liepsnos stiprybę,
Oro gaivumą, Žemės tylią tvirtybę, Meilę,
Kuri yra visa ko pradžia.

17. Apr 2014, 19:08

Mes uzsakinejom biuro baldus darbui, ir kudikeliui komoda, na kolkas esam lb patenkinti. o ir ateity namui pas ji sakysimes virtuves, drabuzines baldus.

17. Apr 2014, 08:55 natiuska

Aciukas 😉 O kaip kokybe baldeliu,gal jus uzsisakinejot is jo?

16. Apr 2014, 21:11

Dafilka, turiu vieno baldininko numeriuka, dar gerai, o kaina derinama. 867811249, 867680295 Limvydas Lapinskas.

16. Apr 2014, 17:38

Laba,laba paneles ,oi ir aš čia seniai buvau užsukusi,net susigėdau.Rupesteliai buvo užgriuve,o dar mažiukas susirgo po pusmečio pertraukos,na bet nieko jau sveikstam.O kiek naujienu daug😀 ,o atrodo visai neilgam buvau pradingusi

16. Apr 2014, 17:04

sveikutes! Labai senai pas jus buvau uzsukus,nebais gal ir pamenat,bet norejau paklausti,gal zinot geru baldininku ,kurie greitai ir kokybiskai ,bei uz protinga kaina virtuves baldus padaro? Nete ziurinejau,ale nieko bais konkretaus,o ir kai nez.nesinori pakliut pas ne kokius.

neri neri 16. Apr 2014, 13:33

Būtinai Renata perduosiu 😀 nieko ,mes kantrios ,palauks iki birželio 😃 o gal nereiks tiek ilgai laukt .... 😉

16. Apr 2014, 12:55

Neringa, perduok Irmai ir jos mazajai linkejimu 😉 🌷
Mano dar teks palaukti 😛 Bent iki birzelio 1d. 😀

neri neri 16. Apr 2014, 09:12

labas rytas 😀 kažkada rašiau ,tik gal tau išgaravo 😃 dabar lauksim tavo didžiosios dienelės 😉

15. Apr 2014, 22:20

Ooooo kokios zinios Neringa! Nezinojau kad kad laukiasi 😀

neri neri 15. Apr 2014, 14:09

sveikutės 😀 mes buvom kaime ,darbų šiokių tokių buvo ,po to šašlykų išsikepėm ,šiandien jau namie ,vyras į darbą ruošiasi ,jam nuo pietų šiandien 😀 tiesa ,,šiandien sulaukiau smagių žinių iš Irmos - ji pagimdė šįryt dukrytę 😉

14. Apr 2014, 10:50

Nu klausykit panevezio mamos, kas darosi? 😀

10. Apr 2014, 22:24

Milat, kada keliates Panevezin?

10. Apr 2014, 10:51

sveikos mamytes..kaip gyvenate

10. Apr 2014, 09:13 natiuska

Ok dekui uz pagalba. Pastaruoju metu kai vyresnelis serga retai bunu prie kompiuterio, nes tuoj protesto akcijas skelbia.

09. Apr 2014, 10:08

Sveikutes
Juda juda Neringa, o laukiu nesulaukiu kada baigs, bet dar toli grazu....
Fui koks oras siandiena nieko gero...

neri neri 09. Apr 2014, 08:18

labas rytas 😀 Renata ,tai jau darbai vyksta turbūt prie namo pilnu tempu ? turės kur vaikai žaisti ,aišku ir darbo bus daugiau ,bet tai niekai 😀

08. Apr 2014, 22:05

O as Neringa, kadangi atostogose tai turiu laiko, ir narsau cia, bet ziuriu kaip tuscia taip tuscia 😃
Va, va, kaip as laukiu kada savo siltnami turesim, jau kita vasara turesim, ir darza ir siltanami, gal jau ir nama.... 😀 ☺

neri neri 08. Apr 2014, 15:48

sveikutės 😀 pavasaris Renata ,tai ir išsilakstėm 😃 mane tai angina pagavo ,nesupratau nei iš kur nei kaip ,bet jau kaip ir praeina ,tik Ieva glaustėsi kaip katinas aplink ,tai jai sloga prikibo ,bet šiandien jau gerai ir jai . O šiaip aš po truputį šiltnamį tvarkausi ,sakau gal jau nebešals labai ,reiks namus atlaisvinti nuo augalų ,pernai nuo 10 balandžio išnešiau ,apklosčiau ir išgyveno ,dieną tai net perkaršta šiltnamyje ,tik va naktys dar vėsokos 😀 blogai kai namai maži ,nėr kur visko padėt 😃

07. Apr 2014, 10:02

Sveikos 🌷
Kur dingusios visos?

06. Apr 2014, 19:47

Laba diena, prašau užpildyti šią anoniminę anketėlę😀Sveika, prašau užpildyti šią anoniminę anketėlę😀
http://apklausa.lt/f/nesciuju-alkoholio-vartojimo-profilaktika-2gx7lkj/answers/new.iframe

06. Apr 2014, 18:18

Labas Milat, buna kad facebooke mamos skelbiasi jog nuomoja buta kazkas. Nu jei uzmatysiu, ikelsiu.
Taip pries menesi vyro broliui radau buta, lb geram stovyje 😉

05. Apr 2014, 21:50 natiuska

Mes sekame skelbimus, tik normalius butus labai greitai isgraibsto. Praejusi karta viena nebloga buta su euro remontu per 3val. isnuomavo ☹ tai nebespejome.

02. Apr 2014, 18:12

Labas 🌷
O kaip idomu Milat. Ir kokios srities medikas? Na buna kartais butu pasiulymu, tik labai reikia sekti tai. Esu uzmacius ne viena gera varianta. Galiu kada ir cia ikelti jei pamatysiu, gal pravers??? Nes vieno kambario bute bus sunku 4 zmonems.... O nuoma pas nera brangi, nors priklauso nuo buto. Va draugai nuomoja 2kamb. buta, remontas 👍 tai ima 500lt., ir kai idejo skelbima, sake laaaabai daug kas skambino. Nes normaliu butu pasirinkimo labai mazai tera....

02. Apr 2014, 15:03 ingeborga8

Tikrai smagu prisijungti 😀

02. Apr 2014, 12:18 natiuska

Pavasari megstu labiausiai. Atgyja gamta, o ir nuotaika pagereja.
Abu su vyru esame medikai. As kol studijavau,dirbau ir auginau mazyli gyvenau klp. O Vyras jau metus laiko dirba pnvz. Ligonineje.
Su buto paieskom pnvz. Ne taip paprasta. Sunku rasti tinkama varianta esant mazai pasiulai. Kol kas tetukas nuomojasi vieno kambario buta.
P.S. tikrai bus smagu susipazinti.

31. Mar 2014, 10:54

Labas 🌷
Milat, mano dukrytes gimtadienis geguzes 17d., man pats graziausias metu menuo! Viskas zydi, pauksciukai ciulba, gamta bunda, zodziu.... pasaka ne menuo 😉 As UZ bendravima 👍 Seniau cia aktyviai bendravom, susitikimus darydavom, vaikai paaugo, mamos isejo i darbus, beuzsukam retai cia 😀
Galesim susibegti kavai, as nieko pries, patinka naujos pazintys, o dar jei is ju issirutulioja draugyste..... 😇
O kur Panevezy gyvensit? Jau turit busta? O kur tetukas dirbs? Maniskiui pries metus siule i Klaipeda, bet as kategoriskai atsisakiau, juolab, kad cia savas verslas buvo pradetas 😀

1 2 3 4 5 6 7 8 ... 1164