Nestumas?

28. Nov, 07:01

Sveikos. Esu naujoke sitam forume net nezinau kaip cia kur kreiptis.bet aciu jei kas nors pasidalins savo patirtimi ir patars.as esu tolimuju reisu vairuotoja ir faktas tas kad esu nezinomybeje gal as laukiuosi  ?  Rugsejo men sirgau kaip visada nuo 5dienos.po to spalio men velavo ir susirgau spalio 14,nors iki to susirgimo kamavaus labai pykino daznai slapinaus pikta buvau maistas netiko krutine skaudejo.bet galu gale kaip minejau susirgau.na o dabar vis dar si menesi nesusirgau vienu momentu galvojau kad susirgsiu lyg ir maudejo pilva bet praejo dar pries tris dienas skaudejo krutu spenelius bet taippogi praejo.na o dabar visa savaite nesamoningai slapintis norisi vos ne kas valanda na ir zinoma labai troskina tj geriu vandeni.jauciuos amzinai miego norinti(faktas kad vyras turi ir uz mane vairuot nes daraus niekam tikus)na ir buna kai vis kasnors nervina.negana to viduriai uzkieteja.ir vis jauciuos tokia stora pailnejus cia as apie pilva.nagai tvirti tapo bet va plaukai jau slenka kuokstais....kyla klausimas ar cia nestumas ar cia ir vel kad menesines susilaike sitiek laiko. Aciu is anksto labai laukiu patarimu ir nuomoniu.NT ner kur nusipirkt

03. Dec 2014, 18:39

As vis skaitaus bet bijau dziaugtis kad gal manyje gyvybe bet aciu gal jus ir teisios

03. Dec 2014, 09:55 keliautoja

Zinok ir pas mane tokie simptomai, ir jie taip pat iki siol yra, o laukiuos virs menesio jau! Tad manau galima tave sveikint. 😀

02. Dec 2014, 16:40

Pavyko kaskoki net nezinau ar geras testa nusipirkt pasidariau kiek supratau nerode nestumo.o ir nesusirgau ir toliau be dazno wc neapsieinu ir viskas tas pats net nebezinau ka ir begalvot.bet ir vel neramu pasidare o gal visdelto yra jei sakai kad grynai ir pas tave tas pats. Aciu 😀

29. Nov 2014, 10:10

simptomai grynai kaip nestumo, man lygiai taip pat vis dar yra, ir laukiuosi jau 7sav eina. 😀😀🌷

1 2 3