Nestumas?

28. Nov, 07:01

Sveikos. Esu naujoke sitam forume net nezinau kaip cia kur kreiptis.bet aciu jei kas nors pasidalins savo patirtimi ir patars.as esu tolimuju reisu vairuotoja ir faktas tas kad esu nezinomybeje gal as laukiuosi  ?  Rugsejo men sirgau kaip visada nuo 5dienos.po to spalio men velavo ir susirgau spalio 14,nors iki to susirgimo kamavaus labai pykino daznai slapinaus pikta buvau maistas netiko krutine skaudejo.bet galu gale kaip minejau susirgau.na o dabar vis dar si menesi nesusirgau vienu momentu galvojau kad susirgsiu lyg ir maudejo pilva bet praejo dar pries tris dienas skaudejo krutu spenelius bet taippogi praejo.na o dabar visa savaite nesamoningai slapintis norisi vos ne kas valanda na ir zinoma labai troskina tj geriu vandeni.jauciuos amzinai miego norinti(faktas kad vyras turi ir uz mane vairuot nes daraus niekam tikus)na ir buna kai vis kasnors nervina.negana to viduriai uzkieteja.ir vis jauciuos tokia stora pailnejus cia as apie pilva.nagai tvirti tapo bet va plaukai jau slenka kuokstais....kyla klausimas ar cia nestumas ar cia ir vel kad menesines susilaike sitiek laiko. Aciu is anksto labai laukiu patarimu ir nuomoniu.NT ner kur nusipirkt

08. Dec 2014, 23:12 dainava12

O jums negali būti psichologinis nėštumas?

08. Dec 2014, 16:36

Ir man su pastojimu nieko gero..3metai nd uzsiimta ir niekaip nieko. Su vyru ir bedos tai nezinia kaip kas. Abu netikim kad taip cia galejo uzkibt. Nes vitaminus geriam tik trecias menuo. Sidabrazoliu antpilu dar visokiu 😃 tai manom kad sposas kazkoks. Nes daktarai vyrui isvis mazai proc duoda. Tai velnias zino....

08. Dec 2014, 16:25

Del skirtingu testu jau sugadinau kokia 15 😃 galvojau brokuoti. Dariau rytiniu dieniniu vakariniu. Tai visi tik rytiniu rodo. Bet tik siandien parode jau su velesniu slapimu. As nepasitikiu testais isvis. Maniau cista gal dar gyvena tai ji cia krecia pokstus. Bet graziausios kiausides. Padejo gintaro rugstis. Tai bent tuo nusiraminau.

08. Dec 2014, 16:21 keliautoja

Jauciuos tai kaip po karo. Ka bepavalgau tai stovi skrandyje atrodo. Net valgyt baisu. Bet buvau siandien pas gine tai sake nieko nemato. Viskas tuscia ir grazu. Bet testus aisku toliau gadinu. Ir vis toliau vaiduokliai. Jei ne testai, skaudanti krutine ir pykinimas tai nekreipciau demesio. Bet beda dar ta kad dantis taisaus ir reik nuotraukeliu, kaip zinoma negalima ju daryt jei laukies tai galvoju kraujo tyrima pasidaryt. Nes pagal viska tai nestumas butu dar labai mazas. Bet testai sakau gal nekvailiotu taip. Skirtingus bandau. Siandien net kavos isgerus pasidariau galvoju pagadinsiu ir vaiduoklis vel. Ech nervu tampymas..

08. Dec 2014, 14:17

Na manau as dar palauksiu savaites galo, paziuresiu ka testas parodys ir tada jei ka nueisiu pas gyd.nes cia kur gyvenam vienas gydytojas viska apziuri!labai abejoju ju tokia kompetencija,tai dazniausiai lt gryztam jeigu kazkas rimciau😉

08. Dec 2014, 13:27 Herukas

Pas gyd. siūlyčiau dėl krūties tokio sutrenkimo, guziuko ir jokiu būdu jokių masažų. Dabar net žindymo konsultantai nepataria pačioms masažuotis, jei būna pieno sąstovis, nes neretai daugiau žalos nei naudos gali būti. Tokie guzai vėliau gali atsiliepti, jei norėsit pati žindyti.

08. Dec 2014, 11:24 Žm♡nelė

Aciu uz patarima. Bet nereiks laukt devyniu menesiu nes gruodzio vidury namo.o ka jau padarysi kad toks darbas kiekvienas zmogus turi darba ir kiekvienam jo darbas svarbus.ir nieko cia nepakeisi kad komandiruotes kaunas 1.5menesio

08. Dec 2014, 08:05

Jei NT ner kur nusipirkt, uzsirasyk pas dakatre pasiemus laisvu. Jei ir tam neturi laiko, lauk mazdaug 9 men, gal nepagimdysi furoj. Sekmes

07. Dec 2014, 23:24

Cia tikrai negerai kad tas guzas bet turet prait tiesiog jei krutys ir taip isbrinkusios ir skausmingos tiek tereik siek tiek sutrenkt ir guzas svelniai ji ismasazuok. As kai va su pirmuoju vaikeliu laukiuos buvau susitrenkusi krutine i stalciu tj kaskur savaite laikesi kol praejo sutinimas bet masazavau tepiau ir dejau ledus.o as dabar jau nebegaliu sustot kiek troskina oij tie agurkeliai 😀

07. Dec 2014, 23:11

Mmmm,dabar taip uzsimaniau mamos ruostu agurku😥( gyvenam ne lietuvoje,tai gaunu ju retai😥 Nu bandysiu kazka rasti,noreciau kristi I pusni,bet deja nera tokios!bet Tas guzas nejuokais mane isgazdino,desiu kolkas pries miega dar ledo tikiuosi ryt bus geriau😥

07. Dec 2014, 22:39

As ir siandien keistai jauciausi vyras padare baltos kavos na ir pirageliu su sokoladu tj suvalgiau pora ir iskart taip pykint pradejo kad daugiau kai puse valandos pro langa galva laikiau iskisus bet gerai kad nevemiau tik kad atsoko rugsties isdegino visa gerkle tuo tarpu tikrai pasijutau nestuke😀 o va dabar sukirtau stiklainyje visus raugintus agurkus is karto ir mielai pakartociau bet pilvas taip issipute kad net skauda 😀

07. Dec 2014, 22:35

Ira vaistinej specialus tepalai del krutines nesciom.as manau kad tu tikrai laukies nes jei krutine skauda kaskiek kitaip nei per mm tj tik del to kad pienukui ruosiasi krutine😀 ir svelniai pamasazuok krutine turetu padet.

07. Dec 2014, 21:25

Ne I tema ,bet gal duosit patarima!?😥 krutine tiesiog dega,spenelis net naktiniam jautrus,tokia sunki ir skausminga kad pajudet baisu ! ir kaip tycia vakar darbe ,netycia viena moteriske raiskiai kalbedama taip vostelejo I viena krutine,kad ne Tik su angelais kalbejau bet ir kelnes turbut suslapo,skausmas atlego,nakti istveriau.Rite vyrui pasakoju kas nutiko,ir jam guodziant aptikau toje krutyje guza,dideli sukietejima vienoje puseje!! Jau taip negaliu ju priliesti,o dar cia... Prazliumbiau puse ryto,dejau ledo,bet....gal galiu tepalu kokiu patepti ar pan.?

07. Dec 2014, 21:14

As nepasitikiu vienos rusies testais,nusipirk bent du ar tris skirtingus,ir tada bus tikriau ir aiskiau😉 as lauksiu 12d. Bus 14dpo ir mmm diena,tad gera proga sugadinti dar viena😉

07. Dec 2014, 20:11 dainava12

O del trumpu mm jei skaitei tj buna del implantacijos

07. Dec 2014, 20:09

Siaip sako testai del II teigiamo nemeluoja

07. Dec 2014, 20:08 dainava12

Pirmam sunkiai matosi bet antram vaiduokliuka izvelgiu manau tikrai yra vilties.o kaip pati jauties?

07. Dec 2014, 18:11

Va

07. Dec 2014, 15:27

Neleidzia nuotraukeles imesti...

07. Dec 2014, 15:26

O mano istorija tokia jog meginam leliu, na ir paskutines mmm lapkricio 9d buvo. Gruodzio 1d jos truko 2dienas ir tokios negausios. Ciklas svyruoja 22-27d. Tik paskutinioji prasidejo 21ciklo diena. Na ir pradejau gadinti testukus. Rodo neaisjius vaiduoklius. Ir nezinai kuo tiket. Ryt pas gine tikiuos pasakys kazka gero nors dar beprotiskai anksti butu. Imesiu testuka paskutini gal ka pakomentuosit

06. Dec 2014, 00:16

O siaubas na ir as matai bijau visu siu ligu nes sitiek net baisu....zinai sunui jau 5 eina sestus po truput tj po sitiek laiko ir man darosi nauja o ypac su tais nestumais ne visad tas pats buna.galiu tik tiek pasakyt nesijaudink zinoma gimdymas ne pirsta isipjaut bet tas skausmas su euforija palaima kai pamatai maza angeleli net ir pamirsti kad buvo nelengva😀mane prigazdinai nes man kaip tik tokiu buku skausmu sona skaudena...😥 O kasko atrodo visi vyrai pradeda labiau noret vaiku nei moterys na svarbiausia kad toks noras isliktu ir pagalboi auginant leliuka 😃

05. Dec 2014, 23:06

Na jo jis turbut daugiau uz mane nori,man Kai pirmas visko baiminuosi,nelaimiu nestumo gimdymo...net neisivaizduoju to jausmo,nors lelyte supuoti norisi😉 Na tai jums daugiau maziau daug dalyku pazystamu,nors kaip sako visada viskas skirtingai buva😉 tai va kad as pries pora metu pan. Situacija turejau sona dure dure pilvas augo nescia Nu nescia testai I... Pas daktara nuvarau o po jo iskart I operacine,didziule sukietejusi cistoma,tai po to laiko,Tik sona sudursto iskart baisiausios mintys I galva😥((

05. Dec 2014, 20:42 Herukas

Dziugu kad vyras sitaip laukia 😀 tik sunku kai nenoredama nuvilt gali.bet as manau kad bus jum II

05. Dec 2014, 20:39

Mano paskutiniuju mm pirmoji diena buvo spalio 14d

05. Dec 2014, 20:36

As pirmajo kai laukiaus tj isvis jokiu simptomu nebuvo tiesiog itariau ir tiek kad yra bet zinoma pasidariau desimtis testu ir visi buvo I .tj kaskaip galvojau nu testai nemeluos bet deje pasirodo kai nuejau pas gine (labai sona dure) sako sveikinam jum jau beveik 3men.ir visa nestuma gerai jauciaus ir krutine visai neskaudejo ir nebuvo didele tik kaskur kai 6men pajutau pasikeitima.ir idomiausia kad sirgau po pastojimo 2men..ir man baisu darosi nes va tu ligu visokiausiu .Zinok kai sakai nesitiki o gal kaip tik ir yra .o testais nevisada tiket galima pati tuo isitikinau ir dar anksti gadini testukus nes iki mm visa savait kaip supratau😀 as jum linkiu kad tai butu is pirmo kartelio😀

05. Dec 2014, 19:39

Nu mes Kai su vyru planuojam, tai Tik ka padejuoju ,Tas is karto nescia turbut ...;D nervai Tik ima! Mane visada nugaros skausmas kankina per mmm,o dabar jau kokia sav. Negaliu normaliai miegoti taip nugara maudzia kaip per mmm nors jos dar po savaites...😥 ir I wc lyg dazniau varau,jau nakties neislaikau,krutine kaip laikrodukas nuo ovuliacijos pradejo spenelius skaudeti ir tokia sunki,pastebejau keistu alergiju,ir aisku pilvo sunkumas Labai itartinas(nors nera issiputes ar pan.) sian dar viena nt sugadinau ir aisku nieko...tai jau pacios blogiausios mintys kad visokios cistos augliai ir pan. Nes kazkaip nesitiki kad is pirmo karto galetu uzkipti,o dar ziurint I tokius "pms" sindromus! Paciai galva plysta,bet dar savaite laukti iki mmm! O jum suprantu jau veluoja? Jau turetu kazka rodyti!😉 oi Tas moters organizmas man per daug sudetingas! Kas cia visa sita makalyne sugalvojo...;D

05. Dec 2014, 19:22

Na taip tik va beda nera kur gaut kur matau vaistines su fura nepristosi kai pravaziuojam...o ir vyrui nenoriu nieko sakyt. Na ir dar viena beda nugara taip keistai maudzia siandien lyg ir atrodo kaire puse...sedu su savo mintim viena tik su jum galiu pasidalint abejonem😀

05. Dec 2014, 16:40

Na belieka manau dar viena NT sugadinti😉

05. Dec 2014, 15:04

Stai ir gruodis prrasidejo o mano draugiu ir nera ,bet jauciuos pavatgus ir nepailsejus...vis dar daznai i wc lyg ir viena diena kaskiek tj pilva pamaude bet nieko...ir zinok cia ar sergu ar laukiuos...

03. Dec 2014, 18:46

Ir labai jus sveikinu su mazojo stebuklelio laukimu 😀

1 2 3