Nestumas?

28. Nov, 07:01

Sveikos. Esu naujoke sitam forume net nezinau kaip cia kur kreiptis.bet aciu jei kas nors pasidalins savo patirtimi ir patars.as esu tolimuju reisu vairuotoja ir faktas tas kad esu nezinomybeje gal as laukiuosi  ?  Rugsejo men sirgau kaip visada nuo 5dienos.po to spalio men velavo ir susirgau spalio 14,nors iki to susirgimo kamavaus labai pykino daznai slapinaus pikta buvau maistas netiko krutine skaudejo.bet galu gale kaip minejau susirgau.na o dabar vis dar si menesi nesusirgau vienu momentu galvojau kad susirgsiu lyg ir maudejo pilva bet praejo dar pries tris dienas skaudejo krutu spenelius bet taippogi praejo.na o dabar visa savaite nesamoningai slapintis norisi vos ne kas valanda na ir zinoma labai troskina tj geriu vandeni.jauciuos amzinai miego norinti(faktas kad vyras turi ir uz mane vairuot nes daraus niekam tikus)na ir buna kai vis kasnors nervina.negana to viduriai uzkieteja.ir vis jauciuos tokia stora pailnejus cia as apie pilva.nagai tvirti tapo bet va plaukai jau slenka kuokstais....kyla klausimas ar cia nestumas ar cia ir vel kad menesines susilaike sitiek laiko. Aciu is anksto labai laukiu patarimu ir nuomoniu.NT ner kur nusipirkt

14. Dec 2015, 11:47

Pinigų skolinimosi
A reikia trumpalaikio ekonominės pagalbos ar finansinės padėties, bankų ir finansinių institucijų asmuo vis dar laukia pakankamai kredito ar kitas paskolą per trumpą laiką 48 valandų adresą:. josiane.gourdin82@orange.fr
novaki.finance@gmail.com

15. Dec 2014, 08:15 Herukas

Gal kas buvo uzkibe. Nepulk i panika nes bus tik paciai blogiau. Visos ligos nuo nervu kaip sako. Daktariukai patikrins ir pasakys kaip kas. Cia jau buna visko. Drauges mama kadaise pasakojo kad ir tuolete bum ir iskrito kazkas. Persileido zinai. Cia ko tik nebuna su mum moterelem. O db ramiai lauk gines 😀

12. Dec 2014, 19:53

Ilgai galvojau ar deretu rasyti,apie tokius dalykus turbut niekas nekalba viesai....bet Mano mama uz tukstanciu km ,o turbut ir apart vyro niekam tokiu dalyku nepasakociau! Bet arba man su galva negerai arba as seip nesveika,bet niekada dar taip nebuvo,ir nemoku normaliai reguoti....kadangi nuo ryto jau turiu mmm,dabar nuejusi I wc ,ant paketo randu mazdaug kaip pirsto pagalveles gabaliuka wtf?? Galvoju toletinis ...pabraukiu su pirstu ir jis ant jo prilipo,rausvai raudonas,o viduje baltas kirminukas! As ne debile padariau net foto galiu atsiust!Nu man jau ne 20,bet dar tokiu dalyku nesu maciusi!sedziu ir sokas man,kas cia per velnias? Po mmm sutinu pas daktarus.cistu ,operacija turejau ,bet nieko panasaus nemaciau! Atleiskit gal kam slikstu ar nemalonu,bet man tikrai sokas ,nezinau nei ko klaust ,sakyciau saratukai susisuko,bet foto padariau bandysiu daktarui parodyt!;O

12. Dec 2014, 10:45

Na moterys ,kaip ir nujauciu šiandiena sulaukiau mmm(viskas pagal programelia)BT 36,7 ! Taip kad as nesikankinu o einu ieskot vaistu! Nu neapdovanojo senis musu,kaip ir visiem sakiau maziukai patys pasirenka kada jiems ateiti😉

12. Dec 2014, 08:05

O as pasidariau kraujo tyrimus. Tai hcg 0,8 . Deja bet nieko. Vakar ovuliacija buvo pagal skaiciavimus tai nd uzsiemem. Gal sakau padovanos zirniuka.
O keliautoja tikiuos kad cia tik siaip. Ir nieko blogo nebus. 😀

11. Dec 2014, 23:09

Negeriau aciu uz patarima na diandien diena galvojau kad isprotesiu toks jausmas lyg kaskas gimda isplest nori...po viso to kasmaro pradejo tepliot tj nzn gal mm o gal taip kaskas

11. Dec 2014, 16:11

Nu zinok gali ir neateiti!! Nes man taip daznai uzeina! Ypac vakar ir nugara ir pilva ,jau begau iklotuka isideti,o sian atsikeliau kaip per naujo gimus,Tik krutine skauda😉) tai kad....nezinau kas cia ir su manim daros,menulio fazes...;D Tik negerk jokiu vaistu kol dar Nieko nezinai!😀

11. Dec 2014, 14:10

sveikos, na va siandien sitaip spazmuoja pilva atrodo gal ir ateis mano mm ... ir nebereiks daktares , na nebent pasikonsultuot ko siataip streikuoja mmm

10. Dec 2014, 23:35 Herukas

Butinai parasysiu.as manau jos ir neateis pas tave juk greit kaledos svajones pildosi sakoma😀

10. Dec 2014, 23:18 keliautoja

Tai iskarto parasykit Kame reikalas!! Laikysiu ir uz jus kumscius! O man liepe ateiti Kai veluos mmm,tai as dar palauksiu...;/

10. Dec 2014, 22:44 Herukas

As labai tikiuosi kad jum ir nusisipsos laime

10. Dec 2014, 22:42 dainava12

Labai aciu ir as tikiuos tokios dovanos tik bijau nusivilt...

10. Dec 2014, 22:41 dainava12

Suprantu kad reik pas daktare bet pagaliau isprasem kad siustu namo tj tiesiai pas daktare uz 3d zinosiu kokia cia velniava su manim☹

10. Dec 2014, 17:33

Oi mielosios sedziu ir vel asarotos akys...vyras mano!kiekviena diena gryzta ir vis klausineja,Na kaip kaip jautiesi! O as jam ir sakau krutine jau atlego ir jau tokie kaip
Mmm skausmai,Na sakau guliu ir laukiu,kol pareis...o tas ne ne ne mazyte ,o gal ir nepareis sypsosi akys blizga! O man sirdi taip skauda,Ji nuvilti!😥

10. Dec 2014, 15:47

Na mielosios,arteja Mano mmm diena.Sian atsikelus (pamatavus BT ,tokia pat) ir vartantis dar lovoje supratau ,kad kazkas kitaip...pakilus is lovos nusterau "panesu savo papukus" nors skausmas neatlego(tiek krutines tiek speneliu)dingo Tas beprotiskas sunkumas ,del kurio taip sunku gyventi buvo! Tai kaip jau tureciau tureti mmm,tikiuosi Tas virsui Mano nervu pagailes ir pajudes kas nors ...😃 😃

09. Dec 2014, 22:32

O del keliautojos 😀 tai jei testai nieko nerodo dar vis po siai dienai tai jau nzn. Daugokai laiko praeje sakyciau. Simptomai kaip man. Keliuosi ir svajoju kada vel galesiu numigti. Pameginki dar viena pasidaryti. Mazu gal ka parodys jau. O jei ne tai manau kuo greiciau pas daktare kaip grisi i savaji kampa. Nesinori gasdint bet jei tokia savijauta ir mmmm nera tai kad nebutu nevietoj tfu tfu tfu. Bet nuojauta kuzda kad laukies 😀 jauciu gera dovana butu kaledom 😀

09. Dec 2014, 22:26

Tai va as ir pagalvojau taip. Bet labai bandau nepanikuot neprisigalvot visko. Nes 1d pora dienu pabego. Kad inplantacija tokia abejoju. Gal cista kaip tik isejo. Nes turejau. Aj beje ka norejau pasakyti. Gintaro rugstis tabletem kainuoja litas su cnt. Homeopatinese vaistinese tik galima rast. Jis padeda nuo visko. Ypac mum moterelem su savo ligomis. Isvalo cistas ir be kt kaip daugelis rekomenduoja giniu. Jokiu kt tik gintaras. Paskaitykit nete daug info visko prirasyta.

09. Dec 2014, 20:30 mellisa

4 sav. ne visada rodo ultragarsas.

09. Dec 2014, 14:56

Jei nestumas lieka pakilus ir nekrenta. Tik matai kad tixliai zinot savo bt reik matuot minimum kelis ciklus. Kad turetum kaip palyginti.

09. Dec 2014, 14:33

Tai va kad as niekada nematavau ir nesidomejau,tai toi I galva visokios mintys😥( o jeigu nestumas bl lieka pakilusi? Kaip idomiai😉 dekui Labai !😉

09. Dec 2014, 14:14

Bt laikosi iki pirmos menesiniu dienos. Ji buna net 37,6. Matuok bt dabar kiekviena diena tuo pat metu ir matuok kol susirgt turetum. Kai mm jau turi but nukrenta labai staigiai. Tai net nt nereikia gadinti jau. O daktarai ir nieko nepasakys kol mm neprasidejo ar bent neveluoja savaite laiko. Po ov nepamirsk kad visada pakyla bt ir laikos iki mmm pirmos dienos. O dabar nepergyvenk 😀 ir lauk ramiai mm 😀

09. Dec 2014, 12:58 dainava12

Ne,planuojamos arba ne 12d. Tai ir galvoju gal pries mmm gali sukilti tiek BT tiek kuno temp.? Bet ar tiek gal buti auksta ?

09. Dec 2014, 12:04 Herukas

O mm buvo jau?

09. Dec 2014, 11:39 mellisa

Siandiena rite pasimatau temp. Ir BT abi 37.1 ! Tai jau daviau uzklausima del daktaro,dabar atsius paskirta diena 😉

09. Dec 2014, 09:52

4savaites nuo paskutiniu.

09. Dec 2014, 09:50 dainava12

Gyd. man sakė, jog net ir testai rodo kartais teigiamą, tačiau psichologinį nėštumą. Kiek jums savaičių jau turėtų būti?

09. Dec 2014, 09:49 Herukas

Gali būti dėl krūtinės. Sakyčiau geriau vykti pas gyd. ir atsilikti tyrimus.

09. Dec 2014, 09:45 Herukas

Man ir zemas spaudimas labai. Vienintele is namiskiu po dviem kaldrom ir dekiais sedziu. O temperatura jau dvi savaites 36,9 - 37. O vakarais nukrenta 36,5. Bet pms metu ir buna kad pakyla. Nors mane saltis purto visur ir visada. Galvojau persalau bet kad nieko. Del viso pikto ryt tyrimus kraujo pasidarysiu kad kokio virusiuko nebutu.

09. Dec 2014, 09:42 mellisa

As ir galvojau taip. Paranoja gal 😃 bet testai paranojos nerodytu.

09. Dec 2014, 00:14 mellisa

Nu man cia toliau cyrkas!! As seip turiu zema kraujo spaudima ir man beveik nuolat salta,tai ir dabar nebuvo Nieko keisto kai darbe visi vaiksto trumpom as su megstiniais,vyras namie po triusikais (nes siluma namie reguliuojam patys) as su vilnonemis ir po kaldra,ir sove TIK dabar I galva pasimatuoti temp.nes kaip niekad atsistojus galva nuotal susisuka(kitu pranasu apie temp.nebuvo) Tik niekur nerandu internete as per pms gali pakilti temp.? Nes bijau ar gali buti del krutines? Bet va to negaliu zinot,kad ir salta man jau senai,bet Tik dabar sugalvojau pasitikrinti,nes nei gerkle nei sloga😥

1 2 3