Jums reikės tinkamos kosmetikos, kurią lengviausia rasti
internetinėje parduotuvėje globy b2b https://globy.com/. Esu ten pirkusi
kosmetiką kelis kartus ir rezultatai buvo tikrai labai
greiti. Be to, svetainė patogi naudoti, užsakymas greitas, o
aptarnavimas puikus. Viskas atkeliavo laiku, kruopščiai
supakuota ir tiksliai taip, kaip aprašyta.
Arbatmedzio aliejus ir man labai gerai padeda, bet dar
proceduras visokias darausi https://www.azuolynospa.lt/
27. Feb 2015, 18:46
Sveikos, aš irgi turiu problemų su savo oda ir sakyčiau
net nemažų... Kremai netikdavo, nes visi arba išsausindavo,
arba suriebindavo odą. Domėjausi dėl kosmetologių Kaune, bet
privačiai vis neidavau, bijojau dar pabloginti odos būklę.
Draugė pasiūlė pabandyt vieną saloną, nors irgi nebuvau
sužavėta pasiūlymu. Turėjau konsultacijas ir kelias
procedūras, bet jei kuri turit problemų, manau dermabrazija
būtų kaip tik. Aš ėjau ir dar einu į Sana Beauty saloną,
kiek visko esu išbandžius ir nusivylus, tai čia mano naujas
atradimas. Galit plačiau pasiskaityt, http://www.sanabeauty.lt/lt/proceduros/deimantine-dermabrazija.
sveikos, as kaip mazyliu ugdymo specialybe baigus ir
dirbus, galiu patarti ir pritart mamytei robkei, tikrai
neverta islaidauti.pakanka ju tureti keleta kokybisku,
naudingu vaiko vystymuisi,neberta apskiraut kambario
zaislais, nes jie vaikui greit atsibosta.jei mokate nerti
megsti,siuti, galite pasigaminti pacios, teveliai ar
seneliai gali pagaminti mediniu zaisliuku, juk jie labai
vertinami ir brangus, traukinuko be 50-70 lt
nenupirksi.namuose rasti galime daug daiktu, kurie vaiko
demesi prikausto ilgam.is patirties ir pedagogines
literaturos zinau, kad vaikams labiausiai patinka dirbti
kazka, vyresni gali sluoti, valyti grindis, mergaites plauti
leliu rubelius ir t.t.prisiminkim, ka mes mazos megom
veikti.
20. Mar 2010, 14:45
laurad yra ir be minkstu detaliu Turim gelyte,jos lapai
kramtukai,kotelyje ir viduriuke barskuciai,kotas sukinejas .
O kita,tai zuvyte-barskaliukas,ant sono kramtukai-pelekai,o
prie jos pritvirtinta maza zuvyte( medziagine) kuria
patraukus uz jos ji vibruodama susistraukia atgal 😀 Medziaginiai irgi gerai,svarbaiusia,kad nebutu pukuoti 😀
ir zinoma daznai skalbti reikia. Vaikui liesti reikia duoti
kuo ivairesnes fakturos gaminius,taip geriau motorika
vystosi
20. Mar 2010, 12:13
mes vartem ivairias knygeles (veliau kai paugejo jau ir
pats verte lapus, nors is pradziu tik stebejo) - medines,
gumines, popierines (storais lapais), vaikiukui idomu
stebet, o ir dabar knygels vienos megstamiausiu uzsiemimu.
taip pat labai praverte ivairaus dydzio ir spalvu sagos,
kurias prisiuvau prie medziagos skiautes, tvirtai prisiutos
tikrai neiskris net jei mazylis kramtys. galima ir ivairiu
fakturu medziagu skaiuciu duoti pazinti, liesti. bent
jau mano vaikais tai visais muzikiniais, cypcinciais
zaislais nelabai domisi arba labai trumpam, tad neverta
labai silaidaut manau. galima ivairios veiklos prisigalvot
ir is butiniu dalyku, nors aisku, mums, mamoms,norisi ir
graziu spalvingu zaisliuku savo maziesiems. tiesa, mums
labai einamas dalykas buvo medinis saukstas 😀
20. Mar 2010, 11:37
mes pusmeciu vyresni 😀 tai musu zaisliukai rimtesni 😀 bet
nera saugiu zaislu tik☹ tuik terkstelu per grindis ir
suluzta
20. Mar 2010, 11:10
MANO MAZIUS TURI VISOKIU BARSKALIUKU IR PLIUSINI VIENA
TURI BET NEDUODU DAR bijau kad puku prisivalgys 😀
20. Mar 2010, 10:28
Mano mergytei labai parinka skudurinė lėlytė ir
meškutis-kramtukas. Su kitais žaisliukais mažai žaidžia kol
kas.
20. Mar 2010, 09:49
Visi mažyliai ima domėtis buityje esančiais dalykais,
siūlau mažiau išlaidauti ir leisti žaisti su visokiais
daiktais(išskyrus pavojingus)
20. Mar 2010, 09:21
mano panelei tai patikdavo visokie
muzikiniai,cypsintis,cezantys, stengiuos pirkti
lavinamuosius zaislus,o ant kiekvieno yra uzrasyta kokiai
amziaus grupei skiriamas 😉 o del naminiu zaislu tai
eina viskas ir puodai,puodeliai,saukstai(ypac dideli
mediniai),turi net nenaudojama distancini 😉 😀
18. Jan 2012, 15:09
Šią problemą jau seniai turiu, paauglystėj išvis
tragedija buvo, bet brendimui pasibaigus apsitvarkė šiek
tiek. Nuo KT buvo oda visiškai susitvarkius, bet nustojus
gert ir vėl kartas nuo karto išberia. Vienas geriausių
priemonių man yra kremas Acnofan, tik jis akivaizdų
rezultatą duoda. Mažina raudonas dėmes, greičiau išnyksta
spuogai. O Proactive esu ir aš naudojus, tai galiu pasakyt
tik tiek, kad kol naudosit gal ir bus rezultatas, bet kai
nustosit naudot grįš viskas kaip buvo. Galimas sakyt tik
pinigus išmečiau ir tiek. Visą gyvenimą pirkaliot už tokias
sumas tikrai nesinori, geriau Acnofan nusipirkt už 13Lt
😀
26. Jul 2011, 10:10
ivetatadas - turiu siuo metu dar 1 didesni rinkini uz
190lt ir 1 dar didesni uz 260lt, o jei nori mazu uz 120lt
irgi gauciau iki kol grys drauge. rasyk i emaila ko tu nori
ir sutarsim 😀
sveika mano drauge skrenda i lt rugpjucio 23 diena ji
taip pat nori sios produkcijos pradziai ji nori 3 zingsnius
o tu ju neturi nes ji tik lt bus 2 savaites😀
19. Jul 2011, 11:07
sveika mano drauge skrenda i lt rugpjucio 23 diena ji
taip pat nori sios produkcijos pradziai ji nori 3 zingsnius
o tu ju neturi nes ji tik lt bus 2 savaites😀
14. Jul 2011, 14:47
prasom 😀 nauja uzsakyma darysiu rugsejo 1-aja savaite,
prekes gauciau mazdaug po menesio, t.y. rugsejo pabaigoj.
14. Jul 2011, 14:03
aciu uz info jei ka parasysiu pirma gal sulauksiu savo
siuntinuko
14. Jul 2011, 12:52
jei per brangu vesti pinigelius is uzsienio saskaitos ir
neturite lietuvoje saskaitos, galima ir per paypal 😀
14. Jul 2011, 12:48
atsiskaitymas kaip ir lietuvoj, jei prekes neatsiima
patys vilniuje, pinigeliu laukiu savo saskaitoj ir tada
issiunciu pastu, duodu jums jusu koduka, kuri galite stebeti
pasto tinklapi kaip keliauja jusu siuntinys 😀
14. Jul 2011, 11:31
koks atsiskaitymas is uzsienio aciu
14. Jul 2011, 08:52
irmukas - aciu uz informacija, as turbut siunciau tada
sunkesni siuntini, paskaiciavo iki 2kg 😀
13. Jul 2011, 20:01
I airija paprastas siuntimas iki 500g kainuoja 5,90lt,o
registruotas 12lt.
13. Jul 2011, 13:58
5lt registruotas pirmenybinis siuntimas po lietuva, o i
uzsieni - 12lt paprastas, 18lt registruotas siuntimas pastu
(bent jau tiek kainavo pries keleta menesiu 😀)
13. Jul 2011, 12:22
na nz as uzsisakiau su viskuo uz 18 euru ziuresiu ar
pareis tai cia i po lietuva 5 lt o kokia kaina i airija
?
13. Jul 2011, 10:44
o del 18 euru - tai abejoju, niekur nera tokiu kainu,
nebent be siuntimo islaidu😀. o kur dar rizika kad is ebay
isvis negausite? as jau 2 kartus rasiau skunda, gerai kad
bent pinigus grazino, bet nervu kainavo nemazai. o
tiesiogiai siunciantis is proactiv kompanijos - jau minejau,
kad jie padaro tau accounta ir po to siuncia neklausdami
savo produkcija, nuskaito nuo koreteles pinigus, o po to jei
nenori - gali grazinti per 60 dienu, tik aisku siuntimo
islaidu 15doleriu i lietuva ir apie 20 lt is lietuvos
nebeatgausi. o nutraukimo accounto mechanizmas irgi labai
painus - live chate su tavimi nekalba nes esi international
klientas, o parasius emaila i customer services sureguoja
per 10 darbo dienu. tad pagalvokit pries pirkdamos
,,pigiau"ar verta tiek nepatogumu turet. patikekit viska
isbandziau savo kailiu, produkcija siunciausi ivairiais
budais jau gal 50 kartu 😀 pas mane kainos galutines,
kada norite tada nusiperkate, vilnietes atsiima vietoje, i
kitus miestus siuciu registruotu pirmenybiniu pastu (+5lt)
ir gaunate prekes per mazdaug 1-2 dienas. ir jokiu rupesciu
! o perkant kelias prekes - darau nuolaidas, daznai darau
ispardavimus, pries naujus uzsakymus, visus savo esamus
klientus informuoju apie tai, tad tada buna galimybe isigyti
produktus dar pigiau 😀
13. Jul 2011, 10:28
o kur tu gyveni? siaip i uzsieni siuntimas kainuoja 12lt
arba 18lt registruotu pastu. jau siunciau i norvegija kelis
kartus ir i anglija. o del pasirinkino ar tu matei mano
puslapi? airijoj duoda tik pagrindinius produktus, o as is
amerikos parsisiunciu viska ka proactiv gamina - sampunai,
paakiu kremai, vitaminai, pudros gal 4 rusiu, maskuojamiejo
piestukai, tonuojami kremai, kremai nuo saules, inkstiru
valymo lapeliai, rinkiniai keliu rusiu (iprasti, extra
strenght, gentle)... nu zodziu tikrai daug 😀
12. Jul 2011, 22:31
as nesakau kad lt sunku uzsisakyt ar lengva bet kai
pamaciau pradejau ieskoti po intika ir kazkaip uzkliuvo nes
as turiu taip pat problemas su spuogais tai meginsiu😀 jei
man reikes dar sumoket pasiimant ziuresiu kitoki varianta
nes is lt man siustis neapsimoka nebent kai pati grysciu
Slapukai, įskaitant trečiųjų šalių slapukus, naudojami siekiant pagerinti ir pritaikyti šios svetainės turinį vartotojų poreikiams. Toliau naršydami šioje svetainėje sutinkate naudoti slapukus.
SutinkuSužinokite daugiau
Jums reikės tinkamos kosmetikos, kurią lengviausia rasti internetinėje parduotuvėje globy b2b https://globy.com/. Esu ten pirkusi kosmetiką kelis kartus ir rezultatai buvo tikrai labai greiti. Be to, svetainė patogi naudoti, užsakymas greitas, o aptarnavimas puikus. Viskas atkeliavo laiku, kruopščiai supakuota ir tiksliai taip, kaip aprašyta.
Arbatmedzio aliejus ir man labai gerai padeda, bet dar proceduras visokias darausi https://www.azuolynospa.lt/
Sveikos, aš irgi turiu problemų su savo oda ir sakyčiau net nemažų... Kremai netikdavo, nes visi arba išsausindavo, arba suriebindavo odą. Domėjausi dėl kosmetologių Kaune, bet privačiai vis neidavau, bijojau dar pabloginti odos būklę. Draugė pasiūlė pabandyt vieną saloną, nors irgi nebuvau sužavėta pasiūlymu. Turėjau konsultacijas ir kelias procedūras, bet jei kuri turit problemų, manau dermabrazija būtų kaip tik. Aš ėjau ir dar einu į Sana Beauty saloną, kiek visko esu išbandžius ir nusivylus, tai čia mano naujas atradimas. Galit plačiau pasiskaityt, http://www.sanabeauty.lt/lt/proceduros/deimantine-dermabrazija.
Mediniai žaislai ir kiti vaikams internete
http://www.namainamuciai.lt/prekes-vaikams.html
😃
sveikos, as kaip mazyliu ugdymo specialybe baigus ir dirbus, galiu patarti ir pritart mamytei robkei, tikrai neverta islaidauti.pakanka ju tureti keleta kokybisku, naudingu vaiko vystymuisi,neberta apskiraut kambario zaislais, nes jie vaikui greit atsibosta.jei mokate nerti megsti,siuti, galite pasigaminti pacios, teveliai ar seneliai gali pagaminti mediniu zaisliuku, juk jie labai vertinami ir brangus, traukinuko be 50-70 lt nenupirksi.namuose rasti galime daug daiktu, kurie vaiko demesi prikausto ilgam.is patirties ir pedagogines literaturos zinau, kad vaikams labiausiai patinka dirbti kazka, vyresni gali sluoti, valyti grindis, mergaites plauti leliu rubelius ir t.t.prisiminkim, ka mes mazos megom veikti.
laurad yra ir be minkstu detaliu Turim gelyte,jos lapai kramtukai,kotelyje ir viduriuke barskuciai,kotas sukinejas . O kita,tai zuvyte-barskaliukas,ant sono kramtukai-pelekai,o prie jos pritvirtinta maza zuvyte( medziagine) kuria patraukus uz jos ji vibruodama susistraukia atgal 😀
Medziaginiai irgi gerai,svarbaiusia,kad nebutu pukuoti 😀 ir zinoma daznai skalbti reikia. Vaikui liesti reikia duoti kuo ivairesnes fakturos gaminius,taip geriau motorika vystosi
mes vartem ivairias knygeles (veliau kai paugejo jau ir pats verte lapus, nors is pradziu tik stebejo) - medines, gumines, popierines (storais lapais), vaikiukui idomu stebet, o ir dabar knygels vienos megstamiausiu uzsiemimu. taip pat labai praverte ivairaus dydzio ir spalvu sagos, kurias prisiuvau prie medziagos skiautes, tvirtai prisiutos tikrai neiskris net jei mazylis kramtys. galima ir ivairiu fakturu medziagu skaiuciu duoti pazinti, liesti.
bent jau mano vaikais tai visais muzikiniais, cypcinciais zaislais nelabai domisi arba labai trumpam, tad neverta labai silaidaut manau. galima ivairios veiklos prisigalvot ir is butiniu dalyku, nors aisku, mums, mamoms,norisi ir graziu spalvingu zaisliuku savo maziesiems. tiesa, mums labai einamas dalykas buvo medinis saukstas 😀
mes pusmeciu vyresni 😀 tai musu zaisliukai rimtesni 😀 bet nera saugiu zaislu tik☹ tuik terkstelu per grindis ir suluzta
MANO MAZIUS TURI VISOKIU BARSKALIUKU IR PLIUSINI VIENA TURI BET NEDUODU DAR bijau kad puku prisivalgys 😀
Mano mergytei labai parinka skudurinė lėlytė ir meškutis-kramtukas. Su kitais žaisliukais mažai žaidžia kol kas.
Visi mažyliai ima domėtis buityje esančiais dalykais, siūlau mažiau išlaidauti ir leisti žaisti su visokiais daiktais(išskyrus pavojingus)
mano panelei tai patikdavo visokie muzikiniai,cypsintis,cezantys, stengiuos pirkti lavinamuosius zaislus,o ant kiekvieno yra uzrasyta kokiai amziaus grupei skiriamas 😉
o del naminiu zaislu tai eina viskas ir puodai,puodeliai,saukstai(ypac dideli mediniai),turi net nenaudojama distancini 😉 😀
Šią problemą jau seniai turiu, paauglystėj išvis tragedija buvo, bet brendimui pasibaigus apsitvarkė šiek tiek. Nuo KT buvo oda visiškai susitvarkius, bet nustojus gert ir vėl kartas nuo karto išberia. Vienas geriausių priemonių man yra kremas Acnofan, tik jis akivaizdų rezultatą duoda. Mažina raudonas dėmes, greičiau išnyksta spuogai. O Proactive esu ir aš naudojus, tai galiu pasakyt tik tiek, kad kol naudosit gal ir bus rezultatas, bet kai nustosit naudot grįš viskas kaip buvo. Galimas sakyt tik pinigus išmečiau ir tiek. Visą gyvenimą pirkaliot už tokias sumas tikrai nesinori, geriau Acnofan nusipirkt už 13Lt 😀
ivetatadas - turiu siuo metu dar 1 didesni rinkini uz 190lt ir 1 dar didesni uz 260lt, o jei nori mazu uz 120lt irgi gauciau iki kol grys drauge. rasyk i emaila ko tu nori ir sutarsim 😀
ivetatadas - rasyk man i emaila jjurgitukas@yahoo.co.uk, ziuresim ka galim suorganozuot 😀
sveika mano drauge skrenda i lt rugpjucio 23 diena ji taip pat nori sios produkcijos pradziai ji nori 3 zingsnius o tu ju neturi nes ji tik lt bus 2 savaites😀
sveika mano drauge skrenda i lt rugpjucio 23 diena ji taip pat nori sios produkcijos pradziai ji nori 3 zingsnius o tu ju neturi nes ji tik lt bus 2 savaites😀
prasom 😀 nauja uzsakyma darysiu rugsejo 1-aja savaite, prekes gauciau mazdaug po menesio, t.y. rugsejo pabaigoj.
aciu uz info jei ka parasysiu pirma gal sulauksiu savo siuntinuko
jei per brangu vesti pinigelius is uzsienio saskaitos ir neturite lietuvoje saskaitos, galima ir per paypal 😀
atsiskaitymas kaip ir lietuvoj, jei prekes neatsiima patys vilniuje, pinigeliu laukiu savo saskaitoj ir tada issiunciu pastu, duodu jums jusu koduka, kuri galite stebeti pasto tinklapi kaip keliauja jusu siuntinys 😀
koks atsiskaitymas is uzsienio aciu
irmukas - aciu uz informacija, as turbut siunciau tada sunkesni siuntini, paskaiciavo iki 2kg 😀
I airija paprastas siuntimas iki 500g kainuoja 5,90lt,o registruotas 12lt.
5lt registruotas pirmenybinis siuntimas po lietuva, o i uzsieni - 12lt paprastas, 18lt registruotas siuntimas pastu (bent jau tiek kainavo pries keleta menesiu 😀)
na nz as uzsisakiau su viskuo uz 18 euru ziuresiu ar pareis tai cia i po lietuva 5 lt o kokia kaina i airija ?
o del 18 euru - tai abejoju, niekur nera tokiu kainu, nebent be siuntimo islaidu😀. o kur dar rizika kad is ebay isvis negausite? as jau 2 kartus rasiau skunda, gerai kad bent pinigus grazino, bet nervu kainavo nemazai. o tiesiogiai siunciantis is proactiv kompanijos - jau minejau, kad jie padaro tau accounta ir po to siuncia neklausdami savo produkcija, nuskaito nuo koreteles pinigus, o po to jei nenori - gali grazinti per 60 dienu, tik aisku siuntimo islaidu 15doleriu i lietuva ir apie 20 lt is lietuvos nebeatgausi. o nutraukimo accounto mechanizmas irgi labai painus - live chate su tavimi nekalba nes esi international klientas, o parasius emaila i customer services sureguoja per 10 darbo dienu. tad pagalvokit pries pirkdamos ,,pigiau"ar verta tiek nepatogumu turet. patikekit viska isbandziau savo kailiu, produkcija siunciausi ivairiais budais jau gal 50 kartu 😀
pas mane kainos galutines, kada norite tada nusiperkate, vilnietes atsiima vietoje, i kitus miestus siuciu registruotu pirmenybiniu pastu (+5lt) ir gaunate prekes per mazdaug 1-2 dienas. ir jokiu rupesciu ! o perkant kelias prekes - darau nuolaidas, daznai darau ispardavimus, pries naujus uzsakymus, visus savo esamus klientus informuoju apie tai, tad tada buna galimybe isigyti produktus dar pigiau 😀
o kur tu gyveni? siaip i uzsieni siuntimas kainuoja 12lt arba 18lt registruotu pastu. jau siunciau i norvegija kelis kartus ir i anglija.
o del pasirinkino ar tu matei mano puslapi? airijoj duoda tik pagrindinius produktus, o as is amerikos parsisiunciu viska ka proactiv gamina - sampunai, paakiu kremai, vitaminai, pudros gal 4 rusiu, maskuojamiejo piestukai, tonuojami kremai, kremai nuo saules, inkstiru valymo lapeliai, rinkiniai keliu rusiu (iprasti, extra strenght, gentle)... nu zodziu tikrai daug 😀
as nesakau kad lt sunku uzsisakyt ar lengva bet kai pamaciau pradejau ieskoti po intika ir kazkaip uzkliuvo nes as turiu taip pat problemas su spuogais tai meginsiu😀 jei man reikes dar sumoket pasiimant ziuresiu kitoki varianta nes is lt man siustis neapsimoka nebent kai pati grysciu