Kauno mamytės, paplepėkim :)

04. Jan, 07:22

sveikos Kauno mamytės :) pabendraukim apie viską :) kaip sventes atsventet? kaip mazieji i fejerverkus regavo? :)

03. Feb 2012, 22:46

Rjpanda šaunu, kad išvis to gėrio neprireikė 😀 gal ir su antru leličiuku taip bus 😀 o taviškis daržiuką lanko ar dar ne, kažkaip praleidau?

03. Feb 2012, 22:43

Tikrai Aisted atrodo tik pamatėm dvi juosteles, o jau tiek beliko 😀 man išvis tuoj prasidės mokslai, paskaitos, konferencijos, tai net nepajusiu kaip teks gimdyti vykti 😀 Juk sužinojau, kad mano sesutė laukiasi, tokia visa dar pasimetusi, bet tikiuosi viskas bus gerai 😀 gimdyti apie rugsėjį, tad į LT kai atskris jau bus su pilvuku, o Vanesytė visai ją pamiršusi, tad auklytės kaip ir nebėra 😀 tėvelių, kurie atlėktų nėra, tad visas viltis dedame į draugytę, jau blogiausiu atveju dar Ivetukas šalia yra, tai ekstra atveju dar turim viltį 😀 bet viskas bus gerai, svarbu tie žmogučiai, kuriais labai pasitikiu 😀 visgi pirmas didesnis mūsų išsiskyrimas bus 😀 Lauryte, turėsiu mintyje ir tave, tik jau gaila būtų su dviem aktyvistėm tave palikti 😀 Urtytė man išvis šaunuolė tiek viską greitai išmoko 😀 O aš gi mama ragana, matai pritrūkau kokių įdomumų, paėmiau ir prakirpau soskytę 😀 ir ką jūs manote 😀 Vanesa paėmė ir sako: tiutis sugedo, pjakiujo 😀 pataisyk mamyte 😀 ir numetė 😀 matysim kaip čia naktį bus, spėju iš mano "o kas bus" lauks truputis ašarų 😀 nes kažkaip tie antri krūminiai sunkiai lenda, tai jai tiulio reikia jiems kasytis 😀 O kol kas mano lakios vaizduotės mergytė įlindo į palapinės vamzdį ir sako: maudausi 😀 mama gjeitai eik maudytis 😀

03. Feb 2012, 19:16

mes tai kai tik gime bandem soske duot neime ir nebedavem o antram nei nepirksime

03. Feb 2012, 19:15

mano irgi kuo toliau tuo labiau jy buciuk myluok glostyk ir pan...ko anksciau nebuvo visada savarankiskas buvo ir grubus musdavosi rodydavo oziukus o dabar ziuriu rimsta

03. Feb 2012, 17:31

mes kazkaip nuo pat gimimo daugiausia namie dviese bunam.nes visi dirba daug.gyvenam pas tevus tai riaikia valgyt keturiem daryt skalbt daugiau tvarkytis daugiau visko daugiau tai kad lepinti nesioti vaika ar pan nelieka kada budavo zaislais apkrautas an zemes patiesta kas ir paliktas kad susikuist viska galeciau

03. Feb 2012, 17:27

o mano nei supamas buvo nei nesiojamas per daug nei soske eme.visa laika as grieztai.su su taip kombinzonais kiek sveria tai tyliu dar batai veltiniai pas mus tai aprengtas 20kg tikrai sveria

03. Feb 2012, 16:38

O mums tiutis dar reikalingas, nors as visu soskiu galiukus jau ganetinai nukirpus, bet maniske dar randa kaip jas isikast, kad nekristu is burnos, tai uzmigt reikia soskes labai 😀 idomu kada jau nusibos merginai kiaura soske 😀

03. Feb 2012, 16:35

spejau atrodo tik "uznestet" 😃 o jau tuoj geguzis... Dovile, mes ir turime dviese su vyru suktis, tevai abieju kitam mieste uz 150km gyvena... Na mama sake gal pasiprasys atostogu ir kai bus laikas gimdyt atvaziuos, sako bent su Deividuku pabusiu.

03. Feb 2012, 16:33

joo, cia su tais vagimis tai baisu!!! Siaubas kaip isigasciau!!! Lauryt, oi suprantu tave, tikrai tas laikas man daznai atrodo kad pergreit bega...

03. Feb 2012, 16:30

siaubas tik dabar užmačiau...aš sakau kuo tolyn tuo gražyn...tiek visko vagys primąsto...gerai, kad pabėgo....

03. Feb 2012, 16:29

Sveikos mamytes 😀 as tai visa diena kuiciuosi namuose ruosiuosi rytojui, dukriuko gimtadieniui 😀 vis prisesdama uzmetu aki i jos mazytes foto tai net susigraudinu, kaip greit ji auga :'( jau visi du metai...
Mums irgi kazkaip jokiu sunkumu nebuvo augant, nei dantukai kankino kazkaip ypatingai, nei sirgom labai daug, gal tik kiek problemu su pilvo diegliukais buvo, bet dabar tai jau praeitis 😀 su puoduku irgi nelabai norim draugauti, na bent jau prasytis tai visai nenori, o jei pasodinu tai daznai padaro, o kartais specialiai i pampi padaro pakilus nuo puodo 😀
Doviliuk ir man Vanesa galesi kada palikt jei noresi, mes mielai padraugausim 😀

03. Feb 2012, 16:29

Sveikos. Del puodo mums ir nesiseka, bet ir nespaudziu... Kaip vyras sako - nu i mokykla tikrai neis su pampersais, ateis laikas, ismoks 😃 aisku, tikiuos greiciau tai ivyks 😃 na bet mums dar tik pusantru, tai manau ant vasaros bus pats tas mokintis, daugiau bus galima pabut be pampio, nors ir db leidziu, bet nespeju skalbt... dar biski vienodai rodo... beje, jau be soskes menesis kai... buvo bajeris... tvarkiau rubelius, kur permazi atrinkinejau, issikelus is spintos visa stalciu ant lovos buvau, o ten buvo idetas "tiutis"... nu ir ka, uzmate vaikinas 😀 iskrito keista sypsena, pasiemes varte varte... jau kiso i burnyte.. as sakau - fu,. ptiu tiutis... tada istrauke... 😀 sakau nesk i siuksline ismesk 😀 lyg zadejo eit, bet persigalvojo, dar tampe, apziurinejo... paskui dave man rankyte abu nuejom iki siukslines ir jis pats ja ismete i siuksile 😀 viskas taip ir pasibaige be jokiu asaru ar principu... jatau kaip dziaugiuosi 😀 o visada galvojau kazin kaip butu jei uzmatytu, galvojau kad susikistu, neitu atimt... bet va, pasirodo mums sis daiktas tikrai nebereikalingas 😀

03. Feb 2012, 16:23

aciukas ausriukazz, pataisysim ir tiks😀 eina sau rjpanda, naglumo reik tiek turet diena eit

03. Feb 2012, 15:55

Šaunuolė Patricija, mama vis norėjo,kad greičiau eitų, tai dabar tėveliai laikykitės 😀 tvarka ir turi būti pagal ją 😀 O prie puodo įprasit, tik mažiau spaudimo, nes bent jau mums viskas susitvarko tada, kai paliekam jai laisvę, nei dėl lovytės nespaudžiau, kiek norėjo pas mus miegojo, kol net ryte prisikviesti negaliu 😀 nei dėl supimo, tiesiog sulaukėm metukų, atsiguliau šalia, paskaičiau pasaką ir užmigo 😀 tik vis dar mane glostyti reikia 😀 žodžiu mūsų vaikas auga kaip nori 😀 dabar gal daugiau jau tariamės, ieškom komprosimų, bet jau tai galima kai viską supranta ir kalba 😀

03. Feb 2012, 15:51

Sandrute smagu, kad jūsų sveikatytės reikaliukai pajudėjo, manau klinikose tikrai atseks galus ir paskirs geriausią gydymą 😘 Manoji irgi visą valandą gulėjo, skaitė, tada: mamyte kelkis, tada mamyte noju sisiuko, tada noju kakajos, tada nebenoju miegoti ir t.t. bet mama nepasidavė, spėjo pati numigti, o mažoji neatlaikė ir užmigo 😀 ir toks mamyčiukės sezonas prasidėjo, kad oi oi...visą mėnesį tik kartu, tai vakar į megą su tokiom ašarom išleido, rėkia nenoju tetuko, mamyte neik...sakau vyrui bus vargelio nuo pirmadienio, kai lėksiu į paskaitas kol vėl įpras...ir prie draugės reikės pamažu papratinti, kad kol pagimdysiu pasaugotų, o vėliau kaip nors suksimės, pas mane gal daugiau sesuo pabus, mat atskris, vyras naktim, kad dieną su ja būtų...oi sunku, kai nėra nieko šalia ir tik dviese ją auginam...tai man širdelę dėl jos skauda...

03. Feb 2012, 15:48

Mes irgi jau geriam piena, o ne misini😀 supti niekada nesupau jos, nepratinau, tad cia bedos nera, tik va puodas tai didele bedele😀

03. Feb 2012, 15:46

Jo, izmoko eiti, tai tavka namuose pagal Patricija😃 skalbiniu nespeju dziaut😀 val pyktis uzejes tai kaukia ant visu namu☹ tei dantys nuvarys mus abi. Tai arba sesyte nebus rankenukas, arba Vanesa uzleis mazylei😀 Sandruska, zinok mes panasiai jau keliata savaiciu , kaip meigot taip issidirbinet arba verkt.

03. Feb 2012, 15:46

Aš tai tuo klausimu laiminga, visi dantukai dygo tik su kartais didesniu irzlumu, pienuko nuo metukų pati atsisakė, nuo supimo irgi be vargo atpratom, prie savo lovytės kaip mat pati priprato, kai atėjo jai noras, liko su puoduku pilnai susidraugauti 😀 Juokiuosi, kad sesė būtų panaši į Vanesą 😀 rojus būtų tėveliams 😀 ligelių irgi nedaug turėję, tik tiek kad kraujukas mūsų kaskart susirgus turi polinkį labai nukristi, tad vis susirgę kasdien turim tirtis, ir kuo labiau saugotis nesirgti...bet daryti detalūs tyrimai geri, greičiausiai tai išaugsim, o kol kas stipriai saugomės 😀 tai va jei ne nudegimas, virusiukas ir tridienė būtume visai be ligelių, na slogytę kelis kartus menką turėjome...turbūt baseinas ir mamos stiprinimai viskuo padeda 😀

03. Feb 2012, 15:40

Maniškei du metukai 😀 vaikšto ji gerai, tik va nuo nuotaikos priklauso arba eis visą laiką,arba mamyte panesk 😀 kad ir sveria tik 11 su trupučiu, bet su kombiu, man misija neįmanoma 😀 šiaip ji pas mane nuo gimimo rankinukas, tai vežimas tik dėl vaizdo būdavo 😀 bet niekis 😀 tikiuosi sesytė mylės jį, nes abi nešioti būtų oi oi 😀 man gimdymas apie gegužės vidurį 😀 Spinduliuk, tik ten viską pataisys ir bus labai gražios foto 😀

03. Feb 2012, 14:53

Jie eina mkiaurai visur, kaip baisu. Mamytes ivedziau i google vaizdus saldainiu popierelis, taio lb daug ismete tinkamu be foto ir logotipo😀 galit pakopinti ir reiks tik pagrazinti😀 Mes papietavom, o db kuiciam namus, as skalbinius sudzioviau o db ji nesa nuo dziovyklos i kita kambari😀 siaubas kuitukas mano😀

03. Feb 2012, 14:13

pas mus katik isilauzt bande atrakino kazkaip apatine spyna sarvuotu duru bet isgirdo kad namie uzdare duris ir pabego nespejau daeit

03. Feb 2012, 14:06

Prasom, gerai kad tinka ir dziaugiuosi kad galejau padeti😀

03. Feb 2012, 14:03

tiks aciu lb 😀

03. Feb 2012, 13:59

Ideetas suntas kuriuo nuteka, yra ir vaistai bet mums nepadejo. Pasekmiu visokiu, nuo protiskai atsilikimo iki nieko nebuvimo. Mums kaip ir viskas ok, tik ppareze kankina, bet augam kaip sveikim vaikai, nes nieks nepastebi to o ir nesimato, pakeknkimu nera didesniu.

03. Feb 2012, 13:57

o kokios galutines pasekmes gali buti?ir kaip gydo?siurbia juos ar kaip?

03. Feb 2012, 13:55

Taip kaip nenuteka smagenu skystis ir spaudzia smegenis ir galvyte dideja. Na o kaip tie popiereliai artinka, norint kokybiskaiu tik reikia prei pc pasedeti😀

03. Feb 2012, 13:53

cia kaip suprantu kai per didelio vandens kiekio smegenelese padideja galvytes apimtis?

03. Feb 2012, 13:50

aciu ausriukaz 😀

03. Feb 2012, 13:50

kas tai yra?

03. Feb 2012, 13:48

Hidrocefalija(vandene) ir issivyste hemipareze