Kauno mamytės, paplepėkim :)

04. Jan, 07:22

sveikos Kauno mamytės :) pabendraukim apie viską :) kaip sventes atsventet? kaip mazieji i fejerverkus regavo? :)

05. Feb 2012, 18:11

net nesugalvoju ka padovanot gimtadieniui😀

05. Feb 2012, 18:10

Gal kuri mamyte esat nupirkusi fp meskiuka mokomaji lietuviu kalba? ar verta pirkt? 😀 galvoju pirkt maziukui savo

05. Feb 2012, 17:39

Lauryt smagu kad svente gerai praejo 😀 Mariukomamyte zinok as ne kaune ejau, ejom panevezyje tai sakyciau kai paneveziui brangoka uz valanda fotosesijos mokejom 130 lt+ dar gausim 10 atspauzdintu nuotrauku, kiekviena papildoma foto dar kainuoja 8 lt, bet cia dar nuo formato priklauso.Pati fotografe man nepatiko atejus nesigavo atsiplaiduoti pradejo sakyti kur ranka deti, kur ziureti, jai labai kliuvo mano rankos 😃 o man labiausiai nepatiko kad ji sake ka daryti mano dukrytei, ta aisku i ozius, ir fotosesija isejo nekokia, dar taip viskas uzsitese tai mazoji norejo ir valgyt ir miego.Na fotografe labai stengesi bande ja linksminti bet ji atrodo tik vienoje nuotraukoje isspaude siokia tokia sypsena, na kita karta pa ja neesiu, na gavosi kaip gavosi, vistik nuotrauku issirinkom ir bus ka atsiminimui 😀Del vezimo spalvos tai maziausiai kreipiu demesio, as tokios spalvos labai norejau tokia ir gavau 😃 del spirales tai kiek skaiciau, mane neisgasdino, tik pasiklausiu patarimo gines, bet ir tai tik pagimdzius.Ka veikiat?mes su pupa tinginiaujam namie, valgyt tik padariau, iskalbiau pupos kepure isrusiavau skalbinius ir viskas.Mano dukryte labai pyktute siandiena, nesusikalbam ☹

05. Feb 2012, 17:17

lauryt, ne nieko nejaucia😀 na buna visko, bet..😀 nereik galvot kas bus😀 reik tiketis , kad viskas bus ok😀 ir pati nejauciu, kad ten kazkas butu😀

05. Feb 2012, 16:43

kriste gerai, kad tau taip sekmingai ta spirale, o buna iskrenta, ar ne taip ideda ka tada kaltinti jei kas nutiktu... nors as irgi apie ja galvoajau rimtai, nors mano vyras pries 😀 o jis nieko nejaucia jei spirale ideta?
as aplamai nesuprantu kaip zmones pagal spalva vezimelio sprendzia kas jame guli, mano drauge mergytei melyna nusipirko, spalvyte grazi ir jai patiko, tai kodel butinai turejo pirkt rozine, jei zmogus nori kitokios.. Raudona man irgi atrodo, kad universalesne spalvyte, uztai reikia paklausti kas vezimuke guli 😀

05. Feb 2012, 16:14

na man ji super is tikro del apsaugos, ir tikrai jokio skausmo kaip deda😀 sandruska kazkas tave ibaugino bereikalo😀 as ir maniau, kad skaudes, bet😀 spinduliukas, aga po spirales prasidejo gausios mm, bet uztat neskaudzios ir reguliarios😀 geriausia apsauga kas nenori daugiau leliuku😀 nors juk galima ir issiimti ja 😀 5metams as issidejau , vadinama auksine ta😀 dar tik 3men ja nesioju, bet esu labai patenkinta, nei skauda , nei ka😀 organizmas mano prieme ja puikiai, nors man daktare sake, maziau klausyk kas ka kalba, kad krenta ar netinka😀 reik nepagailet pinigeliu ir geresne detis😀 nors kitoms ir tos pigios tinka😀 smagu lauryt, kad sauniai gimtadieniukas praejo, lauksim nuotraukyciu😀 man ir raudona spalva atrodo, kad tinka ir tam ir tam😀 maziau klausyk spinduliuk kas ka kalba, svarbu jums grazu😀 tas svarbiausia😀

05. Feb 2012, 14:45

Sveikos,
Pirmajam ir as nezinodama, ko laukiu nusipirkau raudona vezima, tai visi praeiviai man sakydavao, kokia grazi mergaite, nors ten berniukas gulejo. Kodel raudona sumergina, juk tai neultrali spalva, tai ne ruzava ar melyna....
Spinduliuk, ar galima placiau apie fotosesija? Kur dareisi ir kiek kainavo? Noreciau ir as pabandyti.....

05. Feb 2012, 13:34

Svente praejo labai gerai, vaikai prisiduko, prisizaide, visi patenkinti, tik jau i gala pavargo truputi tai kas i lovyte miegoti lipo, kas kampe knygute varte 😀 nuotraukyciu dar neturiu, Doviles vyras pasistenge pafotografuoti, tai kai atsius ikelsiu ir cia pasiziureti 😀

05. Feb 2012, 13:19

Lauryte tai kaip svente praejo??gal nuotraukyciu turi?

05. Feb 2012, 13:18

taigi parasiau kad susimaisiau!!!!!zinau kad Doviles Vanesos gimtadienis sausio menesi!!!!!

05. Feb 2012, 13:17

Sveikos mamytes 😀 Taip Vanesytes jau atsventeme, o vakar buvo mano mergytes gimtadienis 😀 aciu labai uz sveikinimus ir linkejimus 😘** Siandien ir as langus gramdziau, nes taip apledyje buvo, kad baisu... spinduliukas lauksim fotosesijos nuotraukyciu 😀
as irgi masciau apie spirale, bet man ji kazkodel toks baubas atrodo 😀 baisiausia ar neskauda kaip ja ivedineja? ir po to ar jos nesijaucia? buna, kad pagauseja ir pailgeja menesines, bet bent kas menesi jos buna, o va man visa gyvenima jos grybausja ir dabar tai yra tai nera, tai kiekviena karta suku galva jei nesulaukiu...

05. Feb 2012, 13:13

Sveikos, na ar jus ar as cia kazka maisau, bet juk Doviles vanesytes 2metukai jau buvo, snd man atrodo Laurytes mazosios gimtadienis?!!! ar klystu? 😀 Sveikinam jubilijate!!!

05. Feb 2012, 13:06

na reiks savo gines uzklausti apie spirales, o del spalvos tai as ir manau tiks ir tam ir tam, bet va kazkodel mano mama sureagavo kaip ir uosviene, sake o jei bus berniukas???kaip cia jam raudona 😃 mes tai manom kad raudonas vezimas tiks tiek mergytei tiek berniukui,beja isbandem sportine dali, dukryte siektiek jame pasedejo 😃 Bet va kai laukiausi dukrytes norejau neurtalios spalvos tai vezima nusipirkom sviesiai ruda, dabar i toki net neziurejau sakiau noriu ryskaus, idealiausias variantas raudonas 😃

05. Feb 2012, 12:58

as irgi masciau apie spirale 😀 bet niekad nebandziau tai kazkaip nezinoma gal baugu 😀 net 😀 spinduliukas labai gerai kad nusprendei iamzinti sita ivyki 😀 pas mus irgi vezimas toks raudonas , na gal vysninis su juodu 😀 kaip pirmok nezinojom dar tiksliai ka turesim tai abiems atvejais butu tikes 😉

05. Feb 2012, 12:50

Ginte foto turetume gauti vasario 13 diena, jei kas bu grazaus parodysiu, na bet atsiminimui pasidariau, nes kai laukiausi dukreles nenuejom, o pagimdzius pasigailejau nesvarbu kad tuo metu buvau sau negrazi 😃 O vezima nusipirkome universalu Peg-Perego ir mano svajones spalvos, t.y raudonas 😃 Kriste tai po spirales isidejimo pasidare gausios menesines, gal susitvarkys?kiek laiko jau isidejus?nes as sakiau pagimdysiu reiks kazka galvoti apie kontracepcija, nes leliuku daugiau neplanuojam o as labai greit pastoju tai teks pasirupinti apsauga 😀

05. Feb 2012, 12:44

mamytes man su atmintim nekas 😀 norejau parasyti viena varda parasiau kita, tai va as ir norejau pasveikinti Lauros mergyte su 2 gimtadieniu 🌷 🌷 🌷 nes kiek atsimenu minejo kad jos pupos gimtadienis vasario 4 diena, beto zinau vasaris gausus gimtadieniu tiek vaikuciu tiek mamyciu 😀

05. Feb 2012, 11:47

Sveikutes😀 tai, kad Vanesytes gimtadienis jau buvo praeita men😀 laurytes mergytei vakar 2metukai lyg suejo, jeigu datos nemaisau😀 bet lyg minejo , kad 4d😀 mes namie tai nesalam, bet va reiks vaziuot iki mamos, bet ir tai nespesim susalt, greit i masina ir is masinos😀 jetus man kosmaras su menesinem ☹ taip jau gausios, kad baisu☹ niekada taip man nebuvo, kaip issidejau ta spirale , tai prasidejo.. tik pliusas, kad kiekviena men ta pacia diena sirgimas ir jokio skausmo..

05. Feb 2012, 11:38

ooo snd gimtaienis?😀)))) na tai sveikinimai ir nuo musu 😀 linkim visko visko ko ta mazyte sirdele db nori 😀

spinduliuk su fotosesija viskas bus ok 😀 bus ir graziu foto pamatysi juk fotografas dirba savo darba 😀 o kitos bus naturalios po kiek laiko ziuresi ir dziaugsies kad ne siaip visose vien tik sypsenos nuotraukose 😀 sveikinimai su naujais pirkiniais 😀 tai koki galiausiai issirinkote vezimuka?😀

na tai ka beliko tik kad stebukliukas atsirastu 😀

05. Feb 2012, 11:03

sveikutes, nesusalot?mes nesusalom tik va mazoji unkokai uzmigo ir miegojo prastai, tai abudu pakaitom lakstem pas ja i kita kambari, pas mus palanges net apledijo, bet jau tirpsta. mes vakar pralakstem po parduotuves, tai vakare tokia pavargus buvau.buvome fotosesijoje bet kai labai nori kad gerai gautusi gaunasi nelabai, mazoji surugus buvo nenorejo pozuoti, glaustytis prie pilvelio, vyras ir nenuotaikoje, na nelabai kas gavosi tikejausi geriau, rubu persirengti prisiruosiau bet nesigavo persirengti, na bet yra kaip yra su mazu vaiku einant negalima tiketis stebuklo 😀 nusipirkome vezima, ieskojau nebrangaus naujo, o va vyras prikalbino nupirkti brangu, tai va paploninom pinigine kaip reikiant. siandiena mes su pupa namie sakiau reikia valgyt ka padaryti ir jei noro ir sveikatos bus tai dar ir aptvarkyti namucius!na as jau kaip ir susiruosiau tases i ligonine beliko tik isskalbti kelis rubelius, paimti is uosvienes apsiutas marles ir nupirkti siulu antklodei.Dovile sveikinimai tavo mazajai princesei su 2 gimtadieniu 🌷 😘

05. Feb 2012, 10:10

laba ryta :0 na sianakt tai jau paspaude saltukas 😀 teko labiau glaustis 😀

04. Feb 2012, 23:13

sveikos ar nesusalote?kaip sekasi?

04. Feb 2012, 17:53

o as kai gimdziau tai ir visos drauges drauges gimde liepa, tai kas kelias dienas visos 😀

04. Feb 2012, 15:59

joa pirtele geris 😀 bet ziuriu vaikuciai tokiomis bangomis as gimdziau rugseji ir keleta aplink 😉 db keliso drauges gimdys baladzio men 😀 cia beveik visos geguzi 😀))))))))

04. Feb 2012, 15:59

joa pirtele geris 😀 bet ziuriu vaikuciai tokiomis bangomis as gimdziau rugseji ir keleta aplink 😉 db keliso drauges gimdys baladzio men 😀 cia beveik visos geguzi 😀))))))))

04. Feb 2012, 15:22

kaip as noreciau i pirtele, mmmmmmmm 😀 visos geguziniukes nestukes, kaip smagu 😀 pats tas vaikuciams gimti 😀

04. Feb 2012, 14:08

Del puodelio pritariu is mamu, kad iki mokyklos pripras ant jo daryti, kaip ir del tutukes. Tik va pas mus problema del ju atsirado, nugriauze visa smakra seiles......

04. Feb 2012, 14:02

Doviliuk, sveikinimai tavo dukrytei su graziu 2-uoju gimtadieniu. 😀 Ir tave sveikinam mamyte, susilaukius grazios mergytes!!!! 😀
Jungiuos ir as prie geguziuku pokalbiu, kad net pati nepastebejau, kaip praejo daugiau nei puse termino.....
O mes augom labai sunkiai, bemieges dienos ir naktys, pastovus verkimas, negulejimas vezimelyje, veliau lovyteje, kiekvienas dantuko dygimas su temperatura ir sloga..... ir as auginau viena, mat vyras kitoje salyje. Ir dabar nezinau kaip bus su gryzimu. Pirmaji kai gimdziau tai vyras gryzo ant datos, bet vaikiukas velavo velavo ir gavosi, taip kad jis ta diena isvyko dirbt o as tiesiai i gimdyma. Dabar sudetingiau, klausymas, kur mazyli reiks padet jeigu..... girdejau, kad buna mamu, kurios vezasi kartu su savimi.....

04. Feb 2012, 13:40

Sveikutes 😀 na zada kad kita sav jau silciau bus 😀 jai tik nebus didelio vejo ir nebus taip salta, lysim lauk 😀

04. Feb 2012, 13:34

sandruska bet pritelej atsilsit is kart 😀

04. Feb 2012, 12:53

laba ryta mamytes 😀 tai kaip galvojat kada i lauka bus galima nosi kisti?😀)))))))))