Katės

20. Apr, 10:19 laurora laurora

Sveikutes, kaciu myletojos. Kvieciu prisijungti tas, kurios dievina kates, laiko jas namuose ar siaip domisi jomis. Papasakokit apie savo augintines, ju charakterius, prieziura. Gal kam yra nutike linksmu, juokingu istoriju, gal ka ispudingo pridirbo jusu puku kamuoliukai, ko ilgai nepamrsit :D Papasakokit ;)

30. Apr 2010, 13:08

Santuke, geriausia pasidaryti ta tyrima nuo kaciu, as dariausi, nes kate auginu. nestukems negalima kontaktuoti ne su katytemis, o su ju kakuciais ir sisiuku. wisa nestuma kates kraika keisdawo wyras 👍

laurora laurora 28. Apr 2010, 20:14

laba. na, is dalies tiesa. pvz, man nekenksminga, nes as jau persirgus vaikysteje umia toksoplazmoze ir dabar pas mane ji letine, kuri nekenkia nestumui.

28. Apr 2010, 20:07

labuka,ar tiesa kad nestukem negalima liesti katinu?😀)

laurora laurora 28. Apr 2010, 19:16

as irgi uz tai 😀

28. Apr 2010, 18:24

tai va, as ir uz tai, kad reikia nuo mazens pratinti😉

laurora laurora 28. Apr 2010, 15:53

na, as irgi nesu girdejus tokio dalyko. siaip juk kaime auga vaikai ir su sunim, ir su katem, mus mazus irgi kaiman atsiveztu. gal tiesiog drauge nelabai megsta katinus, uz tai ir sneka, nes kai pasakiau, kad mano pazistama net leidzia katinui miegoti kartu lovytej, tai jai pasirode nesterilu. tai gal tik del to ir kelia problema. o vaiko steriliai visa gyvenima neprilaikysi. manau, reikia pratint prie visko, nes anksciau ar veliau vaikas pats i lauka prades vaiksciot ir gyvuliukus glostyt (as maza viska imdavau, kas tik juda, o keturkojus tiesiog vaikydavaus, kad tik paglostyt galeciau).

28. Apr 2010, 15:37

mano katineliu Simbai metai laiko.Tikras velniukstis, gaudo viska, kas juda.Galvojom, kad teks i kaima ji isvesti, nes braizys mazyle, bet viskas gerai.Jis labiau jos bijo nei jinai.Is pradziu stebejom ar Dianai nera kokios alergijos nuo plauku, bet viskas gerai.Db jau ir pati mazyle po biski stebi ir kalbina katina, bando draugauti.O kiek tada turi buti plauku, kad vaikas uzdustu??Manau gyvunelis yra gerai, juk nuo visko vaiko neapsaugosi

laurora laurora 22. Apr 2010, 22:53

😃 saunuolis roske9 katinelis 👍 mano drauge kazkodel sako, kad iki puses metu prie vaiko negalima katino, nes gali vaikas uzdust nuo puku, bet tokio dalyko daugiau is niekur negirdejau. kaip tik, kurios drauges turi katinus ir mazus vaikus, nuo gimimo kartu laiko, fotografuoja, netgi kartu su vaiku lovytej leidzia miegot

22. Apr 2010, 16:28

Labai gera aukle,kai tik suverkia mazyle,jis atbega pas mane ir ziuri tai i mane,tai i kambari kur guli dukryte,tipo eik vaikas nubudo

22. Apr 2010, 16:27

Mano katino vardas Torsis,jam liepa bus 2metai.Atsiradom namie anksciau nei mazyle,tai kai gryzom su dukryte namo,jis atejo,apuoste.Ir dabar draugauja su ja,net paglostyti leidzia tik mazylei,mes nei vienas jo nepaglostom,nes jis vis pabega.O kai Beatrice glosto,tai kencia,Miega taip pat su mumis kambaryje,gal tik pirma menesi ejo i kita kambari.Zinoma visur lipa,kur buvo kudikis,ir i vezima,ir autokedute.Tik nelipa ant dukrytes rubu,ateina pauosto ir atsigula salia.

laurora laurora 22. Apr 2010, 16:08

smagu, ypac, kai parazitus naikina 😃 bet maniske suedus vapsva pasimoke ir nebeliecia vabalu, tik stebi juos labai 😀

22. Apr 2010, 15:46

o maniske wisokius gywius gaudo ir sueda 😃 muses, worus, wabaliukus, kas tik juda 😃

bet smagu tureti toky katine, kuris ne tik eda ir miega , ania? 😃

laurora laurora 21. Apr 2010, 22:01

maniske su viskuo zaidzia - ir su kraiko grudeliais, ir su raisteliais... kazkada uzsimane su vapsva pazaist, tai liudnai jai baiges. nuo tada tik stebi vabaliukus 😃 😃 😃 pasimoke, kad ne viskas, kas juda, yra zaislai 😃

21. Apr 2010, 21:55

ir maniske atnesa 😃 turim ne kates, o katasunius 😃 maniskei labiausiai patinka zaisti su mano plauku gumelemis 😉

laurora laurora 21. Apr 2010, 16:13

oj, suklydau. turejau omeny "katsunis" 😀

laurora laurora 21. Apr 2010, 16:12

maniske siamo. bet elgesys kaip suns buna - tai uostys viska, tai urzgia ant kitu, o kas idomiausia, jos zaisliukas yra popieriaus gniuzulas, apsuktas lipnia juosta, tai kai numeti ji, maniske bega ir atnesa 😀 visi sako, kad cia ktsunis 😃

21. Apr 2010, 15:18

laurora, musu kates gal giminaites 😃 lygiai tokio pat charakterio 😃

laurora laurora 21. Apr 2010, 14:16

na, geriau iskart pratint atskirai, o jei ka, bet kada gales sugrizt. siaip man bent jau jilabai meili, o kitiems akis gali iskabint. kai gulejau ligoninej kelias dienas, kate buvo pas tevus, tai is wc niekur neisejo, o jei kas ieina i wc, tai puola kojas kandziot, tevas sedejo, tai soko ant veido. o kai grizau is ligonines, tai niekur nuo manes neatsitrauke ir uztekdavo tik pakalbint ir murkt pradedavo. beje, mano kates vardas Sendi, jei kam idomu 😉

21. Apr 2010, 13:23

tai musu kaciukas visur,ir vezime ir ant vystimo stalo,ir auto kedutej😀 visur kur mato kad mzuliukas buna,ir mes su juo ten kazka vis darom.tai kai tuscia vieta ir kart ir kaciukas ten soka,galvoja gal ir jam kazka malonaus darysim😃

21. Apr 2010, 13:20

na mes newarem nei kai laukiausi, nei kai dukrele parsiwezem, kates lauk is kambario, bet ji ir nesoka pas ja i lowyte, o wa wezime, kai jis stowi tuscias, katyte megsta miegot, plaukai palikti ten nerwina 😕

21. Apr 2010, 13:19

as tai atsimenu kai grizau is ligonines su suneliu,tai katina i mae net neziurejo😀 tai pirma nakti vyras su katinu miegojo kitam kambaryje. bet dabat tai viskas normaliai,kaciukas miega su manim kaip ir miegojes,tik neleidziu i vaiko lovyte jo,bet kartais randu ji ten po kaldryte pasislepusi😃 dabar laukiames mes antros atzaleles,tai idomu kaip cia bus 😕

laurora laurora 21. Apr 2010, 12:35

na, uostyt tai ir mano megeja. kai drauge su kudikiu ateidavo, tai labai jai idomu budavo. ir vezimelin taikydavosi ilipt. apuostyt duosiu ir as savo leliuka, o siuo metu atpratineju ja nakti miegoti musu kambary. gaila vargseles, bet kazkur MK temele apie tai buvo, kad reikia kuo anksciau gyvuliukus pratint atskirai miegot, kad jiems nebutu asociaciju, jog jie atstumiami del vaiko

21. Apr 2010, 12:25

va, va laurora ir as to bijojau, bet mano baimes nepasitwirtino, katyte laaaaaaaabai myli dukrele, matai kai parsiwezem maziuke, nepuolem katytes wyt lauk, bart, leidom katytei apuostyt dukrele, pagulet salia, aisq wiskas wyko tik man priziurint, ir jos taip susidraugawo, dabar maziuke ropom bega is paskos katytes 😃

21. Apr 2010, 12:19

As auginu rusu melynaja kate, jai 5 metai, vardu Knipse 😀 labai su charakteriu mergaite, neprisileidzia svetimu, labai nemyli vaiku, kai pastojau, galvojom tex i kaima iswezti, kai gims dukryte, nes jei nemyli waiku, galwojom ir musiskes nemyles, bet kas keisciausia, musu dukryte ji labai myli, netgi leidziasi maigoma 😃 niekur nerandam tokio katino, noretumem, kad musu katyte waikuciu atsiwestu, nes yra daug norinciu tokiu kaciuku.
bet musu katyte skirtingai nei dinciukes, nera nei prisisiojus nei prikakojus ne ten kur reikia, saunuole, na isskyrus a kartely, kai wargsele balkone uzmirsom wisa diena, tai ji prie balkono duru ant kilimelio kruwele sukrowe 😃 kad matytumem, ir daugiau jos ten taip ilgai nepaliktumem 😃 o aibiu iskretus buwo daug ir dabar dar krecia 😃 atsibostu man cia jums pasakot 😉

laurora laurora 21. Apr 2010, 12:14

malonu, kad prisijunget 😀 dinciukas, jusu katyte jau tikrai senuciuke, bet sverbiausia, kad sveika.
do;ciukas, as bijau, kad mano kate nepradetu pavydet, kai gims vaikutis. siaip ji tik mane 1 temyli, o kitu, netgi vyro, neprisileidzia artyn. bijau, kad ko vaikuciui nepadarytu. na, bet tik laikas parodys.

21. Apr 2010, 12:00

sveikos😀 mes ir laikom katina Dolci😀 ziauriai fainas kaciukas,tik labai jau pavyduliukas😀 visko pavydi suneliui,nes anksciau jis buvo namu numyletinis,o dabar jau truputi kitaip. bet labai graziai visi gyvenam,tik kartais nervina jo kniaukimas😀

21. Apr 2010, 11:55

labukas 😀 laikom namuose kate nors nesu ju gerbeja cia buvo tik laikina uzgaida,turim ja jau apie 13 metu senuciuke nors duodasi kaip jaunute 😀 visko istverusi,operaciju,nusileidimu is 5 auksto 😃 galiu pagirti,jog tikrai labai protinga,grazi,ilgo plauko bet vistiek kaip ir kates turi savo iprastus trukumus tai karts nuo karto sisiojima betkur dazniausiai is kersto,o tas lb.nervina kol isnaikini ta kvapa...prisirisom labai ir be jos liktu nykus namai.

laurora laurora 20. Apr 2010, 22:19

Sveikutes, kaciu myletojos. Kvieciu prisijungti tas, kurios dievina kates, laiko jas namuose ar siaip domisi jomis. Papasakokit apie savo augintines, ju charakterius, prieziura. Gal kam yra nutike linksmu, juokingu istoriju, gal ka ispudingo pridirbo jusu puku kamuoliukai, ko ilgai nepamrsit 😃 Papasakokit 😉

1 2 3