Katės

20. Apr, 10:19 laurora laurora

Sveikutes, kaciu myletojos. Kvieciu prisijungti tas, kurios dievina kates, laiko jas namuose ar siaip domisi jomis. Papasakokit apie savo augintines, ju charakterius, prieziura. Gal kam yra nutike linksmu, juokingu istoriju, gal ka ispudingo pridirbo jusu puku kamuoliukai, ko ilgai nepamrsit :D Papasakokit ;)

SofiiiiaTin SofiiiiaTin 26. Feb 2023, 22:51

Geriausias maistas, kurį valgė mano šuo, yra https://korme.lt/lt/

mycat mycat 16. Aug 2022, 11:17

Aukščiausios kokybės draskyklės bei kitos prekės katėms. Dubenėliai, Gertuvės, Guoliai, Žaislai, Kačių tualetai, priežiūros priemonės, skanėstai, antkakliai, petnešos, boksai, transportavimo priemonės.

Viską rasite mūsų el. parduotuvėje: https://mycat.lt/

Nemokamas Pristatymas Lietuvoje nuo 50EUR.

MYCAT - Nes Mums Rūpi Jūsų Augintinis.

buildingas buildingas 18. Feb 2021, 16:01

Juokingiausias ir graudžiausias įvykis turbūt buvo tada, kai kambarį išklijavome naujais tapetais, o mūsų katinukas juos kitą dieną ėmė ir nudraskė. Keista, kad prieš tai prie tapetų niekada nelindo. Turbūt nepatiko. Mėgdavo tik į kitus daiktus savo nagus pasikasyti, nupirkom draskykle, https://www.alphazoo.lt/produkto-kategorija/katems/kaciu-draskykles/ tai dabar ramiau

20. Jul 2012, 18:33

Sveikutes, gal zinot kiek anglijoj kainuoja sterilizuot katyte?

08. Mar 2012, 08:35

Sveikos visos kačių mylėtojos ,gal yra cia siamo veisles arba rusų melsvuju šeimininkų kurie veise kaciukus? Ar gal draugai giminės tuo užsiiminėja?😀ant pavasario atsiveda kačiukų kaip žinom,pauginta pora mėnesių katiniuka pirkciau😀 rasykit privaciai man ..na arba komentarą čia 😀

04. Mar 2012, 20:29

deimante ir kad kate nesikankintu gali jai duoti tabletes,o po 10 dienu stirilizuoti,nes tai kate baisia kankinkis ☹

04. Mar 2012, 09:30

deimante yra dar skiepai,jo uztenka pusei metu,po pusies metu reikia vel skiepyti.

03. Mar 2012, 17:47

Tik dbr pastebejau kad parašėt žodį "ji" tai turit katyte reiskes😀 tuomet galima sterilizuoti nuo5-6 men nes jos jau būna pilnai subrendusios,kad ir kaip keista atrodytų jog maža katytė bet jau subrendus😀 tad patarčiau jei katei daugiau kaip 5 men tartis ir sterilizuot,nes jau pavasaris,o pavasarį jos ypač neramios,pasikeicia truputy ne į gerąja pusę😀 o ir terliotis prades ,jei dar per ruja nesiterliojo😀)

03. Mar 2012, 17:33

Pas mane buvo kate Siamo,8 mėnesių ją sterilizavo.nereike tu morciu laukt 😀 o kad jei katinas,kastruot jį galima anksciau gal😀 nzn aš tik apie kates nusimanau,apie katinus per mažai kad ką sakyčiau.Geriausia tai pasiskaambint į veter. Ir pasiklausti,tada tikrai tiksliai pasakys.

03. Mar 2012, 09:02

Sveika Deimante,"morčius" trunka skirtingai,mūsų katė rujodavo tik savaitę.Aš tai nepatarčiau sert jokiom tabletem,nesvarbu katė veisline ar ne ,gyvūnas jug .Patarčiau nesedet ir nelaukti kada sekantis prasides o iskastruot/sterilizuot😀 nes nuo tu tablečių..nemanau kad vedi kate pas veterinarų,ar vezioji į spec.gyvūnų kliniką kas pusę metų ir tikrini gyvūnėlio sveikatą😀 o pati tai nepasakysi ar serga kuo ar ne.. Betjau jei netr laiko,noro,lėšų ar dar ko "sutvarkyt" savo namų puošmenos😀 tada pasidomek veterinarijose suleidze nuo rujosar pusę metų man atrodo sustabdo ruja.geriau nei tabletės bet irgi nezn kaip gali paveikt kate

02. Mar 2012, 10:58

tai kaip nustuoja jau murkti ☹ nu mamos katei jau 9 metai,ir vis su tabletem,aciu dievui jokiu cistu nera,cia sukelia tik veislinems katems ☹

01. Mar 2012, 21:25

deimante tai tablietele duok,o taip iki 2 savaiciu kankinkis ☹

06. Feb 2012, 19:13

jojo panasi i musu cipa😀

05. Feb 2012, 23:11

megsta ir musu paminkyti😀kai mazojo musu maziuke buvo tai nuvaziuodavom pas mama tai katinas daugiau laiko lauke praleisdavo, o dabar tai meilinasi prie jos😀

05. Feb 2012, 12:41

ohoo jau tikrai senukas :-)

05. Feb 2012, 11:00

*metu:😀

05. Feb 2012, 10:58

16mentu😀 senukas😀

05. Feb 2012, 10:56

Sterilizacijos kaina bent Taurageje kainavo 150lt ,mazesniuose miesteliuose maziau .. didesniuose,brangiau .Visur ivairiai zinok,o kraika pirkdavau silikonini lb geras ir mums jis budavo,kvapa sugeria todel niekad nebus nemalonaus kvapo namuose,nors katems galima ir smeliuka nesvarbu..va katinams tai reike silikonini pirkt kad sugertu kvapa,nes ju kvapas ne labai malonus :-)Deimante-grazi kate ;-)
Seimynele03-fainas,16menesiu ar 16metu ?:-)

05. Feb 2012, 08:47

Sveikos , noriu ir as prisijungti😀 pas mus yra katiniukas kuriam jau 16m😀 bet dar zvalus megstantis pazaisti paisdykauti😀

04. Feb 2012, 19:29

Beje peliu niekad neatsiras tuose namuose kuriuose yra kate ;-) Nes uzuodze kates kvapa ir neina :-)

04. Feb 2012, 19:28

Tai tada jei cia katyte sterilizuot o ne kastruot reiks ja :-) Mano viena siamine buvo issterilizuota 8 menesiu dabar jeigu gerai pamenu,taciau patartina kuo anksciau (5-12) nes katytes subresta greiciau negu katinai ,taciau nuo 5 kazin ar sterilizuos,nuo 7 tai tikrai zinau bent as taurageje tvarkiau kates tai sake ten man nuo 7 menesiuku :-)
Geras daykas sterilizacija..nebebus rujos,i kiema galesit drasiai leisti -nemanau kad pabegs nes tada nereiks jai ieskotis partnerio savo poreikiams,maniske viena eidavo i kiema ispradziu su mano prieziura veliau viena ,subaladodavau i langa ir jau prie laiptines duru laukia kada ileis kaimynas ar as 😃
Taipat katytes kurios issterilizuotos apsisaugo nuo gimdos,pieno liauku uzdegimo.O cia kad gyvunas bus ramus vangus,ar patirs stresa po steril. tai tik mitas :-)

04. Feb 2012, 17:39

Sveika Deimante ,as augau su katem nuo pat vaikystes iki dabar kol teko atiduoti..Ir apie kates perskaicius ne viena knyga,enciklopedija apie kates ju gyvenimo buda ,megiamus ne megiamus dalykus,veisles ..t.t. per savo gyvenima ir domiuosi labai jomis.Jeigu pas jus katinas kiek suprantu ,tai jo elgesys po kastravimo priklauso nuo daug dalyku.Ar jis veislinis ir jei taip kokia ji, nes kiekvienos veisles katinas yra labai skirtingas , nors atrodo zmonems kad visi vienodi :-) ..ar neveislinis,kiek katinui metu ,gyvena namuose ar lauke laikomas.Kiekvienas katinas invidualiai gali pasikeisti po kastravimo zinoma,apie savo katina niekas geriau nepasakys tik jus pats,seimininkas .Jeigu katinas jaunas jis tikrai po kastravimo nepraras judrumo zaimingumo jeigu yra toks dabar .Mano Siamo kates buvo sterelizuotos ,kol atsigavo uzgijo tol ramesnes buvo,taciau neilgam ir vel pasiutusios buvo ,nors Siamo visa gyvenima pasiutusios buna,draskykle pradejo draskyti tik kaip pastebejau kad pradeda draskyt baldus,4 menesiu .O Sfinksas isviso nedraske baldu.Beje rekomendacija kirpti nagus,nesidraskys audinys sofu ar pns,jeigu neturi draskykles.
Tai tiek :-)

16. Jan 2012, 16:33

patikiek liko 😀

16. Jan 2012, 13:15

pas mus visur laukai 😀 nera masinu 😀 taip kastruotas 😀

16. Jan 2012, 11:30

o maniskis iseina i lauka 😀 irgi pats grizta 😀 as jo nepriziuriu,uz tat sia vasara su kiskiu zaide 😀

15. Jan 2012, 21:31

o stai kaip siandien miegojo 😀

20. Dec 2011, 13:05

o stai mano Ziuzik miega 😀

20. Dec 2011, 11:30

Sveikos labai myliu kates,tik prie ju reikia prieziuros 😀 Ypac kai mano katytei.

24. Aug 2011, 13:32

turim ir mes beda su baldu draskymu. nepadejo nei jokie kvepalai uzpurksti toj vietoj,nei dezodorantai...nors ir turi savo draskykle,vistiek eidamas pro sali butinai turi paliesti ta kampa.... as paimu ir ta vieta uzdedu su kokiu ranksluosciu,kad negaletu draskyti ir niekad jo vieno nepalieku tam kambaryje...

24. Aug 2011, 13:26

Sveikos mamytes. Prasau padekite jeigu kazka zinote. Musu katyte apdraske dar visai nauja sofa. ☹( Tie minksti baldai odiniai, baltos spalvos (gal kiek blankesnes nei nuotraukoje) http://www.aildesign.lt/minksti-baldai ir dabar tikrai negraziai arodo vienoje vietoje ☹
Norejau paklausti, gal zinote kazkokiu specialiu uzdazanciu priemoniu tokiems avejams ar kazkoki kita buda? Tikrai pagelbetumete. Jau kelias dienas del to bloga nuotaika ☹

1 2 3