Kaip "susitvarkyti" su savimi?

09. Jun, 11:20

Sveiki, nezinau ar cia vasarine depresija ar vel kas, esu ziauriai savim nepatenkinta, kiekviena diena apima niurios mintys, nieko nesinori tik tupet namie ir niekur nelyst, kad tik kuo maziau zmoniu sutikt. Tokia pasimetus, nezinau ko noriu, del visko verkslenu, isvaizda nepatinka, viskas nepatinka, nebezinau ka daryt, noreiau dziaugtis gyvenimu, bet nezinau kaip, o gal nemoku? va dabar sedziu, rasau ir vos ko ne asaroju:S kasdienybe ta pati, nieko naujo, vis tas pats ir tas pats, pasikalbet nera su kuo, tik virtualaus pasaulio pokalbiai mano didziausias "dziaugsmas" nebesu ta pati moteris kokia buvau pries 2 metus, po vaiko gimimo taip "apsileidau" ir nezinau kada pavyks sugryzt y senosios as vezes...:( stogas vaziuoja...

24. Jun 2012, 19:08

na gal pastosiu tapsiu sawarankiskesne reikes eiti ir pas daktarus ir wisusr ir gal nebus tokio didelio nepasitikejimo sawimi nes tada reikes ir darysi😀

24. Jun 2012, 18:37

Bet jau ne paauglė, kad "išaugtum" tokius dalykus, bet šiaip taip, labai jauna 😀

24. Jun 2012, 18:00

rugseji 21 bus😀jauna esu

23. Jun 2012, 17:31

Sandrute, o kiek tau metų?

23. Jun 2012, 16:49

oj merginos nzn kas cia galetu ir padeti gal su metais wiskas susitwarkys😀

23. Jun 2012, 13:38

Nebūtinai reikia keisti išvaizdą, galima keisti ir įpročius, tarkim rytais anksčiau atsikelti ir eit pabėgioti (jei tai nebuvo daroma anksčiau), ypatingai, kai geras oras 😀

23. Jun 2012, 00:44

Db apskritai kuo jaunesnis tuo neturi jokiu kompleksu pati esu jauna bet kazkoks isskirtinis atwejis per didelis nepasitikejimo jausmas ir raudonawimas del nk pikta net

23. Jun 2012, 00:40

Nzn cia gal is waikystes kazkokia trauma nepasitikejimo jausmas igytas😀 nes taip ziauriai jautiesi nors wisi sako ko tau nepasitiket esi grazi ir pan gaunu daugiau demesio ir sakes nesuprantu kaip twarkyt ta raudoni😀

liuks liuks 22. Jun 2012, 22:48

Truputi paskaiciau ir kazkaip manau kirpykla,nauji rubai ar kazkas panasaus,tai laikini pokyciai suteikiantys jegu,pasitikejimo trumpam laikui😉

22. Jun 2012, 22:18

Sandrute, permainos tikrai gerai, tačiau jei jos protingos 😀 Pagalvok ką norėtum keisti pirmiausia, tai skatina pasitikėjimo jausmą.

22. Jun 2012, 21:51

Pastaruoju metu sėdėjau su tokia slogia nuotaika pastarąją savaitę. :/ Niekam rankos nekilo.. Viskas taip pilka atrodė. Radau jėgų ir nulėkiau šiandien pasimėgauti buvimu kirpykloje.. Nusirėžiau savo ilgus tamsius plaukus, taip smagiai iškarpė, pirmą kartą išdrįsau imtis naujovių didelių ir nusidažiau raudonai ir nepatikėsit kokį tai magišką poveikį suteikė, atrodo visas pasaulis margai nusidažė vos pro salono duris išėjus, neliko jokios depresijos, sugaunant žmonių žvilgsius ir šypsenas į kažką ryškesnio(mane)... 😀

22. Jun 2012, 20:10

sweikutes as ir noriu pasipasakoti mane kankina ziaurus nepasitikejimas sawimi raudonawimas del wisko raustu kaip kwailai jauciuosi patarkit ka nors☹

21. Apr 2011, 22:24

Paskaiciau jusu temele ir nemanau,kad kazkuriam paskaus uzpakalis nuo sedejimo😃 nepykit man atrodo tokios dienos nesulauksit nieko nedarant😃

17. Apr 2011, 15:40

sveikutes,
maniskis ir vyriokas panasus kaip taviskis, arnutis, ir pesames daznai, manau pabandysiu pasinaudoti bite27 patarimu paziuresim kada atsitokes, nes maniskis ir prisitingi amzinai randa priezasciu kad tik nereiketu padirbeti bet paziuresuim gal kada paskaus uzpakaly nuo sedejimo 😀

22. Feb 2011, 18:21

Reikia rast savu uzsiemimu manau, nekreipt demesio, nes daugiau ar maziau sakysi,kad nesedetu vistiek sedes, tik dar susipyksi, o naudos is to sakymo jokios, bet cia tik teoriskai lengva, o praktiskai vistiek nervina, reikia islaukti kol vyrui atsibos, visa gyvenima juk nesedes, gal?😀

21. Feb 2011, 21:19

gal ir nesunku, juk dar nedirbu, auginu vaika iki 3m namie. bet kaskaip noris ir namuose pagalbos. kaip atrodo kai zmona tvarko namus, viska valo, dar skuba valgyt padaryt, dar vaika priziuri jei ko reikia. o vyras sau sedi ir kompu zaidzia, ar susirasineja. nesakau kad viska turi padet daryt, jei daug ko nesugeba, ar neiseina. bet kaska padet tvarkytis tai gali padet. kai isvaziuoja dirbt i uzsieni tai nieko nesakau, ar kai dirba, bet kai sedi namuose ir nieko nedaro tai tikrai nervina

21. Feb 2011, 15:28

Arnutis, nu idomiai cia vyras isleke is namu.Gal itampos nebepakelia?

21. Feb 2011, 15:27

nu matau tau"arnutis" yra tikrai per sunku vienai vilkti namu buities nasta....... Tikiuosi buna ir geru,graziu akimirku? 😀

21. Feb 2011, 15:12

eglike, ne tu viena ir as buvau o gal ir dar siek tiek esu tokia kaip tu. kad ne vietoj puodukas pastatytas, ne toj vietoj daiktas padetas, ne taip drabuzis sulankstytas, ar ne i savo vieta. kas ka paima i savo vieta atgal nepadeda, kad iskart nesusitvarko. aisku vel barniai, vel didziausi pykciai, kurie ji labai nervina

21. Feb 2011, 15:10

gal ir as per daug prie jo kabinuosi, kad ne taip padeda drabuzius, nesulanksto sunaus rubu o ideda belekaip. va kaip siandien as tvarkiau namus, ploviau visur grindis, valiau dulkes, tvarkiau kambarius, o mano vyras ka dare, jis prie kompo zaide, ar susirasinejo per skype. paklausiau ar taip turi but seimoj, ar tokia seima buna laiminga be barniu, jis neturejo ka pasakyt. pasakiau kad dar valgyt darys, tai atsake kad tikrai ne, kad staiga atsirado reikalu ir isvare i miesta, nezinai kada gris.kaip tada sitaip?

21. Feb 2011, 14:36

Tai va, liga😀

21. Feb 2011, 13:58

Ojetau! 😀 Nu tai jau tikrai...... Cia jau su savim kazka reikia daryti 😉

21. Feb 2011, 12:16

Eglike, tai va, as tokia ale pedante pasidariau dar kai nesilaukiau.bet as manau kad tai nenormalu kai tave nervina ne taip pastatyta vaza...Jau buvau iki tokio lygio daejusi kad nervindavo ne tokiu kampu pakabintas ranksluostis😀

21. Feb 2011, 10:39

turbut sunkiausia ir yra,kai seimoje moteris pedantiskos tvarkos saugotoja,o vyrui tai visiskai nesvarbu. 😀 😀 😀 Ko gera reikia tada ismokt i dulkes ziureti atlaidziau 😃

20. Feb 2011, 22:58

Eglike, tai kad va, moteru prigimtis, gyventi svaroj, kazkokios dulkeles gali iki isterijos sunervinti.Atrodo kas cia tokio, ta buitis turetu buti paskutinej vietoj, tikrai neverta pyktis, bet va...As pritariu kad reikia nekreipti demesio kaip tvarkosi vyras,bet kai jis patvarko reikia is naujo tvarkyti😀

20. Feb 2011, 20:36

Manau nera zmogaus,kuriam patiktu buitine kasdienine rutina,tvarkymasis,indu plovimas,skalbimas ir t.t. ir t.t. Bet zinokit,jeigu jus vyrus ipratinsit(o prie to labai greitai priprantama) nieko nedaryti buityje,tai kazkada jums ta nasta pasidarys per sunki ir jus jau ne depresuosite,o noresite lekt laukais kuos toliau nuo namu......Mane irgi erzina,kai mano vyras skuta morka,o aptaskytos sienos nenuvalo,kai nesvariom rankom apterlioja virtuves spinteles ir taip pat neidealiai isvalo kilima,bet as jam dekinga,kad jis man daug kur ir kame padeda toje pacioje buityje,nors gal ir nelabai tvarkingai. Zinoma,paburbuliuoju ir as ir jis atsiburbuliuoja 😀 ,bet,kai geriau pagalvoji,neverta buvo siaustis... Ir teisingai pasakyta-"mes pacios kaltos,kad kabinejames prie to,kaip jie sutvarko.." Labai teisingai 😀 .....

20. Feb 2011, 19:49

Arnuti, ir as nesutinku su Eglike, kad lepunas tavo vyras...Jie tiesiog tokie yra, mes pacios kaltos kad kabinejames prie to kaip jie sutvarko..

20. Feb 2011, 19:36

Arnuti, mano vyras kitoks, tik buities klausimu pati taip "issiauklejau" ji.As kaip ir tu, kaip ir tukstanciai moteru neduodu nieko valyti nes man neitinka.O vyrai tuom ir manipulioja, vistiek blogai isvalys, kam jiems stengtis.As irgi vaikstau ir ziurineju kaip issiurbe, kokiu indu neleisciaus plauti, o jis ir nebeplauna, nes as kai ziuriu KAIP jis plauna, neistverusi sakau"ai, duok man".pas mus toks seimos modelis-vyras islaiko seima, zmona namie su vaikuciu ir buitis jai.Kazka padeda vyras jei paprasau, bet kreivai sleivai...

20. Feb 2011, 15:03

va dar pradejo savo mamai skustis ir guostis, kad as del visko barnius keliu, kad as del visko kalta, kad as visokia. kaip jusu vyrai ir taip pat buna ar ne?

20. Feb 2011, 15:02

prasaiua jo ir kartu padeti. bet aisku jam ne taip gerai sekasi ka nors tvarkyt, tai del to kyla barniu, kad ne taip gerai padaro kaip as. tada jis sako, kad daugiau to nedarys, jei jau taip blogai. buna kad paprasau issiurbt kilima, jis aisku greit pravaro ir jau baigia, ateini paziuret kad dar daug like dulkiu, nors musu kilimas toks gilus, ir sunkiai isima. va del to buna barniai. cia nesenai susirgau plauciu uzdegimu, pirmas sav gulejau lovoj, tai vyras tvarkes namus, kai paziuriu tai namie betvarke, jis pavargo, jam atsibodo ta rutina, ta pati daryt. nes ir valgyt dare, ir vaika ziurejo, ir namus tvarkyt reikejo. tai jam kur islekt tada, jam tarp 4 sienu igriso sedet. va tada pamate kaip man ta pati rutina jau 3m eina bet vistiek nesupranta.

1 2 3