Kaip manote, ar vaikui reikia turėti augintinį?

26. Nov, 06:35

Mano mazyliam yra 4 ir 2 metukai dabar mano mazyliai labai noretu tureti augintini ar nemanote kad tai pavojinga.Bukit geros patarkit koki gyvuna issirinkti ?

17. Dec 2009, 10:25

reikia..mes auginam degucius.kai sunui suejo 2metukai nupirkom.bet dar maziukas buvo,tai pirmasis degutis mire,nes mazylis zaisdamas nepastebejo gyvunelio ir numyne.paskui turejom kita,isgyveno 3metus ir numire pernai pries kucias.i darba apsiverkus ejau.sunus buvo pas senelius,tai net nesakiau per sventes.tik idejau peliuka i grazia dezute ir po svenciu palaidojom.dabar turim 2nenuoramas degucius.broliukai.oi kiek dziaugsmelio jie mums suteikia.

16. Dec 2009, 21:34

sveikutes

as turiu 4 dukras (dvynems po 19 metu, viduriniajai -10 metu, mazajai- 4 menesiai). Mes namie turime vokieciu aviganiu kale, triusiuka, krameriu veisles papuga ir 2 katinus.
Manau,kad vaikams reikia gyvuneliu, nes jie auga svelnesni ir issiugdo atskomybes jausma besirupindami augintiniais

30. Nov 2009, 19:38

aš manau, kad reikia. mes augintinį jau turėjome prieš susilaukdami leliuko. vaikai geresni auga turėdami augintinį ir jiems įdomiau, mažesnė tikimybė, kad mažylis bus alergiškas😀

29. Nov 2009, 20:27

nu su triusiais reik atsargiems but,as kai turejau tai man daug laidu pergrauze ,kilimo kampa ,tapetus,spinteles apacia abgrauze ,laikiau narve tai labai tvarkyngas buvo ,pasidatre sau kampe tualeta is medzio drozliu ir ten visada darydavo,o seip labai meilus ,svelnus padariukai 😀neskaitant to kad keliems mano draugams i pirsta ikando iki kraujo,bet kiti triusiukai gal nebuna tokie pasiute,maniskis tai tikras velnias buvo😃

29. Nov 2009, 20:19

dar papugai neko

29. Nov 2009, 19:01

triusiukai tersia labai bet grazu

29. Nov 2009, 18:27

vat zuviciu ar trusiuka koki tai melai noreciau laikyti.

29. Nov 2009, 17:35

mes patys turim kate, sutaria su dukryte, bet grynai waikui augintinio niekada nepirkciau 😀

29. Nov 2009, 16:48

taip.zinoma tik uz augintini namie ir vaikuciams....
mergyte turi suni dalmantina,
o mazylis dar tik akvariuma su zuvytemis...
ir ramu,ir gera....

29. Nov 2009, 16:41

as irgi tik uz...visa gyvenima pati lb mylejau gyvuniukus,bet gaila,kad teveliai mano neleido ju laikyti....todel dziaugiuosi,kad vyras irgi dievina gyvunus,todel siuo klausimu mums pasiseke.....taigi ne per seniausiai ysigijom miela triusiuka,tai be galo smagu,ziureti kaip dukriuks bedrauja su triuseliu😀😀

29. Nov 2009, 16:33

taip

29. Nov 2009, 16:21

niekad vaikui nera per anksti turet augintini, mano mazoji myli tik sunys kaciu nemegsta nepatinka jei jos, nes nuo 6menesiu (bendravo) su suniuku. ir dabar noreciau suni laikyt bet tam as pati laiko neturiu... augintinis bus kaip zaislas bet kartu ir kaip draugas jei vienas vaikas tai jis bendraus ir zais su augintiniu😀 manau kad reikia tureti augintini namie😀😀😀😀

29. Nov 2009, 15:28

barbarita tai aisku visas priziurejimo malonumas tenka teveliams nebent vaikui kokie 9-10metu tai ta suni ir pavedzios bet vaikams dar iki tokio amziaus ir augintinio reikia. O jei tarkim atsitiko taip kad suo priveme tai negi leisi 7meciui knaisiotis po tuos vemalus. Tai ir valai pats. Mes auginam kate nuo 3metu. Dukra miega su ja, zaidzia, dabar ir mazelis kate pagainioja. O kaip jiems linksma kai katei uzeina dukimas visi namai skamba nuo juoko 😀 Dukra ilga laika buvo mokinama kaip graziai ir svelniai paglostiti kate o mazeliui to nereikia daryti jis dar nei karto jos neuzgavo ar muse, moka labai graziai paglostiti ja 😀 As tik uz augintini namie ir kuo anksciau 😀 bet pasikartosiu atsakingi liks vistiek teveliai

29. Nov 2009, 14:07

sveiki gal ir neblogai kai vaikai turi augintini bet jai vaikas dar mazas ir koki suni reiki paciam vedziot,tvarkit po jo tai nelabai gerai.

28. Nov 2009, 23:27

kodel erixiukas dar nemieg?

28. Nov 2009, 23:26

na mano nera jau tokie mazi vienam 4 o antram 2 viresnis tai tikrau jau supranta,ir labai nori todel ir nusprendziau pasikonsultuoti su jumis😀

28. Nov 2009, 23:15

Mano manymu jie dar per mazi ,kad suprastu kas yra gyvunelis, todel sakyciau, kad galima leisti vaikui tureti augintini tik tada kai supras kas tai yra, o dabar jiems tai tik zaisliukas...

28. Nov 2009, 21:49

Aš pati augau turėdama ne vieną augintinį ir esu už. Auginant mažutį kūdikį manau reiktų labai atsakingai augintinius rinktis, o vyresniem vaikam tai lb gerai atsakomybės jausmą ugdo 👍

28. Nov 2009, 19:08

Labai aciu kad mano tema idejote kaip pagrindine,labai noriu padekoti mamytem uz patarimus nes man tai labai svarbu,bet jus cia tiek daug pasiulet kad net nezinau ka pasirinkti bet manau kad ka nors issirinksim.aciu😀

28. Nov 2009, 18:55

Manau net butina. Augintinis lavina vaika, ismoko atsakingumo, tvarkos. Augintinis padeda kudikiui greiciau ismokti ropoti.

28. Nov 2009, 17:51

na visomis keturiomis uz tai kad reikai metuku proga mes gavome katina oi patikekite vaikutis taip pasikeite tikri jie darugau, kartu zaidziia kartu isdykauja, nors daznai ir subraizomas mazylis, bet laimingas, butumem zinoje , kad tiek dziaugsmo bus, tikrai anksciau butumem gyvūną įsigiję.

28. Nov 2009, 11:53

na tai taip bet jai waikas atsiranda td kai jau augini suni kokiu metus..tai zinai neismesi jo i gatwe...bet gydyt tikrai ziaurus sio atweju kai draugei pasake pries vaika darant reikeja pagalvoti apie suni..dave suorasti kad kam tas suo? .....ziauru..

28. Nov 2009, 10:45

o mes turime tris vaikus, 15 ir 11 metų dukrytes ir pagranduką beveik 2 mėnesių sūnelį, gyvūnai namie buvo visada, šiuo metu laikom jūros kiaulytę, papūgą nimfuką ir senutę katę, gyvūnus daugiausia prižiūri dukros,labai juos myli neturime jokių alergijų (tfu tfu tfu)taip, kad mano manymu gyvūną namie laikyti būtina, vaikai auga atsakingesni, jautresni ir sveikesni, katės murkimas-geriausia terapija 😀

27. Nov 2009, 17:18

Sveikos mamytes ,as manau kad kol mazylis dar maziukas tai jam jo ir nereikia,nes gali ir pakenkti sveikateliai,kai paauga tada gal net ir reikia kad turetu kuo rupintis.Mes turejome didele nelame ir po traumos vaikutis pradejo ieskoti saugo su gyvunais-suniuku.Jam tai tik i nauda.

27. Nov 2009, 16:55

as manau kad vaikai dar per mazi turet augyntyni nes vistiek jie dar neturi atsakomybes, o gyvunai ne zaisliukai kad juos skriaustu ar metytu i sona, manajai mergytei du metukai, tai isigijom maza suniuku isprazdiu lyg ir nieko, bet veliau skriaude ir mete, tai isvezem i kaima pas mociute-)

27. Nov 2009, 16:40

o as manau, kad gywunas ne zaisliukas, ir reikia waikams gywunelius pirkt tik tada kai pas waika atsiranda atsakomybe 😀

27. Nov 2009, 16:13

taip! vienareiksmiskai, mes turim ir tuo labai patenkinti, suo - labradoro retriveris, jam 3 metai, o dukrytei 1,1 metai, jie abu paduksta, pabegioja po kambarius, mazoji patampo uz ausu, paglosto, prisiglaudzia ir t.t. zinoma, plaukai kelia daug problemu, bet tvarkymasi atperka dukrytes akys kai zaidzia su suniu. kas augina, tas supranta apie ka as kalbu. niekada net nepagalvojau, kad galeciau atsisakyti suns. (iskyrus, jei vaikas butu alergiskas). 😀 😀 😀

27. Nov 2009, 15:18

manau, kad reikia ir butinai.turiu du mazylius, kai jie paprasys, butinai turesime

27. Nov 2009, 15:04

mes tai auginam akvariume krabą jau gal 4-i metai pas mus ,fainuolis toks stypso vis ant akmenų ,ir dukrytė vis bėga pažiūrėt ar ''KABĖ''yra😀

27. Nov 2009, 14:51

na jai jiems patika tai taip bet ilgai nenores nusibos zaist nores jau kazko naujo😀)

1 2 3