Kaip jaučiamės po "cezario" operacijos?

26. Oct, 01:32

Sveikos ,mamos, gal kam yra tekę gimdyti ne pačioms? Jau mano dukrytei 4 mėn. O randas vis dar paraudęs, skauda, nežinia ar tai gerai ar ne....?

19. Jan 2010, 17:08

ortopedijos parduotuvej yra toks,apjuosia visa juosmeny gan stipriai,kaip sakai korsetas😀nzn kdl tau neleido...

19. Jan 2010, 16:52

o aš kaio norėjau naudoti korsetą po cp,tai man griežtai uždraudė.o kaip tas diržas atrodo?

19. Jan 2010, 16:10

pooperacini😃

19. Jan 2010, 16:10

as po CP atsigavau lb greitai,turejau pooperacioni dirza liemeniui,tai daktare pirma diena man ji uzdejo,tai nejauciau,nei tempimu,beveik nieko😀

19. Jan 2010, 15:54

as po CP pora savaiciu vaiksciojau susirietus.na daba jauciuosi gerai kaip ir nieko nebutu buve 😀

19. Jan 2010, 12:40

Man dare CP, nes mergicka pas mane sedejo pilvuke, nebuvo apsivertusi...

19. Jan 2010, 12:36

man ir padare cp nes neatsidarinejo kaklelis o ir vaikutis buvo per didelis kaip daktaras pasake. po pjuvio pirmas dienas vos pajudejau buvo sunku vaiksciot, o ir vaikas buvo labai neramus, daznai buvo pas seseles, ar jos ateidavo man padet. dar praejo metai, bet randas dar likes ir toks raudonas matosi tikrai ne siulelis kaip pas kitas. tiesa nebuvau po gimdymo pas daktara, gal ir blogai padariau.

19. Jan 2010, 12:33

Man dare pries 8 menesius CP. Jauciuosi puikiai, rando niekuo netepiau.

19. Jan 2010, 12:23

Man taip pat dare CP. Praejo jau 5 men ir viskas super. Nors man iskarto buvo viskas gerai, as po12 val jau pati normaliai vaikciojau. Randa tepiau vaistais mazinanciais paraudima ir minkstinanciais pati randa. Dabar randas jau visai minkstas tik siek tiek dar paraudes, bet tai yra normalu

13. Jan 2010, 19:13

man taipogi buvo atliktas CP. Dvi savaites praejo, jauciuosi neblogai. Bet pirmas 3dienas po CP jauciausi blogai, is lovos vos islipdavau, eidavau susilenusi, kad tik maziau skaudetu pjuvi.. siandien galiu teigti kad gerai viskas, o kaip bus toliau matysim....

07. Jan 2010, 09:52

man praejo5men po gimdymo-tai jauciuosi puikiai,lig nebutu buve jokios operacijos😀tik randas primena ta operacija...

04. Jan 2010, 14:59

mano berniukas irgi neramus buvo,nes gimdziau visa nakti,o ryte vistiek cezari padare.randukas net neiziurimas.tik bjauru,kad bet koks priaugtas gramiukas pasideda ant to randelio.

04. Nov 2009, 13:41

O mes kazkaip ramus.... ir diegliukus "prasokom" laimingai....

03. Nov 2009, 11:00

nu nezinau ar cia sutapimas ar nea..bet mano mergyte irgi is po cp tikrai buvo nerami dar dasidejo diegliukai tai oj kiek wargau nemiegodawau dienom naktim keldawosi werkdawo werkdawo....oj..

02. Nov 2009, 19:46

as ir girdejau,kadf poCP mazyliai dazniausiai buna lb neramus.manoji mergyte ir pirmaji ir antraji men ypac vakarais tarp17-21val buvo nerami.dabar jau 7d bus trys men ir vis dar nerami,taciau jau nebetaip kaip anksciau.tai gal greit bus rami visiskai😀

02. Nov 2009, 19:03

o as snd idomu dalyka suzinojau, is daktaro docento, su amze gulejau ligoninej, tai daktaras pakaluse ar rami mazyle naktim, o maniske nelabai rami. gimdymas nebuvo naturalus, neplaninis cezaris. taigi pasirodo vaikai kurie gimsta CP, o ne naturaliai buna dazniausiai neramus leliukai

01. Nov 2009, 22:20

Sveikos mamytes! Pasidalinsiu ir as savo patitimi, juolab, kad praejo jau truputi daugiau nei trys menesiai nuo operacijos. Mums CP buvo neplanuotas: eme kristi maziaus tonusai, nes jia mat panoro greiciau gimti ir prisispaude galvyte virkstele! Tai gerai, kad tuo metu jau is vakaro gulejau ligonineje, nes 8dienas velavo gimdymas... Gydytoju personalas suveike itin operatyviai ir po 3min. jau isgirdau maziaus balsa - plauciai tikrai puikus 😃 Tai va, pirmas keturias dienas tai vos islipdavau is lovos ar persiversdavau ant kito sono... Skausmas neispasakytas buvo... O sesta diena kai jau isleidinejo namo viskas "kaip ranka nuimta"! siulus man jau iseme isleidziant ir leido slapinti netgi pjuvio vieta. Veliau kasdien vis geriau jauciausi, tiesa, vis pasaugodavau save, kad nedaryt staigiu judesiu ar sunkiai ko nekelti. Randukas grazus... Tiesa, nezinia del bendro nuovargio ar gauto nuskausminimo - istisai eme miegas apie pora savaiciu... akis lipdavo net einant 😀) Taigi, manuoju atveju organizmas puikiai isgyveno operacija ir jos pasekmes.
P.S. Vyro pagalba ligonineje ir pirma menesi namuose (nes judrumas suletintas) yra neikainojamas!

29. Oct 2009, 12:54

tuo metu man vyras ruosdavo valgi, tai daug darydavo garu puode: mesa, zuvi, ji be riebalu, nekepta ir maziukui nieko, lietinius. darzoves saldytas valgydavau ir garu puode ruostas, nes savo svieziu jau neturejom. saldumynu jokiu, kavos ir arbatos retai, tik spec maitinanciom. jokiu cepelinu ar kokio sunkaus maisto. vistiena be odeles, nieko astraus, jokiu padazu. i diena po viena obuoli suvalgydavau, dziuveselius naikindavau😀retai jogurta ar grudeta varske.

29. Oct 2009, 12:41

o koks tavo, adatele,kaip maitinancios, mitybos racionas?gal pasidalintumei patirtimi,nes asdar niekaip nenusistatau,ka valgyti, ko nevalgyti.literaturoje irgi pievas raso.patys sau priestarauja.tipo, valgykit sviezius vaisius, naturaliai uzaugintas darzoves,bla bla bla.o kur spalio men rasti sviezius vasius darzoves.apsisuka ir vel raso,kad vengti darzoviu, vos ne visu, vaisiu.tai ka valgyti?

28. Oct 2009, 17:15

as asmeniskai visa laika kol maitinau, nevalgiau nieko, kas pustu pilvuka, mano mitybos racionas buvo labai siauras

28. Oct 2009, 17:14

siaip jos dar zarnynas nera susiformaves, kad suvirskintu viska, ka valgai tu. o mamu maitinami vaikuciai dazniausiai daro skystai

28. Oct 2009, 17:06

as pati maitinu,ir ziuriu ka valgau,kad tik mergytei nepustu ir neskaudetu pilvuka.jau pradedu valgyt ivairesni maista ir pratinti ja.ji tustinasi skystai bet ir tai sunkiai tai daro.

28. Oct 2009, 16:12

o dukryte tustinasi sunkiai tikrai ne todel kad gime per CP.Ar pati maitini ar vmisinuka duodi?Man taip pat dare CP.Zaizda uzgijo per 5d.Tempima toj vietoj jauciau gal koki menesi,kai keldavausi is lovos.Dabar praeje jau beveik 10men.Randas tai atrodo kaip koks siulelis 😀

28. Oct 2009, 12:07

nikute, tavo pilvas neatsistate ne tiek del operacijos, kiek del pacio nestumo, juk viskas buvo suspausta ir kiek pakoreguota mazojo zmogucio

28. Oct 2009, 09:39

dukrytei ir atsiliepe operacijos pasekmes,ji ypac vakarais buna lb nerami ir verkia iki pamelynavimo.ji ir patyre didedili stresa matyt,o vakarais lb nerami jauciu del to kad ir vakare ji gime.ji dar po siai diena negali lengvai nusitustinti,rekia kai tai daro ir per viena karta nepadaro.☹mano pilvo viduriai ir dar neatsistate i vieta,nevisada galiu padaryti lengvai....

28. Oct 2009, 09:33

labas,mamytes.as gimdziau rugpjucio7d,gime dukryte😀Norejau lb pati gimdyti,taciau kilo kompikaciju-nubego vandenys,nebuvo jokios veiklos,o praejus daugiau kaip12val taip kaklelis ir neatsidare-tai teko daryti CP skubiai.jau praejo beveik3men ir jauciuosi puikiai,pirma men negalejau laisvai judeti,po gimdymo praejus 6sav pasirodziau savo ginekologei ir pasake,kad viskas lb gerai,graziai buvo susiuta ir randas nedidelis.pati grizus namo-tai lb bijojau pamatyti pjuvio vieta ir nuolat tepti spiritu,bet kai pamaciau tai neatrode taip baisiai kaip isivaizdavau😀.taciau jei reiktu dar karta gimdyti,nebenoreciau to paties patirti,CP!

28. Oct 2009, 08:45

sorry uz klaideles,bet taip buna,kaip vienoj rankoj lialiu laikai.

28. Oct 2009, 08:44

Man pries menesiuka taippat gimdymas baigesi cezariu.Is pradziu kol gulejau ligonineje,atrode ir to skausmo nebuvo ir zaizda gijo.ti pries savaite vienoj vietelej kazkaip pradejo slapiuoti.toks jausmas, kad biski zaizdele prasiverus.buvau pas ginekologe,tai ji aiskino,kad cia organizmas siulu nepriima.patare tept spirituir zelionke.bet dar iji siol nesugyja.dar ir lialius nepadeda.kaip spiria butent ita vieta.o kaip jus maitinat,kokiose padetyse?

27. Oct 2009, 15:02

man buvo taip pat atliktas cezario pjuvis pries du menesius,pjuvio vieta paraudus desniam sonia yra guziukas.kaip buvau pas daktare pasake kad yra uzdegimas israse vaistu ir po pusmecio turetu viskas susitvarkyti

26. Oct 2009, 16:19

na, kad paraudes gal dar nelabai blogai, na bet jei skauda, tai manau reiktu nueit pasitikrint, bus paciai ramiau

1 2 3