Kaip jaučiamės po "cezario" operacijos?

26. Oct, 01:32

Sveikos ,mamos, gal kam yra tekę gimdyti ne pačioms? Jau mano dukrytei 4 mėn. O randas vis dar paraudęs, skauda, nežinia ar tai gerai ar ne....?

16. Aug 2010, 16:08

mane ir po 4paru isleido 😀 niekas ilgai nebelaiko 😉

16. Aug 2010, 15:58

kazkaip man niekas nieko nesake del to 😀 aisku, pasisaugoju kazkiek 😀 bet kad as gryzus namo (ketvirta para isleido)is ligonines nesijauciau kad po operacijos buciau. Labai daug kas stebejosi. o pas savo gine nuejau po 4 o ne po 6 sav., tai ir nusistebejo, sako kaip graziai atrodai, atsigavus, apziurejo sake viskas lb gerai, sake jau ir lyt.santykiai galimi 😀

16. Aug 2010, 15:08

man praejo 5men tai labai jautrus vidui pilvas ir negaliu priliesti, bet jau niesteti vidui pradejo vadinasi kad gyja 😀 o pirmus tris men negalima po gimdymo isvis tampytis 😉 aisted 😀

16. Aug 2010, 14:55

Man buvo planinis cp, ir lb dziaugiuosi. Antra diena po operacijos sakiau jei taip tai galeciau gimdyti ir gimdyt 😀 antra diena jau sedejau, vaiksciojau, vaika nesiojau ir viska pati pasidariau. Dare spinaline nejautra, tai viska girdejau, pirma pamaciau ir pabuciavau vaikuti, po to nunese vyrui kol mane susiuvo, po poros val jau jauciau kojas. Viskas praejo lb gerai. Jau menuo praejas, o tos vietos net nejauciu, gal truputi palietus kietesne, bet neskauda nieko, galiu spaudinet. pasinesu ir vezima, nieko man neskauda, randas sugijas lb graziai. As tai galiu pasakyt pasaka toks gimdymas, jokio skausmo nepatyriau 😀

14. Jun 2010, 17:01

adomas 2010, aha, tikrai turetum pasirodyti gydytojui

13. Jun 2010, 21:42

Niu, keista taip. Rodeisi gydytojams?

13. Jun 2010, 16:34

MAN 5 MEN PO CP BET DAR PULIUOJA NIEKAIP NEUZGIJA

12. Jun 2010, 22:19

po cp jau 6 menesiai yra 😀

12. Jun 2010, 22:19

man buvo planinis cezaris ... na zinokit viskas man praejo gerai ,kad jau kita diea pasakiau nebijau visai gimdymo tokio ir vel galiu antra gimdyt taip 😃 po operacijos mane jau antra diena israse namo ,nes jauciaus labai gerai,tik vaiko neisrase dar ,nes neteko svorio ... gydytoja pasake va cia tai stipri moteris 😃 tik va opercijos metu kazko labai stipriai vemiau skrandzio sultim... sake nelabai toleravau narkozes 😀 o siaip randas labai grazus ,mazytis ir graziai uzgijes 😀

12. Jun 2010, 22:14

Na, zaizda man sugyjo gerai, alia ta nejautra pilve nepraejus. Nors jau 5 men. Vaikas kai kojelem pamankstina pilva, tai nepyragai. 😀 Spardunas gi didelis!

04. Jun 2010, 18:28

tau simut gerai o va man pjuvio vieta istiunus ir pupso 😃 buvo praeje betvel matyt kur pasitempiau o apacios nejauciu ir labai nemalonu

04. Jun 2010, 11:12

Sveikos 😀
na, man jau po CP praejo 2.5 menesio ir galiu pasakyti, kad viskas puiku - tfu, tfu tfu 😀 ir randas graziai sugijes - toks visai nedidutis, ir patinimo nebera, ir pilvas su kiekviena diena vis maziau aptirpes 😀
daug kas sako, kad jaucia pjuvio vieta keiciantis oram, bet as to, ent jau kol kas tikrai nepajutau 😀 kad turiu randa, tai zinai tik tada, kai ji pamatau 😀

04. Jun 2010, 10:56

na sito nelabai zinau,bet manau kad jeigu randelis sugyjo neber jokiu problemu tada ir galima,tas pats kaip vonioje maudytis

03. Jun 2010, 23:04

man viskas susitvarke ypatingai greitai. pirmos savaites gal kiek sunkesnes buvo. bet taip graziai sugijo ir toks mazas tas pjuvis, kad galima ir dziaugtis jog neteko naturaliai gimdyti. Nors labai norejau...

03. Jun 2010, 21:02

o gal iznai nuo kad juroje galima maudytis? 😀 ta prasme po cp 😀?

03. Jun 2010, 16:00

man asmeniskai praejo po 8men.ir tai dar biski yra iskyle dabar mum po cp. 11men.

03. Jun 2010, 14:23

dar karteli pakjlausiu 😀
kiek laiko praejo po cp kai praejo patinimas prie pjuvio?

28. May 2010, 14:15

Sveikos, man taip pat buvo darytas CP, spalio menesi, buvo planuotas, nes maziukas neapsiverte. Na nezinau dabar jau 7 menesiai, tad galiu pasakyti, kad niekas neskauda, jauciuosi taip kad nieko nebutu buve.

27. May 2010, 10:11

man buvo darytas irgi extra c.pjuvis,vaikiuka paemiau trecia para,nes labai blogai jauciausi,dabar praeje beveik 11men.po CP,bet pilvas taip pat dar siek tiek aptirpes ir netgi kartais paskauda

06. May 2010, 13:29

Man buvo extra CP, vaikui jau 6,5 men, o pilvas vis dar aptirpes, bet randelis yra vos matomas, graziai sugijo, taciau dar kartais jei netaip pasitempiu paskauda. Kai pradejau sportuoti, tai is vis pradejo man net ten durti, tai sakau palauksiu dar.
Jei tau randas dar raudonas, toje vietoje lyg karsta, jei temp kiek pakilus turi kreptis i gydytojus

06. May 2010, 13:19

man su dvynemis dare cezari viena sedejo kita buvo skersai isitaisiusi na zinokite man buvo ne pyragai dare pusine nejautra o kai pradejo pirmaja lupti net samones netekau kai atsigavau pradejo pykinti zaizda buvo be galo didele o dabar liko sterble kabanti pirmaja gimdziau naturaliai ir labai apmaudu kad su dvynemis to nebuvo

05. May 2010, 13:19

Man dare eksta CP. Mazajai 5 men ir dar nepraeina aptirpimas pilvo. Sako iki metu gali buti. Kadangi pilvas aptirpes - negaliu sportuoti - iskart skauda, negaliu ne6ioti kelni7 =emesniu liemeniu ir pan.

30. Apr 2010, 16:42

vaika paemiau antra para po 😀

30. Apr 2010, 15:12

jau 10 d. po operacijos ir džiaugiuosi, kad jaučiuosi gerai, viskas gyja.

17. Apr 2010, 14:31

man praejo trys menesiai po cezario, nu dabar jau viskas normaliai, bet is pradziu zaizda niekaip negijo bego skystis kazkoks pro zaizda tai dar reikejo nemazai laiko lankytis ligoninej kol sugijo

25. Feb 2010, 20:26

na mums tai pat pries 7 men buvo atliktas cp.leliuka dave iskart,kai atveze is pooperacines palatos.tik kad sesutes pampersus keite,kadangi atsikeliau tik kita para.buvo ziauriai sunku,bet dabar tai tik prisiminimai😀 tik dabar niekaip pilvukas nedingsta,atrodo kaip buciau kokius 4 men nescia,o vasara arteja

25. Feb 2010, 13:28

as ir po cp, bet jau praejo metai ir 2men, stotis leido po paros bet labai sunkiai sekesi, labai skaudejo, gal po keliu sav tik pagerejo, gaila kad man nepatare detis dirzo nes liko atsikises pilvukas po visko ir dar nekrenta svoris

25. Feb 2010, 12:57

o po kiek laiko paemete ant ranku savo mazaji?

28. Jan 2010, 20:45

as tai kai istrauke vaika tai ant kitos dienos atistojau no labai sunkei taip skaudeso pradejo suktis galva nuo skausmu

20. Jan 2010, 09:49

Man taip pat buvo atliktas CP, nenorejom rizikuoti, nes dvynukai.Po operacijos para laiko neleido is lovos islipti, paskui butinai liepe deti dirza - jis butent ir skirtas po pilvo operaciju. Tai be jo niekaip negaledavau islipti is lovos, jis labai prilaike pilvuka. Dabar jau praejo 5men. tai tik randelis isduoda apie CP😀

1 2 3