Kai prarandi viena gauni du

21. Sep, 12:48

Sveikutes noreciau papasakoti savo istorija : 2002m rugpjucio 12 d pagimdziau Guste -Teodora tokia mazute 2.780ir 48 cm tikra lelyte viskas buvo gerai gryzom namo po 3 dienu . Augom kaip ir visi vaikai , bet 2002m spalio 7 diena mano dukryte mire nuo SKMS ( staigus kudikiu mirties sindromas). Atrode kad pasaulis visas pries mane , bet as nepasidaviau isejau dirbti po truputi atsistojau ant koju jau ir gyvenimas pradejo darytis grazesnis . Tik skausmas buvo didelis matai vaikus ir asaros byra . ir 2003m rugsejo 1 diena as pastojau po dvylikos savaiciu jau zinojau kad laukiuosi dvynuku , labai verkiau nes gavosi taip , kad mane jau pirma nestumo menesy paliko , taciau minciu apie nestumo nutraukima net nebuvo . 2004.05.10 as pagimdziau du saunius berniukus pirmasis gime kaip ir dukra 2.780 ir 48cm , o antrasis 2.360 ir 44cm . Jie saunus ir mieli vaikai tik labai judrus . 2009m vasario men as netekau darbo bet vasario 14 diena susipazinau su savo vyru ir siuo metu mes laukemes leliuko lelius turi gimti vasario pradzioj . Stai tokia mano istorija kai prarandi viena gauni du tad visoms linkiu , kad nenuleistumete ranku nes viskas kas vyksta tik i gera .

26. Apr 2012, 22:22

dabar tik gyvenu,gaunu pasalpa priklausancia kaip ir visom mamom,nes jei pagimdai 30saw ar virs gauni kaip bet kuri mama.eisiu dirbti jei vel nepastosiu.nes jei pastosiu teks matyt gulima rezima rinktis,kad viskas butu gerai.

26. Apr 2012, 21:41

riesuteli o tu ten gyveni,ar tik dirbi?

26. Apr 2012, 21:07

zinai kai gyvenu uk,tai nelabai zinau kur galeciau eiti,turiu midwife pas kuria lankydavausi. Cia norint pas ginekologa patekti,turi pirma gauti is midwife ar is seimos gydytojos siuntima,nes kitaip nenueisi. Jei dievas duos anksciau po sirdimi nezioti maza gyvybe tai iskart leksiu pas midwife,kad tirtu ir viska darytu. Man ji yra pazadejusi,kad kitas nestumas bus labai priziurimas,kad daugiau taip nenutiktu,kad net jei ir lengvas nestumas bus,visus tyrimus ir echoskopija darys kaip del sunkaus nestumo,kai yra tikimybe netekti vaiko.

26. Apr 2012, 21:00

nu ziuriek,as tai eiciau privaciai 😀

26. Apr 2012, 20:15

kad mane apziures tik birzeli,o anksciau niekaip neprisiprasysiu,tai galvoju jeigu taip netycia uzkibtu anksciau tada eiti pas daktare ir jau tures daryt viska,nes as kai klausiau jie nemano,kad tai del manes todel,kad as visada buvau sveika. Nelabai tikiu,kad man pasakys priezasti,kodel taip atsitiko,nes jie ir patys sake,kad buna jog net gydytojai nezino priezasties.

26. Apr 2012, 19:31

o tu riesuteli nenori issitirti pries pastojant?

26. Apr 2012, 18:54

leisiu ivykiams klostytis kaip jau lemta,bet vis stebesiu ar nepastojau ir jei taip ivyks begsiu pas gydytoja,kad viska istirtu,kad tik tureciau sveika vaika

26. Apr 2012, 17:40

dabar tik tikiuosi,kad dievas duos kita mazyli, tik galvoju ka ginekologas pasakytu jei pas ji nueiciau jau pastojusi. Dabar esu gavusi laiska,kad turiu pasirodyti birzelio 12d,tai nezinau kaip cia bus ar dar nebusiu pastojusi

25. Apr 2012, 22:37

mieli daikteliai ir norisi vistiek jais apvilkti maziuka,nes spalvytes neutralios.

25. Apr 2012, 20:47

visi sako parduoti lovyte,vezimeli,bet as tiesiog supakuosiu viska ir nunesiu i sandeliuka,nes vistiek ten nevaikstau ir man neuzklius uz akiu.

25. Apr 2012, 15:56

Mes sakem pasiimsim pelenus,o juos lietuvoje palaidosim, kadangi gyvenam uk. Geguzes pabaigoje atvaziuoja uosviene su vaikais,tai manau prablaskys mane,o liepos menesi savaitei vaziuosim i lietuva. O del busto keitimo,si savaitgali persikelsim i kita kamabari,bet tam paciam name, pagaliau sudesiu lovyte,vezimeli.Galbut del to ir taip greit ir susitaikiau,kad nieko nepakeisiu,nes lovyte vis dar stovi musu kambaryje,vezimelis irgi. Aisku gryzus is ligonines buvo sunku zinoti ir matyti tuscia lovyte,tuscia vezimeli, bet kad ir ka as daryciau nieko nepakeisiu. Dabar jau supakuosim visus daiktus ir tikesimes,kad dievas duos dar viena mazyli.

25. Apr 2012, 15:02

Verkti asaru nebeturiu,matyt visas islaisciau. Zinau,kad kitaip nebus,kad nieko nebepakeisiu...Dabar pasidariau jautresne,jei vyras yra namie visada vos ne kaip suniukas vaikstau is paskos,nes nenoriu kambaryje buti viena.Sunkiausia tik tiek,kad vaiksto i namus gydytoja,kurios man nereikia,ji tik dar labiau viska primena. Sunkiausias ivykis dar laukia,nes reikes eiti i savo vaiko laidotuves,nes kol kas jis perduotas skrodimui.

25. Apr 2012, 11:29

jei palusiu savo vaiko vistiek nebeprikelsiu

24. Apr 2012, 21:14

tai ir saunu 😀

24. Apr 2012, 20:29

as negaliu paluzti,nes turiu buti stipri,sveika,grazi.

24. Apr 2012, 14:54

aisku,as visa laika gerbiau moterys kurios nepaluzta 😀

24. Apr 2012, 11:35

riesutelis tu turi stotis pirma ne del vyro,o del saves.

24. Apr 2012, 11:26

Zinau,kad musu mazojo Matuko visad truks,bet as privalau stotis del vyro, del busimu savo vaiku. Zinau,kad viskas dievo valioje ir kito meginsim lauktis,bet tik pats dievas zino kada mes galesim dziaugtis,kad pavyko,nes jei tai priklausytu nuo manes,as jau siandien noreciau lauktis kito.

24. Apr 2012, 00:21

aciu kotryna uz patarimus,uz tikejima,o ypac uz tai,kad negasdini kaip gasdina mama ir uosviene. Jos man sako palaukti bent metus,nes ir vel taip atsitiks,nors net neaisku nuo ko cia. As kol kas laukiu rezultatu del ko taip viskas atsitiko,geriu vitaminus, po truputi sportuoju ir tikiu,jog dar siemet galesiu vyrui pranesti,kad po sirdimi nesioju mazyli. Aisku sunku,bet asaru verkti jau nebeliko,ir savo maziuko jau nebeprikelsiu,todel turiu buti stipri del kito,nes tikiu jog maziukas tapes angeleliu saugos mus ir atsius broliuka arba sesute,kurio angelu sargu bus.

23. Apr 2012, 22:00

pastosi tikrai 😀 ir ne viena vaikeli turiesi

23. Apr 2012, 21:19

kotryna aciu tau uz visus patarimus, puikiai suprantu,kad norejai patarti is savo praktikos ir patirties. Man yra 22m. galbut todel esu uzsispyrusi pastoti dar karta.

23. Apr 2012, 20:10

kotryna saunuoliai jus tikrai.

23. Apr 2012, 19:37

kotryna svarbu,kad viskas gerai baigiesi jums su maziuku.

23. Apr 2012, 14:11

olenka uzsuksiu butinai,galbut padesit man visos su patarimais.

23. Apr 2012, 13:08

riesuteli66 as tau galiu patarti,uzsuk pas mus i tema planuojacios leliukus.

23. Apr 2012, 13:01

Kotryna91,o po tokiu isbandymu turedama Joriuka nebemeginai pastoti?

22. Apr 2012, 22:47

o kas jum buvo atsitike kotryna91?

22. Apr 2012, 14:50

nutariau savimi rupintis,kabintis i gyvenima del kito mazylio. Tikiu jog greitai po sirdimi nesiosiu dar viena gyvybe.

22. Apr 2012, 00:09

olenka zinai kai nesivystantis nestumas gal dar nera taip skaudu kaip kad pagimdyti negyva mazyli,kuris neverkia,nerekia,nedaro nieko...pavydziu tau,kad ir kaip tavo situacijoje buvo sunku,tikejai,kad galesi susilaukti kito mazylio,o jam gulint ligoninej nepasidavei ir tikejai,kad pasveiksit. As bandau stotis ant koju, nelieti asaru,o kabintis i gyvenima del kito mazylio. Nors niekada nebuvau is tu kurios megtu vartoti vitaminus,bet siandien nusipirkau folio rugsties ir pradejau ja gerti,del saves,del maziuko kurio anksciau ar veliau lauksiuos

21. Apr 2012, 23:19

riesutelis as tave suprantu,aisku nebuvau tokioje situacijoje,bet pirmas nestumas man buvo nesivistantis ☹ paskui kai pastojau pagimdziau neisnesiota vaikeli,su jo teko lygonije paguliet,pirmas 5 dienas,as ji maciau tik intensivioje terapijoje.bet aciu dievui mums jau 1.5 metuku ir augame kaip ir visi vaikeliai.ir va trecias bandymas,vel man buvo nelaimingas.tai nepasiduok

1 2 3