Ka galvojat apie epidiura??

19. Nov, 12:26

nezinau turiu problemu su nugara, bet kartu ir bijau skausmo nzn kaip elgtis o liko maziau nei 3 men ;///

19. Nov 2013, 18:34

nu teks tuomet laukti gruodzio 12 dienos, gausiu dar echo gal vaikas kaip kad pirma karta sake ganetinai didelis, gal paskirs cezari ir nesuksiu sau galvos. bet jai ne, tuomet reiks kazka kalbeti su daktare, bet ji greiciausiai neleis man kad duotu epidiura ;///

19. Nov 2013, 17:17

Del savo nugaros butinai pasakyk ginei savo, as bedu turejau visa nestuma, ir dabar ju yra, tik jos labai letai mazeja, bet man dare cp, naturalaus gimdymo nerekomendavo neurologas, nes tikrai sunkus nestumas buvo, ir sake visi nugaros raumenys buvo deformuoti, nepasakyciau, kad po nuskausminimo man skausmu dabar daugiau ar maziau, tiesiog gydausi, pirmaja gimdziau su epiduru, nes labai ilgas gimdymas buvo, bet skausmu nebuvo paskui jokiu 😀

19. Nov 2013, 17:16

Man po epiduro ir neskauda nugaros. Pati nusipirkau,nes labai sunkiai pakenciu skausma. Tai cia nereikia ziureti kaip kitiems,gal jus galesimte pakelti ta skausma ir nereikes jokiu nuskausminamu.

19. Nov 2013, 15:21 Ingaa

Man gyd. sakė, jog skausmas tik galimas ir jis būna daugeliui po epidūro, tau pasisekė, jei nebuvo 😀

19. Nov 2013, 15:19 sabinaa

Taip, cp metu leižia vaistus į stuburą. Tavo atveju reiktų kalbėtis su tave prižiūrinčia gyd.

19. Nov 2013, 13:51

bet tu iki epidiuro problemu su nugara neturejai o as turiu ir nezinau kur dingti ;/// naturaliai pagimdyti abejoju kad man pavyks....

19. Nov 2013, 13:45

nors gavau 3epidiurus (2 per saremius iki gimdymo,ir 1 po isstumimo nes komplikavosi ir reikejo ten chirurginio isikisimo)

19. Nov 2013, 13:43

man atrodo nera irodyta kad butent nuo epidiuro skauda nugara.man neskaudejo.kitam forume vire diskusija del jo.vienos sako kad nuo jo skauda o kitos sako,kad tikrai ne nuo jo.kaip sakiau man neskaudejo

19. Nov 2013, 13:36

bet as ir dabar turiu dideliu problemu su nugara man ja siaubingai skauda, buna ir koja atimineja, bet sakau gal lelius man kazka spaudzia o gal nuo didelio pilvuko. bet cezario metu taip pat i stubura leidzia vaistus ar as klystu?

19. Nov 2013, 13:00

Po epidūro nugarą skauda mažiausiai pusę metų, kitoms netgi visą gyvenimą. Man darė cp, nebuvo pasirinkimo, skaudėjo pusę metų, net iki ašarų. Jei nėra medicininės būtinybės, tai geriau be epidūro, manau.

1 2