Ka galvojat apie epidiura??

19. Nov, 12:26

nezinau turiu problemu su nugara, bet kartu ir bijau skausmo nzn kaip elgtis o liko maziau nei 3 men ;///

26. Aug 2014, 19:43

as gimdziau be nuskausminamuju..ispudziai ne kokie😃 bet savim didziuojuosi, ir dabar turiu sveika mergyte, gime 3,800 kg, manau ne tokia ir maza🤗, manau naturalus gimdymas pats geriausias, bet taip buvo pirmasis kol nezinojau ko bijot, o dabar jei kada antra teks gimdyt atrodo jog prasysiuos visko kas imanoma, nebenoriu to patirt, nebent uzsimirsiu, prais laiko, pasikeis poziuris😇

19. Dec 2013, 13:17

as gimdziau 16valandu, Kaj atsikankinau visa nakti man pasiule pasidaryt epidiure, ir likau labai patenkinta nes jei ne epidiure kazin ar as sugebeciau pagimdyt. o kaj padare epidiure as tesiog pailsejau atsigavau ir kaj baige veikti nuskausminamieji pradejau iskart gimdyt ir daktarai buvo labai patenkinti kad pagimdziau labai gerai toki dydeli vaikeli 55cm 4kg 😀

12. Dec 2013, 19:35

As dabar galvoju kad busiu tikrai saunuole, iskesiu be vaistu ir pagimdysiu labai greitai, visiskai neplysiu 😃 bet istikruju tai tikriausiai saukdama prasysiu vaistu 😃

12. Dec 2013, 17:04

Nespėjau paprašyti, maniau, kad esu didmoteris, ištversiu. Bet jau po to buvo vėlu. 😀 Na, ir nieko. Gyva, sveika likau ir vaikutis sveikas gimė. 😀

22. Nov 2013, 12:12

man viskas truko 24 val.tai be epidiuro buciau nuprotejus

22. Nov 2013, 11:53 Deivukė

Visiskai pritariu-mano analogiska situacija😀

22. Nov 2013, 11:51

Beje su nugara ir as turiu problemu,bet kai tai pasakiau anesteziologui,jis nuramino kad tai itakos nuskausminimui neturi..

22. Nov 2013, 11:50

Manau j reiketu pasiimti i ligonine nors ir galvojat gimdyti be nuskausminamuju,nes neaisku kiek gimdymas gali uztrukti.Taip buvo ir man..deje jo neturejau,bet aciu akuserei,kuri vidurnakti sugebejo man ji gauti..Delto nuslopinus skausma,su vyru dar spejome pailseti pries pagrindini darba😀Manau jog issikankinus kokias 15 ar net daugiau valandu,jegu,kuriu reikia stumimo laikotarpiu,labai sumazeja,o kur dar vaikucio prieziura po gimdymo..As UZ😀

19. Nov 2013, 22:00 Deivukė

Gerai tau, kai turėjai kam "nurašyti", o aš neturėjau kam, o kai dar medikai pasakė, jog nuo epidūro, tai nekilo abejonių net 😃 Nors ir vėl jo norėčiau, gal šįkart turėčiau imunitetą 😃

19. Nov 2013, 21:51

Man po cp gerus tris menesius tirpo vienos kojos pirstai, bet siaip ne taip praejo, bet as visus skausmus nurasau savo kreivai nugarai 😃 o epidura su pirma tai man siule vos tik i gimdykla nuejau, bet tuo metu laikiausi kaip kareivis gimdysiu pati ir taskas, o paskui jau siunciau vyra, kad surastu anesteziologa 😃 kentejau tikrai ilgai, bet viskam yra ribos 😀 ir nepasakyciau, jog del to, kad pasidariau apidura, tai nezinau kas tai yra naturalus gimdymas, nes jau kai reikejo stumti, tai jauciau viska visu grazumu 😃

19. Nov 2013, 21:02

Tik nesuprantu, kodėl tarkim D. Britanijoj reta mama maitina pati ir kreivai žiūri į maitinančias, kodėl skuba primaitinti net ir nutukusius vaikus, nieko negamina pačios, visos tyrelės visada tik pirktinės. Iš šitos pusės LT geriau, nes čia Naujagimiams palankiose ligoninėse tikrai padeda išmokti maitinti pačiai, konsultuoja bet kada. Pediatrai tikrai patarinėja kaip gaminti vaikeliui primaitinimui maistą. Nesakau, kad visur LT taip, tačiau kiek aš susidūriau, tai esu patenkinta. Giminaitė užsieny susilaukė pirmagimio ir jį sodino nuo pirmų dienų, nežinojo, jog negalima ... ir ką gi, vaikas 9 mėn. nesėdi, sveria 12 kg., visas suglebęs ir čia anot jų gerai.

19. Nov 2013, 20:46 Ingaa

Užsieny viskas kitaip. Nesakau, kad ten blogiau. Visur savi pliusai, minusai. Dėl epidūro tai gerai, jei jį siūlo, nes kam tos kančios. Nesuvokiu ir lietuvių natūralisčių, kurios rėkia skerdžiamos ir laimingos po to dar ... Man cp darė dėl sėdyninės pirmeigos, o atsirado mane taip smerkiančių, kad rodos pati prašiausi to cp 😃 Užmuškit jūs mane, bet pateisinu tas mamas, kurios naudojasi šiuolaikinėm priemonėm palengvint skausmui ir nesvarbu ar tai epidūras, ar galiausiai cp vien dėl savo užgaidų. O vat nežinau kodėl LT nesiūlo epidūro, lai ir susimokėt už jį - pakeltume ekonomiką gal 😃 Bet visos žinom, kad LT bananų respublika 😃 Ir gerai, nekentėk, aš sakiau greičiausiai prašysiu cp, jei man jis netyčia nepriklausytų, nors sakė, kad 80%, jog antras bus irgi cp.

19. Nov 2013, 20:35

per si gimdyma nekentesiu ir iskart pasiulius sutiksiu su epidiuru

19. Nov 2013, 20:33

na BE man ji siule per saremius,kaip ir kitoms pazystamoms kurios cia gimde,ir palatos draugei... tai tada pagal jus BE gydytojai atsilike ir sarlatanai nes mums ji siulo.nors man asmeniskai LT gydytojai primena sarlatanus

Lukunia9 Lukunia9 19. Nov 2013, 20:20 mellisa

Pritariu .jei taip jau gerai tai visoms siulytu

Lukunia9 Lukunia9 19. Nov 2013, 20:18 Ingaa

😀 na tai nieks ir nesako ,kad jai skauda nugara tai iskart nuo epiduros. tiesiog sakom kad gali skaudeti nuo epiduros .GALI..O GALI IR NE NUO EPIDUROS

19. Nov 2013, 20:13

Nėra nekaltas tas epidūras, gerai, jei nieko, o jei kažkas būna? Tada visoms jį siūlytų, kam tos kančios. Gali būti daug diskusijų šia tema ir kaip rodo kurios patirtis. Tarkim mano patirtis rodo, kaip gydžiausi nuo endometriozės, kad tie brangūs leidžiami hormonai padeda ir galima susilaukti vaikelių, tai kodėl yra Kaune ne vienas atvejis, kai jaunos moterys mirė nuo šių hormonų? Ir su tuo epidūru kaip sureagauja organizmas, viskas turi vienokį ar kitokį šalutinį poveikį.

19. Nov 2013, 20:07 Ingaa

Normalu, jei paskausta galvą, tačiau, jei jos niekad neskaudėjo, o po epidūro skauda dažnai? Dantį nebūtinai nuo saldumynų gali skaudėti, gal reikia tvarkyti greičiausiai. Nėštumo gale logiška, jei skauda nugarą, kaip ir sakei dėl pasiskirsčiusio svorio centro, augančio pilvuko ir pan. Man ne vienas gyd. sakė, kai lankiausi, kad jei po epidūro kelių mėn. eigoj ar anksčiau atsiranda kažkoks negalavimas, kurio anksčiau nebuvo, tai beveik 100% tikimybė, jog epidūro kaltė. Tiesa, tas negalavimas gali dingti praėjus pusei metų po gimdymo, kitoms ir metų reikia, o kitos kenčia visą likusį gyvenimą. Nugaros skausmai man dingo, o galvos skausmai dingo su nėštumu. Man ir darė tyrimus, pradžioj galvojau, jog nušalu, bet galiausiai net šeimos gyd. atsakyme parašyta buvo, jog gydymas nuskausminamieji tik ir tai pasekmė po epidūro. Bet ką čia kalbėt, tai žinojau prieš epidūrą, tik kad nebuvo galima man nieko rinktis.

19. Nov 2013, 20:02 mellisa

tavo parasyta ¨kiek kur teiravausi, tai ne vienas medikas pasakė, kad kaltas epidūras ir neva nieko čia neieškok, imk vaistų¨ pirma reiketu istirt del ko skauda,o ne ai cia jo kalte ir viskas gerk vaistus.taip ir zalos galima pridaryt

19. Nov 2013, 20:00

taigi nebunam amzynai sveiki,kiekvienas pasiskundziam kad skauda ta ar ana,bet tai nereiskia kad nuo epidiuro.sakykim tau ir man skauda ta pati,tu negavus epidiuro o as gavus,tai ka,reiskia man skauda nuo jo nors skausmas lygiai toks pats? kazkaip man nelogiska.manyciau jai skauda nugara ar kazka tai pirmiausia reiketu padaryt nuodugnius tyrimus del ko skauda o jai nerandama priezasties tai tada galima verst tam kalte.

19. Nov 2013, 19:55

na man buna kas paskausta galva,bet neikarto nekaltinau epidiuro.danti suskaudo-maziau saldumynu valgyt reik.nugara man su siu nestumu skauda,bet tikrai nemanau kad nuo epidiuru kuriuos gavau,o tiesiog nestumo galas,svorio centras pasikeite,svoris...

Lukunia9 Lukunia9 19. Nov 2013, 19:47 mellisa

Siaubas..

19. Nov 2013, 19:20 Ingaa

Žinok taip, man po epidūro pusę metų skaudėjo nugarą, o migreniniai galvos skausmai užeina vos tik perpučia galvą, kiek kur teiravausi, tai ne vienas medikas pasakė, kad kaltas epidūras ir neva nieko čia neieškok, imk vaistų. Gerai toms, kurioms nieko, tačiau visi medikai žino epidūro galimą žalą. Ir vyrams daro epidūrą, jis taikomas ne tik per gimdymus.

19. Nov 2013, 19:16 Lukunia9

Pratariu tau, kai aš gulėjau po cp pirma para paguldė moterį, kuriai irgi buvo planinis cp, ji taip džiaugėsi, tačiau nepakilo iš lovos dar ir tada, kai mane išleido, rėkė ji ne savu balsu, kad nejaučia kojų, o buvo praėję jau kokios 4-5 paros. Nežinau kuo jai baigėsi ... Medicina toks reikalas, kad nežinai kuo gali užsibaigti daugelis procedūrų, net prieš operacijas pasirašomas raštas, kad su viskuo sutinkama, aš kartą paskaičiau tą visą raštą, pasirodo, jei ir mirsiu, tai sutinku ...

19. Nov 2013, 19:11 sabinaa

Negalvok, kad cp kažkas malonaus, jei tik yra galimybė pačiai, tai geriau pačiai gimdyti. Nors po cp aš lyg niekur nieko jau ėjau po savaitės, tačiau iškart po operacijos, vos tik grįžus į palatą man užėjo tokie skausmai, kad ištylėti nėjo - tiesiog per anksti išėjo narkozė ir kentėjau 2 val. ir čia toli gražu iki sąrėmių, kurie tai užeina, tai praeina, čia guli ir negali judėti. O ir prieš cp man sunkiai įdūrė į stuburą, oi koks skausmas, kai nepataiko ir varo adatom per stuburą. Negazdinu, kitoms labai lengvai būna ir pradžia, ir pabaiga. Man nuskilo tuo, kad viskas greit gijo, rando nematyt, vos siūliukas 😀 Kaip mano gyd. sakė - nei viena nepagimdo be vienokio ar kitokio skausmo ir nesvarbu ar natūraliai, ar su epidūru, ar cp 😀

Lukunia9 Lukunia9 19. Nov 2013, 19:08

Tj gal epidiura visai nepavojinga? po jos paskui galima ir ant koju nebeatsistoti.. nenoriu cia nieko gazdinti,pazystu zmoniu kuriems nieko blogo ir nebuvo nuo epidiuros.bet teko girdeti kaip ir pablogejo sveikata..

Lukunia9 Lukunia9 19. Nov 2013, 19:02

nieks nevercia epidiurai kaltes tiesiog jei pries tai neskaudejo nei nugaros nei galvos tai po epidiuros gali skaudeti.pasiklauskyt pas savo gidytoja kokie gali buti epidiuros padariniai..ir seip vyrams daro epidiura 😉

Lukunia9 Lukunia9 19. Nov 2013, 19:00 Ingaa

taip nuo epidiuros gali skaudeti danti

19. Nov 2013, 18:45 Lukunia9

na jau,ar nuo epidiuro skaudes danti? visiems ir ta danti,ar galva ar nugara... gali skaudeti.vyrams ar moterims gali but vienodas skausmas nors vyrams tikrai epidiuro nedaro.nelogiska epidiurui kalte suversti

Lukunia9 Lukunia9 19. Nov 2013, 18:41

Po epiduros gali susigriauti sau gyvenima,kaip prades viska skaudeti ir dantis ir nugara ir galva... kaip ka ji veikia po to.kai kuriems nieko,kai kurie po to kankinasi visa likusi gyvenima.. AS PRIES EPIDIURA!! nors paciai teko daryti cezari nes vaikelis labai didelis buvo.. Bet pradzioj bandziau pati ir atsisakiau epidiuros.. antra kart nedvejociau taip pat nesutikciau

1 2