Esu nėščia: gimdyti ar ne?

07. Jul, 05:42

As pastojau...ir nezinau ka daryti gimdyti ar ne? gyvenu labai gerai as pasimetusi...laukiuosi jau 3savaites... man tai stebuklas bet as nezinau...ar gimdyti?

12. Jul 2010, 11:58

ar 20 m yra pauglyste?

12. Jul 2010, 11:57

einam kavos pagert geriau,kam saltos latte 😉

12. Jul 2010, 11:57

vienetai yra protingu piemenu 😃 gamta tam jaunyste ir dave,kad ja isnaudotume savisvietai,o ne vaikams gimdyt.tom protinguolem siulyciau pavizdi is gyvunu imti.gyvunai nesivaikiuja kol nesubresta.

12. Jul 2010, 11:56

visokiu buna, visokiu matyt ir reikia

12. Jul 2010, 11:55

laurike , na ir man ji nelabai ta tema , bet ka jau padarysi kai taip nutinka😉

12. Jul 2010, 11:55

na labai protingi buna paugliai jei gimdo ,tikrai ....noreciau suzinot ar nors viena planuotai pastojo budama paugle..nekalbekit vel apie vyresnes,kad ir jos neplanuotai pastoja,ne apie tai tema

12. Jul 2010, 11:54

bet ta mada ne laiku..ir man visai ne naturalu,kad vaikai vaikus gimdo.

12. Jul 2010, 11:53

niu ko cia pykstates?😀 juk ir Piemenys kartais buna protingesni nei suauge😀

12. Jul 2010, 11:52

laimonda,vel ugnies bus 😃

12. Jul 2010, 11:49

o tai kas nepiemenys? nori save vadint labai suaugusia,kad esi nescia tai nereiskia,kad jau subrendusi

12. Jul 2010, 11:22

istorija gal ir ne jos,bet gyvenimiskai aktuali dar netokiu nesamoniu piemenys pridaro,cia tik lapeliai,nejau jums atrodo,kad visos ir visi sventis geruliai ir ttt...kiek vyru augina nesavo vaikus,pamirsau statistinius duomenis ir ttt

12. Jul 2010, 11:18

cia mano moskeli,kad tu gal ta intrigante pasikeitusi nika😃

12. Jul 2010, 11:17

ne nieko nezinau bet taigi ce isgalvos traukta ta istorija kad ir kiek ce diskutuota manes vis vien niekas ce neitikino 😃 juokinga negaliu 😃

12. Jul 2010, 11:16

cia nereikia spelioti ar zinoti ir taip aisku...bet mamytes vis rasot rasot😃

12. Jul 2010, 09:30

Gal ka zinai Moskeli, ar tik speji ? 😀

11. Jul 2010, 23:57

ji ir nebeateis

11. Jul 2010, 23:57

Gaila, kad pati Neryte nebeuzeina mums visko paaiskinti...

11. Jul 2010, 16:45

matosi is visu komentaru kas per zmogus ir kaip mastantis

11. Jul 2010, 12:42

tas pats per ta pati...

11. Jul 2010, 12:24

O kas butu,jei...Nepamastot?Suprantu,pikta,kai paraso,, o kas butu jei butumete pastoje 17,,bet jus bandot kelnes pergalva uzsimauti,o ne ant koju😀Na,jei cia sugalvota siaip is idomumo,tai ko lendat i tema,sviestas svietuotas,as tik savo numone issakiau.Bet pasimato,is kikio molio drebtos😀Kas su senesnem paziurom,kas su naujesnem,anksciau tikrai niekas butu nepalaike,bet dabar kitokie laikai.Sorryyy😀Sekmes Jums visoms😀

11. Jul 2010, 12:13

Sutinku, kai kurios mamytes perlenke lazda....

11. Jul 2010, 11:51

laurike, nesvarbu, islauzta istorija is pirsto ar ne, taciau kai pamaciau kokiais zodeliais ta panele "apmetyta" buvo, pagalvojau..juk mes esame mamos..man tiesa sakant geda

11. Jul 2010, 11:48

kodel vis prikaisiojat,kad "o jei jus butumet pastoje 17-likos" nepastojom,su geriausiais draugais nemiegojom.ir apskritai istorija lauzta is pirsto.merga neturedama ka veik,klajojo nete,uzklydo i MK pasjaitinejo.sukure tema "tarp kitko" db pribegdama pakomentuoja.nesamoniu kampelis!o mes cia visos lia lia lia.nei jai reikia to patarimo.net jos kalboje jokio rislumo.vaikas ir tiek.

11. Jul 2010, 11:47

Manau,reikia sukurti atskira tema,kaip jaunoms mamoms nepastoti?Kaip elgtis?Kaip saugotis?Kokios pasekmes po to ir ten diskutuoti belekiek ir belenkaip,kad paskaiciusios gerai pamastytu😀O cia klausia patarimo,ji nescia ir ypac jautri tokiam laikotarpy,tai dar gali persigalvoti.

11. Jul 2010, 11:33

as net nenustebau kada ji viska labai greit uzbaige..."man viskas puiku, isvykstu, iki".. kam mergaitei klausineti, jei vietoj atsakymo, patarimo vien tik puolimo sulaukia..

11. Jul 2010, 11:18

Jauna mama klausia patarimo,ka jei daryti?As visiskai sutinku su redvelt nuomone.Ji yra paaugle,gal ji kitaip supranta savo situacija nei jus kai kurios mamytes,jus esat vyresnes ir uzuot paguodziusios,pasakydamos ka nors pozityvaus,smerkiat,izeidinejat,kad ji tokia ir anokia.Net supykau,kad kuri mamyte pareiske,kad ji toookiaaaa ........Gal zinai kad ji tokia...?Ar bendravai su ja,kad gali pasakyti,koks jis yra istiesu zmogus.jei ji pasirenge gimdyti,tai labai puiku.Ir neverta,kada sumustas sviestas aiskinti kaip ji sumusti.Net juokinga,kad galejo,kad buvo,kad negalejo...Tai yra butasis laikas,negalime sugrazinti jo ir pakeisti,tai nelaikas manau mokinti,laikas padeti,patarti,gal gyvenimas ir nera toks lengvas,bet mes,zmones,iveikiam sunkumus.Esat tikrai protingos mamos,bet kartais tokia izeidziancia nuomone reikia pasilaikyti.Ir lygindamos su kitomis paauglemis,taip pat kai kurios lygindamos su vresnemis moterimis,apimant abstrakciai,visuma,tai sakyciau yra labai zemas lygis. Pagalvokit,jei jus kuri butumet pastojosi jauna?Ir manau,kad si panele yra stipri,su viskuom susitvarkys,nes kaip sakant,,nededa i kelnes,, kaip kitos.Manau ji dar laaabai mazai patirties turi gyvenime,kad dar suprastu kas yra SUNKU😀Dar gyvenimas visokiu siurprizu pateiks,dar visko teks isgyventi.Linkiu sekmes ir eit i prieki,nenuleist ranku😀Stiprybes😀

11. Jul 2010, 10:48

Man ji kazkodel irgi neitikinama, tuo labiau pati Neryte neissklaido mums tu abejoniu 😀 Pritariu Redvelvet, kad pulti zmogaus negalima, taciau siek tiek grieztesnio zodzio Nerytei galbut reiketu... Del vaikelio, kad ji issaugotu 😀

11. Jul 2010, 10:23

man atrodo, kad neryte seka pasakas...gyvena labai gerai savo bute... iš to gerumo pergulėjo su vaikinu, kuris turi kitą paną...pastojo... vaikinas, sužinojęs, kad turės vaiką, paną iš karto praspyrė ir puolė gyventi su neryte... vaikino tėvai laaabai apsidžiaugė kad taps seneliais... iš džiaugsmo net apalpo... ir toliau jie ilgai ir laimingai gyveno....
nu netikiu ir tiek aš ta istorija...

11. Jul 2010, 09:41

as norejau pasakyti, jog nezinia kas sukasi paneles galvoje ir kaip ji gali pasielgti. 17m zmogus labai kreipia demesi i kitu pasakytus zodzius.. o i tokius komentarus jolab..kai esi nelaimingas reikia paguodos ir supratimo, o cia.. bukime atsakingos uz savo zodzius, galvokime ka sakome.

11. Jul 2010, 09:36

Pritariu redvelvet nuomonei...Gi dabar galvoje jei sumisimas...Turetume cia suprasti zmogu o ne ji smerkti ar pulti kaip buvo ir enigma kitu mamu netaktiskai izvadinta ragana..mano nuomone taip nederetu elgtis..Bet pasikartoju tai tik mano nuomone. 😀

1 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 24