Esu nėščia: gimdyti ar ne?

07. Jul, 05:42

As pastojau...ir nezinau ka daryti gimdyti ar ne? gyvenu labai gerai as pasimetusi...laukiuosi jau 3savaites... man tai stebuklas bet as nezinau...ar gimdyti?

04. Aug 2010, 23:09

Autore pasirodzius nebuvo, bet cia rase ir patarimo prase dar viena mergina - Laukianti1990 - tai mes visos su ja dabar bendravom 😀 Bet kad ir ji kolkas nebepasirodo 😃

04. Aug 2010, 19:09

niu jau tikrai cia kazkas pajuokavo o mes kaip kvailutes jei cia ,kad rasome😀 keista kaip dar yra tokiu zmoniu tokia tema juokauti

04. Aug 2010, 18:52

jau senai autores nera.

04. Aug 2010, 18:36

o bent autore buwo pasirodzius?

02. Aug 2010, 21:47

Pritariu Laimingi 😀

02. Aug 2010, 18:37

juk tau nesesiolika sukaupk drasa ir pasikalbek su mama as manau kat ji supras is pradziu gal ir bus griesta bet po kurio laiko acileis

02. Aug 2010, 18:03

Labas Laukianti1990. Esi tikra saunuole, kad neatsisakei vaikelio, todel tikrai noriu tave pasveikinti, kad lauki stebuklelio. ZInau koks tai dziaugsmelis, nes pati laukiuosi 37 savaitele 😀 As manau, kad tau tikrai reikia susikaupti ir pasakyti mamai kokia yra situacija, nes dabar nevuoji save nezinioje, o taip pat ir savo maziuka. Mama yra mama, manau ji tikrai supras, kai tu paaiskinsi, kad jus norit to vaikelio ABU ir kaip rimtai i tai ziurit. O jei mama priims kitoki sprendima, tada manau reikes ir tau galvoti apie sprendimus. Visokeriopos sekmes tau ir laukiam, kad pasidalintum su mumis kaip toliau tau pasiseke susitarti su savo mama 😀

01. Aug 2010, 22:47

tikiuosi ir as 😉

01. Aug 2010, 22:46

tikrai nepysktu ji griezta ir jai nesuprantami tokie dlaykai kaip mano metu kad pastotu ar jaunesnes,tada jai reiskia jog mergina pasileidusi
as tik viliuosi kad Dievas isgirs mano maldas (nors niekada nesimeldziau bet dbr pradejau) kad mama priims ta zinia dziaugiai kaip ir mes

01. Aug 2010, 22:44

o siaip laaabai sveikinu,tikrai nerealu suzinoti,kad laukiesi,po to laukti to stebukliuko ir pagaliau ji pamatyti,oij pamatysi 😉 o siaip manau issisuksite vis tiek,jei jau isvarys mama,bet nezinau tada ,kas per mama,tik nepyk ...bet man tai nesuprantama,gal tik gasdino,kad nepastotum nebaigus mokslu 😉

01. Aug 2010, 22:39

mano draugas dirba svedijoje grys tik po 3 menesiu, blogiausias dalykas tai gal pas uosviene nes jis pats buto dar neturi,beto jam 23 metai ,dirba svedijoje sunkiai dbr ypac stengiasi kai suzinojo jog tetukas bus

01. Aug 2010, 22:35

nemanau,kad isvarytu....tikrai,o pas ji galimybiu gyventi ir tau nebutu?

01. Aug 2010, 22:34

situacija nepavydetina,jei taip is tikro nutiktu,kad isvarytu,o tai draugas dirba?gal issinuomoti ,ka galit,ar pas jo tevus tada?

01. Aug 2010, 22:27

nemanau, kad mama galetu isvaryti savo vaika...ir dar nesiojanti gyvybe savyje.

01. Aug 2010, 22:13

Man 20 ir as esu nescia del to esu labai laiminga ir draugas to vaikelio nori nes tai is meiles,tik viena beda mane kankina kaip reikia tevams ta bent man dziaugia naujiena pranest nes su mama esu kalbejus apie vaikus ir grieztu balsu pasake jai nescia tai isvarysiu is namu..nezinau ka daryt man -bijau

29. Jul 2010, 12:14

nu saunuoliai jus 😀 mano maze tokio svorio gime kiek dabar tavo kleckas sveria D , pajutau malonuma nesioti ant ranku lengva plunksnele 😃

28. Jul 2010, 23:00

Jezau kaip dziaugiuos Viltekamile, taip nuosirdziai!!!!... 😀 Daug vargeliu jau palikai uznugary, o dabar viskas tik eis geryn, pamatysi! Oi, butinai ilisiu pas tave i blog`a pasiskaitineti ir pasiziurineti 😉
O mes tai augam ne dienom, o valandom, jau baigiam 36 savaitele 😉 Pries dvi dienas teko dar susitikti su savo suneliu per echo, tai mojavo mums rankytemis 😀 Daktaras sake, kad viskas gerai, uzrase, kad nestumas jau pilnai isnesiotas, taigi baime, jei ir prasides gimdymas jau uznugaryje 😉 Bus stirpus, drutas vyras, nes sake svoris jo dabar 2987 g, tai per kelias savaites dar drasiai priaugs koki kilogrameli, nes mamyte megsta pavalgyti 😃

28. Jul 2010, 22:20

sveikute nuevo, oi zinok va siandiena tik sedziu o aip retai beprisedu, va pas mabne bloge yra truputuka parasyta ir fioto iskarto po paros po operacijos nes par reanimacijoj buvo... nemeluosiu zinok rekiau kaip sirdi skaudejo neleido ne 5men poabut reanimacijoj nes mazyle pamacius verkti pradejo o jai tai ne i nauda ir isvare mane... operacija sake truks max 2.5val,bet vyko 4val tai likusios val buvo nezinios... gydytoju zodziais operacija buvo sudetinga ir kaip tokiam kudikiui labai sunki, bet manbo stipruole viska istvere ir va ketvirtadieni nieko nelauke pakrikstijom.,.. dabar einam sparciais zingsniais i prieki... viskas tik i gera puse 😀 o kaip tu laikaisis su pilvuku?

28. Jul 2010, 22:13

Viltekamile, zinok Neryte cia daugiau ir nebepasirode... ☹ O kaip tau pasiseke operacija, kazkaip nebepagaunu taves jokioje temeleje, kad paklausciau 😉

28. Jul 2010, 21:53

situacija nepavydetina, vaikinas neturintis atsakomybes ir vadovaujantis antra galva.... manau jis bneiverino nei taves nei savo paneles... pasnekek su juo... ir jiokiu budu nedaryk aborto... o pastoti galima is pirmo karto nesisaugant 😉 nemazai pavizdziu zinau

19. Jul 2010, 22:50

Tikriausiai to ir nebesuzinosim 😀

19. Jul 2010, 20:51

😃

19. Jul 2010, 20:49

Na manau, kad jin zaidzia, nes panasu teksta buwau gavus kazkada i el pasta

12. Jul 2010, 23:23

O va matai Natisuka, jai kilo 😉

12. Jul 2010, 22:28

nesuprantu, tada kokia problema?stebuklas, bet gimdyti ar ne???manau cia jau neturetu kilti klausimu...

12. Jul 2010, 21:22

As pritariu ir linkiu jai suaugti ir TAPTI gera mamyte 😀

12. Jul 2010, 20:37

Bet kad ir kaip as jai linkiu viso kas geriausia 😀

12. Jul 2010, 20:34

As manau irgi kol Neryte pati nepasirodys, tol nieko ir nesuzinosim 😀

12. Jul 2010, 18:51

Aj tiek cia man ir rupi tikra ar ne

12. Jul 2010, 18:32

Man ir keista,bet uztikrinti negaliu jog ji meluoja. bet man taip rodos kad cia pezalai, nu neitikinamai cia viskas.

1 2 3 4 5 6 ... 24