Esu nėščia: gimdyti ar ne?

07. Jul, 05:42

As pastojau...ir nezinau ka daryti gimdyti ar ne? gyvenu labai gerai as pasimetusi...laukiuosi jau 3savaites... man tai stebuklas bet as nezinau...ar gimdyti?

04. Jul 2012, 17:49

Sveiki esu neščia su trečiu vaiku bet nezinau kaip elgtis aš noriu to vaiko vyras ne..

23. Aug 2010, 00:09

Na, tikekimes jai sekasi puikiai ir kada uzklydusi cia ji papasakos pati 😀

21. Aug 2010, 22:39

Aha tik dbr atkreipiau demesi i data ...kazin kaip merginai

21. Aug 2010, 22:39

aha dabar atkreipiau i menesi .. kazin kaip merginai ''laukianti''

21. Aug 2010, 22:38

aha dabar atkreipiau i menesi .. kazin kaip merginai ''laukianti''

21. Aug 2010, 22:38

aha dabar atkreipiau i menesi .. kazin kaip merginai ''laukianti''

21. Aug 2010, 22:37

Laukianti-sveika as taipat nepilnamete man 17 taipat bijojau pasisakyti mamai tevui ir pns.. nes mano mama yra labai griezta ,kai jai pasakiau apsiverke tai naturalu bet ant rytojaus jau pradejo kurti tolimesnius planus😀) labai laimingi tiek tetis tiek mama mano,tikrai nebijok pasisakyti tau paciai bus smagiau veliau .

21. Aug 2010, 22:32

Paulina, cia zinok sioj temelej jau senokai niekas nebesirodo... ☹

21. Aug 2010, 22:31

sveika laukianti kiek suprantu esi nepilnamete ??siek tiekpasiskaitinejau 😀

11. Aug 2010, 17:40

Svarbu, kad nori, jog matytusi 😃

10. Aug 2010, 19:59

Kaip faina 😀
Na kolkas mano mazylis turbut dar nesimatys taip greit kaip noretusi 😀

10. Aug 2010, 11:52

Oi Laukianti, man va jau nesumas i pabaiga, dvi savaiteles likio, o savo saskaitoj turiu +22 kg priaugtus! 😃 Va kur moku storet ir valgyt 😃 Bet vistiek man tas nestumas grazu, nors jau noro lauktis paskutinius menesius visai nebera - daug kas vargina ☹ O zinok pacioj pradzioj visada tas pilvelis pasijaucia, nes gimda juk vistiek padideja, todel tau ir atrodo, kad tu ji jau turi. O siaip pilvukas kiekvienai individualiai: as pvz labai pykau, nes jis man nesimate visai iki kokio 5 menesio, nu nebuvo jo ir viskas 😃 O taip norejau. Ir dabar turiu nedideli, visi juokiasi, kad dar galiu kokius 3 menesius atvaiksciot 😃 O echo yra is vis kazkoks isradimas - pirmaji man padare, kai jau buvo 9 savaiteles, tai maciau savo leliuka kaip turi but! Zliumbiau poto visa kelia iki masinos 😃

09. Aug 2010, 22:24

😀

09. Aug 2010, 22:24

man baisu i save ziuret atrodo kekviena diena apvaleji

09. Aug 2010, 22:23

tai va dziaukis nestumu, tuo laisvu laiku, leisk ji savo naudai.

09. Aug 2010, 22:22

Sakiau jei kas paskytu kad nescia moteris atrodo graziai tj buciau uzmusus ta zmogu, nes sau tj klaikiai atrodziau 😃 nescia nesifotkinau, turiu tik viena pilvuko fotje ir viskas

09. Aug 2010, 22:20

Visko dar bus, jautrumas tj didelis, atsimenu kai jau pilvas didelis buvo, laukiausi kokiam 7 menesi, tj buvo anytos 60-metis, tj kokias dvi savaites zliumbiau atsistojus prie spintos, kad neturiu ka apsirengt 😃

09. Aug 2010, 22:17

braskute ir niekada nebuciau to padariusi jis laukiamas ir planuotas as ir mano mylimasis jo laukiam labai 😀

09. Aug 2010, 22:16

na tai dar nelaikas man kad matytusi pilvukas
cia tik nuo priaugto svorio
del jo lb kompleksuoju,pirmos savaiciu nestumo viska valgiau atrode kad valgau kas 5 min ir man mazai,o dbr apmazejo apetitas sunku net i maita ziuret,o i veidrodi bijau ziuret

09. Aug 2010, 22:15

laukianti tu tiek neimk i galva, viskas bus gerai, svarbiausia juk neatsisakei mazylio.

09. Aug 2010, 22:09

Man kokiu 8 savaiciu jau matesi pilvukas, as kai ejau pas gydytoja galvojau kad man ir yra kokios keturios savaites, o kai padare echo sako jau 11 😀 galvoju kad nenuosatbu kad ir pilvukas ryskeja. Jau matesi rankytis kojytes, sunelis man tarsi pamojavo, tj zliumbiau visa kelia iki namu is laimes 😃

09. Aug 2010, 22:07

tai tik 4 savaites tera ar jau matysis kas?
man viskas dbr smalsu tu manau zinai geriau viska uz mane
nuo kada jau pilvukas auga?
ar jau man vaidenas kad yra kazkoks pilvukas maziukas

09. Aug 2010, 22:06

Tj apsilankyk klaipedoj pas gydytoja, juk ramiau ir paciai kai gydytoja apziuri, beto darys echo, pamatysi leliuka savo 😀

09. Aug 2010, 22:03

zinau bet man kolkas reikia kad klp buciau priregistruota nes dar kolkas mokysiuos ten ir daugiau laiko praleisiu klp

09. Aug 2010, 22:00

Laukianti labai lengvai gali persiregistruoti i bet kuria poliklininka telsiuose, tereikia tik asmens dokumento 😀 As ir telsiske esu 😀

09. Aug 2010, 21:57

na laikausi pakankamai tikrai gerai ir jauciuosi puikiai iskaitant pykinimus 😀
jau ketvirta savaite,as dar pas gyditojo nebuvau tiksliai pasakyt negaliu
O pas gyditojo nebuvau nes tesiuose gyvenu o klp esu priregistruota si menesi eisiu,o telsiuose gyditojai nepriima del to kad nesi priregistruotas tai tas labai erzina

09. Aug 2010, 21:43

Viskas super Laukianti1990, tik as manau, kad tu siek tiek neteisi nepasakydama mamai dabar. Manau ji tikrai ivertintu tavo drasa, o ne tai, kad itarinetu tiek laiko, o poto jai butu skaudu, kad tiek laiko nuo jos tai slepei ir ji to nezinojo... AIsku tai tik mano nuomone, tu geriau pazisti savo mama ir kaip ji i ka reaguoja 😀 O kaip tu pati laikaisi, kaip tavo sveikatele, kiek tau jau laiko dabar?

09. Aug 2010, 21:39

Na is visu mamyciu palaikymo man tikrai yra geriau 😀 geriau jauciuosi ,tvirtesne,kazkaip ta baime apmazejo...gaila dar nepakalbejau bet kita menesi ji visvien jau suzinos teks jai pasakyt,ji jau ir taip itaria matau ir jauciu,ir man del to lengviau. Siuo metu geriau jauciuosi ir padejo sis klubas,nes norejosi kazko kuris suprastu mano situacija kad kazkas isklausytu,patartu ir padrasintu,dbr jauciuosi tikrai tvirciau ir net drasesne😀

09. Aug 2010, 20:44

Na papasakok kaip tau sekasi Laukianti1990, ar pakalbejai su savo mama, kaip ji visa tai priime, kaiop dabar tau einasi? 😀

09. Aug 2010, 20:00

Na kad as esu 😀 tik kad nera pas mane laiko prisest prie interneto ir su jumis pabendraut 😀
Ir kaip saket man ne 16 tokiais dalykais nejuokauju 😀

1 2 3 4 5 ... 24