Esu nėščia: gimdyti ar ne?

07. Jul, 05:42

As pastojau...ir nezinau ka daryti gimdyti ar ne? gyvenu labai gerai as pasimetusi...laukiuosi jau 3savaites... man tai stebuklas bet as nezinau...ar gimdyti?

25. Jun 2010, 09:30

😀

25. Jun 2010, 09:07

😉

05. Mar 2013, 15:30

sveikos mamytes esu stiprei sutrikus . Mes su vyru niekada nesiaugojom ir nepastojom kiek buvo palnauota kai buvo nutrauktas vaistu vartojimas nieko ,o stai netiketai te ir yra . As jau antri metai sergu depresija ,po pirmosios gimimo susirgau jei sukakus 9 men nutraukiau maitinima ir pradejaqu vartoti antidepresantus ,jei jai 3 metukai bus balandi.. Nesussirgau si menesi menesinem po sav man pasidare bloga pradejau vemti paskui pasidariau nestumo testa teigiamas akys isprogo pasipyliau asarom ,mociute mane su seserimi nuramino ,nuejau pas gyditoja iskart sulaukus pirmadienio visa savaitgali buvau kaip ant adatu ,nuejau pas ginekologe ji paskaiciavo sako 5 sav nestumo ,paziurejo eho nestumas yra ,pasakiau kad geriu antidepresnatus ,ji mane nusiunte pas mano seimos gyditoja kuri man ir paskyre ,pasakiau gyditojai gyditoja iskart uzsipuole pasake kad ne tokioja bukleja gimdyti vaikus ,bet as griestai pries aborta yra tai yra ,nezinojau o dabar kad ir kokioja baimeja bet pasiruosus viskam del mazylio ,paskiau liepe nutruakti vaistu vartojima per dvi deinas nes depresija manyja ne pirma sav man jau antri metai . Ryt paskutine puseles dar per pusele ir daugiau nieko ,nezinau kaip tvarkysiuos su savimi o dar labiau bijau del vaikucio ,gal kas turejote patirties del depresantu vartojimo nestumo metu ir staigaus nutraukimo as geriau seroxat 20 mg ... prasau pasipsakokit nes tikrai isprotesiu ,pas daktare biaju eiti ,ginokloge neiko baisaus nepasake ,bet ji sake nelabai ismananti apie tokius dalykus ,drauge prigasdino kAD TURESIU DARYTIS ABORTA , to biaju nenoriu zudyti ,bet ir nuodyti mazylio ,tuo labiau kai turiu dziaugsma dukryte vyras dziaugiasi nestumu taciau jis balandi isvaziuoja i UK uzdarbiauti 7 men lieku viena ,nebezinau kaip ir kas galetu mane nuraminti ,padekite...man 21 metai. pirma gime 17 cezario operacija. soriukas kad neitema bet jau nezinau kur ka kelti ir kaip greiciau gauti atsakyma.......

16. Jan 2013, 20:22

Audryte galiu pasakyti nesmerk ir nebusi smerkiamas,as irgi buvau labai pries abortus bet deje teko pasidaryti,pasaulis tuo metu slydo is po koju bet pagalvojom apie tai kad nieko tam maziukui negalesim duoti nes vos gala su galu suduriam,o vaiko atiduoti i vaiku namus negaliu nes ir taip sirdi suspaudzia kai pamatai tuos maziukus vaiku namuose,mes saugojomes bet vistiek pastojau,verkiau pora menesiu kai vis pagalvodavau su vyru abu labai isgyvenimo ,bet toks variantas buvo geriausias.turiu metuku suneli ir ji begalo myliu.

16. Jan 2013, 19:42

Esi šaunuolė 😀

16. Jan 2013, 19:23

Esu jauna mamyte,ir pilnai tikiu kad atsiras smerkenciu(kai perskaitys mano istorija).Bet apie viska nuo pradziu: Pastojau budama 15 metu,suzinojau gana anksti,taciau tevams nieko nesakiauj vien del to kad nepadarytu aborto,atrodo gal banalu ir juokinga bet negalejau mazo zmogeliuko savyje nuzudyti,po kurio laiko ir tevai suprato bet jau buvo per velu nescia buvau 4 menesi😀 tetukas vaikelio nedingo,as kaip tik pasibaigiau 8 klase ir nieks nei nesuprato apie mano nestuma...pripazinsiu maniau kad bus lengviau,bet suprantama kad buvo visko...as dar budama vaikas turejau didele atsokomybe uz vaikuti,tetukas labai stengesi,dirbo keliose darbuose padejo ir tevai,taip gaila bet mokslus apleidau metams bet nesedejau ranku sudejusi,pradejau dirbti privaciame sektoriuje valytoja,o mazyle augo...Esme kad buvo daug ir asaru ir riksmu ir dvejoniu sunkiausio akimirkom,bet kai pazvelgdavau i maza angeliuka nusiramindavau,siuo metu man 19,dukrytei jau eina ketveri,as grizau i mokslus,dirbu o ir vestuves arteja😀 Tad kas benutiktu neskubekite eiti lengviausiu keliu,nes padariniai gali buti ziaurus😀) P.S Vokiskame kompiuteryje nera nei pauksteliu nei taskeliu😀

04. Aug 2012, 22:29

Esu uz bet koki buda nutraukti nestuma.Jei tik pagalvotume apie tas poras kurie metu metus atiduoda viska vardan vaikelio.Kiek asaru ,kiek nervu ir sielvarto jie praranda .Zinau viena pazystama kuri po ilgu metu pastoju tik dirbtiniu budu,bet labiausiai istrigo jos zodziai..nepastosiu negyvensiu,be vaiku nematau ateities ,tai tik saves gailejimas.TAI NE MAN.Mielos moteris as pati esu nescia ,nors netruiu salygu ypatingu ,bet zinau viena ,jei dievas ji man siuncia tai tikrai ne seip sau.Nieko pasaulyje nerasta graziau uz gyvybes ateijima i si pasauli.Jausti kaip po sirdim gyvena tavo kunas,tavo kraujas .O moteris is viso yra unikali butybe ,juk ji gali is saves maitinti kita gyvybe ...savo kudiki.Rysis begalo grazus niekas sio jausmo negali mums atimti.Mieloji jei tu esi nescia ir nezinai ka daryti...tiesiog pagalvok kiek dziugiu akimerku jis tau atnes ateidamas i si pasauli ir nesvarbu kad esi finansiskai silpna.Mano drauge pasigymde mergyte,beja vaiko tevas paliko ja kaip jai buvo 3 men.Jos gyvenimas buvo ziaurus .Ketvirtas vaikas ,pinigu nulis ir tustuma,nes labai ji mylejo.Tik veliau kada tas jos angeliukas atejo i si pasauli ji atsigavo .ji man sako ,kad mergaites gimimas atnese viskas..ramybe,dziaugsma,juoka ir net pinigu yra.TAI STEBUKLAS ..

04. Aug 2012, 22:03

Gerb. Mamytės šiuo metu perduodama Šiaiulų administraciniam teismui dokumentai nagrinėti , dėl Telšių rajono savivaldybės vaiko teisių įstaigos darbuotojų V. Petkiėnės ir A. Tomkevičiėnės pusantrų metų slėpima motinos Viktorijos Perminiėnės veiksmus , žalojant mažametį vaiką kurį nuo gimimo atsisakė auginti . Dantukų dygimo metu kad vaikas būtu ramus motina 4-8 mėnesių vaikui duodavo po 2-3 tabletes raminamūjų vaistų , ne blaivi mama vaiką išmetė ant žėmės , už ėjus mamai nerviniam priepoliui smarkiai tenkė iš mobilaus telefono kuriuo pataikė 9 mėnesiu vaikui į galvele .Dėl motinos sužalojimų vaikas pripažintas neįgaliu .Visi nusikalstami veiksmai priėš mažameti vaiką raštiškai buvo pranešami Telšių savivaldybės vaiko teisių skyriui . Vaiko teisių skyrius kur dirba vaiko motinos giminaitė visus nusikaltimus slėpė . Po skundų nė karto ne atvyko įvertinti aplinkybių . Gal kurios mamos taip pat nukentėjo nuo vaiko teisių tarnybos nė teisėtų darbuotojų veiksmų , prašau prisidėti apsiginti teisme.

20. Jul 2012, 21:44

kad ir kaip sunku butu gyventi,jokiais budais nezudyciau vaikelio...jau geriau leisiu jam gyventi vaiku namuose ir lankysiu kiek isgaledama,bet tik ne isvalymas...jei man vyras pasakytu kad darykis isvalyma,turbut pradeciau jo neapkesti ir isvis prie saves nebeprisileisciau... visada mamytes pirmos apsispreskit kas jums yra svarbiausia,o jei kitu nuomone nesutampa tai cia ju problemos!!! juk vaikai didziausias dziaugsmas,jie musu ateitis... 😉

20. Jul 2012, 18:37

Ruta gerbiu tave už tokius žodžius tiesa parašei.

18. Jul 2012, 02:02

nesvarbu jog data labai sena,bet gal uzklys dar kokia pasimetus.....

18. Jul 2012, 01:53

ne visus perskaiciau komentarus bet,ant kuriu uz kliuvo akis pakraupau.jusu mergina prase ne jusu komentaru,ar pasaipu,o padet apsisprest.nesvarbu kiek jai metu,taip jau atsitiko.gavo pamoka gyvenime ne pacia maloniausia ne todel kad pastojo,todel kad taip atsitiko tokiai jaunai.o jus cia tai pati lipo,tai cia is gero gyvenimo.ne jusu reikalas lipo nelipo,kad ir lipo ne jusu reikalas.gal ja pasinaudojo,mate jog girta ir pasinaudojo.ar dar kazkokia priezastis,gal ji issigalvoja ar meluoja cia jau jos reikalas. bet ne tame esme.zmogus praso pagalbos apsispresti.mes vyresnes,mamos tokioje situacijoje turime padeti apsispresti,o ne iskarto pasisiepti nes matai ji gera gyvenima turi.jeigu tevai zino,tau pritaria,tave palaiko.zinoma gimdyk,turi kas tave palaikys.pasakyk tam vaikinui jog jis tevas.jis turi teise zinot,jam taip pat bus pamoka,o jei tylesi jis ir eis per visas,manydamas kad viskas ciki,o tu griausiesi nes tylejei.paskui bus velu.o tevai tavo saunuoliaia jeigu tave palaiko, neatstumia.turi saunius tevus,tad manau leisk sitam dziaugsmui ir nuostabiausiam dalykui sioj zemej gyventi,nebuk savanaude,jis nusipelne ateit i si pasauli,vadinas nebereikalo.

16. Jul 2012, 10:20

.:-)

15. Jul 2012, 21:34

Šaunu 😀

15. Jul 2012, 20:36

Dziugios zinios, mamytenaujok 😀 Sekmes jusu seimai!

15. Jul 2012, 18:36

Sveikos mamytes viskas puiku gimdysiu ta leliuka wa jau 7 sav.kaip laukiuosi ir abu esam laimingi:-)

12. Jul 2012, 20:47

Mamytenaujok, jeigu Tavo sirdis liepia issaugoti vaikuli,tai taip ir padaryk.Uzsigrausi gi ateity,visa gyvenima jausi kalte.... O vyrui pasakyk,lai pats pasidaro isvalyma kaikurios vietos...

05. Jul 2012, 23:48

nesuprantu tokiu kuriem reik konkreciai berniuko ar mergaites juk svarbiausia,kad tik sveikas vaikutis butu

05. Jul 2012, 14:49

Stengsiuosi dar karta su vyru pakalbeti gal jo nuomonė pasikeis.

04. Jul 2012, 23:20

Ne bus kaip bus, o viskas nuo taves priklausys

04. Jul 2012, 22:07

Mes kaime givenam,ačiu jums mamytes uz gražius žodžius bet mum teks patiem daryti kazkoky sprendima:-(o taip nenoriu žudyti bet bus kaip bus.

04. Jul 2012, 21:51

mamytenaujok kaip sako mano vyras,jei Dievas dave vaika-tai ir vaikui duos.

04. Jul 2012, 21:43

O kuo blogai trečia dukrytė, apskritai koks skirtumas kokia lytis ir neretai taip būna vyrams ... Apskritai reikia džiaugtis, kad yra galimybė turėti bent vieną vaiką, o čia laukiatės net trečio, tai juk šitokia Dievo dovana, tai ją atimant tikrai galima susilaukti nelaimės, jei Dievas davė, tai reiškia, kad nebereikalo. Aš tai siūlyčiau neklausyti vyro ir tiek, tai nėra geriausias sprendimas šeimoje, bet kitos išeities irgi nėra. O kur jūs gyvenate?

04. Jul 2012, 21:37

valymas tikrai neiseitis, jei dabar taip save griauzi,pagalvok kaip griausi paskui,juk tai tavo vaikas,jei vyras jo nenori,tai jo beda,tada tu viena sprendima priimk,vyras vistiek jau vaikucio nebeissiurbs 😀 valymo jokiais budais nesidaryk, visiems juk dabar nelengva su finansais,bet paskui bus dar nelengviau susigyventi su mintim kad nuzudei savo vaika

04. Jul 2012, 20:44

Bet juk neaišku ka padarė ar dukryte ar sunely:-)nes dabar tai dvi dukras turim,bijau kad valyma teks darytis.

04. Jul 2012, 20:22

Sveika, jei turit du, tai nepamaišys ir trečias 😀 Tai jei padarė vyras sūnelį, tai jis ir bus, nes juk vyras lemią lytį, o ne moteris.

04. Jul 2012, 19:48

Na mes sunkiai verčiames vyras vienas dirba,skolose sedim:-(

04. Jul 2012, 19:08

pritariu simulytei tikrai vyrui anksciau reikejo pagalvot isvis neisivaizduoju kaip galima du auginant imt trecia ir nuzudyt siaubas as viena tris auginu ir niekad del nieko nesiskundziau!o toks vyras tai tik s... kruva!

04. Jul 2012, 18:11

Negaliu nesikankint nenustoju verkus vyras vakar lig ir sutiko kad uzauginsim bet šiandien wel suka kalba apie valyma o as nenoriu,vyras labai sunelio noretu bet juk dabar dar nesuzinosim ka turesim nezinau ka daryt bandau perlipt per save bet nepavyksta:-(

04. Jul 2012, 17:58

ka reiskia kaip elgtis? apie tai vyrui reikejo pagalvoti kai nesekmingai uzbaige! vaikas jokiu budu neturi atsakyti uz tai,kad tetis jo nenori! ir jei jau du auginat tai tikrai ir trecia uzauginsit 😀 ir nekankink saves ir pilvelio gyventojo tokiomis bjauriomis abejonemis!

1 2 3 4 ... 24