depresija ir panikos atakos

24. Aug, 10:55 mergele35 mergele35

parasykite mamytes kurias kamuoja depresija ir panikos priepuoliai kaip gydotes ir kovojate su tuo

30. Oct 2010, 16:11

Na man būna panašiai bet ne visai taip.Nebūna-kad aplinka arba pats asmuo tampa „nerealūs“, „nutolę“, „kaip ne iš šio pasaulio“. Nebūna savitvardos praradimo ar išprotėjimo baimės,taip pat nėra baimės būti viešose vietose ir elgesio pasikeitimų. Tik va visi tie fiziniai simptomai,išskyrus smaugimo jausmą,o kas dėl baimių,tai truputį bijau likti viena namuose...

mergele35 mergele35 30. Oct 2010, 14:29

Širdies plakimas, krūtinės skausmas, smaugimo jausmas, galvos svaigimas – tai pagrindiniai panikos priepuolio simptomai. Beveik visada kartu su šiais simptomais atsiranda antrinė mirties ar išprotėjimo baimė.

mergele35 mergele35 30. Oct 2010, 14:28

Panika – tai yra pasikartojantys stipraus nerimo (panikos) priepuoliai, kurių metu dažniausiai būna staiga ir neprognozuojamai užeinantis širdies plakimas, krūtinės skausmas, smaugimo pojūtis, svaigimo pojūtis, jausmas, kad aplinka arba pats asmuo tampa „nerealūs“, „nutolę“, „kaip ne iš šio pasaulio“. Kartu beveik visuomet būna mirties baimė, savitvardos praradimo ar išprotėjimo baimė. Priepuoliai dažniausiai trunka kelias minutes, o kartais ir ilgiau. Dažnai šie neprognozuojami priepuoliai sukelia baimę būti viešose vietose ir kitokį vengiantį elgesį. Esant panikos sutrikimui, pasireiškia nuolatinė baimė patirti naują priepuolį, susirūpinimas dėl priepuolio padarinių, priepuolių nulemtas elgesio pasikeitimas.

30. Oct 2010, 13:23

Na įdomu nuo ko jie pas tave atsirado?kaip dažnai kartojasi?kokiom situacijom?ir kokie visi požymiai?

29. Oct 2010, 20:02

bet kad nieko aš nepanikuoju,tai kaip čia suprast? kaip tau jie pasireiškia?

mergele35 mergele35 29. Oct 2010, 19:43

jolieee86 tai tau ne depresija tau panikos priepuoliai kaip ir man siuo metu☹

29. Oct 2010, 18:32

Paskaičiau ir išsigandau,juk man būna tie širdies spaudimai ir rankų tirpimai ,nerimas ir dar daugybė nemalonių pojūčių,buvau ir pas neurologą ,bet neminėjo,kad man būtų depresija,tik pasakė,kad praeis ir raminamųjų išrašė,tačiau juos gerti liepė tik priepuolio metu(kada spaudžia širdį ir tirpsta rankos bei kojos ir liežuvis pinasi),šiaip man taip yra buvę baisiai 2 kart. 1mą kartą po avarijos praėjus 2mėn,antrą-parėjus 2mėn po gimdymo,bet visokie nemalonūs pojūčiai atskirai kone kasdien ir taip pavargau nuo tų nesąmonių..

mergele35 mergele35 25. Oct 2010, 21:57

princes antidepresantus geri?

19. Oct 2010, 22:30

sergu depresija jau 4metai.dabar retai jauciu pablogejima,bet jis buna... nepraeina...o seniau kaip jau cia kazkas minejo-tirpo rankos,liezuvis,sirdi labai spausdavo.buvau ir priimamajame-pasake nebijok nemirsi suleido raminamuju ir paleido.negerumai mazejo-kai pradejau gerti magni,B6,ir dar taip vitaminu visokius,geriau kursa ir raminamuju....baisu,ir nelinkiu to patirti niekam,o suprasti gali tik ta patyre

mergele35 mergele35 07. Sep 2010, 16:00


grira tai jau taip baisi liga

07. Sep 2010, 11:20

Paauglystėj sirgau depresija, bet ten buvo depresija iš durnumo, kaip aš sakau, dėmesio stoka. Ši liga, jei rimtai, tai yra labai baisi.

06. Sep 2010, 23:02

Tikekis, kad stebuklas ivyks 😉
O aplamai depresija ir panika, tai tos ligos, kuriu nelinkeciau net priesui...kas tai patyre - zino...Susirgau, ta baisybe pries 3m.Tiesiog viena vakara pradejo "stot" sirdis, tirpt rankos, pintis liezuvis - galvojau paskutinioji atejo...Vyras iskviete greitaja.Priemime padare tyrimus - itare insulta, bet aciu D... nepasitvirtino..po to seke daug tyrimu ir daktaru.Niekas nerado ligos, o priepuoliai vis kartojosi...tada nusiunte pas neurologa, kuris pasake sia diagnoze..Pastojus priepuoliai lyg ir dingo, bet va dukrytei metukai, ir jie vel pradeda "list" lauk...vaistukus dabar geriu homeopatinius (pradzioj ligos buvo net leidziami)...ir man pasake, kad tie priepuoliai niekur nedings, tiesiog jie kartais duos apie save zinot ☹

05. Sep 2010, 22:14

Endometriozė nepagydoma, gal tik apgydoma, bet bent kol kas man nieko geriau, tik blogiau... Vaikų turėti kol kas negaliu, o gal ir iš vis negalėsiu... Su šia liga būna staigmenų, bet aš jau bijau kažko tikėtis.

05. Sep 2010, 19:54

silvi nenuleiskit ranku 😉 kai maziausiai tikiesi ir buna 😀 o pagyt galesi? ateiti vaikuciu turet? 😀

05. Sep 2010, 19:47

Man gal ne depresija ir panika būna, bet tiesiog begalinio įsiučio priepuoliai, kai isteriškai verkiu, o po to nusiraminu ir vėl viskas gerai. Tiesiog pas mane tokia situacija, kad sergu endometrioze ir negaliu susilaukti vaikų, o mudu su vyru labai norime jų jau. Jau planuojame daugiau nei 2 m., laukiausi prieš beveik 1 m. laiko, bet nesivystė. Nuo to laiko ir prasidėjo visos bėdos, kurios nesiliauja iki šiol.

mergele35 mergele35 03. Sep 2010, 15:20

tikekis kad praeis

03. Sep 2010, 14:33

jis tiesiog demesio nebekreipia, gal sakau praeis tos nesamones tada

03. Sep 2010, 14:31

tikrai manau ramiau reikia i tai reaguoti..... ir neina iaiskinti zmogui kad tu ne sau kenki o kitiems ☹ .... reikia daug stiprybes gyvenant su tokiu zmogumi ☹ tikrai stipru vyra susirado

03. Sep 2010, 14:21

tai va tas ir yra: seniau tikrai nervindavausi.Isivaizduok, as laukiuosi, o ji man paraso kokia tasisveikinimo sms.Na tiesiog demesio stoka manau.Ir tie vaistai jai tik miega kelia ir tiek, tai db jau nebereaguoju taip

03. Sep 2010, 14:18

na tikrai sunki tavo situacija, ir nebezinai kaip zmogui padet, nei pykt nei nepykti, atrodo sergantis zmogus pykti negalima, bet ji kaip suprantu ir savo liga manipuliuoja kitus zmones ☹ siaip kaip sakoma suo kuris loja nekanda

03. Sep 2010, 14:15

pas mus tai tokia situacija.Tetis turejo meiluze, ir mama labai pergyveno.Daktarai nustate lengva depresija, rase vaistu.Kol juo gere viskas buvo kaip ir gerai.Vaiksciodavo visa besijuokianti, skrajodama. Po kiek laiko viskas lyg ir stojo i savas vezes.Su teciu santykiai atsalo, gyveno tik del vaiku, atrode nebepergyvena.Bet tada prasidejo bereiksmiai barniai, kabinejimasis prie smulkmenu. po bet kokio ginco buvo ieskoma tableciu(ir jos buvo perkamos tiesiog vaistineje, be gydytoju receptu).Pradzioje buvo1-2 tabletes. Mama pradejo artimiau bendrauti su tecio draugu, kuri kaip sako be galo isimylejo.Kol jis budavo su ja viskas gerai, neberupedavome nei mes, nei kiti aplinkiniai, tik jis iseina- sms atakos, skambuciai, pavydo priepuoliai.Jis neatsiliepia i skambucius-reiskia yra su kita.Po tokiu prisimastymu iskart griebiamasi vaistuku, ir jie geriami jau ne be po 1, o desimtimis.Keliu dienu miegas, poilsis ir vel viskas kartojasi nuo pradziu.Taip jau kokie 5 metai.Ir kaip tokiam zmogui padeti? dabar ji gyvena su tuo draugu.Atrodo turetu viskas buti gerai.Bet uzeina tokiu dienu kai vistiek randa prie ko prisikabinti. Jei jis dirba, nehgirdi kai ji skambina, iskart siunciama zinute, kad neva as nusizudysiu ir pan.Tada iskart geriama vaistu, trumpam isjungiamas tel, kad visis galvotu jog kazkas negerai.Kai jau susilaukia to norimo demesio ir visi rupinasi, aprimstama. Bet neilgam, vel uzeina koks juodas debeselis ir...

03. Sep 2010, 14:05

tai beabejo reikia daryt pertraukas ir turi girztai priziureti gydytojas 😀

03. Sep 2010, 14:02

patariu kreiptis i gydytoja.ir neuzdelsk.

03. Sep 2010, 14:02

bet tada reikia silpnesnius kokius vaistus ir ne pastoviai

03. Sep 2010, 13:46

bet zmones kurie serga negali be vaistu privbaloma, pazystama ir serga ir jie butini nes kitaip stogas paciuoze ir daug ko pridarius buvo

03. Sep 2010, 13:44

o as pries tuos vaistus.Mano mama kai uzsikabino db be ju ir negali, saujom ryja

mergele35 mergele35 03. Sep 2010, 12:29

sveika, matai man pries 12 metu pagimdzius antra dukra buvo depresija, geriau vaistus metus laiko po to lyg ir susitvarke, dabar kai laukiausi savo mazosios vel atsinaujino panikos priepuoliai, kai pagimdziau dingo dabar vel atsinaujino, buvau pas gydytoja israse vaistu pradejau gerti sustreikavo skrandis, kol galu gale issiaiskinau kad vel laukiuosi tai dabar nezinau ka daryti☹

03. Sep 2010, 10:30

labukas.as gydausi depresija.geriu vaistus jau penkta men.esu net men gulejus ligoninei kaip maziukuj buvo tik 3men.cia baisi liga ir butinai reik eit pas gydytojus kad nepridarytum kvailysciu....kaip as...nes kaip aptemsta protas buna lb ziauru ir net gali but skaudziu pasekmiu...patikiek galima ir yra daug dalyku geru,linksmu tik reik tai pamatyt o gydytojai tikrai pades but savim ir dziaugtis gyvenimu.nelauk ir eik pas gydytojus kol dar nera lb sunki bukle patariu is sirdies mergele 35....

24. Aug 2010, 16:43

mamytes tau nepades neveluodama nuskubek pas psichologa parsys pradziai nestipriu vaisteliu pagersi ir pageres nezaisk su savo sveikatele,..... o kaip kovoti su tuo tikrai nezinau,tai manau atsiranda gyvenyme naturaliu budu nuo streso ytampos pinigu trukumo tai naturalu kaip tu jautiesi jai nors vienas pozymis tau atitinka,sekmes!

24. Aug 2010, 15:26

man tikrai tokiu priepuoliu nebuna

1 2 3