Ar man gili depresija?

03. May, 11:01

Laba diena, kaip gidyti gilia depresija? Pati to nepastebėjau kad esu gilioj depresijoj, kol man nepasakė aplinkiniai, esu labai nervota pasidarius, kas tik biški puolu ant nervu,nebemoku su žmonėm bendraut,net pati stengiuos vengti ikiriu žmonių,bet jie visvien ikiriai braunasi pas mane i svečius turėjau omeni uošviai, jau juos ignoruoju bet jiem nedašunta ir mane tai nervina, uošvis kurio nelaikau ir niekada nelaikysiu uošviu visada ateina ikales su uošvene, kiek jai kartu kartojau kad jis nepageidaujamas pas mane, mane nerviškai veikia, ant tiek ušsidegu. Nežinau net ka daryti...vyras mane taipat veda iš proto, pati viena prižiuriu vaika, o jis tik pažaidžia su ja 15min ir sėdas prie kompo....paprašau pamaitint jis man nuskele jog nejis dekretinese, aš už tokius žodžius esu pagatava ji išmest iš namų ir gera antausi skelt.... patarkit, kas padėtu man.....

08. May 2011, 10:24

o tai tavo mama gal netoliese gyvena?

08. May 2011, 10:22

As jai tikrai vaiko nepaliksiu, jin visada ateina su savo alhasu vyru kuris betkur sededamas prigeria poto peiliais svaido... nepasitikejau as jais ir nepasitikiu. Ir ju neapkenciu as, mano vyras jiem geradaris, o jo seima savaaudziai, paskutini centa pasirenge is musu paiimti...o vyras pasirenges atiduoti nes jis aklas kad jom visa jo seima net seneliai bando pasinaudoti, mat vyras mato tik mane, ka as darau nors nieko nedarau...

08. May 2011, 10:15

cia jau jus su vyru kazkaip turetumete issiaiskinti savo santykius, jus turbut jauni abu esate, gal dar neapsiprate su ta mintimi, kad dabar esate seima, turite vaikuti. Tiksliau vyras gal neapsiprates, juolab, kad jis cia Lt mazai buna.Berods sakiai, kad uosviene pas jus daznai ateina tai pabandyk jai vaikuti palikti, o pati iseik su draugem susitikti, ar tiesiog pasivaikscioti😀

07. May 2011, 21:56

Bet isivaizduokit, gryzes vyras 2 savaitem per tas 2 sav man visa sveikata sugadino...kaip taip imanoma, 2 menesius nesimateme o jis taip, buvo pora dienu kai jis iseidavo su draugais gert, o kad mane viena su vaiku palieka jam turbut tada vienodai sviete, as jam aiskinau kad jis turi but su vaiku nes vaikas nelabai pazysta ji, ir kaip ant svetimu ranku bliauna, as ji buvau net isvarius is namu, kita diena grizo su 25 rozem , atsiprase ,pabuvo 2 dienom geras o poto vel taspats, kiek tai gali testis,as jam aiskinau kad as niekur neiseinu su draugem, nei i bariuka koki su draugem neatsimenu kada buvau nuejus , o jis gryzes skundziasi jog jam reikia su draugais pagert....jam vienodai sviecia kad as neatsimenu kada esu atsipalaidavus, vaika auginu, begalo myliu ir negaleciau pagalvot apie balius prie vaiko...o jis olandijoj atidirbes 8val arba savaidgaliais tikrai nueina i bariuka ar kur atsipalaiduot, o nepagalvoja kad vaiko auginimas vienai irgi nera lengva ir augint vaika 8 valandu neuztenka, o geriausiai buvo uzvakar, jis isejo pasirasyti dokumentu ir grizo girtas, poto nakti grizo visiskai gatavas, o vakar vakare iskeliavo, su vaiku isvaziuojant nepabuvo... mane tas vyro elgesys varo i kapus...vaika lengviau augint nei 2 savaites zuret i vyra...siand sedziu ir galvoju aciu dievui kad vel isvaziavo...aisku to jam negaliu sakyt...bet as dziaugiuos...per tos nervus...jai poteisybej nebezinau ka jam bejauciu....

07. May 2011, 19:39

O kad tau gili depresija neatrodo.jos pozymiai visai kiti.taip kad auksciau nosi.

07. May 2011, 19:36

Sveikos.nedaryk skubotu sprendimu.jei vyras isvaziuoja dirbti,kaip suprantu lieki viena su vaiku.juk gyveni lt?siulau tau pasiimti mergaite ir isvaziuoti savaitei i sanatorija.nezinau kur gyveni,bet gal yra galimybe eiti i baseina.o kas del vyro...nestresuok,palikti lb greit gali,o kol esi dirgli visko prisigalvoji.spontaniski sprendimai gali sugiauti gyvenima.pirmai pagalbai pasirink sedatif,rameval zolinius preparatus ir kreipkis i gyditoja.

07. May 2011, 18:19

aCIU, BET NORECIAU PATI ATSISTOTI TVIRCIAU ANT KOJU,TADA PALIKTI VYRA IR ZIURETI KAS BUS. NES TIK JIS DABAR FINANSISKAI MUS APRUPINA,NIEKADA TUSCIOM NEPALIEKA

07. May 2011, 18:01

Visu pirma manau reiketu paciai pagalvoti ko tu nori is gyvenimo, nusistatyti prioritetus. Jei neina su vyru sneketis padarykit isvadas. ABU. Manau cia ne depresija yra, o tieiog pasimetimas, kai paslyja poros santykiai. Sedatif gali nepadeti. Manau kreipkis pas daktaru ir jei tau be vyro bus geriau tiek fizine, tiek psichologine prasme, tai pagalvok gerai ar jis tau reikalingas 😉 Visu pirma galvok apie tai, kad esi reikalinga mergaitei, sveika ir rami. Sekmes 🌷

07. May 2011, 17:15

na tai gal problema vyras ir kai jis isvaziavo pradesi jaustis geriau,nieks nesisaipys neerzins.tu turi buti labai stipri juk tu labai reikalynga savo mazam stebukleliui,tvirtybes tau

07. May 2011, 16:59

Aš manau, kad reiktų pirmiausiai kreiptis į psichiatrą, jis nuspręstų, ar tau reikia psichologo pagalbos, gal kokių vaistukų išrašytų.Geriau nepradėk savo nuožiūra vartoti raminančių vaistų, nes gali priprasti prie jų.Paskaičius tavo santykius su vyru, vyro pagalba ir supratimas tikrai atkrenta.

07. May 2011, 15:41

Galiausiai vyras isvaziavo...paziuresiu kaip bus toliau, vaistineje pasiule pavartoti sedatif pc ir pagerti melisos arbateliu ir paziureti kaip jausios, jai nepades tai kreipsiuos i gydytoja....

07. May 2011, 15:34

Jis pasaipiai viska ima, kadangi jis nesamones daro , o per jo nesamones as visada lieku kalta, nepripazista savo kaltes....tada issirituliuoja didelis konfliktas, ir taip pastoviai...o as nenusileidziu ir jam bandau ikalt i galva o jis visvien sako jog as kalta...man tai varo depresija...netekau ir apetito, ir sukudau, ir apsileidau visai...nieko nebenoriu daryti...net namu negaliu susitvarkyti nes nezinau ar noro ar sveikatos nera....anksciau niekur nepasidazius neidavau, nu dabar viskas...nepriziuriu saves....neturiu sveikatos graziai atrodyti... kira..tai neimanoma. bandau issiaiskint o ka jis ,jis viska juokais ima, arba pasako kad as nesveika...man kraujas verda, uzmusti net ji noris....

06. May 2011, 17:38

as prisidedu prie kitu mamu pirma reikia su vyru issiaiskinti, mano pazystamos vyras toks pat kaip tu nupasakojai kad niekas jam neidomu lb sunku tau uzjauciu

06. May 2011, 17:32

manyciau tu turi visu pirma issiaiskinti su vyru ,jis turetu tau padeti

06. May 2011, 16:00

Neramuma vaikas tikrai perima is mamos nuotaikos.... Jei vyras isvaziuoja,kaip tu sakai,tai nors vieno nervu saltinio nebus. Gal pailsesi ir nuo vyro... Bet jei taip blogai jautiesi,kaip rasai,gal tikrai verta nueit pas savo gydytoja ir pasakyt,kas darosi su tavim,vis ka nors patars.

05. May 2011, 22:26

Vyrui pasakiau jog man depresija jis ti nusijuoke ir pasake jog jam tada irgi...jis manes nesupranta...yra labai pasikeites....va pvz siandien jis isejo dokumentu pasirasyti 1 val kad poryt vel i olandija dirbt isvaziuos....ir iki dabar negryzo....as vel depresuoju.....vel esu nerviska, vel galva plysta ir kraujas verda....prie vaiko stengiuos ramintis, bet neinato neparodyt nors su ja zaidziu ir linksma bandau pasirodyt....bet vaikas visvien neramus....vyras turbut netik mane varo i depresija bet ir vaika...

03. May 2011, 21:28

Salvia,man atrodo,kad tu esi pervargusi. Cia tikrai labiausiai turetu padeti vyras. Tau reikia poilsio valandeliu,o gal ir kokiu zoliniu vaistu,kad nebutum per daug jautri. Atsimenu,kaip pati paprasiau savo vyro,kad nupirktu kokiu nors zoliniu,itampa ir nervus raminanciu vaistu.Man padejo. Turi apie savo savijauta pakalbeti su vyru,jei myli tave,tures suprast ir padet tau.

03. May 2011, 20:15

Sveika, Salvia, pirmiausiai siulyciau kreiptis i savo seimos gydytoja, kad nustatytu depresijos stadija, nes tai yra istikruju sunki liga, galbut israsytu vaistu, kurie pagerintu tavo savijauta. Labai svarbi yra artimuju pagalba, vyras tavo turejo pastebeti, kad tu blogai jautiesi. Pabandyk jam paaiskinti, kad tau reikia jo pagalbos, kad viena sunkiai susitvarkai. Tikiuosi viskas susitvarkys😀

03. May 2011, 11:01

Laba diena, kaip gidyti gilia depresija? Pati to nepastebėjau kad esu gilioj depresijoj, kol man nepasakė aplinkiniai, esu labai nervota pasidarius, kas tik biški puolu ant nervu,nebemoku su žmonėm bendraut,net pati stengiuos vengti ikiriu žmonių,bet jie visvien ikiriai braunasi pas mane i svečius turėjau omeni uošviai, jau juos ignoruoju bet jiem nedašunta ir mane tai nervina, uošvis kurio nelaikau ir niekada nelaikysiu uošviu visada ateina ikales su uošvene, kiek jai kartu kartojau kad jis nepageidaujamas pas mane, mane nerviškai veikia, ant tiek ušsidegu. Nežinau net ka daryti...vyras mane taipat veda iš proto, pati viena prižiuriu vaika, o jis tik pažaidžia su ja 15min ir sėdas prie kompo....paprašau pamaitint jis man nuskele jog nejis dekretinese, aš už tokius žodžius esu pagatava ji išmest iš namų ir gera antausi skelt.... patarkit, kas padėtu man.....

1 2 3