Ar man gili depresija?

03. May, 11:01

Laba diena, kaip gidyti gilia depresija? Pati to nepastebėjau kad esu gilioj depresijoj, kol man nepasakė aplinkiniai, esu labai nervota pasidarius, kas tik biški puolu ant nervu,nebemoku su žmonėm bendraut,net pati stengiuos vengti ikiriu žmonių,bet jie visvien ikiriai braunasi pas mane i svečius turėjau omeni uošviai, jau juos ignoruoju bet jiem nedašunta ir mane tai nervina, uošvis kurio nelaikau ir niekada nelaikysiu uošviu visada ateina ikales su uošvene, kiek jai kartu kartojau kad jis nepageidaujamas pas mane, mane nerviškai veikia, ant tiek ušsidegu. Nežinau net ka daryti...vyras mane taipat veda iš proto, pati viena prižiuriu vaika, o jis tik pažaidžia su ja 15min ir sėdas prie kompo....paprašau pamaitint jis man nuskele jog nejis dekretinese, aš už tokius žodžius esu pagatava ji išmest iš namų ir gera antausi skelt.... patarkit, kas padėtu man.....

12. May 2011, 13:09

kiek suprantu jus esate dar jauni abu?

12. May 2011, 11:30

turejau omeni draugas su zmona

12. May 2011, 11:30

Na va jau 4 dieNa drauge su zmona mane tempia prasiblaskyti, o vyras kiekviena vakara raso kad prisesciau prie skaipo, o manes 4 diena iki 11hvakaro namie nebuna,tai siandien atejo jo zinute kad kur as dingusi, ir kodel jam neina manes sugaudyti nesupranta manes. Na bet as svarstau ar atsakyti ar dar pakankynti, lai supranta kad as nesedesiu namie. Vakar buvo idomus nutikimAS, mANo drauges vyras taipat isvaziuos uz savaites i uzsieni dirbti, na ir vakar daziau draugej plaukus, ir jie pasiule eiti pas drauges vyro pazystama ,kuris buvo susidejas su drauges pusesere,o nuo jos nudege. Na isgereme, draugas jam kaska papaskajo kodel as liudna ir kad tai visada ..ir jis pasake jog jai butu galimybe tureti tokia kaip as, jis net butu pasirenges viska atiduoti,kad mano vaika myletu kaip savo ir ant ranku mus nesiotu...beto jam 26 metai tevu neturi nes abu mire... na man istiesu vienodai sviete, kadangi man primine mano vyra ir as visai nuliudau...nes mano vyras manes su vaiku ant ranku net nesiruose nesiot, ir nera pasakes kad yra laimingas jog mane turi......

11. May 2011, 13:29

salvia mano vyras buvo toks pat, cia visa itaka daro draugai, dabar isvaziavome gyventi i anglija, pradejom dirbti nors cia yra tu draugu bet jis toks tynginelis atstumai cia dideli tai net neori niekur vaziuoti. kiek as kovojau kai buvom lietuvoj lygiai tas pats mano nuomone buvo nesvarbi, jo draugai bijodavo man pasimaisyti po kojomis toki skandala uzkeldavau bet dabar lb pasikeite kaip diena nuo nakties. didziausia itaka jiems daro draugai ir daugiau niekas

11. May 2011, 13:05

Medyte,as tik papasakojau drauges istorija,kuri taip pat lauke vyro susitupejimo 7m.,bet deja,juo toliau juo giliau.nesiulau salvia tau pult skirtis,bet jei viska sudelioji ir matai galimybe sveikiau ir laimingiau gyventi be vyro,ar verta kenteti kai jis gryzta ir laukti kada vel isvaziuos.cia medyte gyvenimas? pritariu eglikei,kad atsibusk is to letargo miego,nusiplauk "dulkes" ir kartu su pavasariu pradek zydeti.vaikas ne kliutis nueiti i kavine,nuvaziuoti prie juros bei susipazinti su naujais zmonemis.nepersu nauju kavalieriu,bet pabendravimai su visais svetimais zmonemis gali padeti isblaskyti juodas mintis.toks gyvenimas,kad reikia buti stipriai,galvoti savo galva ir ryztis tokiems dalykams,kas atrode neimanoma.bet manau pirmiausia turi ryztis rimtai pasikalbeti su vyru ir pasakyti galutini sprendima,jei jis toliau taip elgsis.jei susimastys,dar rimtai galvoja apie tave ir seima,jei supyks,isleks pas draugus-ar verta ko tiketis? turi laiko pamastyti,tik pirmiausia islysk is namu. i saule 😀

11. May 2011, 12:51

Bet dabar mane varo tai is proto ☹ Net jau su savo tevais kalbejausi...nutarem jai jis nepasikeis mesim ji lauk. Mano tevui net uzkniso kad jis sitaip, kad jis pries mano teva tokius planus kuria, bet ju nedaro. Atsibodo jiem ziuret kaip as nervojus, kaip as gadinu sau sveikata...o mat uosvene pastebejau bijo kad jo sunu paliksiu, ji vis man sako-nu pagalvok gerai, nu neskubek taip. Bet kas isto, pati ji kalta kad pavizdi visiem 5 vaikam rode gyvendama su savo tokiu vyru. Nezinau,nezinau.... ka reikia daryti...esiu pasimetus...

11. May 2011, 11:36

Salvia,savo vyro dabar tu tikrai nepakeisi.Jis tiesiog dar nesubrendes seimai,jeigu "laksto" su draugais,rupi labiau papramogauti,o ne skirti laika seimai. Isivaizduoju,kaip yra pikta del to. Turi arba keisti mastyma ir spjauti i jo nesusitupejima, arba nervuotis toliau. Imk rupintis savim,grazek,linksmek,nors kaip bebutu sunku. juk,kai draugavot,greiciausiai irgi budavo pasilinkminimai kartu su jo draugais? Suprantama-vaikas keicia situacija,bet jei vyrui tai nera svarbiausia siuo metu,tai tu ir nepadarysi,kad butu jam tai pirmoje vietoje. Jo mastymas apie seima greiciausiai yra is jo paties seimos modelio,o tai pakeisti yra beviltiska,su laiku gal ateis ir kitas jo supratimas,bet dabar.....

10. May 2011, 23:39

medyte, tariausi su vyru, graziai, nesiputojau..jis atsako taip patikimai jog viskas bus gerai, bet jis pamato draugus, nebelieka nei zmonos nuomones, nei vaiko...kasdien bonke po bonke, pasakau kad cia negyvenimas jai jis kasdien prigere ir jam pofik kad man sunku, ar taipat noriu ilgeliau pamiegoti, as jam pasakau kiek tai tesis, jis pasako nebebus taip, po 2 dienu vel taspats, jis seima parduoda uz alu ir draugus, jis mano kad jai as sedziu dekretinese tai tik as vaika turiu priziuret o jis tik pazaist, man kraujas verda, einu is proto, uzmusti ji nuoriu uz tokius zodzius. ka be daryciau as su juo stengiuos pasitart, o jis? jam vienodai, draugas ir jis sugalvojo tai ir daro, zmonos nuomones nera, zmona siuksle, kai meiles reikia tada tik geras. Jis noriu kad buciau grazi gera, kad jam demesi visada rodyciau, kokia seima ?koks demesis? tai negali buti, jai jo draugai ateina pas mus gert, as jam pasakau kad gal jau uztenka, siand negerk, tai jis iseina su draugais kazkur gert ir drysta mane palikt, gi kitas vyras pasakytu draugam kad siandien nieko neiseis,seima pavargusi, kita diena susitiksim, o jam pofik jis mane palieka su vaiku ir eina geriau su draugais. Tai kaip as jam demesi galiu rodyt? as iskaudinta jauciuos , nenoriu kad jis net akyse man butu, nes zinau kad bus vel ir vel taspats. Ka jis man pazada, ta jis netesi niekada, o ka kitiem laksto del ju kaip patrakes.... nors turetu buti atvirksciai. GERAI as nieko nesakau kad viena diena galima su draugais pabut, bet TIKTAI NEKASDIEN!!

10. May 2011, 17:39

Ne, nu paskaitau komentarus ir plaukai siausiasi. Apibendrinant, tai gerk vaistus ir mesk vyra. Mielosios, nejaugi tik tiek seima verta yra? Nesupykit, bet kaip vyras sioje situacijoje jauciasi? Kai zmona nelaiminga, susikuitusi, pikta? Vyrai tokie jau yra, kad myli tik grazias ir laimingas. Maniskis irgi toks. Ir tik graziuoju su juo gali susitart, tik graziuoju gali pagalbos issiprasyt. Taip jau yra. Neteisinu salvios vyro, bet mes cia tik vienos puses argumentus matome. O yra du zmones. Skyrybos nepabegs. Suspes. Pirmiausia reikia su savimi susitvarkyti!

10. May 2011, 17:25

Zinai, tikrai neskubek su psichiatrais ir vaistais. Patikek manim, mano vyras psichologas, zinau ka kalbu. Jei turi galimybiu pas psichologa lankytis, tai butu valio. Jis, jei bus reikalas, pas psichiatra ir nusius. O jei seimos gydytojas nusius, tai paklaus akiu nuo popieriu nepakeldamas, kas yra ir stipriu vaistu prirasys. Tikrai neskubek. Pirmiausia, atsikelusi ryte palysk po dusu, susitvarkyk, pasipuosk, pasidazyk, papuosk vaika ir mars i miesta pasivaikscioti. Arba viena jei turi kam vaikuti palikt. Isgerk kavinej kavos. Jei tik yra galimybiu - pasidaryk masaza, nueik i teatra. Tikrai imanoma save pralinksminti!!! Zinau, kad sunku prisiversti, bet tikrai imanoma!!!! Laikykis!!!

10. May 2011, 13:38

Dar karta labutis silvia.as galiu tau papasakoti drauges istorija,kuri man panasi i tavaja.drauge isgyveno su vyru 10m.,turi mergyte,dabar jai 7m.pirmuosius 3m.gyveno drauge,nes kartu mokesi.paskui vyras isvaziavo dirbt i uzsieni,tad gryzdavo po 3-6men.is pradziu viskas atrode normalu,kad parveza pinigu,ten dirbdamas- siuncia seimai.bet su laiku drauge pastebejo,kad gryzes nori tik pramogauti su seima,susitikti su draugais.apie remontus namie,pinigu taupyma ar kt.naminius darbus ne pagalvot nenorejo,sakydamas,as ten prisidirbu,turiu teise gryzes pailseti.atprato but seimos zmogus.laiks nuo laiko drauge is anksto suplanuodavo koki daikta nusipirkti,paimdavo dali pinigu likti su vaiku pragyvenimui,nes jei to nepadarydavo iskart gryzus,tai atgal i uzsieni vaziuoti maisto nebebudavo is ko nusipirkti,tekdavo pragyvenimo pinigus paimti.galu gale dar draugei pradejo priekaistauti del storumo,nors po mamos mirties vos 50kg tesvere,del sukuosenos ir t.t....kol isaiskejo,kad turi kita.Tik draugei pareiskus nora skirtis,tada sudeliojo viska i stalciukus,ir iseidamas po galutinio teismo sprendimo tepasake,neivertinau ka turejau ir ko netenku.dabar drauge laiminga turedama kita drauga,neseniai susilauke sunelio,ir nebenoretu,kad vyras del pinigu isvaziuotu dirbti i uzsieni.buvusiam vyrui nedraudzia bendrauti su dukra,vasara isleidzia paatostogauti pas teti,bet net alimentu nesugeba tetis moketi dukrai,nes gyvena is paneles pinigu, o uzsienyje darbo nebeturi.tad pamastyk,ar verta aukotis vyrui,kuriam jau nieko nebejauti,o ir jam i jus nusispjaut.esi jauna,gryzk "i save",kokia buvai,iseik i zmones,jug tevai pabus su vaikeliu,ir dziaukis gyvenimu,kuris labai greit bega.uzsidariusi,tik kankinsies,o nuo to nebus geriau nei vaikui,nei tau paciai.gal vyras ir laukia tokio zingsnio tavo,paleisk ji,o alimentus gali prisiteisti atitinkama procenta nuo jo atlyginimo.tad jei uzdirba nemazai,neteks gyventi is keliu simtu lt.o jei draugiskai susitarsit,dar kiekv.men.gal nores dadeti vaikui pinigu,bet cia tau spresti.sekmes 😀

09. May 2011, 20:46

Jai vyras toks,del kurio tikrai nebekariauciau, tai belieka kovoti uz tai kad mano mazyle viska turetu...nors jauciuos dabar kaip isnaudotoja..

09. May 2011, 20:43

nepavaziavo tau-tu tiesiog kovoji uz buvi 😀 stiprybes tau

09. May 2011, 20:41

pAaskutiniu metu as nebezinau ka jam jauciu.... as tik dabar pradejau galvoti tik apie pinigus kad islaikyti vaika save....turbut man tikrai pavaziavo....nors anksciau del jo isproto ejau...

09. May 2011, 20:40

Odel draugiu....jos mato kaip pas mane seimoje yra...bet paskutiniu laiku as vengiu zmoniu....nebenoriu buti zmoniu buri, kaip anksciau megdavau buti demesio centre, o dabar nenoriu nei vieno zmogaus, as ju vengiu...nebenoriu bendravimo...nieko nebenoriu....taip niekada nieko panasaus nebuvo...draugu ir tu vengiu....turbut pagalvosit kad man protas pavaziavo....

09. May 2011, 20:34

isvada-mesk lauka toki vyra,ar tik del kvapo tau reikia ?

09. May 2011, 20:31

tame esme kad neburbu, nes to nemegstu, tyliu iki to laiko kol jis prisidirba..... poto duodu moralo, tada jis atsipraso nu bet kas isto, jai po poros dienu pamirsta kad taip dare ir atsiprase....jis valios neturi, jis ka man pazada , netesi, o ka kitiem pazada del ju laksto kad pazada isteset, nejau vyram sunku teset pazada negert ir padet vaiku rupintis? Seima draugu gi neatstos, ir kai blogaoi bus visada bus salia, bet as to nebegaliu nebegaliu jo guost, as ji pradejau dar labiau smerkt, as net jauciuos laimingiau viena namie tos 2 menesius gyvendama.. jis man atrodo isvaziuojant pastebejo kad as visiskai nesiparinu kad jis isvaziuos, jis net keistai i tai suregavo, bet man vienodai sviete, as mintyse dziaugiaus...negaliu jam to pasakyti nes nenoriu izeisti...kas isto pasikeistu kad jis dirbtu lietuvoj? as vistiek kai jis grista viena viskuo rupinuos o jam pofik, miega paxmelingas iki pietu o as jau speju 3 kartus vaika atsikelus nuo 7 ryto pamaitint....as pradejau dziaugtis ir laukt kol jis isvaziuos..niekam to nesakau is artimuju...bet mintyse tikrai dizaugiuos..

09. May 2011, 20:28

nu agneciuke pas tave ir kantrybe...

09. May 2011, 13:29

pajaute laisve ir namie gryzes taip legiasi, o jei zmona burba, tai ji jo nuomone jau ragana ☹

09. May 2011, 13:28

As is gilios patirties ir vyru prigimties pasisakysiu,kodel jis taip pasikeite-o gi,kad laisva koja ir zinoma net vietoje grizes sugeba traliavoti,o tai ko ten isvykus ne,o moteru atitinkati jo lygi taipogi nemazai,o cia grizus vel spustis,reikalvimai,pareigos...

09. May 2011, 13:22

Bet is kur jus imat tokius vyrus 😕

09. May 2011, 13:12

Pritariu merginoms,kad tikrai esi pervargusi ir kuo greiciau dumk i soda pas tevus ar prie juros.jei Klp nerandi kur prasiblaskyti,tai ka veiktum mazam miestelyje? dabar kavinese nerukoma,tai bet kur gali drasiai vaziuot su vaiku ir susitikt su draugemis.nemanau,kad visos drauges neturi laiko susitikt.paprasyk ju pagalbos,kartais tiek tereikia,kad ateitu ikaltumet koki buteliuka sampano drauge ir atsipalaiduotumei.Neprigersi,bet nuotika tikrai bus geresne.Nebent draugems nusibodo tavo dejavimai,tad belieka patys artimiausi zmones-tevai.

09. May 2011, 13:00

na, negaliu sakyti kad daznai, bet kai pavaro vyrukas tai pavaro, nusispjaut jam y vaika, y mane, kad namie nera ka valgyt, kad nera pinigu. jis net sugeba paskutinius prataskyti. va pvz dabar jis siandie gryzo 8 ryto, ir ejo gulti. matai jis pavargo. kur cia nepavargsi kai dvi paras buvo baliai sokiai, estrada. guli ir dabar praso, ar gali to ar ano atnest. bet as jam pasakiau, nori tarnaites, samdykis. arba mokek man pinigus uz patarnavima. siandie turejo jis mus nuvesti su vaiku y mankstas. bet kadangi ponuliui pagirios, turejau vilktis su visuomeniniu transportu.tai gerai kad nors siandien geras oras.nu as nezinau, kaip man toliau elgtis. palikt-nepalikt.

08. May 2011, 23:42

Daznai taip buna tau ? Manasis vazinejas o vat sitaip gryzes elegesi....

08. May 2011, 23:20

Kuo puikiausiai tave suprantu. mano vyras lygiai toks pats lepsis kaip ir tavo. Va siuo metu jis geria su draugais, o as namie su vaiku sedziu. Bet tiesa pasakius, jau susikroviau puse daiktu. Beliko mergaites bagazas. Nezinau ka daryt, palikt dabar ar laukti kol prasiblaivys....

08. May 2011, 13:04

Jums turbut net igriso klausytis mano pastoviu bedu 😀 Bet draugu nebematau, jie inire i savo laiminga seimynini gyvenima, tai neturiu kur daugiau paklausyti patarimu....

08. May 2011, 13:00

Aciu labai uz patarimus jums. Jus vyresnes tai daugiau zinote negu as,labai malonu su jumis pabendrauti, jusu patarimu isgirsti. Dekoju labai

08. May 2011, 12:29

Jei tik yra galimybe, vaziuok su dukryte pas tevus i soda. geras oras ir ramybe bus i nauda. Bent porai dienu. Manau tau tikrai nera jokios depresijos, tiesiog nervukai paslijo biski, nes nesi laiminga su vyru. Taigi daryk viska, kad tau ir mazylei butu geriau 😉

08. May 2011, 11:34

beto prasidejus pavasarinems sodo darbams jie ten gyvens, ir isten i darbus vazinesis...teks man su vaiku buti toliau paciai

08. May 2011, 11:27

Mano tevai uz 3 rajonu gyvena nuo manes. Na bet dbar man niekaip neiseis niekur iseit , mano mazyle susirgo ☹

1 2 3