Ar man gili depresija?

03. May, 11:01

Laba diena, kaip gidyti gilia depresija? Pati to nepastebėjau kad esu gilioj depresijoj, kol man nepasakė aplinkiniai, esu labai nervota pasidarius, kas tik biški puolu ant nervu,nebemoku su žmonėm bendraut,net pati stengiuos vengti ikiriu žmonių,bet jie visvien ikiriai braunasi pas mane i svečius turėjau omeni uošviai, jau juos ignoruoju bet jiem nedašunta ir mane tai nervina, uošvis kurio nelaikau ir niekada nelaikysiu uošviu visada ateina ikales su uošvene, kiek jai kartu kartojau kad jis nepageidaujamas pas mane, mane nerviškai veikia, ant tiek ušsidegu. Nežinau net ka daryti...vyras mane taipat veda iš proto, pati viena prižiuriu vaika, o jis tik pažaidžia su ja 15min ir sėdas prie kompo....paprašau pamaitint jis man nuskele jog nejis dekretinese, aš už tokius žodžius esu pagatava ji išmest iš namų ir gera antausi skelt.... patarkit, kas padėtu man.....

06. May 2016, 13:59

Laba diena. Tema nėra labai aktyvi, bet nenoriu teršti forumo dėl vieno klausimo. Manau mano sesuo serga depresija. Ji tapo viskam apatiška, jai niekas neįdomu, kad ir kur bekviesčiau eiti ji atsisako. Per dienas ji tik guli lovoje, kartais išeina iš kambario pavalgyti. Šiuo metu ji nedirba, tai mastau, gal tai turėjo įtakos jos tokiam kardinaliam pasikeitimui. Nenoriu jos matyti tokios, kokia ji yra dabar. Merginos, koks [url=http://www.rutareiki.com/depresijos-iveikimas] depresijos gydymas [/url] šiuo atveju būtų efektyviausias?

02. Aug 2012, 12:25

Na šitokiu atveju tai tikrai nėra lengva, o ir suplanuoti ne visada kažką eina ... Dabar belieka tik laikytis galvojant, kad ne visos šeimos taip laimingai gyvena 😀

02. Aug 2012, 12:16

na mano prisisrisimas prie draugu jau pamirstas reikalas kai sukuriau seima tiesiog i metus susitit kelis kartus nera toks jau nuodemingas reikalas manau o seip as toks zmogus kuris negali per ilgai uzsisedet vienoj vietoj man reikai bendraut kalbet su zmonem pas mane ir darbas su klientais...bet i ji grist pakolkas negaliu nes rafiko nesuderinciau su mamos vaidmeniu,,,,pakolkas aisku, bet kai gris viskas susitvarkys suspesiu visur nes turesiu veiklos judesiu o db namai puodai vyras ir laukas ir vaiaks man jau smauiantis reikalas cia biski bet su antru bus viskas kitaip, o cia pirmas vaikis, ir aisku neplanuotas dar visas gyvenimas gaima sakyt per diena pasisuko 180 laipsniu kampu buvau laisva visur visko veikianti o cia bats yra. seima namai puodai vyras ir pan.. tai vat buvo smugis ir vyrui ir man kol apsipratom su seimininiu gyvenimu...

01. Aug 2012, 13:27

Egliutėle, gal tu esi labai prisirišusi prie draugų ... Aišku, čia nieko blogo 😀 Man asmeniškai viską atstoja šeima ir susitikimai su draugais yra retas atvejis pas mane, nes tiesiog visą laiką skiriu šeimai ir net nenoriu matytis su draugais, ypatingai, kai patys geriausi toli ir benraujam tik jiems grįžus ar internetu. O kodėl pas sesę nenuvyksti ar jos nepasikvieti pas save? Kokios amžiaus jos vaikučiai? Mano sesuo nors ir nuo manęs gyvena daugiau nei 55 km., turi du vaikus - 7,5 m. mergaitę ir beveik 2 m. berniuką, tačiau tikrai yra laiko susitikti, paplepėti, išgerti kartu kavos, galiausiai kartu einam pasivaikščioti ar dirbam viena pas kitą įvairius darbelius. Pritariu Kotrynos išsakytoms mintims 😀 Šiaip manyčiau žmogui bręstant keičiasi jo prioritetai, o jei netyčia nesikeičia, tai galbūt reikia tai kažkaip suderinti arba atsisakyti to ... vaiko neatsisakysi, tačiau visada reikia galvoti prieš planuojant vaikus, kad viskas kardinaliai pasikeis, nors tai ir netyčiukas būtų 😀

01. Aug 2012, 12:18

niu siuo metu gyvenam sirvintose, draugai visis vilniuj like tai uz tai cia tokie vieni esam , aisku turiu sese kuri irgi cia gyvenam tampaciam mieste ale ji jau antra maziuka turi ner kada ten pas ja sedet ar plepetis...seip jo prasiblaskymo pasivaiksciojimo po pardes , pasibuvimo su draugem labai reikia man ir truksta..nes mes db su vyru visur kartu atrodo kad vienam jau nebeidomu niekass😃D
o seip tai vat jai grisiu i darba tai grisim i vilniu gyvent vel nuomotis buto , kainos seip nesveikosss niu bet manau bus geria ir linksmiau kai aplink draugu bus ...o db beliek apasidziaukt kompuu😃 ir jumis mamytes.aciu uz patarimus😀

31. Jul 2012, 20:40

O jums nėra galimybės pasisamdyti auklės bent porai val. per dieną ar kas kelias dienas, kad pati galėtum laiko skirti tik sau? Iš kur tu esi?

31. Jul 2012, 20:32

sveikutes aciu uz pasiskakymus na man 26 bus tuoj metai vaikas mano tikrai hyper aktyvus snenusedi vietoj kai pradejo vaiksciot , kol nevaiksciojo tai visur jo irgi pilna buvo db ziuriu ir vaikis nervuotas irgi agresyvumo turintis😀man uzeina jau kai tikrai pervargstu aisku sedim su vyru tris dienas namuose kartu tada jis para dirba as lieku viena tada zueina man aju kazkoks nervas nes vaiki pastoviai saugot reikia ir lakstyt ispaskos nes jo visur pilna jis sukauja rekauja viska ima nesa meto zodziu kaip ir kiekvienas metu laiko vaikas ..nbet man atrodo jis hyper aktyvus nebeturiu jegu kartais as jam, o jai dar asideda dantu dygimas ir pan zodziu pasidaro nebepakenciamam mano tevai gyvena uz 100km uosviene uz 50 tai vaikio palit ner kur.. uosviene nelinkus joz iuret nebet valanda ar dviem savaitgali bet nevazimejam daznai jai reikalu turm tada i vilniu lekiam, o pas mano tevus irgi nepriveziosim tai laukiu nesulaukiu kada iseisu i darbaaaaa😃D vyras jam dar s vaiku uzsiimt reik biski palukt kol paauks nes db dar ale jam neidomu seip padeda paziuri viska so ale reik dar spirt i sikna kartais😃Dtai vat sakau uzeina psiho priepoliai ale raminies save ir praeina prasideda nerviniai skrandzio skausmai siaubingi nes ir mano imdymas buvo sunkus ir ilgas..gal pasekmes ...bet per metus laiko nebuvvus niekur nei su draugem o vyras lakste su draugas po sodybas ,,,,galvojau vaika spaaugs ir as leksiu o kai jau paaugo ner labai kur ir islekt☹( tai vot nieko kaip nors gal sakau su antr bus daug lengviau nebeimsiu visokiu vaikio isdaigu i galva jauu kaip db visko biju atrodo nutiks tas anas rekia saukia nesuprasi del ko tai pergyveni nakti vel atrodo vaikis miega ramiai as soku is miego ziuriu ar jis dar kvepuoja ....tai skau kazkoks kosmarass😀iu bet viskas susitvarkys ikalu valerijono praeina tam kart/😃D

28. Jul 2012, 09:55

O man paauglystėj kaip dingo depresija taip ir daugiau neatsinaujino bei mažai tikiu, kad gali atsinaujinti, kitokiomis akimis į viską žvelgiu. O kartais panaudodavau vaistukus tik dėk didelio streso, kad galėčiau ramiai miegoti, bet depresijos požymių jokių nebūdavo. Taip, visuomenė ne kaip žiūri į tokią baisią ligą, čia kol nesusiduri, tai iš tiesų ir sunku ką pasakyti.

27. Jul 2012, 13:56

Aš sirgau paauglystėj, anot gyd., lengva forma, tai man irgi dabar šiurpas nukrečia, jei išgirstu kažką iš tų laikų ... muzika, filmai, knygos ar dar kažkas, kas bent šiek tiek susiję ... Depresiją išsigydžiau pati, nes nepadėjo niekas - nei terapijos, nei pokalbiai, nei vaistai, kad ir kokie jie būtų stiprūs.

27. Jul 2012, 10:38

Nežinau ar būtent turėjot, kotryną, omeny Grandaxin, nes kartais ir viena raidė turi daug reikšmės, tačiau jis tikrai nereceptinis ir labiau skirtas baimėm, tačiau man nuimdavo ir nerimą ir paprastai aš jo ilgai nenaudodavau, tik kelias dienas ir nereikėdavo ilgiau. Taip, vaistams kartais ne visi vienodai priimtini organizmai, kartais nuo didelių negalavimų padeda patys paprasčiausi vaistukai.

27. Jul 2012, 10:18

Sedativ padeda tik kai vos vos kažkas yra, o jei rimčiau, tai tikrai nepadės, man jis niekuo nepadėjo, nors per daug nieko blogo ir nebuvo, o gal reikėjo naudoti daug ilgiau ir poveikis būt atsiradęs tik po kelių mėn. mažiausiai.

26. Jul 2012, 22:41

Sveika, nors aš dar tik laukiuosi, bet su panašia problema susidurdavau darbe, nes dirbu vaikų globos namuose ir kartais kai dirbdavau 1,5 etato ir dar jei vaikų būdavo apie 20 ir daugiau, tai tikrai būdavo gali išprotėti - verki, keiki, net vaikams užduodi, stengiesi vienu metu dirbti 5 darbus, viskas krenta iš rankų, būdavo palaima, kai eini namo. O čia tau skaityk su savo vaiku taip ištisom parom, tai tikrai galiu suprasti kaip tai sunku. Gal tavo sūnus labai neramus, aktyvus, kad taip nuvargsti? Kiek tau metų? Aišku, kai tikrai sunku, tai užeina visoms mamoms įvairių minčių ir tai suvokiama. Psichologo gal ir nereikia, gal tik reiktų pagalbos iš vyro, kitų artimųjų, kad vaiką padėtų pažiūrėti, o tu pamiegotum ar pasivaikščiotum, laiko skirtum kažkiek sau. Galiausiai gal rastum auklę 1-2 val. per dieną.

26. Jul 2012, 20:33

sveikos mamytes ...man siandien po metu laiko pasireiske pervargimas..auginu sunu jam jau meta as ji myliu viskas ok bet jauciu kad atejo tas laikas kada man reikia pailset nuo vaiko..nes jau pasidariau agresyvi nebenoriu jo matyt, uztemimai kazkokie pikcio priepoliai kai jis zyzia veria ir pan, nebegaliu pakest pakeliau net ranka pries maziu, nebeapsikenciau tiesiog, ...kazkoks proto uztemimas prigeriau valerijono ir viena mintis kap gera kai vaikas miega arba mintys atiduo vaiki i vaiknami nes nebegali su juo daugiau ...kaip noriu i darba greiciau, turiu vyra ir pan tokie protrukiai buna reti bet jauciu tada kai jau tikrai pervargstu..man gal jau laikas pas koki psichologa apsilankyt ar tiesiog uztektu kad pabuciau keles dienas viena...ARKAZKOKS PRASIBLASKYMAS, BET ESME TAME KAD NETURIU SU KUO KAZKUR ISLEKT IR PALIKT VAIKIO, AISKU VYRAS PAZIURETU bet drauges dirba visi uzsieme savais reikalais..padekit mamytes gal kas panasaus buvoo...
☹(( isprotejimas kazkoks..

22. Jun 2012, 10:43

as jau antri metai sergu depresija geriu antidepresantus seroxat pradziA BUVO po gimdymo bet pati dar nesupratau, jauciau toki liudesi baimes artimi zmones itare kad man negerai palydejo pas gyditojus priezastys buvo neaiskios alpimas drebulys galvos skausmas atitirpimai sirdies permusimai isityriau viska ir ka nervai rimta depresija ,niekada nereikia uzdelsti pajutai ka kazkas negerai ir tiesei vpas daktare viska issisakai ir gydais . aiskuantidepresaintai i nestumas nekoks derinys tai gal mmayte sgai pasakyti ka tokiu atveju daryti ?

29. Dec 2011, 15:08

Sveiki,
Turiu truputuką laiko- nusprendžiau užsukti.
Visko ir visų pasisakymų neskaitysiu tiesiog pabandysiu kažką brūkštelt 😀
Kas užstrigo šioje temoje tai žodis "depresija" depresija nėra dažnas reiškinys, kaip ir pvz stresas, tik žmonės linkę tais žodžiais manipuliuoti. Įmetu šiek tiek informacijos kas yra depresija:
TLK- 10 depresiją apibūdina šie požymiai: liūdna nuotaika, sumažėję interesai, pasitenkinimas ir energija, padidėjęs nuovargis, mažas aktyvumas. Paminėtus požymius gali lydėti ir kiti simptomai: susilpnėjusi koncentracija ir dėmesys, sumažėjęs savęs vertinimas, kaltės ir bausmės jausmai, beviltiškumas, savižudybinės idėjos, sutrikęs miegas ar apetitas.

Daugumą šių simptomų vienu ar kitu metu patiriame visi, todėl dažnam gali kilti klausimas- ar tai, ką jaučiu, jau yra depresija. Depresijai diagnozuoti, jums turėtų pasireikšti bent 4 iš paminėtų simptomų ir jų poveikis turėtų būti jaučiamas ne trumpiau kaip 2 savaites. Taigi, jeigu po didesnės šventės ar aktyvesnio padirbėjimo jaučiatės išsekęs, prislėgtas, nenorite nieko matyti, tai dar nereiškia, kad susirgote depresija. Galbūt jums tiesiog reikia pailsėti.

Sunkiai depresijai gydyti reikalingas psichiatro paskirtas medikamentinis + daznai terapinis gydymas.

29. Dec 2011, 15:08

Sveiki,
Turiu truputuką laiko- nusprendžiau užsukti.
Visko ir visų pasisakymų neskaitysiu tiesiog pabandysiu kažką brūkštelt 😀
Kas užstrigo šioje temoje tai žodis "depresija" depresija nėra dažnas reiškinys, kaip ir pvz stresas, tik žmonės linkę tais žodžiais manipuliuoti. Įmetu šiek tiek informacijos kas yra depresija:
TLK- 10 depresiją apibūdina šie požymiai: liūdna nuotaika, sumažėję interesai, pasitenkinimas ir energija, padidėjęs nuovargis, mažas aktyvumas. Paminėtus požymius gali lydėti ir kiti simptomai: susilpnėjusi koncentracija ir dėmesys, sumažėjęs savęs vertinimas, kaltės ir bausmės jausmai, beviltiškumas, savižudybinės idėjos, sutrikęs miegas ar apetitas.

Daugumą šių simptomų vienu ar kitu metu patiriame visi, todėl dažnam gali kilti klausimas- ar tai, ką jaučiu, jau yra depresija. Depresijai diagnozuoti, jums turėtų pasireikšti bent 4 iš paminėtų simptomų ir jų poveikis turėtų būti jaučiamas ne trumpiau kaip 2 savaites. Taigi, jeigu po didesnės šventės ar aktyvesnio padirbėjimo jaučiatės išsekęs, prislėgtas, nenorite nieko matyti, tai dar nereiškia, kad susirgote depresija. Galbūt jums tiesiog reikia pailsėti.

Sunkiai depresijai gydyti reikalingas psichiatro paskirtas medikamentinis + daznai terapinis gydymas.

23. Nov 2011, 13:59

Amurele,pas tave tiek daug abejoniu,kad siek tiek keista,jog tai kalba suaugusi,subrendusi moteris 😀 Ar Tu neturi kur gyventi,ar Tu neturi darbo,ar Tu abejoji savo jegomis? Ateities mes niekas nezinome ir,jeigu sitaip bijotume ir abejotume,tai niekas turbut negimdytume vaiku,nieko naujo savo gyvenime nedarytume ir nieko nekeistume,nes vis tiek kada nors bus pasaulio pabaiga 😀 Taip,vaikucio atejimas i musu gyvenima,daug ka radikaliai keicia,bet Tu turesi didziausia gyvenimo dovana,didziausia brangenybe,kokia tik turejai.Galbut reiks laiko,kad pajustum,jog istiesu tapai Mama,bet,kai tai nutiks,tada juoksies is savo situ abejoniu..... Ir nebegalvok-kas bus jeigu......

21. Nov 2011, 09:20

Sveiki, man 31-ri jau. Visi tik it klausinėja: kada gimdysi? o aš vis neturiu atsakymo net pati sau... Nors šalia mylimas žmogus, kuris kaskart kartoja: pamatysiu aš tavo akyse kai panorėsi pastoti. Bet aš vis bijau. Bijau dėl ateities, dėl to ar turėsiu darbą, dėl to ar turėsiu kur auginti vaikelį, galvojau ar mokėsiu jį mylėti kaip myli visos čia esančios nuostabios mamos. Galvoju, o kas nutiks jei pavargsiu keltis rytais. O ar aš turėsiu galimybę suteikti jam visko, ko reikia. O jei neturėsiu už ką nupirkti jam reikalingų dalykų. Meile juk jis nebus gyvas... Bijau net kalbėti ta tema, net mąstyti pati sau apie tai... Sakysit, kad šalia mylintis vyras. Taip, jis yra, bet baimė man nedinsta.

02. Nov 2011, 01:16

Na del masito kiek zinau yra zmoniu kurie depresijoj laaaabai daug uzkanda, o kitiem atvirksciai isvis nevalgo, nu bet cia paprasciausiai bent as taip manau reikia gero poilsio, nes cia tikra depresija, mane buvo panasiai uzpuole bet del maisto isvis nenorejau valgyti, pradejau lankytis pas psihologa...na bet man jis nepadejo....tada issityriau skydliauke, nes tai kiek sake daktarai yra didele tikimybe del skydliaukes, ir va. tyrimus pasidariau ir ka, rado man skydliaukes uzdegima, priezastis depresijos ir buvo tai, pradejau gerti vaistus, vaistus nuo skydliaukes, na ir triptan forte profilaktiskai ir dingo mano depresijos visos. Nueik pas savo seimos gydytoja, papasakok viska ir pades

27. Oct 2011, 14:11

Priklausomybe nuo maisto sakyciau.... Gal pradek iziureti,kas yra gero pas tave,tiesiog paskaiciuok... 😀 Juodos mintys zlugdo,jei nevaldai savo minciu,gal tikrai reikia psichologo pagalbos.....

27. Oct 2011, 14:03

tyla...ar nebedirba psichologe cia?

26. Oct 2011, 16:15

sveiki
noreciau psichologo patarimo;
vaikui jau pusantru metu,o mane zlugdo juodos mintys-viskas aplink atrodo blogai,sedziu namie ir net nenoriu su nieku matytis,svoris nenori kristi,net maitinimas krutimi nervuot pradejo.vyras mane labai myli,o as pasidariau salta,nezinau kodel.suprantu kad taip pati sau kenkiu,bet nieko negaliu sau padaryt.kai pamatau save veidrody stora,iskart einu prie saldytuvo.nebesuprantu kas darosi.

13. May 2011, 13:58

atirguj, man ka uosvene pasakys,yra visiskai neidomu, lai jam sako ka ji nori, jai net geda butu ka sakyti kai parodziau koki sunu uzsiaugino ,kuris eina savo tevo alkoholiko pedom. O del rimto pokalbio, tai as jam seniau irgi tapati pasakydavau, bet kas isto as nesveika likdavau, o dabar tiesiog rimtai pasakiau nes mano sveikata brangesne nei jo alus ir draugai bei jo nuomone. Jai likimas bus issiskirt, tai skirsimes, nors aisku labai sunku bus del tu metu, jie bus bereikalo praleisti, na bet jai dabar padarysiu tai rimtai, tai gal visgi jis gal bent truputi pasikeis, gal prades bijoti jai aisku mes jam rupim bent kiek, arba jis tiesiog galvoja kad as cia tik sneku, o niekur nebegsiu nes kas mane su vaiku jims. zodziu as nezinau, kol mano nervai nedingo, as su juo kalbeti net negaliu, va kas ivyko po 4 dienu dingimo, jis rado kaip man ikast tai ir vel as jam atgal smugi daviau..nezinau ...kartais pagalvoju kad kol nepasveikau nuo savo nervu,negaliu isvis su juo sneket...net nenoriu jo matyt...kazkaip su mielu noru vengciau jo vel...bet va sake jis mane per visus krastus ieskojo

13. May 2011, 13:02

Ko vel puolei nervojiesi? perdaug analizuoji pokalbi su vyru.svarbiausia ryzaisi pasikalbeti,pasakyti ka manai,o dabar vel islysk su vaiku i laukeli,pabuk su draugais ir lauk kol grys vyras.tada paziuresi,ar pagalvojo ar tik priekaistu lavina pabers.gal jam buvo netiketa toks rimtas pokalbis is tavo lupu bei dar tiek dienu taves prisisaukt negalejo.leisk jam suvirskinti.tik vel nepasiduok blogai nuotaikai,nes matai,kad ir vaikui su kitais vaikuciais patinka,ir tu issikalbet gali.jug nebutina but iki isnaktu,kad kokia uosviene dar sunui gryzus kokiu nesamoniu neprisneketu.visi turim problemu,bet jei tik apie jas galvociau,tad jau seniai kapuos vieta turejau uzsisakyt,bet jug yra vaikai ir jiems mamos labiausiai reikia.buk stipri mama vien del dukrytes

13. May 2011, 00:17

Ir vel...4 tas dienas nebendravau su vyru, specealiai neatrasinejau, neatsakinejau, bet va siandien net skambino man is olandijos ieskot manes kur as dingau, prisedau su juo prie skipe pasneket..na ir ka manote...vel man nuotaika sugadinti isvaziaves sugebejo...as jam tiesiog jau pasakiau kad iki grizimo turi nuspresti pasikeisti ir kad seima atsidurtu pirmoj vietoj, arba atsisakyti seimos ir tureti laisve savo noram buti su draugais ir vel dingau pasakius tai...nezinau, kaskas cia keisto, kaskas tarp musu stovi, nes as jam neturejau ka pasakyti ir likau vel ielini karta kalta, gal jam kasnors pasonej apkalba apie mane, arba yra dar vienas variantas...jog jis rado kita tiesiog...bet seip jai butu kita rades tai nebesedetu su manim tokia, kokia pats dabar mane padare...jis net apie skirybas negalvoja. jis man siandien pasake jog musu santikiai paslije nes mes kartu retai bunam...bet as taip nemanau....nes musu santikiai niekom neiskyre ir pries ieskant darbo sito...draugai draugai....jam dabar pavydas ima kad as su savais draugais leidziu laika....o jai jis ruoses lietuvoj dirbt as gi isprotesiu! as irtai atsigaunu kai jis isvaziuoja, nes musu santikiai nekokie...pirmi draugystes metai buvo fantastiski, o dabar ko toliau to baisiau..taipkad as jam daviau galimybe iki grizimo apsvarstyti , jai jis pasirinks vel sitoki savo elgesi tiesiai sviesiai pasakiau jog tada mum nebeverta vienas kita kankint....pasimeciau pati

12. May 2011, 19:58

raimonda, jai as issiskirciau , visu pirma noreciau but viena, atgauti jegas, aplamai atsigauti, pradzioj net negalvociau apie naujas draugystes tikrai 😀 man vyrai paskutinioj vietoj, man svarbu mano dukros gyvenimas 😀 tentas vyrukas nusivyles moterim, nes moteris is isskaiciavimo su jom buvo, jos tam vyrui net valgyti po darbo negamindavo, draugai pasakojo kad jis taipat nusivyles. bet netame esme man dabar, man tiesiog buvo malonu girdeti komplimentus is vyro kito😀 nes pasijutau tikra moterim , buvau net savim nusivylusi kaip rasiau pacioj pradzioj...atsigavau biskuti, draugai tempes ir tempes mane kartu praleist laika su jais ir ju mazaisiais ..nesigailiu, tikrai nesigailiu.. jai po teisybei apie savo vyra net negalvojau ir atsigavau, nebespaude galva tie nervai...

12. May 2011, 18:49

naujom draugystem nesizavek,pasidulkinimui visi angelai ir geri,buk atsargi 😀

12. May 2011, 18:45

aciu..vyras manes labai ieskojo, nes namie nesedejau..siandien jis net i telefona ksambino, nes sake jog ar nematau kad manes jis iesko o as net neatsiliepiu...norejau dinkt nuo jo trumpam...o jis mat ieskojo manes...

12. May 2011, 14:16

Pagaliau salvia islindai is kiauto.ar neatsirado noras po tokiu komplimentu vel pasipuosti,pasidazyti? manau,kad taip.siulau vyrui parasyti,kad buvai su draugais ir,kad sulaukei komplimentu... ir,kad esi pakviesta jau kita vakara taip pat pabut draugu kompanijoje. tegu zino ir prisimena,kad esi kazko verta ir pasijaudina ten budamas.jei gryzes isterikuos,suprasi,kad neverta del jo aukotis,bet jei pavydas virs i teigiama puse,tik pasidziaugsi.esi jauna,tad dziaukis sia diena.sekmes

12. May 2011, 13:54

saunuole,kad nusprendei prasiblaskyt

1 2 3