Ar bandėte liekninančias tabletes?

21. Oct, 11:48

Gali yra mamyciu bandiusiu kokias nors liekninancias tabletes.Pasidalinkit ar padejo?kiek numetet svorio?kas per tabletes?....

21. Oct 2012, 17:41

as siaip gyvenu airijoj,bet i lietuva gryztu kas antra menesi

21. Oct 2012, 17:22

gretutea lt gyveni?

21. Oct 2012, 17:17

bandziau as ta lida, bandziau ir uz lida stipresnes tabletes, ka galiu pasakyti tikrai veiksminga,bet kai nebegeri visas svoris gryszta jei neprisiziuri ir skrandi po tu tableteliu lb skauda

21. Oct 2012, 17:14

po 60 kapsuliu acai berry ir raspberry ketone, tai 2 menesem uztenka, na as daug esu isbandzius,bet nuo kitu man lb skrandi skaudedavo,o nuo situ tai lyg ir neskauda 😀

21. Oct 2012, 17:10

su pristatymu isejo 40 lt

21. Oct 2012, 14:07

kiek mokejai su pristatymu? per ka uzsisakyti?

21. Oct 2012, 13:01

va tokios

21. Oct 2012, 13:00

as perku per ebay 😀 mamytes dbr uzsisakiau acai berry ir rasbery cetons lb geros tabletytes jas reikia gerti kartu acai berry suaktyvina medziagu apykaita,isvalo organizma,o rasbery cetons degina riebalus, suvalgius viena tablete rasbery cetons prilygsta 2 kg suvalgytu avieciu 😀 esu lb patenkinta ir mokejau lb ne daug apie 7 svarus is ebay atsisiunciau,apie 30 lt uz abu cia😀 rezultatas tai lb geras per dvi savaites 5 kg ziuresim kaip bus toliau

12. Sep 2012, 15:51

gal kas bande tas Lyda tabletes? ar istiesu jos tokios veiksmingos?

09. Feb 2012, 17:14

sveikutes pasidalinsiu siokia tokia patirtimi, ilga laika ieskau liekninanciu tableciu, kurios man tiktu. Na pradejau pirma nuo nevalgymo po 6 buvo superinis efektas, bet labai atsibosta kai ilgai reikia laukti rezultatu. svorio numesti daug nereikejo labai jau, norejau palaikyti esama, nes turiu leta medziagu apykaita, ir viska organizmas sutraukia 😀 Sugalvojau pameginti tabletes, pirmu pavadinimo nelabai pamenu, nes pirkau labai jau senai 😃 Nieko jos man nepadejo tada pirkau obouliu sidro kapsules, labai jau kele rugsti, taip pat nustojau gerti,tada geriau arbatas visokias formules ir panasiai, organizma vale,bet labai jau didelis viduriavimas buvo :d po to vel pirkau tabletes,kazkokius mazytes buvo, nuo kuriu labai eidavo miegas:d jas geriau tik savaite. tada nusipirkau Talija s, ir supratau, kad cia tai ko man reikia, ji geriau apie 4 metus, is pradziu svoris labai krito, po to sustojo ir visad laikesi normalus, nustojus jas gerti, svoris nepradejo augti, viskas buvo puiku, tada pastojau, na po gimdymo teko vel griebtis vaistu, kadangi norejau greito efekto uzsisakiau internetu Acai uogas, nukrito 7 kg per menesi, nustojus gerti tie patys 7 sugrizo, tada isvykau i UK ir nusipirkau Adios na jauciau, kad irgi visai jos man tinka ir patinka, bet vel norejosi kazko greito tai is LT uzsisakiau meizintago, jau antras menuo kaip geriu, savijauta puiki, jokiu man nesamoningu pasaliniu efektu, per 2 menesius nukrito apie 8 kg, tai laukia dar vienas pakutis, busiu vartojusi 3 menesius kaip ir priklauso, ir labai dziaugiuosi 😀 gero pasirinkimo 😃😃😃

18. Jan 2012, 15:37

Bandziau lishou pink, per daugiau nei men. (savaite dariau pertrauka, nes buvau isvykusi), nukrito 6kg. Jokio salutinio poveikio nebuvo, o kaip tik padejo sureguliuoti mityba, nes po nestumo buvo labai padidejes apetitas, galedavau valgyt nuo ryto iki vakaro ir vistiek jausdavausi alkana. Dabar suvalgau dvigubai maziau ir pradejau sportuoti.

19. Dec 2011, 01:23

Lida senoji, stiprioji versija (old version). 100 % originalas, aprašymai,
tiek ant dėžutės, tiek instrukcija, tik kinų ir anglų kalbomis.
Dėžutė ir kapsulės tokios kaip fotografijose.
Milteliai kapsulėje - šviesiai rudi.
Tiesiogiai siunčiuosi iš Kinijos be jokių tarpininkų.
Tai efektyviausias lieknėjimo būdas, per mėnesį numetama nuo 5 iki 12
kg. Lida pagreitina medžiagų apykaitą, taip pat kontroliuoja alkio
jausmą, prisideda prie būtinų kūno valymo procesų, be kurių svorio
mažinimas yra neįmanomas.
Preparato nerekomenduojama naudoti iki 16 ir po 60 metų; nėščioms ir
maitinančioms moterims; žmonėms su širdies ir kraujagyslių ligomis;
kas yra patyrę insultą ir širdies priepuolių.

30 kapsulių pakuotės kaina – 65 Lt
2 pakuotės - 130 Lt atsiuntimas mano saskaita
3 pakuotės - 180 Lt atsiuntimas mano saskaita
5 pakuotės - 290 Lt Lt atsiuntimas mano saskaita
10 pakuočių - 560 Lt atsiuntimas mano saskaita

08. Dec 2011, 12:43

Sveikos mamytes,
Gal jus bandet Accai as uzsisakiau is USA turi atsiusti ir kaina apie 50 lt
Uzsisakiau 2 pakuotes jei kas nores rasykit.

14. Oct 2011, 14:49

Niekada nebandžiau jokių tablečių ir nebandysiu. Neseniai pagimdžiau savo pirmąjį vaikelį, dabar reikėtų numesti šiek tiek svorio. Galvoju vadovautis tokiais patarimais kaip šiame straipsnyje: http://www.manodieta.lt/naujiena/kaip-suliekneti-po-gimdymo-
Manau, tūrėtų padėti ir kur kas geriau nei "stebuklindos" tabletės 😀

27. Sep 2011, 12:10

Sveikutes, bandziau ir net kelias, bet rezultato beje jokio, tik isleisti pinigai ir nusivylimas. Dabar bandau tik maista mazinti, daug vandens gerti, dar tik keletas savaiciu svertis nesiryztu, bet lyg jauciu ant drabuziu. Butu saunu pasportuot, bet ... niekaip neprisiverciu. I kluba eiti, negaliu, nes neturiu kur palikti mergina, o namie, esu tingine, neprisiverciu.

01. Jun 2011, 07:25

aciu😉

31. May 2011, 11:51

kristanana isiunciau tau i az telefono nr

31. May 2011, 11:32

as taip pat vis dazniau susimastau apie tabletes, bet vyras sako suzinosiu, kad geri tabletes, tai ir zinok kas bus.... jis labai prie tokius dalykus . bet vistiek manau as kazkaip jas isigysiu ir pabandysiu. bet kolkas maitinu, tai vis negaliu pradeti.

31. May 2011, 11:23

jei nesunku gali duot beja as is vilniaus😉

31. May 2011, 10:09

lipro kaina skiriasi priklauso koki kieki perki vieneto kaina 65lt jei nori galiu duoti kur prekiauja pazystamos numeri ji tau viska paaiskins ir pasakys tikslesnias kainas

31. May 2011, 10:07

kristina negadink savo sveikatos nebandyk lidos gailesiesi po to as irgi galvojau kaip tu nes pirma meginau lida neduok dieve gal prafdzioj atrodys viskas gerai bet po to tai uh nenoriu net prisiminti

31. May 2011, 10:05

na zinok ir as nieka ten nesuprantu😥tiesa nepaminejau bandysiu gert lida paziuresiu kas bus😉

31. May 2011, 10:00

ebay kasnors moka pirkti jei pirktumet tas tabletes noreciau ir as pinigelius pravesciau ir uz siuntima prisideciau o siuntima man irgi apmokesiu tik aisku jei kas perkasi per ebay nes as ten nieko nesuprantu

31. May 2011, 09:44

😉vestuves tai gerai😉

blogietee blogietee 31. May 2011, 09:39

o man vestuves birželio 18 tai pardėjau iš anksto ir džiaugiuosi 😉

31. May 2011, 09:33

faina as ir pabandysiu😉reik biski ba i vestuves pakviete liepa tai turiu dar laiko sublogt😉

blogietee blogietee 31. May 2011, 09:30

man ir tai buvo pirmosios ką išbandžiau, nes vis nesiryždavau, o ir koją kišo mažylio maitinimas, bet užsisakiau kai jaučiau kad baiginėju maitinti, ir vos tik pabaigus pradėjau vartoti 😉 nepirkau kaip beprotė po n pakuočių, o tik vieną pabandymui, o ir jos man pakako 😉

31. May 2011, 09:28

tai vat ir as😉

31. May 2011, 09:14

o tu daivute esi ka siaip bandzius?

31. May 2011, 09:12

aisku reiks isbandyt😉

1 2 3 4 5 6 ... 17