Ar bandėte liekninančias tabletes?

21. Oct, 11:48

Gali yra mamyciu bandiusiu kokias nors liekninancias tabletes.Pasidalinkit ar padejo?kiek numetet svorio?kas per tabletes?....

12. Nov 2012, 09:28

ir kaip tau kotryna? manes tai netroskina, nieko nejauciu jokio poveikio, svoris kaip ir krenta po truputi bet as po 6nevalgau, bet ispudingo rezulato nejauciu, pirmom dienom labai skyscius vare is organizmo, nu bus matyt kaip cia toliau bus...

09. Nov 2012, 16:49

Baikit panos, nebukit kvailos. Negerkit jokių tablečių. Juk nuodijate save!!!! Vaikučiui esat reikalinga sveika!
Jei galite sau leisti išeikite į sporto klubą, jei ne -išeikite į lauką, pasivaikščiokite, pabėgiokite ir nuotaka bus geresnė ir sulieknėsite !
Prisižiūrėkite, ką valgote. Mažiau kiaulienos ir bulvių. Daugiau vištienos, žuvies, daržovių, ryžių, grikių....
Galų gale mažyliams įmigus imkitės iniciatyvos lovoje. Intensyvus mylėjimasis ne tik pagerins Jūsų savijautą, sudegins daugybę kalorijų, bet ir bus malonumas Jūsų antrajai pusei.
Yra daugybė sveikų lieknėjimo būdų, panos, būkit protingos, negerkit šito brudo!!

09. Nov 2012, 08:41

kotryna,o ka jus gerete?kokius papildus?

08. Nov 2012, 18:11

labas mamytes as pries dvi denas gavau rasberry ketone, tai va ziuresim rezultatus, ir dar bandau nevalgyt po 6😀

02. Nov 2012, 21:28

sveika gretute. ir visos mamytes as tik prisijungiau ir noreciau prisijungti i jusu rata. gretutea ar galetumet man uzsakyti rasberry kotone tableciu?

30. Oct 2012, 18:47

sveikos mamytes jei ka domina galiu tiesiai is fabriko uzsakyti ivairiu maisto papildu lb pigiai,tokiu kaip aloe vera, moliugu seklo ekstrakto, zaliosios arbatos ekstrakto,acai berry,raspberry ketone, obuoliu sidro kapsules, ananaso ekstraktas,african mango intense,maqui berry,capsicum chilli ir daug kitu jai ka domina rasykit i el pasta gretarudaviciute@yahoo.com

30. Oct 2012, 18:46

sveikos mamytes jei ka domina galiu tiesiai is fabriko uzsakyti ivairiu maisto papildu lb pigiai,tokiu kaip aloe vera, moliugu seklo ekstrakto, zaliosios arbatos ekstrakto,acai berry,raspberry ketone, obuoliu sidro kapsules, ananaso ekstraktas,african mango intense,maqui berry,capsicum chilli ir daug kitu jai ka domina rasykit i el pasta gretarudaviciute@yahoo.co

27. Oct 2012, 17:11

gal kuri vartojot WEIHT LOSS TABLETES?

27. Oct 2012, 12:26

na va keliom maytem jau uzsakiau,ziuresim ka jos pakuomentuos,ar jom padejo ir kiek numete svorio😀

25. Oct 2012, 10:15

kolkas bandau obuoliu sidro tabletes.ziuresiu kaip bus.bet noreciau tas lyda tabletes ismeginti.zynau rizikinga bet ir veiksminga.bet i lt tik vasara atvyksiu ☹

25. Oct 2012, 09:54

Sveikos 😀 as irgi noreciau labai pabandyti tas tabletes,bet kazkaip vis neprisiruosiu ir baisu gerti kazkaip man jas kad kokio salutinio poveikio nebutu 😀

25. Oct 2012, 00:18

Ali man sake sportuojantis vaikinas,kuriam sportas jau gyvenimo budas,kodel butent kiaulienos nezinau. Sake tik tiek,kad kiauliena suteikia baimes jausmo,ar istiesu nezinau. Gyvenu uk,o cia man kiauliena smirda todel vartoju tik paukstiena. Bet del tu tableciu as tikrai patariu, as pirkau is ebay tas tabletes, galit internete lietuviskai paskaityti apie tuos preparatus. Bet as vartojau acai, bet man nepadejo,ir ten kai skaitai komentarus visur tik geri,kazkuriam forume radau,kad viena moteris bande parasyt bloga komentara ir jo net neikele. Nesakau,kad acai yra blogas preparatas,bet man jis nepadejo,galbut kazkam padejo.

24. Oct 2012, 22:50

o kodel butent kiaulienos? na as kiaulienos nevalgau jau beveik 4metai

24. Oct 2012, 22:36

Salutinis poveikis tas,kad jei normaliai nevalgai (obuolys,salotu saukstas) per diena gali nesimiegoti. Taip buvo draugei,nes tiesiog nevalgydavo. Patartina naudoti daug skysciu bei atsisakyti kiaulienos,mes vartojam paukstiena.

24. Oct 2012, 22:33

Sweikos,o as turiu patarima del tableciu. Nesakysiu kaip jos kenkia ta zinom visos. As meginau gerti l carnitine 3000 cia skystis,galima vartoti ir nesciom. Taip pat geriau hells breath ir thermo speed. Mano drauge taip pat vartojo sias tabletes tiksliau vienas is situ,nes net nebutina sportuot tik vienom tabletem reik daug vandens uzsigerti,nes kitaip raugeji vaisiais. Mano vyras vartojo l carnitine ir thermo speed per men numete 10kg,bet sportavo.o drauge dar dabar vartoja tabletes ir sulieknejo,nors mane tai neimanoma,nes visa seima stambus.

24. Oct 2012, 20:59

kaip per ebay? galima tiksliau?

24. Oct 2012, 20:21

tai zinoma galima,reikia tik tureti kreditine kortele ir galit mamytes visos pabandyti per ebay nusipirkti, o gal patiks ir bus veiksmingos 😀

24. Oct 2012, 20:19

per ebay uzsakineju 😀

24. Oct 2012, 19:54

acai berry ir rasbery cetons kartu 40lt?

24. Oct 2012, 19:51

parasyk saita kuriame uzsakineji

24. Oct 2012, 16:13

gretarudaviciute@yahoo.com
per 3-4 dienas kazkur pristato

24. Oct 2012, 15:21

jei gali parasyk adresa e-pasto, per kiek laiko pristato?

24. Oct 2012, 15:15

tai cia jau ir su siuntimu, nesvarbu i lietuva ar i belgija ta pati kaina

24. Oct 2012, 15:14

gal galetum duoti savo elektroninio pasto adresa kad galetume viska sutarti?

24. Oct 2012, 15:03

katik paziurejau jie siuncia ir i belgija, ta pati kaina apie 40 lt,bet man dar kainuoja pasideti pinigelius i ta kortele is kurios uzsakau,tai 43 litai su viskuo

24. Oct 2012, 15:02

o kiek su siuntimu man kainuotu?

24. Oct 2012, 14:43

kiek gautusi total i belgija?

24. Oct 2012, 14:34

kada noresi, pervestum man pinigelius i banka,o as uzsakyciau, irasyciau tavo adresa tai tiesiai tau nusiustu nereiketu siuntineti kelis kartus

24. Oct 2012, 14:20

sveika gretutea, kada galetum uzsakyti?

24. Oct 2012, 13:18

jeigu reikia as galiu uzsakyti 😀

1 2 3 4 5 ... 17